• Новинка
Обичай стил мандала хвърли калъфка за възглавница тапицирана квадратна калъфка с цип 20x20cm, 35x35cm(от едната страна)

Обичай стил мандала хвърли калъфка за възглавница тапицирана квадратна калъфка с цип 20x20cm, 35x35cm(от едната страна)

резултат:
BGN 6.40
BGN 6.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Обичај mandala Стил фрли Pillowcase мека плоштадот патент Перница Покрие 20x20cm,35x35cm(една страна) Детали за Производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер. Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични Боја : Како на сликата шоу е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Тип : Декоративни Pillowcases Применливи Луѓе : Универзална Употреба : се декоративни,постелнина,патување Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат. 1.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се перат на 60 целзиусови степени. 2.Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 1-2 см грешка,тоа не влијае на користењето. 3.Компјутерски екран производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат ние може да го прилагодите перница случај за вас. ако ви треба обичај уникатен една, ве молиме испратете ни ја вашата омилена HD слики, нашиот тим на стручни лица може да прилагодено за вас бесплатно!
Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена(различни област време на испорака е различен). Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на Кина, се надевам дека ќе можат да го разберат.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. 3. Ние не се Одговорни за вашата Царина. 4. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би сакале да постојано подобрување на нашите производи и услуги; ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Перница случај, перница, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, pillowcases, памук / полиестер, pillowcase, 3d pillowcase, литвански pillowcase, автомобил pillowcase, карактер, навлаки за дома декор, аниме перница случај, навлаки, pillowcases декоративни перници

Подробности

Размер:
20x20cm one side, 35x35cm one side
Номер На Модела:
727
Воспользуйся:
Болница, Хотел, Къща
търговска марка:
xxihlive
Материал:
Полиестер / Памук
брой нишки:
300TC
Брой Платове:
40
Непристойная Снимка:
No
клас:
клас а
Техника:
Тъкани
Характеристика:
Еко-Содружественный, Нетоксический
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Тип:
Декоративни Калъфки За Възглавници
Модел:
Пишеща машина
Вид На Модела:
С щампи
Секси Суггестивный:
No
С фитил или не:
Просто покрие
Материал:
50% памук, 50% полиестер
Форма:
Площ
Размер:
35x35cm,20x20cm
Стилове:
Модерен
Воспользуйся:
Седалка, Декоративно, Стол, Кола
Цвят:
Както е показано на фигура
С щампи:
От едната страна
Приложими Хора:
Универсален
Изображение:
мандала

Избор на купувачи

Обичай Ню Йорк одеало меко руно САМ Picture Decoration спалня размер 58x80Inch, 50X60Inch,40X50Inch A7. 10

65.58 -25 % BGN 49.00

Обичај Њујорк Ќебе Мека Руно DIY Слика Декорација Спална соба Големина 58x80 Inch,50 X60 Inch,40 X50 Inch A7.10​Опис На Производот : 1) Димензии : речиси 58 X80inch,50 X60inch,40 X50inch2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим3) Фото Колаж Полн Колор Печатење4) Машина мие и суши брзо5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pillingПрепорачуваме : 1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња.2) Со напредна технологија и инвестиции стави во нови машини, ние сме горди да ви презентираме со wellsized ќебиња кои можат да бидат целосно прилагодена.3) Дали ќе се користи како круг потоплите или snuggling во ладна wintery ноќ, овие рафинирани големини се во склопот погодна за внатрешна и надворешнаупотреба1.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата...

Потребителски карикатура златната рибка МОДА, СТИЛ квадратна калъфка с цип 35x35cm 40x40cm 45x45cm 60x60cm потребителски вашия начин

14.38 -24 % BGN 11.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.Детали за производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер...

памук европейски стил плътен цвят пълен кралица king size бял розов сив бродерия юрган покривки безплатна доставка

199.98 -6 % BGN 188.00

Целосната / Кралицата ватенка големина : 210*240cm*1 Цар ватенка големина : 230*250cm*1Перница случај големина : 50*70cm*2Тежина : 3.3 kgПакување листа : 1 парче ватенка + 2 парчиња навлакиПерење настава : машина за миење ладно ; не кајгана;не сува чиста; висат сува; железо нискаКако и обично ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 8 дена од Кина Пост Воздух Парцела откако вашата уплата е завршен...

Нов луксозен Jutecell Атлас жаккардовый коприна комплект постелки памучен чаршаф комплект спално бельо Queen/King Bed cover 4/6 бр.

210.56 -40 % BGN 126.00

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 6pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches )Кралот Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Кралот Големина 6pcs : : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches )Забелешка 1...

Окт. Домашен текстил Съдбата Grand Order Аниме Amakusa Shirou Tokisada 95 x 55 см Мини однослойная фланелевая кърпа детско одеало 41375

31.98 -28 % BGN 23.00

Ќебе ПримерСостојба : Новиот Код : 41375 Опис : Големина : 37.4*21.6 инчи (95*55cm)Бидејќи тие користат различни мерни методи, не може да биде 23cm грешка.Материјал : ФланеленСлика : едностраниЗабелешка : Ќебе е задната страна е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp прифати ALIPAY САМО!Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранцијаПревозотПревозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната...

Мода златна светлина 3D комплект постелки за легла, пухени комплект twin full queen king size bed set печатна чаршаф легло

243.20 -35 % BGN 158.00

Близнаци Големина 4pcs : ( погоден за 1.21.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 210cm(60 x 84inches ) 1 парче чаршаф : 180 x 230cm(72 x 92inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.51.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 99inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 250 x 270cm(99 x 107inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Забелешка 1...

Японското аниме Kobayashi-san Чи no Maid Dragon Сладко Kanna Kamui Dakimakura обгръща тялото калъфка за носене 17012

35.18 -12 % BGN 31.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

Обичай Меко Руно Хвърли Едно Одеяло На Цветя Очарователен Цвете Градина Полето Пролетните Клони Акварельное Произведение На Изкуството Цинобър Жълто Гора

147.17 -49 % BGN 75.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : supersoft руно.Печатење : една страна печати,со користење на топлина боја сублимација техника,долготрајни ефекти2.Машина мие и суши брзо3.Сите ќебиња се белата боја4.Ние обезбедуваме Supersoft Фрли Руно Ќебе персонализација персонализација услуга.Ќе ни овозможи било која слика ви се допаѓа, и ние ќе го стави на вашиот сопствен Supersoft Фрли Руно Ќебе.ПлаќањеНие ќе брод објектот во рок од 17 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.Испорака ДеталиПредмети треба за 1560 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на aliexpress.Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.Повратни информацииВашето задоволство е нашиот прв приоритет!!Вашето задоволство е важно за нас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница![Копче!] 1.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / Прозорец завеси / Туш завеси / Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.), само нас контакт...

Слънцестоене начало текстил карикатура банан каре модел тийнейджър дете легла комплекти чаршаф калъфка чаршаф 3 / 4шт King Twin Size

53.87 -29 % BGN 38.00

Близнаци 3pcs големина : (погоден за 1.2 m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 200cm (59 x 78.7 инчи ) 1 парче чаршаф : 160x230cm (63 x 90.5 инчи ) 1 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Близнак 4pcs големина : (погоден за 1.2 m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 200cm (59 x 78.7 инчи ) 1 парче чаршаф : 160x230cm (63 x 90.5 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Близнаци XL големина : (погоден за 1.5 м кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 200cm (59 x 78.7 инчи ) 1 парче чаршаф : 200x230cm (78.7 x 90.5 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Полна големина : (погоден за 1.5 м / 1.8 m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 180 x 220cm (70.8 x 86.6 инчи ) 1 парче чаршаф : 230x230cm (90.5 x 90.5 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Кралицата големина : (погоден за 1.8 m / 2m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm (79 x 90.5 инчи ) 1 парче чаршаф : 230x230cm (90.5 x 90.5 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи ) Цар големина : (погоден за 2 m / 2.2 m кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm (86.6 x 94 инчи ) 1 парче чаршаф : 230x250cm (90.5 x 98.4 инчи ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm (19 x 30 инчи )Како можам да ја изберете големината?1...

Tenmon Dokei no Aria Япония Аниме секси дамски калъфка Moon Aria в реален размер на калъфка за тяло 150 см / 160 см Dakimakura

31.92 -15 % BGN 27.00

Висококвалитетни материјали, илјадници стил слики, секогаш постои еден ви се допаѓа Само направи за вас!Име На ПроизводTenmon Dokei не Аријата Јапонија Аниме Секси Женски Pillowcase Месечината Аријата Живот големина Тело перница случај 150 cm / 160 см DakimakuraСостојбаСосема Нов + Висок КвалитетГолемина40*120cm(15.7*47.2 инчи) 50*150cm(19.6*59inch)50*160cm(19.6*63inch) 60*180cm(23.6*70.8 инчи)Материјал2way, S кинfriendly сомот , Праска кожатаНад димензии производство на располагање било каков материјал, ве молиме контактирајте со нас Ако требаПополнувањеБез ПломбиТежина200g430gТипАниме перница,Аниме игри перница,перница Hugging Тело Перница Покрие СлучајАвтентични Јапонски 2 WT (2way)Во моментов оригинални перница најдобри ткаенини,со користење на најдобрите еластична полиестер влакна вткаена во материјалот ,како кожатаfriendly смисла,свилен чувствуваат,одлична текстура, одличен печатење на резултати,намалување на степенот на постигнување на високи 98%,не кука жица pilling, добра еластичност, и не навремено,секојдневно чистење, лесно одржување, тоа е вреди да се има.Се препорачува причина : висок намалување степен,јасна шема,висок квалитет.Јапонија увезени кожатаfriendly сомот (со villus)Кожатаfriendly сомот површина е многу краток, многу густа villбидејќи на висока густина, се чувствуваат многу мека,заштита на животната средина и добри,најчесто се користат во производство на шарени децатаоблека и постелнина...

Домашен текстил Коледен Лосове дъждобран Шал от полиестер носимое одеяло фланела руното плат детето момичета коледен подарък 2 размер 1бр

BGN 31.95

modname=ckeditorКуршум точка : Име : Фланелен боксери Руно Ткаенина ЌебеГолемина : 100 * 160 CM, 110 * 160 CMМатеријал : Фланелен Боксери Руно ТкаенинаИзмијте се Препорачува : 40 степени топла вода се мијат, употребата на неутрален детергент, нијанси на бои, ве молиме, одделно за перење, не кајгана може да се натопени за долго време, tiled да се исуши.Моден пакет работ дизајн, елегантен и дарежлив, го носат издржливи, повеќе слоевит, дури и ако детали на мали за да се направи совршен, повеќе сигурен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.