• Новинка
Детски подарък слушалки слушалки 85dB преносим кабелен контрол на кабелен телефон момче момиче бонбони слушалки за MP3 сладки бебешки слушалки

Детски подарък слушалки слушалки 85dB преносим кабелен контрол на кабелен телефон момче момиче бонбони слушалки за MP3 сладки бебешки слушалки

резултат:
BGN 26.88
BGN 22.00 -18 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Дължина На Линия:
1.2 м
Тип Штепсельной Вилици:
Тип На Линия
Функция:
За iPod,мобилен телефон, обикновени слушалки
Водоустойчив:
No
Това е безжична връзка:
No
Информационни материали:
Жичен
Поддръжка На Карти Памет:
No
Безжичен Тип:
Няма
Обхват Честотна Характеристика:
30-20000Гц
Чувствителност:
83±3 db
търговска марка:
zaiyou
Поддръжка на Apt-x:
ДА
Устойчивост:
32Ω
Принципът На Вокализма:
Балансиран Котва
Номер На Модела:
ДМ-2720
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Конектори:
3.5 мм
С Микрофон:
No
Бутон За Управление:
No
Приложение поддръжка:
No
Стил:
слушалка
Регулатор На Силата На Звука:
No

Избор на купувачи

Сладък еднорози карикатура слушалки цветна Дъга кон ушите 3,5 мм слушалки с микрофон за смартфон Xiaomi детски подаръци

2.93 -32 % BGN 2.00

Симпатична Еднорози Цртан филм Слушалки Шарени Виножито Коњ ВоСлушалка за уво во 3.5 mm Earbuds Со Микрофон За Xiaomi паметен Телефон Децата ПодароциФункција1...

Нов оригинален Xiaomi DC Hybrid слушалки динамичен пьезокерамический двойна водача ДЪР Mic Tenacity Wire Control Half-In-Ear L-образна форма с щепсел

38.38 -37 % BGN 24.00

Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Selfie Стап, ве молиме кликнете подолу на сликата : Да се купи Оригинал Xiaomi Bluetooth Аудио Приемникот, ве молиме кликнете подолу на сликата : Нови Оригинални Xiaomi DC Хибрид Слушалка Динамичен piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон Истрајност Жица за Контрола на ПоловинаВоУво LФорма ПриклучокСпецификација : Половина Во Уво, Сите Во Срцето Удобно Носење Динамичен + piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон + 3 Копче за Контрола Истрајност Жица + LФорма Plug Совршен За Xiaomi телефони , НО Некои Телефони можат Listenning Музика и разговор повикување Само,Копче за Контрола на Копчиња може да не работи, стр закуп ве молиме имајте на ум ова...

HOCO Wireless Bluetooth слушалки, преносими слушалки слушалки Bluetooth Hands-free Earbud с микрофон в колата си за телефон

29.07 -42 % BGN 17.00

HOCO Безжична Бизнис Bluetooth Слушалка Преносни Слушалки со Bluetooth Слушалки Handsfree Earbud со микрофон случај во Автомобил за Телефонот 1...

Новоприбывший AK 10BA+1DD направени по поръчка в ухото слушалка хибриден около ухото слушалки пъстри съоръжения с жак MMCX

1232.00 -14 % BGN 1060.00

Нови Пристигна АК 10 BA+1 DD Сопствени Направени Во Уво Слушалка Хибрид Околу Уво Слушалки Шарени Опрема Со MMCX КонекторПријател,овој објект доаѓа со кабел.Опис На Производот : Име : AK 10+1 ПрилагоденоТип : Во увоМатеријал : СмолаВозачот : 10 BA+1 DDSensitivty : 120d BImpendence : 12ohmЗачестеност одговор : 1525000 HzСо кабел : ДаКонектор тип : MMCXПакет Содржина : Eartips / Cable / Case / Слушалка

Професионални слушалки-втулки Metal Heavy Bass Sound Music Китай High-End слушалки с микрофон за мобилен телефон, за лаптоп на нова

19.18 -32 % BGN 13.00

Професионалец ВоСлушалка за Уво во Метални Тешки Бас Звук на Музиката во Кина HighEnd Earbuds со Микрофон за Мобилен Телефон, Лаптоп НОВИ

qijiagu 100шт 3,5 мм кабелни слушалки слушалки за PC компютър, смартфон

243.60 -28 % BGN 175.00

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани Производи Производ Слика100pcs 3,5 мм Жичен Слушалки за PC компјутер, паметен Телефон, СлушалкиОпис на производот Високо квалитетен материјал мобилен телефон, блескави моден стил висока затегнувачка цврстина, антиликвидација 3,5 мм никел џек, трајни и издржливи Користи : обични слушалки,мобилен телефон слушалки, музика слушалки, компјутер слушалки Тоа е општо слушалка и може да се користи со различни уреди...

OOTDTY New3. 5 мм слушалки за Samsung S5830 S5630 Galaxy i9100

2.85 -30 % BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна / Бела Оваа ставка може да не се работи за Samsung Galaxy S i9000 serices, ве молиме бидете сигурни дека тоа може да работат со вашиот телефон пред да го купат тоа...

M&J B25 Професионален Безжичен Метален Магнита В Ухото Слушалки, Bluetooth Спорт Работи Дълбок Бас Слушалки С Микрофон За Iphone

22.48 -20 % BGN 18.00

М&J Професионални Во Уво Слушалка Со Bluetooth Спортски Работи Слушалки Метал Магнет Слушалка Earbuds Бас Безжичен Микрофон СлушалкиСпецификации : audifonos auriculares audifonos bluetooth auriculares bluetooth слушалки со микрофон bluetooth слушалка Бренд : М&J B25 Функција : Музика bluetooth слушалки, Bluetooth слушалки комуникации, Глас eadset h Bluetooth specification : поддржуваат Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 мини безжична bluetooth слушалка Поддржани начини : со A2 DP / AVRCP Применливи модели : Универзална слушалка слушалки Тоа го поддржува и гласовна контрола,Поддршка Музика Безжична Earbuds Спецификација : Bluetooth 4.0 во уво слушалки Микрофон : Да квалитетни слушалки Пакет вклучува : 1*Спорт bluetooth слушалки 1*USB полнење линија 1*прирачник за Корисникот Сет 1* Earbuds 2 Друг поставува* Силикон Капа (Мали, Средни) 1* Кутија Пакет спорт слушалка fone де ouvido bluetooth слушалки слушалка бучава поништување на Безжична Слушалка Слушалки И Слушалки Извести : Телефон Слушалка Слушалка За Телефонот Сите со мало кутија пакет и да се обезбеди следење на број може да пратите онлајн...

Компютърни вибрационни слот слушалки Kotion EACH G2100 Стерео Bass casque на най-Добрите слушалки слушалки с микрофон / led за PC Game Gamer

47.98 -25 % BGN 36.00

Компјутер Вибрации Gaming Headphone Kotion СЕКОЈ G2100 Стерео Бас Најдобри Слушалка Слушалки со Микрофон за PC ИгратаПреглед : Овој СЕКОЈ G2100 е основно вид на игри слушалки, која е изграденаво вибратор систем, супер шокантно звучни ефекти, ја подобрува реалноста и длабочина од експлозии пиштол експлозии и други длабоки звуци...

Moxpad X9 3,5 мм в ухото слушалки двоен динамичен водача музика Hifi бас слушалки спортни слушалки с микрофон за смартфони с предавателна

30.40 -14 % BGN 26.00

Нови Пристигнување оригинални Професионални Moxpad X9 Динамичен Возач Во Уво Спорт Слушалки со Микрофон за Замена на кабел за Мобилни pk SE215Specaker Тип : Динамична Микро Говорникот Чувствителност : 95 d B SPL / m W Фреквенција на Опсегот : 20 Hz—20 KHz Отпорност : 16 Оу Кабел Должина : 1350mm+ / 50mm(53 во.+ / 2 во) Приклучок : 3.5 mm 1 moxpad x9 жичен слушалка 2 пара слушалка за уво капа 1 футрола Двојна возачи6mm+9mm драјвери за секој канал, прават звук повеќе длабоко, дебели, мазна и силна...

2017 Upgrade Version Wireless Bluetooth Music Running Headband слушалки Sleeping Mask Hands-free вградени високоговорители и микрофон

BGN 17.57

2017 Надградба на Верзија Bluetooth Безжична Музика Работи Headband Слушалки Спиење Маска, Handsfree Изграденаво Speakders и МикрофонДвојна цел спортски headband исто така, може да се користи и како очила, најдобриот подарок за да се грижи за вашето здравјепроизвод прирачник : Новиот Bluetooth headband може да се користи како око, очила за спиење Око Маска Музика СлушалкиПроизвод тежина 62g, со пакување тежина 90gМатеријал : полиестер + памукBluetooth параметри : Bluetooth верзија : 4.0Bluetooth пренос на далечина : 10 метриHeadphone Канал : Стерео (2.0)Репродукцијата на музика време : максимум звук 4 HМикрофон растојание : 1 метарBluetooth време на мирување : 72 HКапацитетот на батеријата : 120ma / hГоворникот отпор : 8 ohmsГоворникот моќ : 2 WЗачестеност одговор : 100 hz18khzФреквенција : 2.4 ghzЈачина на бучава сооднос : 75 d BВреме на полнење : 12 часапакување листа : 1x Bluetooth музички headband1x USB полнење кабел1x User е УпатствоВисок квалитет на безжична Bluetooth поврзана шапка, ќе го заслужуваат да ред, испратете членови на семејството, пријатели, најдобар Божиќ, Нова Година подароци2017 Нова Мода Beanie Шапка Капа Безжична Bluetooth Слушалка Паметни Слушалки Зимско Отворено Спорт, Музика Капа со МикрофонОва е многу меки и удобни, и ви овозможува да се спротивстави на ладно, но исто така ви овозможува да изгледа многу кул висок квалитет на безжична Bluetooth шапка, соодветен момчиња и девојки неутрален шапкаОпис : V3.0+EDR Bluetooth верзија, достапни за повеќето од уредите со Bluetooth функцијата.Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн.Те штити од студена зима и, исто така, ќе ви овозможи да слушате музика и да разговараат додека го прават различни од другите активности.Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди директно, handsfree одговарање.Вградена Liion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стендбај време.Спецификации : Bluetooth Верзија : V3.0+EDRФреквенција : 2.4026 GHz2.480 GHzПренос на далечина : 10 MПренос на далечина на МИКРОФОН : ≤1 MLiion Батерија : 3.7 V / 120m AВреме на полнење : 2.5 ЧАСАВреме во мирување : 60 ЧасаКонтинуираното работно време : околу 6 HrsBluetooth име : Магијата ШапкаГолемина : Одговара за глава обемот 5662cmЗвучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапкаКоличина : 1pcПакет се вклучени : 1 x Bluetooth Музички Шапка1 x Полнење кабел1 x УпатствоНајдобар Квалитет на Мажи / Жени Зима Мода Топлина Спорт екран осетлив на допир Ракавици texting на Екранот на Допир, РакавициОпис На Производот : Повеќе нема да имаат проблеми да се игра телефон во зима, нова генерација на топло мода мека на допир екран ракавици за сите паметни телефони и екран на допир уреди.Висок Квалитет дебели Акрилик Материјал со супер меки и топли Волна наредени, единствен и едноставен волна, Плетени, да Изгради цврсти и стилски Поврзана Изградба стил.*texting во nippy воздух на вашиот паметен Телефон*користејќи го најдетемојот автомобил стан во замрзнување паркинг*поставување на телефонски повици за време снежни топки се бори без прекин*кршење дека совршен wintry шут на вашиот i PhoneЌе падне во љубов со овој чувство..Најдобри Ракавици се изработени со внимание на деталите на премиум материјали за удобност & издржливост...

Оригинални Безжични Bluetooth слушалки Philips SHB8850 активна шумоподавляющая NFC слушалки с микрофон за S9 S9 Plus

278.37 -49 % BGN 142.00

Оригиналниот Philips SHB8850 Безжична Bluetooth Слушалки Активен Бучава Поништување на NFC Слушалки со Микрофон за S9 S9 ПлусПроизвод Функција : 1.Акустична запечатување структура завиткани, удобен за носење, додека намалување на мис звук, и може да обезбеди силен бас.2.Моќен животниот век на батеријата, можете да играте 16 часа на музиката во ред, режим на 45 часа време на разговор 15 часа.3.SHB8850 во исто време може да поврзете два уреди со Bluetooth, па вашата забава повозбудливо!4.SHB8850 поддршка за NFC, брзо се поврзете уред, без комплицирани спарување!5.32мм диск и запечатени acoustical задниот поклопец систем се дизајнирани да се достави неверојатно прецизни звук.Производ Параметри : 1.Производ Бренд : Филипс2.Производ Модел : Philips SHB88503.Bluetooth Режим : A2 DP, AVRCP, HFP, HSP4.Bluetooth Верзија : 4.05.Максимален Опсег : 10m6.Батерија Тип : Литиум Полимер Батерија7.Музика Време : 16h8.Време во мирување : 45h9.Време на разговор : 15 часаПакет : 1*Филипс SHB8850 Слушалки+1*Прирачник(Со Мало Пакет)

Ubit XH-A1 Bluetooth слушалки, 2 бр. С микрофон True Wireless слушалки спортни Bluetooth слушалки за iPhone IOS Xiaomi Android

34.83 -28 % BGN 25.00

Ubit AFА1 Bluetooth Слушалка 2 Парчиња Со Микрофон Вистински Безжични Слушалки Спортски Bluetooth Слушалки За i Phone IOS Xiaomi АндроидSpeciaction : Близнаците се навистина безжична стереоЧип : производството на чипови џериБезжична верзија : 4.2Фреквенција : 2.4 GHZБезжичен опсег : околу 10 метриДобиете чувствителност : 90 DBMКапацитетот на батеријата : 50m AHМикро 5 стр полнење портаСе работи време : 2 слушалки 23 часа, еден слушалка 45 часаВреме во мирување : 80 часа, 40 часаВреме на полнење : 1.5 часаПоддржува натпревар помеѓу два уреди1.3 поддржува A2 DP / HFP1.6 HSP1.2 / AVRCP1.6 / DI1.3Усвојување на напредни CVC6.0 активен бучава отказВграденво hd микрофони со јасни и гласни звучниКомпатибилен : За Xiaomi Tablet1, Таблета 2, за xiaomi redmi note1 2 3, За Xiaomi mi 5,за xiaomi redmi про,за meizu х5,за meizu 6 За Samsung Glaxy s6,s7,s6 работ,s7 работ,s7 забелешка За Huawei, LG, Sony и Други андроид мобилни телефони За i Phone 4 и 4s 5 5s 6 6s,за iphone 7 7 Plpls плус за i Pad итн...

SADES R1 USB 7.1 Surround Sound Gaming Headset Over-ear headband game Headphones вибрация с микрофон LED Light за PC

BGN 75.14

Техничка Спецификација : Loudhailer дијаметар : 50mmФреквентен опсег : 2020.000 HzОтпорност : 32 Ohm на 1khzМаксимална влезна моќност : 30m WМикрофон Чувствителност : 40d B+ / 3d BМикрофон Фреквентен Опсег : 5010 KHzСлушалки кабел должина : Околу.2.2 mВлезен Приклучок : USBПриближна Тежина : 420gПакет : 1x SADES R1 Гејмерски Слушалки во црна портокал1 x Упатство(на англиски и Кинески)Note1 : Посебна контрола на јачина на звук има 3 diffrent светлина начини на(несветлина,светлина,светлото за дишење) и 3 различни вибрации режими(без вибрации,ниски вибрации,високи вибрации)Компатибилен со WINDOWS 10 , Возачи Подготвени да ПреземетеКомпатибилен со Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1MAC Општа Употреба (Нема Драјвери) ве Потсети да ја прилагодите јачината на аудио излезот на вашиот PC / Mac да го Слушалки / Слушалки / Други Начини Note2 : 1...

бас метални слушалки стерео супер музика на слушалки, спортен кабел слушалки с микрофон втулки HIFI MP3mp4 музикални слушалки

7.36 -18 % BGN 6.00

1、фреквентен опсег : 2020000 Hz 2、чувствителност : 102 + 3d B 3、отпорност : 32 + 15% ohms 4、Диск единица : се движат серпентина рог 5、моќ : 36mw 6、материјал : TPE 7、линија должина : 1.2 M 8、приклучок : 3.5 mm игла

Plextone X1T Близнаци True Wireless Bluetooth слушалки за IPhone 7 Samsung Xiaomi Bluetooth Earplug Earbud Mini micro earpiece

43.41 -31 % BGN 30.00

Plextone X1 T Близнаци, Вистински Безжична Bluetooth Слушалки За IPhone 7 Samsung Xiaomi Bluetooth Earplug Earbud Мини микро слушалкаБлизнаци,вистински безжична стерео(TWS)Чипсет : ООП од велика БРИТАНИЈАBluetooth Верзија : 4.2Фреквенција : 2.4 GHzБезжичен опсег : една за над 20 милиони, и сет за над 10mДобиете чувствителност : 90d BmКапацитетот на батеријата : 65m Ah за лево и десно за едноNOKIA полнење портаРабота на пат : една за 56 часа, и сет за 23 часаStandby time : еден за 120 часа, и сет за 60 часаВреме на полнење : 1 часаПоддршка на еден натпревар две, поврзете два уредГласовен потсетник за повикувачки бројГласовен потсетник за моќта и / или наПоддржува A2 DP1.3 / HFP1.6 / HSP1.2 / AVRCP1.6 / DI1.3Донесува напредни CVC6.0 активен бучава отказВграденво супериорен HD микрофон, да обезбеди јасни и гласни звучниИзбор на бои : црна,бела,сина и розоваПакет Содржина : 1* bluetooth слушалки1* полнење кабел1* упатство

2017 сладък слушалки Macaron Candy Color сгъваема стерео слушалки с микрофон слушалки за iPhone Samsung Xiaomi детски подаръци

20.70 -23 % BGN 16.00

2017 Симпатична Macaron Слушалки Бонбони Боја Количка за Стерео Слушалки со Микрофон Слушалка за Mp3 Мобилен Телефон Девојки Деца ВозрасниСпецификацијаСо мало поле...

SAMSUNG Samsung EO-EG920BW слушалки с кабел с 3,5 мм с микрофон 1,2 м в ушите, стерео спортни слушалки за Samsung S8 S8Edge с търговците на предавателна

17.20 -48 % BGN 9.00

SAMSUNG ЕМEG920 BW Слушалки Звучници со 3,5 mm со Микрофон 1.2 mуво Стерео Спорт Слушалки за Samsung S8 S8 Edge со Мало ПолеПроизвод Параметри : 1.Производ Бренд : Samsung2.Име на производ : Samsung ЕМEG920 BW3.Производ Во Боја : Бела4.Конекција : Wired5.Wearning Метод : Во уво6.Интерфејс : 3.5 mm7.Осетливост : 93d B8.Зачестеност Одговор : 2020000 Hz9.Должина : 1.2 m10.Компатибилен со : Повеќето од паметен Телефон / PC / Pad / ЛаптопFeatrue : 1.2 Јазик, во секој приклучок за слушалки(Woofer & Tweeter Јазик)2.Динамика на длабоки бас&висока резолуција treble звук3.1.5 м МетежотДрво рамни кабел ергономски дизајн за лесна контролаНАПОМЕНА : Samsung offcial посебна препорака за Галакси S6 / S6 Edge S7 / S7 EdgeПакет : 1*Оригиналниот ЕМEG920

Безжични слушалки Bluetooth безжична слушалка Bluetooth 4.1 Hi-Fi субуфер стерео сгъваема музикални слушалки с микрофон

39.98 -30 % BGN 28.00

S8 Hifi Стерео Bluetooth слушалки Со CBAOOOПроизвод ПараметриS8 Hi Fi Bluetooth Слушалки е сосема нов производ со вграден Bluetooth 4.1 модул и голем капацитет на батеријата за одличен квалитет на звукот, долго работно време и долго носење на време и без било каква непријатност, лесна легура тело, лесно да се носат, 40mm Големина јазик, одлична бас перформансиМодел : s1Bluetooth верзија : 4.1Говорникот дијаметар : 40mmОтпорност : 32ΩПриклучокот дијаметар; 3.5 mmКомуникацијата на далечина : околу 10 метриФреквенција : 2020 KHzИзглед, Големина : 180 * 80 * 185mmЗа Плаќање 1...

Невидими Мини Bluetooth Слушалки Безжични Микрофона, Стерео Слушалки В Ушите Музика Ушите С Микрофон За Телефон

BGN 8.98

Невидливи Мини Bluetooth Слушалка Безжични Слушалки V4.0 Handsfree Стерео Во Уво За Музика Уво Пупки Слушалки Со Микрофон За Мобилен Телефон Трговија На ГолемоМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!!! Опис : 100% Сосема Нов...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.