• Новинка
Нова марка на двойката пижама с дълъг ръкав пижами пижами пролет есен копринен сатен пижами дамски макси дами пижами набор от M-3XL

Нова марка на двойката пижама с дълъг ръкав пижами пижами пролет есен копринен сатен пижами дамски макси дами пижами набор от M-3XL

резултат:
BGN 45.97
BGN 23.00 -50 %

Брой продукти
Налично


жените стил прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / S / / / / M 100 40-50 kg 155-160 cm / L 104 50-60 кг 158-165 cm / XL 108 60-70 kg 160-170 cm / XXL 112 70-80 kg 162-172 cm /
човекот стил прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тежината укажуваат на тоа висина рамо слободни / / / / S / / / / У / / / / L 110 50-60 кг 165-170 cm / XL 114 60-70 kg 170-175 cm / XXL 118 70-80 kg 175-182 cm / XXXL 122 80-90 kg 180-185 cm /
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка на Време : Околу 1-3 дневна 3. Превозот Време : 15-26 дена од воздух mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат во рок од 7 ден откако сте го добиле. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. така што можеме да направиме подобро. Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа! Внимание За Купите Ако не знаете како да избор на големината на, ве молиме слободно да се contect со мене, јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Пижами
Материал:
Ацетат, Вискоза, Полиестер
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
Комплекти Пижам
Яка:
Отложной яка
Състав На Материала:
Изкуствена Коприна
Дължина:
Full Length
търговска марка:
Fdfklak
Сезон:
Есен
Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL
Цвят:
Червен, Син, Шампанско

Избор на купувачи

XL women silk sleep&lounge 2017 woman fashion секси pink red mini summer pure silk sleepshirts нощници големи Женски

174.40 -40 % BGN 105.00

големина на табелатаМ : должина 87cm градите 92cm половината 90cm ракав должина 34cmL : должина 89cm градите 96cm половината 94cm ракав должина 35cmXL : должина 91cm градите 100cm половината 98cm ракав должина 36cm

Нов дворец на принцеса с дълги ръкави в памучна нощница дамски рокли слаш врата пижами широки дрехи нощници домашно облекло плюс размер

45.58 -21 % BGN 36.00

ГОЛЕМИНА на Рамо низ(cm) Биста(cm) должина на Ракав(cm) Дното(cm) Должина (cm) S 40 102 122 104 М 43 108 124 108 L 46 116 126 112 XL 49 126 128 120 "Големината mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Tony & Candice Копринени Пижами, Комплекти За Жени С Къси Панталони Сатен С Копринени Пижами И Комплекти За Дами От Две Части Пижами Дамски Дрехи За Почивка

49.58 -46 % BGN 27.00

Големина ИнформацииГолеминаГрадитеРамоДолжина На ВрвCMИНЧCMИНЧCMИНЧS10440.94116.16626М11043.34316.96826.8L11645.74417.37027.6XL12649.64517.77228.3Панталони ДолжинаХипS9838.611244.1М10039.411846.5L10340.612448.8XL10641.713452.8Ве молиме дозволено 12 грешки предизвикани од мерењетоГолемина водич : S : Ќе одговара на Градите 3334", Половината Од 2526", Врвот Должина 26", Панталони Должина 38.5" М : Ќе одговара на Градите 3536", Половината 2728", Врвот Должина 27", Панталони Должина Од 39" L : Ќе одговара на Градите 3738.5", Половината 2930.5", Врвот Должина 28", Панталони Должина 41" XL : Ќе одговара на Градите 4041.5", Половината 3233.5", Врвот Должина 28", Панталони Должина 42" ТОНИ & КЕНДИС Жените Кратко Sleeve Сатен Pajama Сет Карактеристики : 1.100% Премија сатен полиестер 2.Различни избор на боја 3.Еден градите џеб 4.Еластичен појас панталониПостојат многу производи во нашата продавница.Добредојдовте вашата посета! Подолу е линкот од нашата продавница :

DongKing MAID of HONOR Robes Maid of Honor Golden Heart Glitter Print изкуствена коприна кимоно халати сватбен подарък екипът на булката 21 цвят

BGN 24.00

Dongking Слугинката на Честа Сјајот Печати Faux Свила ОблекаМатеријал : faux свилаГолемина : S,M, L,XL и XXL Боите на Буквите : Злато,Сребрена,Црна,Розова,Топла Розова...

2017 New Women ' s Секси Дантела Lingerie Dress Underwear G-string Babydoll Nightwear Dropshipping L620

6.16 -19 % BGN 5.00

Жените Чипка долна Облека се Облекуваат долна облека Gstring Babydoll NightwearОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : четири сезониПовод : SleepwearМатеријал : SpandexДекорација : ЧипкаШаблон Тип : НикојСтил : СексиПакетот вклучува : 1 PC Фустан Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S Биста : 8 084cm / 31.533.1" Половината : 6468cm / 25.226.8" Хип : 8892cm / 34.636.2 "Азија Големина : M Биста : 8 488cm / 33.134.6" Половината : 6872cm / 26.828.3" Хип : 9296cm / 36.237.8" Азија Големина : L Биста : 8892 cm / 34.636.2" Половината : 7276cm / 28.329.9" Хип : 96100cm / 37.839.4" Азија Големина : XL Биста : 9296 cm / 36.237.8" Половината : 7680см / 29.931.5" Хип : 100104cm / 39.440.9"• Сите налози се постапува во рок од 3 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.• Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка / webmoney трансфер / дебитни картички / western union / QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : http : / / help.aliexpress.com / payment_method.html• Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса израз плаќање.• Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух mail или ЕМС.• Online следење на располагање.Следење на број и webste ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.• Ве молиме овозможи 2060 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail• Ние зависи од клиентите задоволство да се успее...

сатен, коприна Summer Lady Women Straphetti Strap Nigh Dress нощници жените са най-Секси пижами бельо Безплатна доставка AP319

112.78 -40 % BGN 68.00

100% Сатен Свила 2016 Година Лето Дама Жените Straphetti Рака Близу Фустан Nightgowns Жени Секси Sleepwear долна Облека Бесплатен Превозот AP319Свила Nightgowns не само секси, но елегантен! Материјал : 100% СвилаИзмијте Метод : ЛАДНО РАКА МИЕ ОДДЕЛНО, ЛИНИЈА СУВА ВО СЕНКА, НЕ КАЈГАНА, НЕ се ВПИЕ

1бр дребно ново прием на червено каре/зелено каре бельо, Мъжки къси панталони памучни шорти мъжете Sleep Отгоре M L XL Безплатна доставка

20.45 -12 % BGN 18.00

Добредојдовте На Нашата Нова Продавница Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Боја : Како На Сликата ПрикажаниГолемина : M L XL Колку што сакаш, колку што имаме, ние сме среќни да послужи за вас! За било какви прашања,ве молиме контактирајте го нашиот продажен во секое време,ние ќе се вратам на вас!Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранотСлика ШоуПовеќе Нов Објект ве Молиме да стапите Во : Забелешка Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен...

Мъжки халати топла хавлия за мъжки халат за баня, мъжки секси пижами ледени копринени халати гей облекло

27.07 -15 % BGN 23.00

Мажите Облека Топла Bathrobe за Човекот Машки Бања Облека Mens Секси Sleepwear Машки Кимоно Мраз Свила Облека Геј Носат ОблекаПол : Мажи Предмет Тип : Облека Шаблон Тип : Цврст Материјал : Акрил,Spandex Ракав Должина : Јака без ракави : Маскирани Големина : S M L XL Карактеристики : Мека,мазна Бои : Црна,Бела,Сива,Кафена Продажба термин : продажба на Мало,трговија на Големо За Сезона : Пролет,Aummer,Есен,ЗимаПакет само со Облека...

Панталони за мъже зимни Двуликие кадифени панталони Мъжки Lounge панталони Sleep Отгоре

34.70 -11 % BGN 31.00

Таму е малку меки чувство, многу мека, но не дебели, доцна пролет и рано на есен, лето воздух условено соба може да се носатМногу удобно, без брчки, постои чувство на drapeДимензии се како што следува : S Панталони Должина 106 CM Половината 66 Протегала да 102 CM Хип 115 CMм Панталони долго 107cm Половината 80 водат да се 120cm Колковите 118cmL Панталони должина 107cm Половината 88 водат да се 120cm Колковите 120cmXL Панталони должина 108cm Половината 96 водат да се 140cm Хип 140cmXXL Панталони должина од 110cm Половината 110 водат да се 144cm Хип 150cm3 X панталони должина 115 CM Половината 120 водат да се 160 CM Хип 170 CM4 X панталони должина 115 CM Половината 130 водат да се 180 CM Хип 190 CM1, поради различни мерни методи, мерења овозможи 23cm во рамките на грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем...

Luoyimeng New Panda Бод Cow халат за баня с качулка дълго памучни кимона халат с колан Секси пижама хавлия Femme домашно облекло за жени

60.78 -41 % BGN 36.00

Luoyimeng Нови Панда Бод Крава Bathrobe Маскирани Долги Памук Кимоно Облека со Појас Секси Пижами Облека Femme Дома Облека За ЖениМатеријал : FannelМоделот покажуваПлаќање : 1...

Fdfklak Long Nightgown Sleeping Dress спално облекло Sexy Ladies Nightwear Womens Princess Dresses Night Dress Plus Size M-XXL Q833

48.66 -49 % BGN 25.00

Fdfklak Долго Nightgown Спиење Фустан Sleepwear Секси Дами Nightwear Женска Принцеза Фустани Ноќ се Облекуваат Плус Големина МXXL Q8331cm=0.39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 13 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тоа висина укажуваат на тоа weiht должина слободни / / / / S / / / / У / / 4555kg / L / / 5565kg / XL / / 6575kg / XXL / / 7585kg / Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување на Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.Превозот : 1...

Пролет есен с дълъг ръкав памук, реколта Дамска пижама комплект пижама момичета пижами Mujer Lady ежедневни домашни дрехи AD095

56.00 -23 % BGN 43.00

За Големината : М генерално Одговара за висина 155160cm,тежина 4049kgL генерално Одговара за висина 161165cm,губење на 4959kgXL генерално Одговара за висина 166172cm,тежина 5967kg

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.