• Новинка
qijiagu 50sets Безжични Bluetooth слушалки слушалки с микрофон за телефон, музика слушалки TF карта поддръжка на слушалки

qijiagu 50sets Безжични Bluetooth слушалки слушалки с микрофон за телефон, музика слушалки TF карта поддръжка на слушалки

резултат:
BGN 1862.29
BGN 1341.00 -28 %

Брой продукти
Налично

Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
50sets Безжична Bluetooth слушалки слушалките со Микрофон за мобилен телефон музика слушалка ТФ-картичка поддршка приклучок за слушалки
Опис на производот на Моќ/исклучување на уредот притиснете го копчето "om/off" долго време за да се отвори или исклучување на производот Музика игра форма картичка : притиснете го копчето "+-"долго време за да ја прилагодите јачината за звукот,притиснете го кратко време да се избере песни (претходна или следна песна ). Bluetooth specification : Bluetooth V3.0-V4.2 Оперативни растојание : Околу 10 M Фреквентен опсег : 2.4026 GHZ-2.480 GHZ АУДИО ФОРМАТИ : mp3 Капацитет ТФ-картичка (или 1 GB-16 GB) БАТЕРИЈА : LI-PO БАТЕРИЈА 3.7 V/400 Mah ФРЕКФЕНЦИЈА : 20hz-20khz usb 4 во 1 : Usb5 V полнење Cardreader /Аудио Игра time : музика игра период до 3-5hours работна температура -10-45degree Bluetooth профили поддржан од : HSP ,HFP,со A2 DP,AVRCP Пакување Conte nt
50set × приклучок за Слушалки
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Подробности

Номер На Модела:
HEA05301
търговска марка:
цзыцзягу
Дължина На Линия:
Няма
Това е безжична връзка:
ДА
Водоустойчив:
No
Устойчивост:
32Ω
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
Безжичен
С Микрофон:
ДА
Чувствителност:
112дб
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Функция:
за видеоигри, за мобилен телефон, слушалки общи
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 мм
Бутон За Управление:
ДА
Принципът На Вокализма:
Динамичен
Информационни материали:
Безжичен
Приложение поддръжка:
No
Безжичен Тип:
Блютус
Стил:
слушалка
Поддръжка На Карти Памет:
ДА
Спецификация Bluetooth:
Bluetooth V3. 0-V4. 2
Работно Разстояние:
около 10 м
Време за възпроизвеждане:
време за възпроизвеждане на музика до 3-5 часа
Работна температура:
-10-45degree
Профили На Bluetooth:
HSP ,HFP,A2DP,AVRCP

Избор на купувачи

MLLSE Аниме Attack On Титан безжични слушалки и слушалки за игри на слушалки Bluetooth слушалки спорт за Xiaomi Iphone Samsung

39.84 -15 % BGN 34.00

Опис : Bluetooth 4.1 чип од ООП носи стабилен оперативен систем Multipoint спарување : Connect to 2 мобилни телефони истовремено Глас прашува : Дојдовни повици извештај,Акустична одговор Боја : Црна Носи тип : Во Уво Функција : Одговарање на телефонски, Песна префрлување, Bluetooth, Поништување Бучава, Микрофон, Vocume контрола, Водоотпорен, Магнетно, Спорт Слушалка, мала Тежина Конективност : за Безжична Апликација : Мобилен Телефон Приклучок интерфејс : Micro USB Напојување : DC 5 V полнење преку USB порт Работно време : Музика : 6 часа / Време на Разговор : 10 часа време во Мирување : До 10 дена, време на Полнење : Околу 2,5 часа Bluetooth верзија : V4.1+ EDR Bluetooth растојание : W / O пречки 10m Bluetooth модел : Hands free / Headset profileДетали Слики : Оваа содржина е многу убаво...

2017 Upgrade Version Wireless Bluetooth Music Running Headband слушалки Sleeping Mask Hands-free вградени високоговорители и микрофон

BGN 17.57

2017 Надградба на Верзија Bluetooth Безжична Музика Работи Headband Слушалки Спиење Маска, Handsfree Изграденаво Speakders и МикрофонДвојна цел спортски headband исто така, може да се користи и како очила, најдобриот подарок за да се грижи за вашето здравјепроизвод прирачник : Новиот Bluetooth headband може да се користи како око, очила за спиење Око Маска Музика СлушалкиПроизвод тежина 62g, со пакување тежина 90gМатеријал : полиестер + памукBluetooth параметри : Bluetooth верзија : 4.0Bluetooth пренос на далечина : 10 метриHeadphone Канал : Стерео (2.0)Репродукцијата на музика време : максимум звук 4 HМикрофон растојание : 1 метарBluetooth време на мирување : 72 HКапацитетот на батеријата : 120ma / hГоворникот отпор : 8 ohmsГоворникот моќ : 2 WЗачестеност одговор : 100 hz18khzФреквенција : 2.4 ghzЈачина на бучава сооднос : 75 d BВреме на полнење : 12 часапакување листа : 1x Bluetooth музички headband1x USB полнење кабел1x User е УпатствоВисок квалитет на безжична Bluetooth поврзана шапка, ќе го заслужуваат да ред, испратете членови на семејството, пријатели, најдобар Божиќ, Нова Година подароци2017 Нова Мода Beanie Шапка Капа Безжична Bluetooth Слушалка Паметни Слушалки Зимско Отворено Спорт, Музика Капа со МикрофонОва е многу меки и удобни, и ви овозможува да се спротивстави на ладно, но исто така ви овозможува да изгледа многу кул висок квалитет на безжична Bluetooth шапка, соодветен момчиња и девојки неутрален шапкаОпис : V3.0+EDR Bluetooth верзија, достапни за повеќето од уредите со Bluetooth функцијата.Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн.Те штити од студена зима и, исто така, ќе ви овозможи да слушате музика и да разговараат додека го прават различни од другите активности.Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди директно, handsfree одговарање.Вградена Liion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стендбај време.Спецификации : Bluetooth Верзија : V3.0+EDRФреквенција : 2.4026 GHz2.480 GHzПренос на далечина : 10 MПренос на далечина на МИКРОФОН : ≤1 MLiion Батерија : 3.7 V / 120m AВреме на полнење : 2.5 ЧАСАВреме во мирување : 60 ЧасаКонтинуираното работно време : околу 6 HrsBluetooth име : Магијата ШапкаГолемина : Одговара за глава обемот 5662cmЗвучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапкаКоличина : 1pcПакет се вклучени : 1 x Bluetooth Музички Шапка1 x Полнење кабел1 x УпатствоНајдобар Квалитет на Мажи / Жени Зима Мода Топлина Спорт екран осетлив на допир Ракавици texting на Екранот на Допир, РакавициОпис На Производот : Повеќе нема да имаат проблеми да се игра телефон во зима, нова генерација на топло мода мека на допир екран ракавици за сите паметни телефони и екран на допир уреди.Висок Квалитет дебели Акрилик Материјал со супер меки и топли Волна наредени, единствен и едноставен волна, Плетени, да Изгради цврсти и стилски Поврзана Изградба стил.*texting во nippy воздух на вашиот паметен Телефон*користејќи го најдетемојот автомобил стан во замрзнување паркинг*поставување на телефонски повици за време снежни топки се бори без прекин*кршење дека совршен wintry шут на вашиот i PhoneЌе падне во љубов со овој чувство..Најдобри Ракавици се изработени со внимание на деталите на премиум материјали за удобност & издржливост...

Най-Добрите Мини-Спортни Bluetooth Слушалки, За Да Лети E190 Wi-Fi Слушалки Слушалки С Микрофон Безжични Слушалки

9.26 -3 % BGN 9.00

S530 Мини Bluetooth СлушалкаПогоден за Трчање и ВозењеCompatibe Со Сите Bluetooth УредиПакет содржи : 1 * S530 Слушалка 1 * USB кабел1 * Упатство

Компютърни вибрационни слот слушалки Kotion EACH G2100 Стерео Bass casque на най-Добрите слушалки слушалки с микрофон / led за PC Game Gamer

47.98 -25 % BGN 36.00

Компјутер Вибрации Gaming Headphone Kotion СЕКОЈ G2100 Стерео Бас Најдобри Слушалка Слушалки со Микрофон за PC ИгратаПреглед : Овој СЕКОЈ G2100 е основно вид на игри слушалки, која е изграденаво вибратор систем, супер шокантно звучни ефекти, ја подобрува реалноста и длабочина од експлозии пиштол експлозии и други длабоки звуци...

JKR Hifi Head Casque Audio Big Wired Gaming Headphone For Phone Computer Player слушалки слушалки с микрофон ушна Случайка

22.38 -29 % BGN 16.00

Карактеристики : 1.2017 Стерео Слушалки Музика Hifi Слушалки Слободни раце слушалки со Микрофон за Android и IOS2 3.5 mm аудио џек, обезбедува едноставен жичана конекција на различни музички плеери (како на пример, MP3 / MP4, итн.) без Bluetooth функцијата.3.DSP отстранување на бучава, ви донесе јасен звук ефект.4.Се дизајнирани со две Високоодделение јазик, а има и вграден Микрофон,, моќен бас систем, донесе чувствувате звучен ефект...

HOCO Wireless Bluetooth слушалки, преносими слушалки слушалки Bluetooth Hands-free Earbud с микрофон в колата си за телефон

29.07 -42 % BGN 17.00

HOCO Безжична Бизнис Bluetooth Слушалка Преносни Слушалки со Bluetooth Слушалки Handsfree Earbud со микрофон случај во Автомобил за Телефонот 1...

В Наличност! Най-новият KZ ZS6 2dd+2ba хибриден в ухото Слушалки HIFI DJ мониторът работи Спорт слушалки Earplug слушалки втулки PK KZ ZS5

89.01 -24 % BGN 68.00

Во Парк! Најновите KZ ZS6 2 DD+2 BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Earbud PK KZ ZS5Спецификација : 1...

Philips оригинални SHB8850 активни шумоподавляющие Безжични Bluetooth слушалки NFC слушалки с микрофон официалната проверка

240.00 -42 % BGN 139.00

Philips Оригинални SHB8850 Активен Бучава Поништување на Безжична Bluetooth Слушалки за NFC Слушалки со Микрофон за Службена ВерификацијаПроизвод Функција : 1.Акустична запечатување структура завиткани, удобен за носење, додека намалување на мис звук, и може да обезбеди силен бас.2.Моќен животниот век на батеријата, можете да играте 16 часа на музиката во ред, режим на 45 часа време на разговор 15 часа.3.SHB8850 во исто време може да поврзете два уреди со Bluetooth, па вашата забава повозбудливо!4.SHB8850 поддршка за NFC, брзо се поврзете уред, без комплицирани спарување!5.32мм диск и запечатени acoustical задниот поклопец систем се дизајнирани да се достави неверојатно прецизни звук.Производ Параметри : 1.Производ Бренд : Филипс2.Производ Модел : Philips SHB88503.Bluetooth Режим : A2 DP, AVRCP, HFP, HSP4.Bluetooth Верзија : 4.05.Максимален Опсег : 10m6.Батерија Тип : Литиум Полимер Батерија7.Музика Време : 16h8.Време во мирување : 45h9.Време на разговор : 15 часаПакет : 1*Филипс SHB8850 Слушалки+1*Прирачник(Со Мало Пакет)

2017 сладък слушалки Macaron Candy Color сгъваема стерео слушалки с микрофон слушалки за iPhone Samsung Xiaomi детски подаръци

20.70 -23 % BGN 16.00

2017 Симпатична Macaron Слушалки Бонбони Боја Количка за Стерео Слушалки со Микрофон Слушалка за Mp3 Мобилен Телефон Девојки Деца ВозрасниСпецификацијаСо мало поле...

M&J B25 Професионален Безжичен Метален Магнита В Ухото Слушалки, Bluetooth Спорт Работи Дълбок Бас Слушалки С Микрофон За Iphone

22.48 -20 % BGN 18.00

М&J Професионални Во Уво Слушалка Со Bluetooth Спортски Работи Слушалки Метал Магнет Слушалка Earbuds Бас Безжичен Микрофон СлушалкиСпецификации : audifonos auriculares audifonos bluetooth auriculares bluetooth слушалки со микрофон bluetooth слушалка Бренд : М&J B25 Функција : Музика bluetooth слушалки, Bluetooth слушалки комуникации, Глас eadset h Bluetooth specification : поддржуваат Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 мини безжична bluetooth слушалка Поддржани начини : со A2 DP / AVRCP Применливи модели : Универзална слушалка слушалки Тоа го поддржува и гласовна контрола,Поддршка Музика Безжична Earbuds Спецификација : Bluetooth 4.0 во уво слушалки Микрофон : Да квалитетни слушалки Пакет вклучува : 1*Спорт bluetooth слушалки 1*USB полнење линија 1*прирачник за Корисникот Сет 1* Earbuds 2 Друг поставува* Силикон Капа (Мали, Средни) 1* Кутија Пакет спорт слушалка fone де ouvido bluetooth слушалки слушалка бучава поништување на Безжична Слушалка Слушалки И Слушалки Извести : Телефон Слушалка Слушалка За Телефонот Сите со мало кутија пакет и да се обезбеди следење на број може да пратите онлајн...

Универсален метален слушалка в ухото кабелна розово злато слушалка Super Bass слушалка с микрофон Volumn Control за мобилен телефон

BGN 5.46

Карактеристики : Направени со суперсоничен бран лемење технологија.Пот и отпорен на дожд.Изработен од ABS + КОМПЈУТЕР материјал, лесна, нема лесно стареење, долг животен век.Ергономски дизајниран слушалка одговара на вашето уво совршено...

Нов оригинален Xiaomi DC Hybrid слушалки динамичен пьезокерамический двойна водача ДЪР Mic Tenacity Wire Control Half-In-Ear L-образна форма с щепсел

38.38 -37 % BGN 24.00

Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Selfie Стап, ве молиме кликнете подолу на сликата : Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Аудио Приемникот, ве молиме кликнете подолу на сликата : Нови Оригинални Xiaomi DC Хибрид Слушалка Динамичен piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон Истрајност Жица за Контрола на ПоловинаВоУво LФорма ПриклучокСпецификација : Половина Во Уво, Сите Во Срцето Удобно Носење Динамичен + piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон + 3 Копче за Контрола Истрајност Жица + LФорма Plug Совршен За Xiaomi телефони , НО Некои Телефони можат Listenning Музика и разговор повикување Само,Копче за Контрола на Копчиња може да не работи, стр закуп ве молиме имајте на ум ова...

Невидими Мини Bluetooth Слушалки Безжични Микрофона, Стерео Слушалки В Ушите Музика Ушите С Микрофон За Телефон

BGN 8.98

Невидливи Мини Bluetooth Слушалка Безжични Слушалки V4.0 Handsfree Стерео Во Уво За Музика Уво Пупки Слушалки Со Микрофон За Мобилен Телефон Трговија На ГолемоМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!! Опис : 100% Сосема Нов...

Невидима слушалка музикален Безжична Bluetooth слушалка в ухото високоговорител Магнит USB зарядно устройство с микрофон за телефон

9.52 -16 % BGN 8.00

Лесно Магнетни Полни Со магнет вградуваат во полнач, на earbud ќе се држиме до полнење prongs не приклучување / unplugging е потребно...

DOITOP JM-472 универсален 3,5 mm кабелни слушалки компютър, лаптоп слот слушалки с ергономичен дизайн, стерео шумоподавляющие слушалки A3

9.94 -30 % BGN 7.00

JM472 Универзалната 3.5 mm Жичен Слушалки за телефон Компјутер, Лаптоп Игра Слушалки Ергономски Дизајн Стерео Бучава Поништување на СлушалкаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

GDLYL нови безжични слушалки магнитна Bluetooth стерео слушалки Поддържа музика и телефонни разговори 1 2 най-Високо качество, Bluetooth слушалки

36.03 -22 % BGN 28.00

GDLYL Нови Безжични Слушалки Магнетни Bluetooth Слушалки Стерео Поддржува Музика и Повици 1 2 Висок Квалитет Bluetooth Слушалка Спецификација Bluetooth Верзија : V4.1+EDR Bluetooth Профили : A2 DP, AVRCP,HFP,HSP Пренесува Моќност : Class2 Tansmission Растојание : 10 M Разговорот : 46 Часа Време во Мирување : 180 Часа Промена на Време : околу 1,5 Часа Полнење Порт : Micro USB 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

28 жило чиста мед оплетена тел Bluetooth адаптер за слушалки интерфейс за ес tf10 за Shure mmcx se215 Враг Sennheiser ie80 im10

25.38 -17 % BGN 21.00

28 основни чист бакар плетенка жица Bluetooth слушалки адаптер интерфејс За ue tf10 За Shure mmcx se215 Непријател Зајнхајзер ie80 За АудиоТехника im10 im02 im03 im04 im05 im70Функцијата Опис : Увезени подобрена верзија на highend Bluetooth 4.1 чип! 1*Моќност Засилувач Излезна Моќност : RMS 18 MW (THD = 10%) 2*Моќност засилувач SNR : ≥ 95d B 3*Влезен напон : 3.7 V литиум батерија 4*се Игра time : 45 часа време на Разговор : 68 часа 5*време на Полнење : 12 часа, 6*Полнење влезен напон : DC5 V 500 MAH 7*ensitivity : ≥ 100db ± 2db 8*Јачина на бучава сооднос : ≥ 80 Db се Пренесува на / примање фреквенција : 2.4 2.48 GHz 9*Растојание : достапност 20 метриМетод на работа:Притиснете го средното копче 68 секунди црвена и сина светлина наизменично блесне во спарување државата, отворете го телефон Bluetooth прикаже : t Ingo кликнете на конекцијата е успешна, какви прашања ве молиме контактирајте со нас во времето!

NVAHVA бас Bluetooth слушалки слушалки на ухото Bluetooth Безжични слушалки Auriculares с 3.5 мм AUX TF карта на музика и FM радио

57.58 -48 % BGN 30.00

Qulified Crafe , Свежа Боја, Едноставен и елегантен дизајн Еко сунѓерот earmuffs имаат слушалки на ушите удобно кога долго носи HD 40mm Аудио Диск Единица обезбеди слушалки неверојатни бас звук Bluetooth чип поддржува повеќето bluetooth опрема врска стабилност сигурен слушалки поддржува Микро sd картичка музика, играње до 32 GB макс (мемориската картичка не се вклучени) На Слушалка поддржува ПОМОШЕН аудио игра за да се поврзете со КОМПЈУТЕР, ТВ и др

KOTION EACH GS400 Gaming Headset Gamer casque за PS4 Tablet лаптоп с 3.5 мм стерео PC слушалки с микрофон+кабел-адаптер

35.14 -26 % BGN 26.00

Гејмерски Слушалки Гејмер за PS4 Таблета Лаптоп 3,5 мм Headband Led Светло PC Слушалки со Микрофон + Адаптер Кабел Преглед : GS400 е основно вид на игри слушалки, кои ќе ги носи гласен звук поле, звук јасност, звук шок чувство, способни за разни игри...

SADES R1 USB 7.1 Surround Sound Gaming Headset Over-ear headband game Headphones вибрация с микрофон LED Light за PC

BGN 75.14

Техничка Спецификација : Loudhailer дијаметар : 50mmФреквентен опсег : 2020.000 HzОтпорност : 32 Ohm на 1khzМаксимална влезна моќност : 30m WМикрофон Чувствителност : 40d B+ / 3d BМикрофон Фреквентен Опсег : 5010 KHzСлушалки кабел должина : Околу.2.2 mВлезен Приклучок : USBПриближна Тежина : 420gПакет : 1x SADES R1 Гејмерски Слушалки во црна портокал1 x Упатство(на англиски и Кинески)Note1 : Посебна контрола на јачина на звук има 3 diffrent светлина начини на(несветлина,светлина,светлото за дишење) и 3 различни вибрации режими(без вибрации,ниски вибрации,високи вибрации)Компатибилен со WINDOWS 10 , Возачи Подготвени да ПреземетеКомпатибилен со Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1MAC Општа Употреба (Нема Драјвери) ве Потсети да ја прилагодите јачината на аудио излезот на вашиот PC / Mac да го Слушалки / Слушалки / Други Начини Note2 : 1...

Новоприбывший AK 10BA+1DD направени по поръчка в ухото слушалка хибриден около ухото слушалки пъстри съоръжения с жак MMCX

1232.00 -14 % BGN 1060.00

Нови Пристигна АК 10 BA+1 DD Сопствени Направени Во Уво Слушалка Хибрид Околу Уво Слушалки Шарени Опрема Со MMCX КонекторПријател,овој објект доаѓа со кабел.Опис На Производот : Име : AK 10+1 ПрилагоденоТип : Во увоМатеријал : СмолаВозачот : 10 BA+1 DDSensitivty : 120d BImpendence : 12ohmЗачестеност одговор : 1525000 HzСо кабел : ДаКонектор тип : MMCXПакет Содржина : Eartips / Cable / Case / Слушалка

Оригинални Безжични Bluetooth слушалки Philips SHB8850 активна шумоподавляющая NFC слушалки с микрофон за S9 S9 Plus

278.37 -49 % BGN 142.00

Оригиналниот Philips SHB8850 Безжична Bluetooth Слушалки Активен Бучава Поништување на NFC Слушалки со Микрофон за S9 S9 ПлусПроизвод Функција : 1.Акустична запечатување структура завиткани, удобен за носење, додека намалување на мис звук, и може да обезбеди силен бас.2.Моќен животниот век на батеријата, можете да играте 16 часа на музиката во ред, режим на 45 часа време на разговор 15 часа.3.SHB8850 во исто време може да поврзете два уреди со Bluetooth, па вашата забава повозбудливо!4.SHB8850 поддршка за NFC, брзо се поврзете уред, без комплицирани спарување!5.32мм диск и запечатени acoustical задниот поклопец систем се дизајнирани да се достави неверојатно прецизни звук.Производ Параметри : 1.Производ Бренд : Филипс2.Производ Модел : Philips SHB88503.Bluetooth Режим : A2 DP, AVRCP, HFP, HSP4.Bluetooth Верзија : 4.05.Максимален Опсег : 10m6.Батерија Тип : Литиум Полимер Батерија7.Музика Време : 16h8.Време во мирување : 45h9.Време на разговор : 15 часаПакет : 1*Филипс SHB8850 Слушалки+1*Прирачник(Со Мало Пакет)

3,5 мм оригинални стерео HIFI Слушалки с микрофон микрофон за телефони Xiaomi Redmi note 6 5 S 5 C 4 A X 3 2 Plus MIX MAX Pro Prime

BGN 7.97

3.5 mm Оригинални Бучава Поништување на Стерео Тешки Бас HIFI Samsung Слушалки со Микрофон Микрофон за Телефони Xiaomi Redmi забелешка 6 5 S 5 C 4 X 3 2 Плус МИКС MAX Pro Премиер Слушалки за Компјутер Sony PC Мобилни ТелефониПроизвод Параметри Модел : ЕМ306 Должина на Кабелот : 1.2 m Чувствителност : 110d B ± 3d B Фреквенција Одговор : 20 Hz20 KHz Приклучок Тип : 3.5 mm Диск Единица : 14.2 mm Апликација : приклучок за Слушалки за iphone i Phone, Android Мобилен Телефон, MP3 Компјутер КОМПЈУТЕР1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Moxpad X9 3,5 мм в ухото слушалки двоен динамичен водача музика Hifi бас слушалки спортни слушалки с микрофон за смартфони с предавателна

30.40 -14 % BGN 26.00

Нови Пристигнување оригинални Професионални Moxpad X9 Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел за Мобилни pk SE215Specaker Тип : Динамична Микро Говорникот Чувствителност : 95 d B SPL / m W Фреквенција на Опсегот : 20 Hz—20 KHz Отпорност : 16 Оу Кабел Должина : 1350mm+ / 50mm(53 во.+ / 2 во) Приклучок : 3.5 mm 1 moxpad x9 жичен слушалка 2 пара слушалка за уво капа 1 футрола Двојна возачи6mm+9mm драјвери за секој канал, прават звук повеќе длабоко, дебели, мазна и силна...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.