• Новинка
1бр сладък животни мечка Панада облегалка възглавница хол разтегателен декор възглавница отношение сватбен подарък ОУ 034

1бр сладък животни мечка Панада облегалка възглавница хол разтегателен декор възглавница отношение сватбен подарък ОУ 034

резултат:
BGN 17.57

Брой продукти
Налично

Член Име : Назад Перница со Core Материјал : Памук+Лен поставата PP Памук Големина : 45x45cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 380g/pc Пакет се Вклучени : 1 XBack Перница Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1512280290) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.

Подробности

Спецификация:
45x45cm
търговска марка:
мингрижигуан дома
Материал:
Памучно Бельо
Стил:
Модерен
Вид На Модела:
Карикатура
Воспользуйся:
Седалка
Характеристика:
Анти-Пролежень
Тип:
Възглавницата На Седалката/Възглавница На Облегалката
Номер На Модела:
ou034
Развийте и измийте:
Подвижна и моющийся
Техника:
Тъкани
Възрастова Група:
Възрастни
Форма:
Площ
Модел:
Пишеща машина
Попълване на:
Памук
Начин На Нагряване:
no

Избор на купувачи

XYZLS Chinese Simple Polyester Table Runner Cloth Fashion Pattern Home&Hotel Runner 2 стил 33x200CM

BGN 44.46

Кинески Едноставен Полиестер Табела Тркач Крпа Мода Шема Насловна&Хотел Тркач 2 Стилови 33x200 CMМатеријал : Полиестер Ажурирање на вашиот дома декор со оваа атрактивна маса тркач...

45x45cm кръг вълна геометрична калъфка за възглавница памук бельо хвърлят възглавници за дивана домашен интериор декоративни калъфки за възглавници

7.98 -37 % BGN 5.00

Ставка ОписГолемина : 45cmx45cm / 17.7"x17.7 " Количина : 1 buc Пополнување : НЕМА ( Фил не се вклучуваат ) Материјал : Памук, Лен невидливи патент дизајн...

куче дакел декоративни седалките възглавници cojines coussin para el hogar decoracion бельо животни да се хвърлят автомобил възглавница almofada

12.78 -22 % BGN 10.00

Божиќ перницаПосебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на екранот име на производ : куче Dachshund Декоративни Перница Перници cojines coussin para el hogar decoracion лен животинско 45x45cm фрли Автомобил Перница almofada Количина : 1 парче Возрасна Група : Возрасни Применливи Луѓе : Универзална [Материјал] : 100% природни Сосема Нов Памук, Лен Ткаенини...

Модерен маса бегач с пискюл хотел сватбата банкет парти начало лукс печат памук бельо трапезария маса Бегач украса

BGN 16.80

Модерната Табела тркач Свадба Хотел Банкет Партија Дом Луксузни Печати Памук, Лен трпезарија Табела Тркач Декорација трговија на ГолемоУбава Печати Табела Тркач Со Tassel.Двоен Слој Направен,Значи Два Ткаенини Шие Заедно Да Се Направи Една Табела Тркач.Железо Слободни.Рака Мие Само,Не Shrinke По Миење.Бојата Не Исчезнат.Може Да Се Користи За Долго Време...

Възрастен възрастен медицински грижи водоустойчив матрак за отделяне на урина детски матрак за отделяне на урина, матрак за грижа за възрастни

34.38 -10 % BGN 31.00

Функција : Содржина : СТП+ Големина : 140*100cm Тежина : 600 грам Боја : 24color достапни ,љубезно се направи белешка за боја сакате pls Љубезно направи забелешка за моделот сакате или порака нас,или на друго место ќе се направи случаен испоракаНЕМА.1 ЦрноНЕМА.2 БелаНЕМА.3 bigeНЕМА.4 КакиНЕМА.5 камилаНЕМА.6 светла златоНЕМА.7 браунНЕМА.8 чоколадоНЕМА.9 виолетоваНЕМА.10 виолетоваНЕМА.11 светло розоваНЕМА.12 розоваНЕМА.13 fuchsiaНЕМА.14 ЦрвенаНЕМА.15 БургундијаНЕМА.16 ПортокалНЕМА.17 Кралска синаНЕМА.18 ЖолтаНЕМА.19 ТиркизнаНЕМА.20 Ловец зеленаНЕМА...

Безплатна доставка ликра покриване на стол колан / ликра стол ленти за сватбена украса стол колан 50шт 100шт 200шт 500шт

BGN 80.96

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Lycra Стол Покрие sashes / Spandex Стол Бендови за Свадба декорација стол sashes 50pcs 100pcs 200pcs 500pcs1.spandex стол sash со кружни тока.2...

Декоративни хвърли възглавница калъф квадратна форма на животни куче housse de coussin пет калъфи за дивана кола начало coussins на кутията

7.20 -31 % BGN 5.00

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиДимензии : дијаметар околу 45см ( ве молиме овозможи 12cm отстапување )Затворање : Скриен ПатентПакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена ) Напомена : 1...

Разтегателен декоративни пайети калъфки Русалка хвърлят възглавници Home Decor калъфка 45*45 Funda Cojin на Едро Kussenhoes

7.78 -10 % BGN 7.00

Совети : 1.Ве молиме да ја потврдите вашата нарачка информации пред купување на стоки, како што се адреса и телефонски numbe.Ако сте Русија, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме...

Нов модерен геометричен модел памук бельо, калъфи за печат възглавници Начало разтегателен стол седалки декоративни калъфки за възглавници 45x45cm декор

28.00 -50 % BGN 14.00

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

Потребителски 3D покривка обикновен син модел рози моющаяся плат сгущает правоъгълна и кръгла покривка за сватба

11.20 -37 % BGN 7.00

Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите вашите слики)>>Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Столче за кола за лоялни клиенти бамбук лятото хладен мат противоскользящий край годишният мат Mahjong мат без облегалка

54.21 -8 % BGN 50.00

Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Малък свеж карикатура памук бельо калъфка сладко полярна мечка възглавници декоративни възглавници домашен интериор разтегателен хвърлят възглавници 18*18 инча

16.77 -17 % BGN 14.00

[xlmodel][производи][40127] Нови Пристигнување[xlmodel][производи][34694] најпопуларниот Опис на ИмототПерница покрие деталиГолемина : 45x45cm 50x30cmТежина : 160200gМатеријал : Памук, Лен ТкаениниМодел : моделот е на предната страна само, назад е природен лен бојаСите шевовите се surged за дополнителна издржливост и професионален финиш.Само pillowcase ќе биде предаден...

Англия Шейлок характер прост модел 7114 калъфка разтегателен стол талия калъфка бельо калъфка начало декор

23.49 -23 % BGN 18.00

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)[Покрие Тежина] 195~200g[ Патент] Бренд Висок квалитет невидливи патент дизајн на дното на перници,тоа може да се отстрани и да се перат.[Производи Печатење] Еден двострано печатење, Не се печати на грбот.[Перење инструкции] Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака...

Нова красота дантела място покривки за маса покривка подложка на кутията Европа бельо, маса за хранене мат сватба романтична Dec FG794

42.61 -8 % BGN 39.00

Нова убавина чипка Место tablecloths маса крпа мат маска Европа лен вечера табела мат романтична свадба Декември FG794Ако ви треба други големина, pls пратете ми порака потврди акцииПакет : 1pcs маса крпа1 CM= 0.393 ИнченКруг 130 CM = круг tablecloth дијаметар 130cmКруг 100 CM = круг tablecloths diamer 100cmКруг 150 CM = круг tablecloths дијаметар 150cmСите димензии се мерени рачно со отстапување (движи)во 3%...

Снежен Човек Елен Захарен Череп Калъфка Кийт Панда Жираф Калъфка Звезда Луната Океан Волана Хвърли Възглавницата Пара Малък Полиестер

6.22 -20 % BGN 5.00

Снешко Елени Шеќер Черепот Перница Покрие Бран Точка Кит Поларна Мечка Панда Seahorse Жирафа Перница Случај Ѕвезда Месечината Океанот Кормило Фрли Перница Ферибот Мали Полиестер·Точка Име : Цветен булдог Перница маска·Материјал : Лен / Памук·Големина : 17.7x17.7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)·Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е беж, не чиста бела.·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 13cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, контактирајте со нас ве молам.Испорака : 1...

Sunligoo нов 8 бр квадратен стол крака подложки защита мебели пол протектори масата крака капачки капачки против хлъзгане за предотвратяване на драскотини

14.32 -23 % BGN 11.00

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена...

Ретро Стил Барок Печат Ликра Еластична Маса За Хранене, Стол Протектор Седалките Начало Кухня Подвижна Участък Декор Калъф За Седалка

8.75 -31 % BGN 6.00

добредојдовте на нашиот магазинГроздобер Барок Стил за Печатење Spandex Еластична Јадење Стол Заштитник Опфаќа Домашна Кујна Антивалкани Отстранлив Водат Оркестарот Седиште СлучајОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Материјал : Полиестер + Spandex2 ) Големина Приближно : Висина на Стол Назад 4555cmШирина на Стол Назад 3542cmДолжината на Седиштето 3846cmШирина на Седиште 3846cm3 )Количеството : 1 КОМПЈУТЕР4 ) Боја : како на сликатаСе истакна : Хоризонтално мерење мерења на локации,нема затегнувачка,не сметам дека еластична спектар датум,ве молиме овозможи грешка 13cmАко сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги...

WLIARLEO новата корица на маса Цвете покривката на масичката за кафе покривки за маси за сватби, Hon, банкет украса manteles mesa para

52.46 -45 % BGN 29.00

WLIARLEO Нова Табела Покрие Флорални Tablecloth кафе на маса, Маса Крпа За Свадба,Брус,Банкет Декорација manteles став месаКако да го одберете tablecloth големина?Табела ширина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth ширинаТабела должина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth должинаТежина : 300g / ㎡Топло Совети : Големината е Tablecloth,Не Маса големина.Големина можеби 12 см грешка поради рака мерка .Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

Продава на едро бельо калъфка калъфка Реколта син черен геометричен къна цветя дома и декоративна калъфка 45x45cm/30x50cm

22.38 -15 % BGN 19.00

Wholesales Лен Перница Покрие Перница Покрие Гроздобер Сина, Црна Геометриски Хена Флорални Дома Декоративни Перница Случај 45x45cm / 30x50cmИме : Сина, Црна Chushion МаскаМатеријал : Лен&ПамукГолемина : 45x45cm / 30x50cmМодел : Сина, Црна Печати ШемаНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipТекстура : дебела мека

Happy Camper Printing Хвърли Калъфка За Възглавница Декоративна Калъфка За Дивана Столче За Кола Хол Калъфки За Възглавници

8.74 -8 % BGN 8.00

Среќен Camper Печатење Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покритие За Троседот столче Дневна Соба Pillowcases Материјал : Памук, Полиестер; Памук, Лен ; Бело Платно Печатени : На Prodcut е отпечатен од една страна, може да биде малку поинаква со Слика по Печатење ...

Качеството на зелена маслина лист модел от памук и лен покривка пасторальное дантела Юго-Източна Азия е просто домашен декоративен плот покрива квадрат

10.75 -7 % BGN 10.00

Материјал : 100% Памук и ленПриродни памучен материјал, природни здравствопревозот1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.5.Ако имате омилен начин на транспорт, или имате прашања, клиенти од целиот свет pls контактирајте ме во процесот на купување.повратни информации 1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас...

Подгонянный Деня На Благодарността Тиква На Хелоуин Парти Захарен Череп Се Откажат Калъфка Спално Бельо 45 Чул За Шезлонг Кроу Хелоуин Възглавница

7.98 -25 % BGN 6.00

Прилагодено За Денот На Благодарноста Тиква Ноќта На Вештерките Партија Шеќер Черепот Фрли Перница Покрие Постелнина 45 Burlap Безделник Crowe Ноќта На Вештерките Покер Картичка Кошмар Пред Божиќ Перница Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.