• Новинка
Качеството на зелена маслина лист модел от памук и лен покривка пасторальное дантела Юго-Източна Азия е просто домашен декоративен плот покрива квадрат

Качеството на зелена маслина лист модел от памук и лен покривка пасторальное дантела Юго-Източна Азия е просто домашен декоративен плот покрива квадрат

резултат:
BGN 10.75
BGN 10.00 -7 %

Брой продукти
Налично


Материјал : 100% Памук и лен
Природни памучен материјал, природни здравство
превозот
1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
5.Ако имате омилен начин на транспорт, или имате прашања, клиенти од целиот свет pls контактирајте ме во процесот на купување.
повратни информации 1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2.ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации,5 ѕвезди е најдобро,ви благодарам. 3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Подробности

Спецификация:
60*60cm, 90*150cm, 90*90cm, 140*140cm, 140*180cm, 140*200cm, 140*220cm
търговска марка:
Вълнови Риск
Воспользуйся:
Къща, Етаж, Хотел, Сватба, Парти, Банкет
Техника:
Тъкани
Вид На Модела:
Растение
Стил:
Pastorale
Форма:
Площ
Материал:
100% лен
Модел:
Пишеща машина
Размер:
60~220cm
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
Маслинова клонка напуска покривка
Характеристика:
Здраве
Материал:
Бельо
Модел:
зелена маслина лист
съдържанието на основния компонент тъкан:
55
Състав плат:
Памук
Състав плат съдържание:
45
Категория Продукти:
Покривката на масата
Стил:
Селски райони
Изображение:
Покривката от зелени листа
Форма:
Площ
Применимая сцена:
Начало Декор

Избор на купувачи

Геометрия калъфка Лоскутная калъфка за носене карирани детски таблата подарък хвърли възглавница стрелка шестоъгълник 18x18 полиестер

BGN 6.06

Опис На Производот·Материјал : Памук и лен мешавина / Полиестер·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)·Печати : Само од една страна, печати, боја на ткаенина е беж, не чиста бела.·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 13cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .·Боја : Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за фотографија пред цел.Производ ЕкранотГеометрија ВиолетовоСина Перница Покрие Комбинација Перница Случај Покрие Карирани Детска Headboard Подарок Фрли Перница Стрелка Хексагонални 18 X18 ПолиестерПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Начало На Класическата Британска Покривка Декоративна Подарък Настолен Бегунья Хлопчатобумажный Мат Горещи Продажба На Модели Десктоп Дрехи

36.61 -7 % BGN 34.00

Дома Класичен Британски Tablecloth Декоративни Подарок Табела Тркач Памучна Подлога Топла Продажба На Модели Tablewear​Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Comwarm Модерен Офис, Хотел Трапезария Покриване На Стол Цветен Принт Прост Геометричен Стил Млечен Модел Ликра, Полиестер, Покриване На Стол

9.12 -34 % BGN 6.00

добредојдовте на нашиот магазинComwarm Модерниот Канцеларија Хотел Јадење Стол Покрие Цветни Печатење Едноставни Геометриски Стил Млеко Шема Spandex Полиестер Стол МаскаОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Материјал : Spandex (Полиестер + Spandex )2) Големина Приближно : Висина на Стол Назад 4560cm, Ширина на СтолНазад 4050cm, Должината на Седиштето 4050cm, Ширина на Седиште 4050cm3 )Количеството : 1 КОМПЈУТЕР4 ) Боја : како на сликатаНАПОМЕНА : предмет Стол Покрие не е вклучена Стол и уште производи...

Нов Дизайн На Картун Котка Печат Памук Бельо, Калъфи За Възглавници Забавен Домашен Декор Разтегателен Столче За Кола Игра Стол Градина Да Се Хвърлят Калъфки За Въ?

7.98 -25 % BGN 6.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Живопис птиците селски стил бельо калъфка за възглавница на дивана възглавници за опора на поръчка без ядро

24.88 -24 % BGN 19.00

Внимание : 1, Големина : 45 x 45 см, без пополнување2, Ако вие не може да изберете дизајн, ве молиме да ни остават порака за дизајн ви се допаѓа .Дизајн Број 1 : Дизајн Број 2 : Дизајн Број 3Дизајн Бр 4Дизајн Број 5Дизајн Број 6Сличен Дизајн Препорачува : На задната страна :

XYZLS Chinese Simple Polyester Table Runner Cloth Fashion Pattern Home&Hotel Runner 2 стил 33x200CM

BGN 44.46

Кинески Едноставен Полиестер Табела Тркач Крпа Мода Шема Насловна&Хотел Тркач 2 Стилови 33x200 CMМатеријал : Полиестер Ажурирање на вашиот дома декор со оваа атрактивна маса тркач...

DHL Free, 50 бр. сребърен цвят сатен, маса Бегач 30 см x 275 см цвят Сватба парти доставка на професионални горещи бижута

BGN 152.00

Боја : Сребро(а Ако сакате други бои, ве Молиме conatct нас)Големина : 12 инчи (широк) x 108 инчи (долго) (30cm x 275cm) години,Рабовите : Заврши рабови е пораби со ракаМатеријал : Блескава СатенскиПакетот Вклучува : 50 * Табела тркачstart Isv Module Wrap10357end Isv Module Wrap10357

Модерен маса бегач с пискюл хотел сватбата банкет парти начало лукс печат памук бельо трапезария маса Бегач украса

BGN 16.80

Модерната Табела тркач Свадба Хотел Банкет Партија Дом Луксузни Печати Памук, Лен трпезарија Табела Тркач Декорација трговија на ГолемоУбава Печати Табела Тркач Со Tassel.Двоен Слој Направен,Значи Два Ткаенини Шие Заедно Да Се Направи Една Табела Тркач.Железо Слободни.Рака Мие Само,Не Shrinke По Миење.Бојата Не Исчезнат.Може Да Се Користи За Долго Време...

45x45cm кръг вълна геометрична калъфка за възглавница памук бельо хвърлят възглавници за дивана домашен интериор декоративни калъфки за възглавници

7.98 -37 % BGN 5.00

Ставка ОписГолемина : 45cmx45cm / 17.7"x17.7 " Количина : 1 buc Пополнување : НЕМА ( Фил не се вклучуваат ) Материјал : Памук, Лен невидливи патент дизајн...

Продава на едро бельо калъфка калъфка Реколта син черен геометричен къна цветя дома и декоративна калъфка 45x45cm/30x50cm

22.38 -15 % BGN 19.00

Wholesales Лен Перница Покрие Перница Покрие Гроздобер Сина, Црна Геометриски Хена Флорални Дома Декоративни Перница Случај 45x45cm / 30x50cmИме : Сина, Црна Chushion МаскаМатеријал : Лен&ПамукГолемина : 45x45cm / 30x50cmМодел : Сина, Црна Печати ШемаНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipТекстура : дебела мека

Възрастен възрастен медицински грижи водоустойчив матрак за отделяне на урина детски матрак за отделяне на урина, матрак за грижа за възрастни

34.38 -10 % BGN 31.00

Функција : Содржина : СТП+ Големина : 140*100cm Тежина : 600 грам Боја : 24color достапни ,љубезно се направи белешка за боја сакате pls Љубезно направи забелешка за моделот сакате или порака нас,или на друго место ќе се направи случаен испоракаНЕМА.1 ЦрноНЕМА.2 БелаНЕМА.3 bigeНЕМА.4 КакиНЕМА.5 камилаНЕМА.6 светла златоНЕМА.7 браунНЕМА.8 чоколадоНЕМА.9 виолетоваНЕМА.10 виолетоваНЕМА.11 светло розоваНЕМА.12 розоваНЕМА.13 fuchsiaНЕМА.14 ЦрвенаНЕМА.15 БургундијаНЕМА.16 ПортокалНЕМА.17 Кралска синаНЕМА.18 ЖолтаНЕМА.19 ТиркизнаНЕМА.20 Ловец зеленаНЕМА...

Нов Горещ През Цялата Стол Възглавница Закрит Поп Двор Офис Стол Възглавницата На Седалката Вратовръзка На Площад Градина, Кухня С Трапезария Възглавница

4.05 -26 % BGN 3.00

Есен Креативни 3 D Симпатична Перница Круг Dinning Стол Седиште Подлога за Статистика Мека Перница Седиште Перница кујна Чаир, Троседот Фрли ПерницаОпис На Производот : 1...

WLIARLEO новата корица на маса Цвете покривката на масичката за кафе покривки за маси за сватби, Hon, банкет украса manteles mesa para

52.46 -45 % BGN 29.00

WLIARLEO Нова Табела Покрие Флорални Tablecloth кафе на маса, Маса Крпа За Свадба,Брус,Банкет Декорација manteles став месаКако да го одберете tablecloth големина?Табела ширина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth ширинаТабела должина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth должинаТежина : 300g / ㎡Топло Совети : Големината е Tablecloth,Не Маса големина.Големина можеби 12 см грешка поради рака мерка .Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.