• Новинка
Американски пасторальный стил годишният разтегателен кърпа одеало за диван плетене на Мандала гоблен многофункционален одеяла, килим

Американски пасторальный стил годишният разтегателен кърпа одеало за диван плетене на Мандала гоблен многофункционален одеяла, килим

резултат:
BGN 95.98
BGN 72.00 -25 %

Брой продукти
Налично


Американската Пастирски Стил Лето Троседот Крпа Ќебе За Каучот Плетење Mandala Tapestry Мулти-функција Ќебиња Тепих
Точка Име : Фрли/Ќебе
Материјал : Органски Памук & Лен Тема Ткаење
Дизајн : како се покаже слика
Пакување Листа : Ќебе x 1
Карактеристики :
*Направени од мајчин органски памук ,со добра влакна квалитет.Мека ткаенина ,кожа-пријателски .Подобро влага absorptio n , воздухот пропустливост .
Лошиот да fuzzing , pilling и боја исчезнува.
* AB Двојно-соочуваат дизајн .Мулти слој предиво-обоена структура.Дебели и тешки,полни со вертикална смисла.Лесно појавување на бои и дизајни,
комбинација на памук и парична казна плетење.
*Може да се користи како ќебе,троседот крпа, декоративен поклопец, патување килими,климатизација ќебе,нап ќебе,автомобил ќебе,канцеларија ќебе,бебе ќебиња,итн.
*Повеќенаменски : Декоративни,Tippet shawl,Tapestry,Троседот Маска,Троседот Крпа,Седиште Тепих,Кат Тепих,чаршаф,Маса Крпа,итн.
*Ние поддршка Капка Шпедиција , трговија на Големо и Лични Изменуваат , добредојдени да не контактирате .
Пријателски Информации :
1) ве Молиме овозможи 5-10cm разликата се должи на рачно мерење. Памук и лен ткаенини ќе се намали после миење , намалување стапка од 3%-5%.
2) Крај на боја може да биде мала разлика помеѓу monitor display слика, бидејќи на светлината и светлината.

Подробности

Размер:
130 x 160 cm
търговска марка:
фансиман
Материал:
100% памук
Модел:
Боядисана Прежда
Стил:
Американски Стил
Техника:
Тъкани
Воспользуйся:
Преместване На, Къща, Хотел, Самолет
Тип:
Нитяное Одеало/Кърпа Одеяло
Стил Пране:
Ръчна Пране
Възрастова Група:
Възрастни
Сезон:
Пролет / Есен
Форма:
правоъгълник
Вид На Модела:
Цвете
Номер На Модела:
хвърли едно одеяло
клас:
клас а
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
4
Тегло:
1.5 KG
Воспользуйся:
Декоративна, Палантинная шал,гоблени,калъф за диван, килим за седалка, чаршаф,покривка

Избор на купувачи

3d wolf king / queen/twin size 3 / 4бр комплект постелки от настоящият завивки / doona cover чаршаф калъфка комплект спално бельо

94.21 -46 % BGN 51.00

кралот големина : кревет опфаќа : 230*230cm чаршаф : 230*250cm навлаки : 50*75см*2 кралицата големина : кревет опфаќа : 200*230cm чаршаф : 230*230cm навлаки : 50*75см*2 близнак големина : кревет опфаќа : 150*210cm чаршаф : 160*230cm навлаки : 50*75см*1Ние обезбедуваме услуга во рок од 12 часа, сите пошта ќе одговор во прв пат.било какви сомнежи ќе биде многу ценета контакт со нашата служба за корисници надзорник ! Што правите кога Стан : +86 18651429871 ЏЕЈК Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Dolphin Style Luxury 3D маслени Бои Print 4бр Full/Queen/King Beding Set стеганое одеало / чаршаф, HKY05

BGN 212.74

Ако постелнината во собата е многу удобно, ќе се купи? Одговорот е : не мора да значи, бидејќи не може да се скапиАко постелнината во собата е вкусено многу евтини, може да се купи? Одговорот е : не мора да значи, бидејќи може да биде многу лош квалитетСега, таму е збир е удобно и евтини, ќе ти купам? Одговорот е : се разбира4 PCS СЕТ ПОСТЕЛНИНА се вклучени : Целосната / КРАЛИЦАТА : ПРЕКРИВКИ ГИ ПОКРИЕ : 2М X 2.3 MЧАРШАФ : 2.5 M X 2.5 M2 ПЕРНИЦА ОПФАЌА : 0.47 M X 0.78 MAnswer : ___________________________ NOTE : постелнина поставите не е вклучуваат утешителот .Објектот специфики : Материјал : 100% / памук, Реактивен печатење (print со реактивни бои, никогаш не избледуваат)Материјал : памукТежина : 2.5 kgДезинфицираатКарактеристики на производот : Реактивен боење, не се избледени, не топка, не се намали , шок е уникатен, удобно, висока густина мелење коса 4 кревети во собата.НЕМА.1НЕМА.2НЕМА.3Постелнината се грижи совети : (Многу важни) и Перење Метод : (Многу важно)1,Нов купување кревет е вкуси пред првата употреба треба да биде да се користи ладна вода да се измијат, Меур време да не биде во можност да се надмине 10 минути, бидејќи бирото за развој на образованието стоки процесот на производство веројатно ќе бидат инфицирани со нечистотија, Печатење и боење процес, исто така, можеби остаток на гориво состав, во пред првата употреба миење може јасно голо око, не може да се види странски материјал.2,Нови купување bedclothes е вкуси првите детергент за перење, не додадете која било соодветно средство, затоа што на активни состојки може да доведе до корито реактивен боење ткаенини остатоци во повторно, и гориво боење на контаминација кревет е вкуси светла боја област.3,Нова купување кревет е вкуси првите перење додавање на малку оцет и сол, ќе биде креветот е вкуси повеќе прекрасни.4,креветот се почувствувале за перење не се користи вода температура повеќе од 30 Температура на топла вода, топла вода може да доведе до растителни влакна проширување, што влијае на креветот се вкуси и собирање.5,Ова е мое лично мислење.Најдобрите употреба на ладна вода натопете за 5 минути, не додадете која било детергент...

Chocolat Vanilla японското аниме Dakimakura калъфка прегръдка калъфка в пълен размер хвърли възглавници спално бельо индивидуални

31.92 -15 % BGN 27.00

Висококвалитетни материјали, илјадници стил слики, секогаш постои еден ви се допаѓа Само направи за вас!Име На ПроизводChocolat Ванила Јапонски Аниме Dakimakura Перница Случај Прегратка Pillowcase Живот големина Фрли перници, Постелнина ПрилагодениСостојбаСосема Нов + Висок КвалитетГолемина40*120cm(15.7*47.2 инчи) 50*150cm(19.6*59inch)50*160cm(19.6*63inch) 60*180cm(23.6*70.8 инчи)Материјал2way, S кинfriendly сомот , Праска кожатаНад димензии производство на располагање било каков материјал, ве молиме контактирајте со нас Ако требаПополнувањеБез ПломбиТежина200g430gТипАниме перница,Аниме игри перница,перница Hugging Тело Перница Покрие СлучајАвтентични Јапонски 2 WT (2way)Во моментов оригинални перница најдобри ткаенини,со користење на најдобрите еластична полиестер влакна вткаена во материјалот ,како кожатаfriendly смисла,свилен чувствуваат,одлична текстура, одличен печатење на резултати,намалување на степенот на постигнување на високи 98%,не кука жица pilling, добра еластичност, и не навремено,секојдневно чистење, лесно одржување, тоа е вреди да се има.Се препорачува причина : висок намалување степен,јасна шема,висок квалитет.Јапонија увезени кожатаfriendly сомот (со villus)Кожатаfriendly сомот површина е многу краток, многу густа villбидејќи на висока густина, се чувствуваат многу мека,заштита на животната средина и добри,најчесто се користат во производство на шарени децатаоблека и постелнина...

Нова Добра Фрида Густавсон Калъфка Сватбена Декоративна Калъфка Персонализирате Подарък За Калъфки За Възглавници

7.02 -15 % BGN 6.00

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

HELENGILI 3D комплект постелки будизма печат пухени набор от реалистични спално бельо с калъфка комплект спално бельо, домашен текстил 2-03

88.00 -41 % BGN 52.00

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста...

Окт. Домашен текстил Touhou Project Аниме Hakurei Reimu 2WT 2way Square калъфка еднопосочна двустранен гореща разпродажба подарък 41423B

14.38 -10 % BGN 13.00

Перница случај примерСостојба : Нова Шифра : Опис : Големина : 7.9"x7.9" / 13.8"x13.8" / 15.7"x15.7" / 17.7"x17.7" / 23.6"x23.6" / 35.4"x35.4" (20x20cm / 35x35cm / 40x40cm / 45x45cm / 60x60cm / 90x90cm)Вистински производ големина ќе имаат 34cm грешка, ве молиме во вид преовладува.Материјал : 2 WT / 2wayСлика : на Една страна / ДвестранаПерница внатрешна не е вклучена...

Нов голям прилив на време калъфка за възглавница сватба Декоративна калъфка персонализирате подарък за калъфки 35X35cm, 40X40cm(от едната страна)

7.68 -9 % BGN 7.00

Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за себе или за вашите најблиски.Карактеристики на производот : Brand New 1 PC Перница Покрие Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

Горещи продажба калъфки сладък картун Фокс любовник шаблон горещи продажба 45X45CM бельо калъфка начало декор бельо възглавница

28.00 -50 % BGN 14.00

Детали за производот(исто така покрива само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : памук, лен платноГолемина : 45см*45см*0.5 cmОпис на производот : го направи животот станува јасно и прекрасна , природна, поставете дизајн, живот, земја, без разлика од каков вид на стил на намирници, се еден вид на топло животно искуство.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Европейският бежово дантелен комплект спално бельо, 4шт принцеса fairyfair zakka style full king queen home textile памучни завивки възглавници пухени

150.40 -0 % BGN 150.00

Топла продажбаПакет Вклучувајќи111112112112Пријателски Потсетник1 Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина.)2...

Всичко, което трябва е любов и куче забавно бельо чул хвърли калъфка

13.76 -35 % BGN 9.00

Материјал : Памук и ЛенГолемина : 16" x 16",18" x 18",20" x 20"(Плоштад).Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)Машина ператНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Нов пристигане Виктор Brauner калъфки за възглавници с цип потребителски калъфки за по-голям размер потребителски начина си на подарък

7.68 -9 % BGN 7.00

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

дълга щапелни памук, бродерия комплектът легла копринените чаршафи пухени+чаршаф+калъфка King Queen size 7шт подарък

390.40 -48 % BGN 203.00

.4pcs Вклучуваат : 1 Прекривки маска + 1 Лист + 2 Pillowcase6pcs Вклучуваат : 1 Прекривки маска + 1 Лист + 2 Pillowcase+2 плоштадот pillowcase8pcs Вклучуваат : 1 Прекривки маска + 1 Лист + 2 Pillowcase+2 плоштадот pillowcase+2 перницакревет(1.5 метар / 5feet)или(1.8 метри / 6feet )или(2meter)Кралицата големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm 1pcs рамни листови : 250cm *250cm 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cmКралот големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm 1pcs рамни листови : 250cm *270cm 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm

Нова Мода аниме калъфка делото 150X50CM Onmyoji aoandou Xue Nv възприемане на тялото калъфка

38.40 -1 % BGN 38.00

Слатка Информации : Само pillowcase, внатрешниот перница случај не е вклучен!Готовиот производ не треба бела наметка на pillowcase.Ако сакате да пристигне што е можно побрзо, ве молиме изберете DHL express, Fed Ex, или ЕМС.Аниме : Она што е телото перница? Телото Перница, така наречен hugging перница, печатење со исклучителен дизајн, слики на Animes и Игри и двата се многу популарни...

HELENGILI 3D комплект постелки будизма печат пухени набор от реалистични спално бельо с калъфка комплект спално бельо, домашен текстил 2-06

88.00 -41 % BGN 52.00

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста...

220*240 дебели завивки марлевое одеяло ядрото на свеж дълъг штапельный памук edredon King edredom futon Coton одеяло пуховое одеяло funda nordica

166.54 -29 % BGN 118.00

220*240 Дебели Утешители Газа Ватенка Core Свежи Долго главен Памук edredon Кралот edredom futon coton ќебе прекривки funda nordica Бесплатен ПревозотNB Жал, цената погоре е само за парче, а НЕ и за многу! Нашиот уредник направи мала грешка, ве молиме да се забележи, thanks! Поради тоа што е на промоција сега, ние не може да се измени тоа, ви благодариме за разбирањето!Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Пекин Онлайн Магазин Электропроводящая Земята Сребро Памук Монтирани Лист В Двойна / Full / Кралица/Крал Размер На Морското Дъно Добре За Здравето Ни

110.40 -0 % BGN 110.00

Пекинг Онлајн Продавница Electrically Проводници За Земјата Сребро Памук Опремени Лист Во Близнак / Full / Кралицата / Кралот Големина Добро За Нашето ЗдравјеИнформација за производот : Производ Модел:CONDUCTIVE002#Име на производ:Проводници за земјата конекција кревет fittedsheetГолемина : Близнаци,целосна,кралот,кралицатаМатеријал : Сребрен влакна памук ткаениниБоја:Бела (како фото)Функција: Antistatic / ПроводнициСе користи за : СпиењеПерформанси :Добро за вашето здравје ! земјата чаршаф за подобар сон .Вклучувајќи :Со мозок (приклучен кабел ) 4meters долго&1piece на проводници за земјата конекција кревет опремени листПакување : Поединечно пакет по парчеMOQ: 1pieceОЕМ :Да, ја поздрави ред со вашето лого, но MOQ треба 100pcs.Приклучен кабел боја:Бела боја Убава шиење : =Со мозок ( приклучен кабел ) 4meters долго : Ако ви треба pillowcase,ве молиме кликнете на линкот :

висококачествен памучен плат утиный пух пълнител бяла зимна Twin размер 150х200см одеяло одеяло одеяло

52.80 -26 % BGN 39.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тука!Ќе го најдете она што ви треба!памучен материјал прекривкифил : 100% патка надолуголемина : 150x200cmбоја : белатежина : околу 2,5 кг

HELENGILI 3D комплект постелки будизма печат пухени набор от реалистични спално бельо с калъфка комплект спално бельо, домашен текстил 2-07

88.00 -41 % BGN 52.00

Точка Име : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки За Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пријателски Потсетување : 1.Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста...

Аниме рисунка лилаво Kamisama Hajimemashita пухени комплект постелки с наволочками чаршаф пухени набор от 4шт 151214

111.98 -14 % BGN 96.00

Големина на : кревет : 200* 150см, чаршаф : 180*220cm, прекривки ги покрие : 150*210cm, навлаки : 47*75смМожете исто така да ми кажете вашиот кориснички големина...

Горещо!Британски Ретро Стил Юниън Джак Флаг Да Се Откажат Възглавница, Калъфка За Възглавница

BGN 6.40

Оваа унијата Џек знаме перница случај е направен од памук и лен.Тоа е само една перница случај без внатрешниот додатен.Ние ви препорачуваме да земе воздух за сушење наместо на машина за перење и сушење.Големина : 17.71"*17.71" / 45см*45см

Японското аниме Токио Вурдалак Кен Kaneki мъжки прегръща тялото калъфка за носене Dakimakura калъфки капаци

35.18 -12 % BGN 31.00

Тоа е само една Перница Покрие Случај ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,Имаме две материјали да се избере...

гореща разпродажба мода Коледа 3D печатни полиестер легла комплект кралица king size пухени комплект кърпи

243.20 -35 % BGN 158.00

Близнаци Големина 4pcs : ( погоден за 1.21.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 210cm(60 x 84inches ) 1 парче чаршаф : 180 x 230cm(72 x 92inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.51.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 99inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 250 x 270cm(99 x 107inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Забелешка 1...

луксозен черно одеяло корица бял цветен принт спално бельо 3d домашен текстил момиче кралица king size комплект постелки най-високо качество памук

151.98 -20 % BGN 122.00

Предмет : луксузни црна утешителот покрие бел цвет печати кревет постелнина 3d home текстил девојка кралицата цар големина постелнина поставено високо квалитетен памучен Материјал : 100% Памук Додатен : Полиестер...

Нов пристигане Тор Рагнарек Хелал калъфки за възглавници с цип потребителски калъфки за по-голям размер потребителски начина си на подарък

7.68 -9 % BGN 7.00

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

Съзвездие Покривки За Легло Звезда Масив Спално Бельо, Пухени Набор От Коза Овца Twin Пълен Кралицата На Поп Козирог Комплект Постелки

33.55 -49 % BGN 17.00

Точка Име : Дигитално Печатење Постелнина Поставите ***Материјал : Микрофибер се Чувствува Како Египетски памук ***Погоден за Четири Сезони : Пролет, Лето, Есен, Зима ***Прекривки Маска се користи за покривање на утешителот или ватенка, без чувства...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.