• Новинка
Vintage Спандекс Еластични Sofa Protector Slip Cover Модерен минималистичен анти-мръсен участък калъф за дивана за домашен интериор дневна

Vintage Спандекс Еластични Sofa Protector Slip Cover Модерен минималистичен анти-мръсен участък калъф за дивана за домашен интериор дневна

резултат:
BGN 47.97

Брой продукти
Налично

добредојдовте на нашиот магазин
Monily Гроздобер Spandex Еластична Троседот Заштитник Лизга покрие Модерен Минималистички Анти-валкани Водат Каучот Седиште Случај за Дома Жив Декор
Опис На Производот(Пакет Се Вклучени) :
1) Точка Име : Троседот Маска
2) Материјал : 100% Spandex + Полиестер
3)Големина Приближно :
Софа должина помеѓу 90-140cm избор Еден-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 145-185cm избор Две-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 195-230cm избор на Три-седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 235-300cm избор Четири-седишта троседот маска
Пресек или Агол троседот мора да треба да се купат 2 ги покрива троседот,големина зависи од должината на линија АА и BB CC или
На пример : АА=200cm, ББ=160cm,може да се купи 1 PC три седишта троседот капак и 1 PC две седишта троседот маска
4)Количеството : 1 КОМПЈУТЕР
5)Боја : како на сликата
Како да инсталирате
Чекори 1 : Позиција на slipcover во текот на троседот со етикетата на back Steps 2 : Повлечете го ткаенина рамномерно во текот на троседот, и да се поттикнат бела сунѓерот цилиндри во просторот помеѓу перници, обликувањето на насловната на троседот и одржување на тесни ткаенини
Чекорите 3 : Навалување на троседот нагоре и да се најде еластична врски. Се повлече напред и назад врски заедно цврсто и вратоврска. Повлечете ја страната врски заедно и цврсто
Чекори 4 : ставете ги на троседот надолу и pll покрие тесни, влечење вишокот ткаенина на задниот
Чекори 5 : Уживајте во вашиот ново coverd троседот!
Внимание
-Не користете кајгана и измијте го со исти/слични бои
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Љубезно Потсетник
1.Прирачник за мерење на 1-4cm грешка е дозволиво
2.ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте со нас
3.брза испорака, бесплатен превозот не значи дека вие не треба да плаќаат екстра Обичај
4.друга земја големина е различна ,ве молиме да се провери пред да се купат
5.поради долги транспорт проблем ,на производот ќе биде малку капакот,производот не е така рамен како слика,но не влијае на користењето
6.нема мало пакување, ако сакате да го продажба повторно или како Подарок ,ве молиме размислете за пакување проблем
7.Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот .Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на фотографиите.
8.кој не можете да изберете од боја на Копче, ве молиме контактирајте со нас.
Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги. Јас ќе бидам прифатена. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме! Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство.
Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код внимателно пред да плаќаат. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Ние треба 2-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Ве молиме да се разбере задоцнување бидејќи на одмор. Ние не може да се контролира на транспорт, како што се третира со 3-то лице,но ние ќе брод парцела во првиот момент. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Подробности

Спецификация:
Single seat, three seater, Four seater, Tow seater
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Полиестер / Памук
Производство:
Калъф За Диван
търговска марка:
Монили
Стил:
Модерен
Размер:
90-230cm
Номер На Модела:
разтегателен Диван декоративен калъф за хол
Приложимо Диван:
Секционни Диван
Модел:
Пишеща машина

Избор на купувачи

Бухал Стари Животни Калъфка Калъфка Скица Живопис Памук Бельо Хвърлят Възглавници Корица Прекрасната Украса На Дома Разтегателен Подаръци

12.78 -37 % BGN 8.00

Був Гроздобер Животинско Перница Покрие Перница Случај Скица Сликарство Памук, Лен Фрли Перници Покрие Симпатична Дома Декорација Троседот Подароци[Внимание] : item содржат само перница капак...

Безплатна доставка ликра покриване на стол колан / ликра стол ленти за сватбена украса стол колан 50шт 100шт 200шт 500шт

BGN 80.96

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Lycra Стол Покрие sashes / Spandex Стол Бендови за Свадба декорација стол sashes 50pcs 100pcs 200pcs 500pcs1.spandex стол sash со кружни тока.2...

WLIARLEO новата корица на маса Цвете покривката на масичката за кафе покривки за маси за сватби, Hon, банкет украса manteles mesa para

52.46 -45 % BGN 29.00

WLIARLEO Нова Табела Покрие Флорални Tablecloth кафе на маса, Маса Крпа За Свадба,Брус,Банкет Декорација manteles став месаКако да го одберете tablecloth големина?Табела ширина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth ширинаТабела должина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth должинаТежина : 300g / ㎡Топло Совети : Големината е Tablecloth,Не Маса големина.Големина можеби 12 см грешка поради рака мерка .Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

Ретро Стил Барок Печат Ликра Еластична Маса За Хранене, Стол Протектор Седалките Начало Кухня Подвижна Участък Декор Калъф За Седалка

8.75 -31 % BGN 6.00

добредојдовте на нашиот магазинГроздобер Барок Стил за Печатење Spandex Еластична Јадење Стол Заштитник Опфаќа Домашна Кујна Антивалкани Отстранлив Водат Оркестарот Седиште СлучајОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Материјал : Полиестер + Spandex2 ) Големина Приближно : Висина на Стол Назад 4555cmШирина на Стол Назад 3542cmДолжината на Седиштето 3846cmШирина на Седиште 3846cm3 )Количеството : 1 КОМПЈУТЕР4 ) Боја : како на сликатаСе истакна : Хоризонтално мерење мерења на локации,нема затегнувачка,не сметам дека еластична спектар датум,ве молиме овозможи грешка 13cmАко сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги...

Miracille бельо 18сини морски стил октопод моряк калъфка разтегателен декоративна Морска Костенурка се откажат калъфка housse de coussi

6.38 -6 % BGN 6.00

Miracille Лен 18"Сини Морски Стил Октопод морнар Перница Покрива Троседот Декоративни Морска Желка Фрли Pillowcase housse де coussiСпецификацијаТочка Име : Перница МаскаМатеријал : Памук, ЛенГолемина : 44x44cm (17.32x17.32 инчи )Куршум ТочкаНаправени од издржлив лен мешавина крпа материјалПлоштад 44cm 17.3(L)17.3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е беж боја на ткаенинаВметнете не се вклучени , перница ги опфаќаат самоИзвестување1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 5% е дозволено .2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината3.На перница покритие може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исушиБоја на ткаенина е блиску до беж не се бели , ве молиме љубезно, истакна пред да се направи ред , ви благодарам !

Англия Шейлок характер прост модел 7114 калъфка разтегателен стол талия калъфка бельо калъфка начало декор

23.49 -23 % BGN 18.00

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)[Покрие Тежина] 195~200g[ Патент] Бренд Висок квалитет невидливи патент дизајн на дното на перници,тоа може да се отстрани и да се перат.[Производи Печатење] Еден двострано печатење, Не се печати на грбот.[Перење инструкции] Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака...

Модерни прости цветя и птици модел покривка водоустойчив анти-масло анти-гореща дигитален печат покривка

67.17 -49 % BGN 34.00

Модерната едноставна цвеќе на г птици шема маса крпа водоотпорен анти масло анти жешка дигитално печатење маса крпаКако да се Изберете Големина?Tablecloth должина=табела должина+доделување на должината*2Tablecloth width=табела ширина+доделување на должината*2Забелешки : 1.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одржи голема цел, како што може да даде добар попуст.2.Ако сакате да се измеша нарачки,pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.3.Ако вашата земја не е во листата на Aliexpress за Кина Пост Воздухот,pls контактирајте со нас.Ќе треба да се одржи редот за други превозот начини,како што се ЕМС,DHL,UPSот,Fedex со freigh на ваш трошок.За нас1.Вашето задоволство,Нашата цел.2.Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби.Превозот : Ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Chinapost воздухопловната, кој ќе чини 2040 за повеќето Азиските и Европските земји...

Сладък лосове елен елен една страна печат начало декор разтегателен столче за кола Декоративна възглавница калъф калъфка Капа Almofada

7.98 -37 % BGN 5.00

Божиќ Фестивал Dachshund Перница Покрие Среќен Роденден Колбас куче навлаки за Деца Подарок Спалната соба Троседот Декорација 45 X45cmОпис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

Начало На Класическата Британска Покривка Декоративна Подарък Настолен Бегунья Хлопчатобумажный Мат Горещи Продажба На Модели Десктоп Дрехи

36.61 -7 % BGN 34.00

Дома Класичен Британски Tablecloth Декоративни Подарок Табела Тркач Памучна Подлога Топла Продажба На Модели Tablewear​Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

XYZLS Chinese Simple Polyester Table Runner Cloth Fashion Pattern Home&Hotel Runner 2 стил 33x200CM

BGN 44.46

Кинески Едноставен Полиестер Табела Тркач Крпа Мода Шема Насловна&Хотел Тркач 2 Стилови 33x200 CMМатеријал : Полиестер Ажурирање на вашиот дома декор со оваа атрактивна маса тркач...

PASAYIONE меко стъкло прозрачност PVC покривка водоустойчив партия сватба начало кухня с трапезария Placemat Подложка с дебелина 1.0 мм плат

28.74 -10 % BGN 26.00

Опис На ПроизводотМатеријал : ПВЦБоја : МултиТежина : 0.85 kg за 140*220cmСтр ackage : Пакување КесиДетални ИнформацииНапомена : Бидејќи на материјалот,производ ќе имаат некои мирис.Ве молиме да се стави тоа во балкон за еден или два дена, така што производот може да биде корисно.Ви благодариме однапред.За превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Продава на едро бельо калъфка калъфка Реколта син черен геометричен къна цветя дома и декоративна калъфка 45x45cm/30x50cm

22.38 -15 % BGN 19.00

Wholesales Лен Перница Покрие Перница Покрие Гроздобер Сина, Црна Геометриски Хена Флорални Дома Декоративни Перница Случај 45x45cm / 30x50cmИме : Сина, Црна Chushion МаскаМатеријал : Лен&ПамукГолемина : 45x45cm / 30x50cmМодел : Сина, Црна Печати ШемаНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipТекстура : дебела мека

Безплатна Доставка!!Black flower square хвърли pillow / almofadas case adult teen kid, романтична ретро цветен калъф за възглавница home decore

BGN 21.20

Топла продажбаовој објект е перница случај,не се вклучени перница.плоштад 01плоштад 02плоштад 03плоштад 04плоштад 05плоштад 06правоаголникот 01правоаголникот 02Пријателски Потсетник1...

Син лосове скандинавски памучен кожа стари калъфки хол разтегателен възглавница набор от автомобили офис калъфка

22.38 -6 % BGN 21.00

Сина elk Нордиските памук leathers гроздобер pillowcase дневна соба троседот перница сет за во автомобил за статистика pillowcaseбез перница внатре, само во случајВнимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Happy Camper Printing Хвърли Калъфка За Възглавница Декоративна Калъфка За Дивана Столче За Кола Хол Калъфки За Възглавници

8.74 -8 % BGN 8.00

Среќен Camper Печатење Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покритие За Троседот столче Дневна Соба Pillowcases Материјал : Памук, Полиестер; Памук, Лен ; Бело Платно Печатени : На Prodcut е отпечатен од една страна, може да биде малку поинаква со Слика по Печатење ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.