• Новинка
waase CNC алуминиев лост, ръчната спирачка, за Yamaha TMAX530 T-MAX530 2012 2013 2014 2015

waase CNC алуминиев лост, ръчната спирачка, за Yamaha TMAX530 T-MAX530 2012 2013 2014 2015

резултат:
BGN 19.20
BGN 18.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Мотоцикл Паркинг Сопирачка Лост Опис Кол : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Јамаха Т-MAX 530 2012-2015 Материјал : ЦПУ Машински на 6061 Алуминиум. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : инструкции за Инсталација не се вклучени. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена откако трансакција е завршена и го испрати на превозот информации на вашата e-mail по испраќаат надвор. Ве молиме mail мене ПРВ за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на ПРЕПОРАЧАНА ПРАТКА или сакате да се купи повеќе од еден објект. Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката. Ве молиме испратете предмети(s) назад кон нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Подробности

Цвят:
Черно, Синьо, Златно, Сиво, Оранжево, Червено
Височина На Продукта:
0inch
търговска марка:
waase
Името На Модела:
За YAMAHA T-Max 530 2012-2015
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
12.5cm
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Вид На Материала:
Алуминий
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.2kg

Избор на купувачи

резервни части за мотоциклети и аксесоари на предната плаващи спирачни дискове Ротор за HONDA CBR1000 CBR 1000 2006 2007 за HONDA CBR600 2007-2013

BGN 180.78

Опис : Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенfitment : За ХОНДА CBR600 0713 Пакетот Вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот

с логото на 400EXC мотокрос CNC Pivot dirt Bike спирачния лост на съединителя дръжка за КТМ 400EXC 2009 2010 2011 400EXC-R 2005 2006 2007

BGN 30.56

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

Мотокрос CNC Pit Dirt Bike спирачния лост на съединителя дръжка за yamaha YZ125 YZ250 YZ250F YZ426F YZ450F 2001 2002 2003 2004 2005 2006

BGN 31.02

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

240 мм мотоциклет с предна дискова спирачка на Ротора за HONDA CR125R 95-07 CR250R 95-07 CRF250R 04-14 CRF450R 02-14 CRF250X 04-17 CRF450X

54.40 -10 % BGN 49.00

ФУНКЦИЈА : 100% Сосема Нов Надворешен Дијаметар : ве Молиме Потврдете го тоа со нашите Продажни Услуги и да се Обезбеди тоа е Точно за вас.Погодни За : ХОНДАCR125 R 19952007 CR250 R 19952007 CRF250 R 20042014 CRF450 R 20022014 CRF250 X 20042017 CRF450 X 20052017 Пакет : 1 * Предни Диск Сопирачки Роторот Како Слика за Инсталација Настава НЕ се Вклученине го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.ќе добиете истиот предмет како на сликите...

7/8 22 мотоциклет спиране на кутията мотокрос дръжка бар ръкохватки края, за YAMAHA DT230LANZA PW50 PW80 RT100 SEROW225

11.18 -11 % BGN 10.00

Мини но не и едноставна, надворешната димензија 28 mm, убава и чиста, боја : Зелена / Црна / Gold / Портокал / Сребрена / Црвена / Сина ; Изградени со гума, сунѓер и алуминиум ; Костум за handlebar е внатре дијаметар >=12 mm(повеќе од 12mm); Костум за Планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед, нека дупка на handlebar има нешто исполнета; Трајни и висококвалитетни, ако велосипед бар крајот plug има квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас за нов

Напълно нова педала на задната спирачка за Honda CBR929 2000-2001 2000-2001 CBR 929

32.48 -8 % BGN 30.00

Бренд нови Задна Кочница Педалата за Хонда CBR929 20002001 20002001 CBR 929Објектот Специфични : 2Детали за производот Резервни 100% Нов Висока класа квалитетот и многу издржливи боја : како на сликата пакет се вклучуваат : 1 задна кочница педалатаFITMENT За Хонда CBR929 20002001Повеќе детали : Sku : XF2413За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

Предните спирачни накладки за мотоциклети са подходящи за растителна RP50 YR 50 125 FANTIC CABALLERO 50 125 GAS GAS EC50 SM50 PAMPERA 250 125

7.84 -11 % BGN 7.00

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА ФАБРИКА : RP 50 05 FYM 50 05 FГОД 50 ПУСТИНАТА 0405 FCHRONO СМ 50 04 FГОД 125 4 T 05 F FANTIC : CABALLERO 50 REGOLARITA CASA 0609 FCABALLERO 50 SUPERSEI MOTARD 0609 FCABALLERO 125 REGOLARITA 0708 FCABALLERO 125 SUPERSEI MOTARD 0709 F ГАС ГАС : ЕК 50 05 FСМ 50 05 FPAMPERA 250 02 FPAMPERA 125 / 250 / 280 04 FPAMPERA 125 2 T 0508 FPAMPERA 250 0203 FXГРАНИЦА SUPERMOTO 0309 F1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотокрос мотоциклети CNC Pit Dirt Bike спирачния лост на съединителя лоста дръжка за Kawasaki KX250F KX 250F KX 250 F 2013 2014 2015

BGN 31.02

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

За HONDA CBR 250 RRL/RRN / RRR MC22 90-94 VT 250 FL Спада/Castec 88-90 CBR 300 RAE ABS 2014 мотоциклет накладките отпред

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : CAGIVA900 IE Кањонот / 'Гран Кањонот' 19982000 годинаNavigator 1000 20002005 годинаDAELIMSQ 125 Freewing S2 2006Roadwin Р 250 Fi VJF 250 20082011Roadsport 250 VJF 250 20102014SQ 250 Freeway S2 2006ИС 250 Daystar 20132014 годинаХОНДА CBR 250 RB / РК Не ABS 20112013 CBR 250 RJ / РК / RK2 MC19 19881989 CBR 250 RRL / RRN / RRR MC22 19901994 VT 250 FL Spada / Castec 19881990 CBR 300 RAE ABS 2014 ГОДИНА БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB400 F 19891990 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 SF 'Superfour' NC31 F2 N / F2 R / F2 S / F2 T / F3 S 19921995 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 Четири V / VII) / / W / WII NC36 19971998 CBR 400 RRJ / К NC23 TriРака 19921993 CBR 400 RRL / RRN / RRR NC29 Gull Рака 19901994 NV 400 КС / CV 'Steed' 19951997 XR 400 М ND08 / NC38 E Supermotard 20062008 НТВ 600 J / K / M го почитуваат 19881992 VT 600 CR / CS / CT / CV / Г.С. / CX "Сенка Обичај' 19941999 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 650 FAE / FAF / ПЕДЕРОТ ABS 20142016 CBR 650 FAE / FAF / ПЕДЕРОТ ABS 20142016 НТВ 650 J / K / L / M / P / S / T / V 19881997 NX 650 J / K / L / LII / M / N / P / R / S / T / V 19881997 CBR 750 FJ 'Superaero' 1988 VFR 750 FJ / FK / FL / FM / FN / FP / FR / FS / FT / ФВ 19881997 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 750 F2 N / F2 R / F2 S / F2 T / F2 V / F2 W / F2 X / F2 Y / F21'CB Седум педесет' 19922002 PC 800 'Пацифик Коуст' 19891997 Z 800 E Z 800 ЦДНе ABS 2013 CBR 1000 FK / FL / FM / FN 19891992 ST 1100 L / M / N / P / R / S / T / V / W / X / Y / 1 / 2 ПанЕвропскиНе ABS 19902002 ST 1100 И / АП / AR / КАКО ПанЕвропски ABS Модел 19921995 GL 1500 'CV / Г.С. / CX / КИП / Ц1 / C2' F6 C 19972003ГЕНЕРИЧКИ / KSR TW 125 СМ20132015ITALJET Марко Поло 400xx Скутер20072009 CZ / JAWA 350 Нови Класичен20132014 годинаKAVASAKI J 125 ABS SC125 AGF 2016 ГОДИНА J 125 SE / ABS SC125 AGFA 2016 ГОДИНА J 300 AEF / AFF Не ABS 20142015 J 300 AEFA / AFFA специјално Издание / Не ABS 20142015 J 300 BEF / BFF / BGF ABS Модел 20142016 J 300 BEFA / BFFA / BGFA специјално Издание / ABS Модел 20142016 KLE 650 Verseys KLE 650 ЕФФ Не ABS 2015 KLE 650 Verseys KLE 650 FFF ABS 2015 KLE 650 Versys Не ABS KLE650 EGF 2016 ГОДИНА KLE 650 Versys ABS KLE650 FGF 2016 ГОДИНА Z 750 јас zr 750 L7 F / L8 F / L9 F / LAF / LBF 20072011 Z 750 ABS јас zr 750 M7 F / M8 F / M9 F / MAF / MBF 20072011 Z 800 E ЦДа / ЦЕФ / CFF Не ABS 2013016KYMCO во Центарот на градот / Супер Dink 125i C21000 20092015 Grand Dink 125 20122015 во Центарот на градот 200i 20102015 Xciting 250 / 250i 20052007 Xciting 250 2005 Xciting 250i 20062008 Центарот на градот / Супер Dink 300i V20000 20092012 Центарот на градот 300i ABS / C20010 20102015 Grand Dink 300i 20122015 Xciting 300i T72000 Efi Модел 2008 Xciting 300i Р T72001 / 72011 20082015 Xciting 500 Ri T70021 EFi Модел 20092015 Xciting 500i T70020 EFi Модел 20062008 Xciting 500 T70000 Хидрати Модел

Мотоциклет с ЦПУ зелена гвардия на заден спирачен диск Ротор защитно покритие за KAWASAKI KLX450R 2007 2008 2009 KX125 KX250 KX250F KX450F

47.46 -9 % BGN 43.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Премиум квалитет, елоксирани површина ЦПУ Машински Со Алуминиум, Неверојатно Светло И Силна Лесно Да се Инсталира Спецификација : Боја : Зелена Како Слики Материјал : 6061T6 Алуминиум Одговара За : KAWASAKIKLX450 R 20072009 KX125 20042005 KX250 ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНА KX250 F 20042017 KX450 F 20062017Пакетот Вклучува : 1 * Зелена Стража Како Слики Инсталација Настава НЕ се Вклученине го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.ќе добиете истиот предмет како на сликите...

Спирачна прикачване бразда централен цилиндър с лост за КАВАЗАКИ ZRX ZZR 1100/1200 ZX-11 ZZR1100 ZZR1200 ZRX1200 S / R мотоциклет 7/8 22 мм

244.46 -5 % BGN 232.00

Мотоцикл Радијална Кочница Спојки Господар ЦилиндарСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок квалитетМатеријал : CNC фалсификување на прецизност алуминиум; Anodizing површината.Ова е за замена, може да се надополни на сопирање на перформансите, а не на оригиналот.Одговара за 22mm (7 / 8") handlebar.Кочница Спојки Господар Цилиндар дијаметар : 17...

Предните спирачни накладки за мотоциклети са подходящи за BENELLI VELVET 125 XELVET250 derbi senda 125 BAJA senda DRD RACING 50 senda 125 SM CCM SR40

7.84 -11 % BGN 7.00

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА BENELLI : КАДИФЕ 125 / 150 0812 FXELVET 250 9912 FСОМОТ 400 МРАК 0304 FDERBI : ГП 1 50 ОТВОРЕНА 0611 FMULHACEN 125 4 T 07 FC F 02SENDA 125 BAJA R F 0612SENDA 125 BAJA СМ 0612 FSENDA DRD ТРКИ 50 СМ 0411 FSENDA DRD ТРКИ 50 Р МОНТИРАНИ CALIPER 0411 FSENDA DRD ТРКИ 50 Р SPOKERN ТРКАЛА 1112 FSENDA DRD ТРКИ 50 СМ ФРЛИЈА ТРКАЛА 1112 FSENDA 125 СМ 0407 FSENDA Р 125 ВИН 04 FКРСТ НА ГРАД 125 0708 FКЗМ : СР 40 УЛИЦА СКРЕМБЛЕР 0709 F1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

CNC-въртящи се къса спирачни лостове съединител за Triumph Daytona 675 06-15 Speed Triple 08-10 675 Street Triple R RX 09-15

39.98 -15 % BGN 34.00

100% Сосема Нов.Цената за поставување на раководни позиции(сопирачките и спојката).Стил : Краток Кочница Спојки Држела(3 прсти)Материјал : Палка 6061T6 ЦПУ Машински АлуминиумскиДржела Тело Deault Боја : црна (имаме сребрена / црна / зелена / портокал / red / сино / gold / титаниум боја, контактирајте со нас ако сакате)Шест позиција рачката на вредноста нерѓосувачки челик сврзувачки елементиПрилагодувач Стандардната Боја : црна (имаме сребрена / црна / зелена / портокал / red / сино / gold / титаниум боја, контактирајте со нас ако сакате)Обичај кадмиум позлатен извори & месинг стожерот черупкаЛост Должина како сликаБез Инсталација Настава.Погодни за : ТриумфDAYTONA 675 20062015SPEED TRIPLE 20082010675 STREET TRIPLE R / RX 200920161.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Задните спирачни накладки за мотоциклети APRILIA RS50 ETV1000 RSV 1000 4 SL1000 TUONOR CF MOTO CF125 150 250 BRAMMO EMPULSER ENERTIA

7.84 -11 % BGN 7.00

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА APRILIA : РС 50 0611 FETV 1000 НЕ ABS 0103 РETV 1000 ABS 0408 РРСВ 1000 MILLE 0102 РРСВ 1000 R MILLE 0102 РРСВ 1000 MILLE РАДИЈАЛНА CALIPER Р 03РСВ 1000 R MILLE Р 03РСВ 1000 R ТРКИ 0408 РРСВ 1000 R TUONO 0708 РРСВ 1000 СП 9900 РРСВ 1000 MILLE 00 РРСВ 1000 MILLE Р 00 РРСВ 100 R ФАБРИКА 0408 РРСВ 1000 R 0408 РРСВ 1000 R TUONO 0206 РSL 1000 R TUONO 0004 РTUONO Р ФАБРИКА 1000 0610 РTUONO R 1000 2 PADTYPE 0210 РTUONO R 1000 4 PADTYPE 0205 РTUONO 4 VRAPRC 1113 РTUONO V4 R APRC ABS 14 RTUONO V4 R 1112 РTUONO ФАБРИКА 1100 V4 15 RTUONO 1100 R V4 15 RRSV4 Р 10 RRSV4 Р APRC 1113 РRSV4 Р APRC ABS 1314...

530EXC лого мотокрос Pivot dirt Bike спирачния лост на съединителя дръжка за KTM 530EXC 530 EXC 530EXC-R (шест дни) 2008 2009 2010 2011

BGN 30.70

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

За Suzuki VL 1500 Сигнално Legendary Classic VL1500 1998 1999 2000 2001 мотоциклет накладки отпред и отзад

20.00 -15 % BGN 17.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети! 103 / 103 Оваа точка одговара : SUZUKI УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ VS 1400 Г Натрапникот (19872004) VS 1400 Г Булевар S83 (20052010) ИС 1500 Натрапникот Легендарниот Класичен (19982001) GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Аксесоари за мотоциклети дръжка CNC спирачни лостове за съединител за Honda VFR 750 VFR750 1991-1997 VFR 800 F VFR800 F 2002-2015 2017

63.98 -12 % BGN 56.00

Мотор Кочница Мотоцикл Количка за Проширување Кочница Спојки Држела Поставите Специфични : Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат 7075 Тип 3 Црна Елоксирани Cam Блок За Подобрување на Longvity Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка не ' Рѓосувачки Челик Хардвер Нема Промена е потребно со можност да биде продолжен должина : 17cm 19cm Количина : 2 BUC (Кочница & Спојки) Боја : Титаниум / Портокал / Gold / Зелена / Блу / Red / Црвена / Црна Fitment : Хонда МОДЕЛ YAER За Хонда VFR 750 19911997 За Хонда VFR 800 / С 20022017Ако не може да не го видите вашиот мотоцикл модел или година,ве молиме контактирајте со нас .

Мотокрос пит байк спирачния лост на съединителя дръжка за yamaha YZ250 YZ 250 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 спирачни лоста на съединителя

BGN 30.98

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

Arashi 1 комплект за HONDA VTR F SUPER HAWK 1000 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003-2007 преден спирачен диск заден спирачен диск Ротор

355.54 -10 % BGN 320.00

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик,со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.