• Новинка
Нов оригинален Xiaomi DC Hybrid слушалки динамичен пьезокерамический двойна водача ДЪР Mic Tenacity Wire Control Half-In-Ear L-образна форма с щепсел

Нов оригинален Xiaomi DC Hybrid слушалки динамичен пьезокерамический двойна водача ДЪР Mic Tenacity Wire Control Half-In-Ear L-образна форма с щепсел

резултат:
BGN 38.38
BGN 24.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Selfie Стап, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Аудио Приемникот, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Нови Оригинални Xiaomi DC Хибрид Слушалка Динамичен piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон Истрајност Жица за Контрола на Половина-Во-Уво L-Форма Приклучок
Спецификација : Половина Во Уво, Сите Во Срцето Удобно Носење Динамичен + piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон + 3 Копче за Контрола Истрајност Жица + L-Форма Plug Совршен За Xiaomi телефони , НО Некои Телефони можат Listenning Музика и разговор повикување Само,Копче за Контрола на Копчиња може да не работи, стр закуп ве молиме имајте на ум ова. Совршен За Xiaomi телефони , НО Некои Телефони можат Listenning Музика и разговор повикување Само,Копче за Контрола на Копчиња може да не работи, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова. Половина Во Уво, Сите Во Срцето Удобно Носење Динамичен + piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон + 3 Копче за Контрола Истрајност Жица + L-Форма Приклучок
Hottie на Голема Вештина Класична црна и бела боја е усвоена, јасно обликувани, мазна направена, како накит покрај образите, мини симпатична уште lustering како музика тече
Удобен Носи Половина во уво ергономски дизајн за удобно носење искуство секоја сезона
Инает Жица TPE здрав жица, не е лесно да се извртени, да остане мека, дури и во зима.
MEM Микрофон, 3 Копче за Контрола Лесно префрлување, јасно зборува, да уживаат телефонски повик и музиката да свири
L-Форма Приклучок за мобилен телефон
помалку притиснете и повеќе живот, слободно ротирање и анти-пресврт
Вкус за музика и чај во мир mph
Инспириран од убава мелодија во работното време
Да не го оставиме дури и да спие за таква удобност
Иновативни Изразат од Високо да Ниска Фреквенција нов начин да се изразиме музика со редење мулти-слој piezoceramic возачот со динамичен возачот, за да креирате не-поделба 20-40k Hz избалансиран звук искуство.
Динамичен возачот работи одлично за ниска-средна фреквенција
Керамички возачот обезбедува директен на тој начин низок губење висока фреквенција
Hi-Res Аудио Потврдија Прецизни враќање на звукот детали повеќе од CD квалитет
Да се купи Оригинал Xiaomi Mijia Smart Home безжична Мултифункционален интелигентен Портал, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Да се купи Оригинал Xiaomi Mijia Знак Пенкало + Рефил, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Да се купи Оригинал Xiaomi Клипот Слушалка Свежо Издание ,ве молиме кликнете подолу на сликата :
Да се купи Оригинал Xiaomi Mijia Smart Температура & Влажност Сензор ,ве молиме кликнете подолу на сликата :

Да се купи Оригинал Xiaomi Шарени Рака за Xiaomi Mi бенд 2, ве молиме кликнете подолу на сликата :

Подробности

Функция:
Спорт,за iPod,мобилен телефон
Тип Штепсельной Вилици:
L Огъване
Водоустойчив:
No
Това е безжична връзка:
No
Информационни материали:
Жичен
Поддръжка на Apt-x:
No
Поддръжка На Карти Памет:
No
Безжичен Тип:
Няма
Чувствителност:
105dB
Конектори:
Няма
Стил:
В Ухото
Устойчивост:
32Ω
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Активно Намаляване На Шума:
No
С Микрофон:
ДА
Бутон За Управление:
ДА
Принципът На Вокализма:
Динамичен
Приложение поддръжка:
No
Дължина На Линия:
1,25 m
търговска марка:
xiaomi
Номер На Модела:
Оригинален Xiaomi Двойна Драйвер За Слушалки
Обхват Честотна Характеристика:
20-40000гц

Избор на купувачи

28 жило чиста мед оплетена тел Bluetooth адаптер за слушалки интерфейс за ес tf10 за Shure mmcx se215 Враг Sennheiser ie80 im10

25.38 -17 % BGN 21.00

28 основни чист бакар плетенка жица Bluetooth слушалки адаптер интерфејс За ue tf10 За Shure mmcx se215 Непријател Зајнхајзер ie80 За АудиоТехника im10 im02 im03 im04 im05 im70Функцијата Опис : Увезени подобрена верзија на highend Bluetooth 4.1 чип! 1*Моќност Засилувач Излезна Моќност : RMS 18 MW (THD = 10%) 2*Моќност засилувач SNR : ≥ 95d B 3*Влезен напон : 3.7 V литиум батерија 4*се Игра time : 45 часа време на Разговор : 68 часа 5*време на Полнење : 12 часа, 6*Полнење влезен напон : DC5 V 500 MAH 7*ensitivity : ≥ 100db ± 2db 8*Јачина на бучава сооднос : ≥ 80 Db се Пренесува на / примање фреквенција : 2.4 2.48 GHz 9*Растојание : достапност 20 метриМетод на работа:Притиснете го средното копче 68 секунди црвена и сина светлина наизменично блесне во спарување државата, отворете го телефон Bluetooth прикаже : t Ingo кликнете на конекцијата е успешна, какви прашања ве молиме контактирајте со нас во времето!

Ubit XH-A1 Bluetooth слушалки, 2 бр. С микрофон True Wireless слушалки спортни Bluetooth слушалки за iPhone IOS Xiaomi Android

34.83 -28 % BGN 25.00

Ubit AFА1 Bluetooth Слушалка 2 Парчиња Со Микрофон Вистински Безжични Слушалки Спортски Bluetooth Слушалки За i Phone IOS Xiaomi АндроидSpeciaction : Близнаците се навистина безжична стереоЧип : производството на чипови џериБезжична верзија : 4.2Фреквенција : 2.4 GHZБезжичен опсег : околу 10 метриДобиете чувствителност : 90 DBMКапацитетот на батеријата : 50m AHМикро 5 стр полнење портаСе работи време : 2 слушалки 23 часа, еден слушалка 45 часаВреме во мирување : 80 часа, 40 часаВреме на полнење : 1.5 часаПоддржува натпревар помеѓу два уреди1.3 поддржува A2 DP / HFP1.6 HSP1.2 / AVRCP1.6 / DI1.3Усвојување на напредни CVC6.0 активен бучава отказВграденво hd микрофони со јасни и гласни звучниКомпатибилен : За Xiaomi Tablet1, Таблета 2, за xiaomi redmi note1 2 3, За Xiaomi mi 5,за xiaomi redmi про,за meizu х5,за meizu 6 За Samsung Glaxy s6,s7,s6 работ,s7 работ,s7 забелешка За Huawei, LG, Sony и Други андроид мобилни телефони За i Phone 4 и 4s 5 5s 6 6s,за iphone 7 7 Plpls плус за i Pad итн...

RACAHOO джентълмен един Bluetooth слушалки Спорт Bluetooth слушалки безжична музика на слушалки, хендсфри слушалки с микрофон

29.78 -19 % BGN 24.00

RACAHOO Господин Еден Bluetooth Слушалка Спорт Bluetooth Слушалки Безжична Музика Earbuds Слободни раце слушалки со Микрофон приклучок за СлушалкиКарактеристики : Компактен, ultra Light Дизајн Стерео Bluetooth Слушалки, Преносни И Лесно Да се Носат...

Dacom GF7TWS Black Bluetooth слушалки Tws True Wiress Sport моно слушалки или стерео слушалки Син зъб за смартфон

81.57 -15 % BGN 69.00

Dacom TWS МИНИ Двојно уво Bluetooth 4.2 Слушалки Вистински Безжична Слушалка СпортСо Полни Кутија За Xiaomi Samsung, LGФункција : Компактен и лесентежина дизајн.Двојно уво главни и помошни слушалка дизајн, иновативна технологија и квалитет.Bluetooth 4.2 технологија, подобар квалитет на звукот.Усвојување на Вистински Безжична Технологија, уживајте во вашиот безжично спорт .Интелигентни полнење кутија обезбедува брзо полнење, се грижи слободен за издржливост.Со hight капацитетот на литиум батерија и ниска фреквенција избалансирани технологија funtion.Мултифункционални копчето, постигнува со еден клик.Силна компатибилност, компатибилен со уреди како додека тие се bluetooth овозможува.Три чекори за да го спарите, лесен за употреба.Спецификации : Тип : Bluetooth Слушалки Бренд : DacomМодел : TWS Боја : белаBluetooth верзија : V4.2 Диск : 8mmОтпорност : 16 ohms Работен напон : 3.2 V4.2 VОсетливост : 42db±2db Фреквентен опсег : 2.42.48 GhzРастојание : Профили : A2 DP / AVRCPКомпатибилност : за уреди кои bluetooth овозможуваПакет големина : Прибл.9 * 7.5 * 7.5 cm / 3.5 * 3 * 3воПакет тежина : Околу.155g / 5.5 оз Како да го користите "TWS" на владата...

3,5 мм оригинални стерео HIFI Слушалки с микрофон микрофон за телефони Xiaomi Redmi note 6 5 S 5 C 4 A X 3 2 Plus MIX MAX Pro Prime

BGN 7.97

3.5 mm Оригинални Бучава Поништување на Стерео Тешки Бас HIFI Samsung Слушалки со Микрофон Микрофон за Телефони Xiaomi Redmi забелешка 6 5 S 5 C 4 X 3 2 Плус МИКС MAX Pro Премиер Слушалки за Компјутер Sony PC Мобилни ТелефониПроизвод Параметри Модел : ЕМ306 Должина на Кабелот : 1.2 m Чувствителност : 110d B ± 3d B Фреквенција Одговор : 20 Hz20 KHz Приклучок Тип : 3.5 mm Диск Единица : 14.2 mm Апликација : приклучок за Слушалки за iphone i Phone, Android Мобилен Телефон, MP3 Компјутер КОМПЈУТЕР1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Най-Добрите Мини-Спортни Bluetooth Слушалки, За Да Лети E190 Wi-Fi Слушалки Слушалки С Микрофон Безжични Слушалки

9.26 -3 % BGN 9.00

S530 Мини Bluetooth СлушалкаПогоден за Трчање и ВозењеCompatibe Со Сите Bluetooth УредиПакет содржи : 1 * S530 Слушалка 1 * USB кабел1 * Упатство

110 см оплетена тел субуфер слушалки с микрофон Преносим мини 3,5 мм (1/8) стерео позлатени съединители за слушалки слушалки

2.22 -10 % BGN 2.00

Плетенка Жица Subwoofer Слушалки со МикрофонОпис : Објектот е плетенка жичен слушалки Наместената порта технологија, може да донесе ултра широк фреквентен опсег, висока фрекфенција да се направи повеќе, ниска латентни имаат подлабоко широкопојасен одговор минијатурни се огласува единицаКарактеристики : 1...

Последният оригинален S Носете WindShear костната проводимост Безжична Bluetooth слушалка Спорт на открито слушалки, Hands-free с микрофон и скоростна

63.68 -20 % BGN 51.00

Нови пристигнување S Wind Shear на Коскената Спроводливост Безжична Bluetooth Слушалки Отворено Спортски слушалка Handsfree со Микрофон за android и iosБрој на модел : S Wind Shear Bluetooth Чип : CSR8635 Bluetooth Верзија : V4.0 Bluetooth Профил : HSP, HFP, со A2 DP, AVRCP, GAVDP, AVDTP Операција спектар : До 10 метри Фреквентен Опсег : 20 Hz20 KHz Микрофон Чувствителност : 55d B±3d B Отпорност : 32Ω Изграденаво 230m Ah Батерија Liion батерија Музика Играње Време : До 5 часа (зависи од музика волумен) време на Мирување : 10 дена, Време на Полнење : 2 часа Боја : Црна, Бела (Изборен) Главниот објект тежина : 58g / 2.07 оз Пакет големина : 15.0 * 12.3 * 5.5 cm / 5.91 * 4.84 * 2.17 во Пакет тежина : 150g / 5.29 оз1 * Коскена Спроводливост Слушалки 1 * USB Кабелот 1 * англиски / Кинески Упатство

Водоустойчив Hands Free Bluetooth Слушалки Слушалки, Мини Безжична Стерео Слушалка Bluetooth Слушалки Стерео Слушалки Слушалки

14.38 -58 % BGN 6.00

Answer : ___________________________ Note : црна беа надвор акции ве молиме цел други бои Водоотпорен Рацете слободни Bluetooth Слушалка Слушалки Мини Безжична во уво Стерео Слушалка Слушалки со Bluetooth Stereo Earbuds Слушалки Пакет Вклучуваат 1 S530 Слушалка 1 USB кабел1 Упатство

qijiagu 100шт Безжични Bluetooth слушалки с микрофон Хендсфри Youth Edition слушалки за мобилни телефони

662.37 -28 % BGN 477.00

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани Производи Производ Слика100pcs Безжична Bluetooth Слободни раце Слушалки Младите Издание Контрола на Јачина на звук Слушалка За Мобилни ТелефониОпис на производот Високо квалитетен материјал мобилен телефон, блескави моден стил висока затегнувачка цврстина Користи : обични слушалки, музика слушалки Тоа е општо слушалка и може да се користи со различни уреди...

M&J B25 Професионален Безжичен Метален Магнита В Ухото Слушалки, Bluetooth Спорт Работи Дълбок Бас Слушалки С Микрофон За Iphone

22.48 -20 % BGN 18.00

М&J Професионални Во Уво Слушалка Со Bluetooth Спортски Работи Слушалки Метал Магнет Слушалка Earbuds Бас Безжичен Микрофон СлушалкиСпецификации : audifonos auriculares audifonos bluetooth auriculares bluetooth слушалки со микрофон bluetooth слушалка Бренд : М&J B25 Функција : Музика bluetooth слушалки, Bluetooth слушалки комуникации, Глас eadset h Bluetooth specification : поддржуваат Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 мини безжична bluetooth слушалка Поддржани начини : со A2 DP / AVRCP Применливи модели : Универзална слушалка слушалки Тоа го поддржува и гласовна контрола,Поддршка Музика Безжична Earbuds Спецификација : Bluetooth 4.0 во уво слушалки Микрофон : Да квалитетни слушалки Пакет вклучува : 1*Спорт bluetooth слушалки 1*USB полнење линија 1*прирачник за Корисникот Сет 1* Earbuds 2 Друг поставува* Силикон Капа (Мали, Средни) 1* Кутија Пакет спорт слушалка fone де ouvido bluetooth слушалки слушалка бучава поништување на Безжична Слушалка Слушалки И Слушалки Извести : Телефон Слушалка Слушалка За Телефонот Сите со мало кутија пакет и да се обезбеди следење на број може да пратите онлајн...

Гореща Bluetooth V4. 1 слушалки слушалки спорт безжичен виси на ухото стил работи бинауральный стерео КСО слушалки за мобилен телефон

33.57 -26 % BGN 25.00

Топла Bluetooth Слушалка слушалки спортски безжична виси уво стил на водење binaural стерео ООП слушалки за мобилен телефонФункција : Caller ID, последниот повик назад, сите интелигентни Кинески и англиски глас го поттикнува, го подигнете, пар, затвори телефонот моќ ќе биде ниска глас го поттикнува; За Apple телефон, моќ на екранот, можете да секогаш се види на слушалки моќ ситуација, не се грижи за слушалки без електрична енергија да се направи вашиот живот грижи; Може да биде поврзана за два мобилни телефони; Гласовен Повик (Глас одговориле со "Да" и повик се одбие со "Не") Bluetooth слушалки за телефон автоматски ќе се поврзе назад на телефонот (веќе спарени пред), многу удобен; Интелигентни компатибилност : поддршка на сите со Bluetooth мобилен телефон, таблет, лаптоп и сл...

SADES R1 USB 7.1 Surround Sound Gaming Headset Over-ear headband game Headphones вибрация с микрофон LED Light за PC

BGN 75.14

Техничка Спецификација : Loudhailer дијаметар : 50mmФреквентен опсег : 2020.000 HzОтпорност : 32 Ohm на 1khzМаксимална влезна моќност : 30m WМикрофон Чувствителност : 40d B+ / 3d BМикрофон Фреквентен Опсег : 5010 KHzСлушалки кабел должина : Околу.2.2 mВлезен Приклучок : USBПриближна Тежина : 420gПакет : 1x SADES R1 Гејмерски Слушалки во црна портокал1 x Упатство(на англиски и Кинески)Note1 : Посебна контрола на јачина на звук има 3 diffrent светлина начини на(несветлина,светлина,светлото за дишење) и 3 различни вибрации режими(без вибрации,ниски вибрации,високи вибрации)Компатибилен со WINDOWS 10 , Возачи Подготвени да ПреземетеКомпатибилен со Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1MAC Општа Употреба (Нема Драјвери) ве Потсети да ја прилагодите јачината на аудио излезот на вашиот PC / Mac да го Слушалки / Слушалки / Други Начини Note2 : 1...

Подмяна на амбушюра ушна възглавница ушни чаши ушна делото амбушюры резервни части за слушалки Kingston HyperX Cloud II KHX-HSCP-GM

25.58 -10 % BGN 23.00

Добредојдовте на Нашата продавница!Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.Нашата цел е да се обезбеди добар сервис, со висок квалитет и најнови производи, убаво иsafe превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.Посакуваме да имате пријатен шопинг време!Авион ВлошкиСклони Авион Влошки ОписОвој пар на уво перници се направени од мека пена и вештачка кожа (Velour) , што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

SADES A6 USB 7.1 стерео кабелни слушалки слот игра над ухото слушалки с микрофон гласово управление за преносим компютър геймър

51.81 -7 % BGN 48.00

Ако сте во потрага за стилски и професионални Gaming Headphone, на Слушалки е најдобар за вас Над Увото Стерео Гејмерски Слушалки со отстранување на Бучава & Откажување технологија е Професионална Гејмерски Слушалки за Десктоп, Лаптоп, Лаптоп и сл...

2017 Upgrade Version Wireless Bluetooth Music Running Headband слушалки Sleeping Mask Hands-free вградени високоговорители и микрофон

BGN 17.57

2017 Надградба на Верзија Bluetooth Безжична Музика Работи Headband Слушалки Спиење Маска, Handsfree Изграденаво Speakders и МикрофонДвојна цел спортски headband исто така, може да се користи и како очила, најдобриот подарок за да се грижи за вашето здравјепроизвод прирачник : Новиот Bluetooth headband може да се користи како око, очила за спиење Око Маска Музика СлушалкиПроизвод тежина 62g, со пакување тежина 90gМатеријал : полиестер + памукBluetooth параметри : Bluetooth верзија : 4.0Bluetooth пренос на далечина : 10 метриHeadphone Канал : Стерео (2.0)Репродукцијата на музика време : максимум звук 4 HМикрофон растојание : 1 метарBluetooth време на мирување : 72 HКапацитетот на батеријата : 120ma / hГоворникот отпор : 8 ohmsГоворникот моќ : 2 WЗачестеност одговор : 100 hz18khzФреквенција : 2.4 ghzЈачина на бучава сооднос : 75 d BВреме на полнење : 12 часапакување листа : 1x Bluetooth музички headband1x USB полнење кабел1x User е УпатствоВисок квалитет на безжична Bluetooth поврзана шапка, ќе го заслужуваат да ред, испратете членови на семејството, пријатели, најдобар Божиќ, Нова Година подароци2017 Нова Мода Beanie Шапка Капа Безжична Bluetooth Слушалка Паметни Слушалки Зимско Отворено Спорт, Музика Капа со МикрофонОва е многу меки и удобни, и ви овозможува да се спротивстави на ладно, но исто така ви овозможува да изгледа многу кул висок квалитет на безжична Bluetooth шапка, соодветен момчиња и девојки неутрален шапкаОпис : V3.0+EDR Bluetooth верзија, достапни за повеќето од уредите со Bluetooth функцијата.Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн.Те штити од студена зима и, исто така, ќе ви овозможи да слушате музика и да разговараат додека го прават различни од другите активности.Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди директно, handsfree одговарање.Вградена Liion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стендбај време.Спецификации : Bluetooth Верзија : V3.0+EDRФреквенција : 2.4026 GHz2.480 GHzПренос на далечина : 10 MПренос на далечина на МИКРОФОН : ≤1 MLiion Батерија : 3.7 V / 120m AВреме на полнење : 2.5 ЧАСАВреме во мирување : 60 ЧасаКонтинуираното работно време : околу 6 HrsBluetooth име : Магијата ШапкаГолемина : Одговара за глава обемот 5662cmЗвучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапкаКоличина : 1pcПакет се вклучени : 1 x Bluetooth Музички Шапка1 x Полнење кабел1 x УпатствоНајдобар Квалитет на Мажи / Жени Зима Мода Топлина Спорт екран осетлив на допир Ракавици texting на Екранот на Допир, РакавициОпис На Производот : Повеќе нема да имаат проблеми да се игра телефон во зима, нова генерација на топло мода мека на допир екран ракавици за сите паметни телефони и екран на допир уреди.Висок Квалитет дебели Акрилик Материјал со супер меки и топли Волна наредени, единствен и едноставен волна, Плетени, да Изгради цврсти и стилски Поврзана Изградба стил.*texting во nippy воздух на вашиот паметен Телефон*користејќи го најдетемојот автомобил стан во замрзнување паркинг*поставување на телефонски повици за време снежни топки се бори без прекин*кршење дека совршен wintry шут на вашиот i PhoneЌе падне во љубов со овој чувство..Најдобри Ракавици се изработени со внимание на деталите на премиум материјали за удобност & издржливост...

Moxpad X9 3,5 мм в ухото слушалки двоен динамичен водача музика Hifi бас слушалки спортни слушалки с микрофон за смартфони с предавателна

30.40 -14 % BGN 26.00

Нови Пристигнување оригинални Професионални Moxpad X9 Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел за Мобилни pk SE215Specaker Тип : Динамична Микро Говорникот Чувствителност : 95 d B SPL / m W Фреквенција на Опсегот : 20 Hz—20 KHz Отпорност : 16 Оу Кабел Должина : 1350mm+ / 50mm(53 во.+ / 2 во) Приклучок : 3.5 mm 1 moxpad x9 жичен слушалка 2 пара слушалка за уво капа 1 футрола Двојна возачи6mm+9mm драјвери за секој канал, прават звук повеќе длабоко, дебели, мазна и силна...

Безжични слушалки Bluetooth безжична слушалка Bluetooth 4.1 Hi-Fi субуфер стерео сгъваема музикални слушалки с микрофон

39.98 -30 % BGN 28.00

S8 Hifi Стерео Bluetooth слушалки Со CBAOOOПроизвод ПараметриS8 Hi Fi Bluetooth Слушалки е сосема нов производ со вграден Bluetooth 4.1 модул и голем капацитет на батеријата за одличен квалитет на звукот, долго работно време и долго носење на време и без било каква непријатност, лесна легура тело, лесно да се носат, 40mm Големина јазик, одлична бас перформансиМодел : s1Bluetooth верзија : 4.1Говорникот дијаметар : 40mmОтпорност : 32ΩПриклучокот дијаметар; 3.5 mmКомуникацијата на далечина : околу 10 метриФреквенција : 2020 KHzИзглед, Големина : 180 * 80 * 185mmЗа Плаќање 1...

Новоприбывший AK 10BA+1DD направени по поръчка в ухото слушалка хибриден около ухото слушалки пъстри съоръжения с жак MMCX

1232.00 -14 % BGN 1060.00

Нови Пристигна АК 10 BA+1 DD Сопствени Направени Во Уво Слушалка Хибрид Околу Уво Слушалки Шарени Опрема Со MMCX КонекторПријател,овој објект доаѓа со кабел.Опис На Производот : Име : AK 10+1 ПрилагоденоТип : Во увоМатеријал : СмолаВозачот : 10 BA+1 DDSensitivty : 120d BImpendence : 12ohmЗачестеност одговор : 1525000 HzСо кабел : ДаКонектор тип : MMCXПакет Содржина : Eartips / Cable / Case / Слушалка

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.