• Новинка
Аксесоари за мотоциклети ветрозащитный на спирачния лост, дръжка на ръчната гвардия за Yamaha MT01 MT02 MT03 MT07 MT09 / Tracer MT10 MT25 / ABS

Аксесоари за мотоциклети ветрозащитный на спирачния лост, дръжка на ръчната гвардия за Yamaha MT01 MT02 MT03 MT07 MT09 / Tracer MT10 MT25 / ABS

резултат:
BGN 50.88
BGN 44.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Материјал : ABS пластика
Состојба : 100% сосема нов
Бои : јасно
Quanlity : 1 пар
Пакетот вклучува : пар од Страна Стража и Инсталирање на додатоци.
Испорака :
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Производот Се Прикаже :

Подробности

търговска марка:
Вой
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Името На Модела:
HG-022
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Дължина На Продукта:
25cm
Широчина На Елемента:
11.5cm
Височина На Продукта:
9.68cm
Тегло На Продукта:
0.666kg
Диаметъра На Продукта:
0.1cm
Вид На Материала:
ABS пластмаса
специални характеристики:
Ветрозащитный екран
Име:
ветрозащитный ръчно панел
Състояние:
100% Чисто Нов
Производство На Област:
Китай
подходящ за:
MT01 MT02 MT03 MT07 MT09 / Tracer MT10 MT25 / ABS

Избор на купувачи

Мотоциклет задни и предни накладки за KX KXT KL GPZ KLR ZR GT MX EXC SX ATV Django РБ ZR GN GS Target QZ X7R 125 250 300 450

18.48 -8 % BGN 17.00

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВБоја : како на сликата шоу1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки2 Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3...

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Triumph SPEED FOUR 2005-2006

108.80 -5 % BGN 103.00

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Триумф БРЗИНА ЧЕТИРИ 20052006Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни...

За Triumph TIGER 1200 EXPLORER 2012-2017 Trophy SE 2013-2015 мотоциклет 3D дълги / къси спирачни лоста на съединителя кратко / по-дълъг лост

42.02 -26 % BGN 31.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Триумф ТИГАР 1200 EXPLORER 20122017 За Триумф Трофеј / SE 20132015 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

За KTM EXC 125 EXC125 (2T) шест дни 2011 2012 2013 2014 2015 SM 125 SM125 Supermoto 2000 мотоциклет накладките отпред

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : KTM SX 125 19942016 SX 150 20082016 XC 150 20102015 XCW 200 20062016 XC 200 20062008 SX 250 2 T 19942016 SXF 250 4 T 20062016 SXF 250 Фабрика Издание 2015 XC / EXC 250 19942007 XC / EXCF 250 20062007 XCF 250 20062016 XCFW 250 20062016 XCFW 250 Шест Дена 2011 XC 250 2 T 20062016 XCW 250 20062016 EGS 300 Стандард Предници 19941998 EXC 300 Стандард Предници 19941998 EXC 300 2004 до 2007 година EXC 300 наопаку предници 19992005 MXC 300 Стандард Предници 19941998 MXC 300 наопаку предници 19992006 SX 300 19942006 XC 300 2 T 20062016 XCW 300 20062016 XCW 300 Шест Дена 20142016 EXC 350 LC4 19941995 EXCF 350 2012 EXCР 530 2008 EXC 350 / SX 350 19961997 SXF 350 20112016 XCF 350 20112016 XCFW 350 20122016 XCFW 350 Страна Дена 20142016 EXC 380 / SX 380 19982003 EGS 400 / EGSE / ЗАКОН 19961999 ГОДИНА EXC / EGS 400 20002002 EXC 400 Трки 2000 LC4E 400 Enduro 20002001 SC 400 Supercompetition LC4 19961999 ГОДИНА SX 400 20002002 XC / EXC 400 2004 до 2007 година XCW 400 20082009 XCW 400 20102011 EXC 440 19941995 SX 440 19941995 EXC 450 / SX 450 20032007 ГОДИНА EXC 450 4 T 20092010 EXC 450 20102016 SXF 450 20032016 EXCР 450 2008 XCR450 W 2008 XCF 450 20082016 450 XCW 4 T Шест Дена / Шампион Издание 2010 XC450 W Шест Дена 20102011 XC450 W 20082009 XC450 W Шампион Издание 2010 XC450 W 20122016 EXC 500 20122016 EXC 500 Шест Дена 2016 година MX 500 19921995 XCW 500 20122016 XCС 505 2008 EXC 520 / SX 520 20012003 EXC 525 20032007 ГОДИНА MXC 525 20032004 SX 525 20032005 XC 525 Пустината Трки 2007 EXC 530 4 T 20092011 EXC 530 20102011 XCR530 W 2008 XC530 W Шест Дена 20102011 XCW 530 4 T Шест Дена 2010 MXC 550 1996 EGS 620 Enduro / EGSOE / ЗАКОН 19961999 ГОДИНА SX 620 EXC / EGS 1994 SX EXC / EGS 620 1995 SX 620 19961999 ГОДИНА LC4 625 SC Supermoto / Supercompitition 2002 SXC 625 20032006 LC4E 640 Enduro / Supermoto 20002004 LC4 640 Авантура 20012003 LC4 Авантура 20042005 LCР 640 Авантура R 2000 690 Enduro 2008 SXС 505 2007 990 СМР 20092011 MAICO / MЅВЕЗДА Диск модели 19971999 ROYAL ENFIELD Куршум 500 EFI Brembo caliper Предните и Задните 20162017 Класичен 500 Brembo caliper Предните и Задните 20162017 Класичен 500 Хром Brembo caliper Предните и Задните 20162017 SHERCO НЕЧИСТОТИЈА 2.5 јас Enduro 20052012 4.5 јас Enduro 20052012 4.5 Supermoto од 2004 до 2007 година 5.1 јас Enduro 20052012 TM MX Модели 85 / 100 20022008 MX Модели 125 / 250 / 300 20022008 MX 144 2 T 20072008 MX 450 F 20042008 MX 530 F 4 T 20042008 EN 125 2 T 20012008 EN 250 2 T 20012008 EN 250 FES 4 T 20012008 EN 300 2 T 20012008 EN 450 FES 4 T 20042008 EN 530 FES 4 T 20042008 VERTEMATI 495 19992002 C 450 / 500 / 570 MX 20032004 E 450 / 501 / 570 Enduro 20032004 VOR MX 450 / 530 2004 EN / ENE 450 / 530 2004 ЈАМАХА YBA 125 Enticer 3 P41 2005 YBA 125 Enticer 16 C1 / 3 P42 / 3 20072012 FZ16 160cc IES1 / 2 / 3 20102013 FZ16 S 160cc IES4 20122013 FZ16 STFazer IKS2 / 3 20112013 НУЛА ЕЛЕКТРИЧНИ ВЕЛОСИПЕДИ FX ZF2.8 / ZF5.7 2015 PIAGGIO X9 500 20052009GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Arashi 1 комплект за HONDA CTX DCT ABS 700 2014 2015 предните и задните спирачни дискове ротори CNC висококачествен алуминий

168.80 -10 % BGN 152.00

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик,со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

Мотоциклет заден спирачен диск Ротор за YAMAHA YP250 YP 250 MAJESTY 96 97 98 99 00 01 02 SKYLINER 1996 1997 1998

80.00 -10 % BGN 72.00

100% Сосема Нов.Цена за парче на Задните сопирачки дискови како слика , без одредување на завртки .Боја : како на сликата.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Погодни за : Заден ДискЈамахаYP 250 Височество 9602YP 250 Skyliner 96981.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Високо качество на черен мотоциклет лоста на съединителя светлина рога седалка за Harley XL883 XL1200 мотоциклет лоста на съединителя в събирането на

95.92 -6 % BGN 90.00

Висок квалитет на Црна Мотор Спојки Држела Светлина Светилка Рогови Седиште За Харли XL883 XL1200 Мотоцикл Спојки Рачката на склопување

Спирачни накладки за мотоциклети за китайската състезателен мотоциклет 250 сс 300cc 400cc 600 куб.см. резервни части

BGN 19.18

Мотоцикл накладките За Кинески Тркачки Мотор 250cc 300cc 400cc 600cc Резервни ДеловиВажни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

За HARLEY DAVIDSON XG 750 Street 749cc X-Engine 2014-2015 XG 750 XG750 Street 2014-2015 мотоциклет накладки отпред и отзад

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 549cc XМотор 20142015 XG 750 Улица 749cc XМотор 20142015 XG 500 Улица 20142015 XG 750 Улица 20142015GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Arashi 1 комплект SV 650 CNC предни и задни спирачен диск, спирачни ротори за Suzuki SV650 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

353.94 -10 % BGN 319.00

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик,со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

Пълен Титан 8 цвята CNC регулируема сгъваема и плъзгаща се мотоциклет спирачни лостове съединител за МОТО-GUZZI ELDORADO 2015

63.74 -18 % BGN 52.00

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме да не купат поевтини и лош квалитет на производот, Поради што ќе се намали Висок степен на вашиот мотор!ќе љубов оваа лост, ние сме сигурни !

Аксесоари за мотоциклети сгъваеми и прибиращи спирачни лостове съединител за Triumph AMERICA 2006-2011 2007 2008 2009 2010

BGN 58.54

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

За Triumph TT 600 2000-2003 SPEED FOUR 2003-2004 CNC мотор 3D дълги / къси спирачни лоста на съединителя кратко / по-дълъг лост 2001

42.02 -26 % BGN 31.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Триумф DAYTONA 955i 19972003 За Триумф SPEED TRIPLE 19972003 За Триумф СПРИНТ РС 19992003 За Триумф TT 600 20002003 За Триумф БРЗИНА ЧЕТИРИ 20032004 За Триумф Тигар EFI 19992006 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за KAWASAKI KX250F 13-16 KX450F 2013- мотокрос, ендуро байк OFF Road 7 цвята

36.78 -10 % BGN 33.00

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!БОЈА : Црна, црвена, сина, портокалова, титаниум, зелена, злато Материјал : Алуминиум Должина : 15cm Широк : 1.6 см Висок : 5cm тежина:183.4 G

За KTM SX 620 96-98 EGS-E 620 Adventure / Rallye 99 EGS/EGS-E/LSE 620 Ендуро 96-99 SXC 625 05-06 спирачни накладки за мотоциклети отпред

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : KTM LC2 125 19961998 MX 125 19921993 ДXC / EXC / EГШ 125 19921993 EXC / EGS 125 1994 EXC 125 19952015 EXC 125 (2 T) Шест Дена план за 20112015 SX 125 19942015 СМ 125 Supermoto 2000 EXE 125 2000 SX 150 20082015 XC 150 (USD) 20112013 EXC 200 / EGS 19942003 EXC 200 (inc Шест Дена) 20042015 EXC 250 Трки 2006 EXCF 250 20062015 MX 250 19921993 SX 250 (2 T / Спи Предници) 19941999 SX 250 (2 T) (наопаку Предници) 20092015 SXF 250 (4 T) 20062015 SXF 250 Кен Roczen Издание 2012 EXC / EGS 250 1994 EXC 250 19952015 EXC 250 (2 T) Шест Дена план за 20112015 EXCF 250 (4 T) Шест Дена план за 20112015 XC 250 (USD) 20112013 XCF 250 (USD) 20112013 EXC 300 (наопаку Предници) 20002015 EXC 300 (2 T) Шест Дена план за 20112015 XC 300 (2 T) 20112013 EXC 350 LC4 19941995 SXF 350 (наопаку предници) План за 20112015 SXF 350 Тони Cairoli Издание 2012 EXCF 350 Шест Дена 20122015 XCF 350 20122013 SX 360 19961997 EXC 360 19961997 SX 380 19982003 EXC 380 19982003 EXC 400 Трки од 2004 до 2007 година EXC 400 (4 T) 20092011 SC 400 19961999 ГОДИНА EGS / EGSE / ЗАКОН 400 (LC4 Enduro) 19961999 година SX 400 20002002 EXC / EGS 400 (USD) 20002003 EXC 400 Трки (USD) 2000 EXC 400 20042011 LC4E 400 Enduro 20002001 SX 440 19941995 EXC 440 19941995 SX 450 (4 T) 20032007 ГОДИНА SXF 450 (4 T)

За HONDA NSS 300 D Forza Non ABS 13-15 SH 300i 7-9/A/B Non ABS 07-12 SH 300i R8/R9/RA Non ABS 08-10 спирачни накладки за мотоциклети отзад

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ХОНДА FES 125 О7 / A9 / АА SКрило 20072015 FES 125 7 / 9 / A SКрило Не ABS Модел 20072013 NSS 125 Forza 2 Клипот Caliper 20152016 SH 125i 9 / A / B системи за Вбризгување на Горивото 20092012 SH 125i РА системи за Вбризгување на Задниот диск модел 20102014 SH 125i 2 Клипот Caliper 20142016 SH 125i 3 Клипот Caliper / ABS 20142016 FES 150 7 / 9 / A SКрило 20072013 FES 150 О7 / A9 / АА SКрило ABS Модел 20072013 SH 150i 9 / A / Б системи за Вбризгување на Горивото 20092012 SH 150 РА системи за Вбризгување на Задниот диск 20102014 SH 150i 2 Клипот Caliper 20142016 SH 150i 3 Клипот Caliper / ABS 20142016 NSS 250 EX5 / EX7 / EX8 Forza ЕКС 20052008 ГОДИНА NSS 250 AX5 / AX6 ABS Forza Z 20052006 NSS 250 Х5 / X7 / X8 Forza 20052008 година NSS 300 АД Forza ABS 20132016 NSS 300 Г Forza Не ABS 20132015 SH 300i 7 / 8 / 9 / A / B Не ABS 20072012 SH 300i О7 / A8 / A9 / AA / AB / AC ABS модел 20072013 SH 300i R8 / R9 / RA Не ABS 20082010 SH 300i AR8 / AR9 / ARA ABS Модел 20082010 SH 300i ABS 2014 SH 300i 2 Клипот Caliper 2016 година NSS300 Не ABS 2014 NSS300 A ABS 2014GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Мотоциклет предни и задни спирачни диск Ротор за YAMAHA TTR250 1993-2007 TT250R 1993-2007 DT200 1991 DT230 1997-1998 WR200 1992-1997

108.80 -10 % BGN 98.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Брановидна дизајн со полесна тежина и подобар изглед од акции диск...

Предните спирачни накладки за мотоциклети SUZUKI RG GSXR RGV TV SG GSF GSX SV TL 125 250 350 400 600 650 750 1000 1200 1250 RG125 RGV250

18.48 -8 % BGN 17.00

СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВБоја : како на сликата шоу1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки2 Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3...

За КАВАЗАКИ ZRX 1200 R ZRX1200R (A1/A2/A3/A4/A5/A6F) 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

20.00 -15 % BGN 17.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : KAWASAKI ZX7 R (ZX 750 P1P7) 19962003 FR ZX12 R (ZX 1200 А1 / А2 / B1 / B2) 20002003 FR ZRX 1200 R(А1 / А2 / A3 / A4 / A5 / A6 F) 20012008 FR ZRX 1200 S(Б1 / Б2 / Б3) 20012004 FR Ninja ZX 7 R (6 Клипот Подлога) ZX 750 P1P8 Tokico Caliper 19962003 FR ZRX 1100 (јас zr 1100 C3 / C4) 19992000 FR ZRX 1200 R (ZX 1200 А1 / А2 / B1 / B2) 20002003 FRGFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.