• Новинка
CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за KAWASAKI KX250F 13-16 KX450F 2013- мотокрос, ендуро байк OFF Road 7 цвята

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за KAWASAKI KX250F 13-16 KX450F 2013- мотокрос, ендуро байк OFF Road 7 цвята

резултат:
BGN 36.78
BGN 33.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.
3-прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.
Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.
Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
БОЈА : Црна, црвена, сина, портокалова, титаниум, зелена, злато Материјал : Алуминиум Должина : 15cm Широк : 1.6 см Висок : 5cm тежина:183.4 G

Подробности

Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
търговска марка:
ЮАНЬЦЯНЬ
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Диаметъра На Продукта:
0inch
Вид На Материала:
Алуминий
специални характеристики:
лост къс спирачен съединител
Тегло На Продукта:
183.4g
Името На Модела:
ЛК-ЛС-004
Широчина На Елемента:
1.6cm
Височина На Продукта:
5cm
Дължина На Продукта:
15cm
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
Индивидуално:
ДА
Цвят:
Черно, червено, синьо, оранжево, титан, зелен, златни

Избор на купувачи

За DUCATI 996 998/B / S/R 748 750SS MTS1000SDS/DS MTS1100/S RED Moto мотор сгъваема регулируема прибиращ спирачна прикачване Leve

59.18 -10 % BGN 53.00

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : duc ti (ние ги користиме на писмо и модел комбинација) Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : со можност да биде продолжен & Виткање...

Мотоциклет заден спирачен диск Ротор за YAMAHA YP250 YP 250 MAJESTY 96 97 98 99 00 01 02 SKYLINER 1996 1997 1998

80.00 -10 % BGN 72.00

100% Сосема Нов.Цена за парче на Задните сопирачки дискови како слика , без одредување на завртки .Боја : како на сликата.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Погодни за : Заден ДискЈамахаYP 250 Височество 9602YP 250 Skyliner 96981.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

За KTM SX-F 505 SX-F505 SXF505 SXF 505 2007 2008 2009 EXC-R450 EXC-R 450 EXCR450 EXCR 450 2008 спирачни накладки за мотоциклети отпред

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : KTM SX 125 19942016 SX 150 20082016 XC 150 20102015 XCW 200 20062016 XC 200 20062008 SX 250 2 T 19942016 SXF 250 4 T 20062016 SXF 250 Фабрика Издание 2015 XC / EXC 250 19942007 XC / EXCF 250 20062007 XCF 250 20062016 XCFW 250 20062016 XCFW 250 Шест Дена 2011 XC 250 2 T 20062016 XCW 250 20062016 EGS 300 Стандард Предници 19941998 EXC 300 Стандард Предници 19941998 EXC 300 2004 до 2007 година EXC 300 наопаку предници 19992005 MXC 300 Стандард Предници 19941998 MXC 300 наопаку предници 19992006 SX 300 19942006 XC 300 2 T 20062016 XCW 300 20062016 XCW 300 Шест Дена 20142016 EXC 350 LC4 19941995 EXCF 350 2012 EXCР 530 2008 EXC 350 / SX 350 19961997 SXF 350 20112016 XCF 350 20112016 XCFW 350 20122016 XCFW 350 Страна Дена 20142016 EXC 380 / SX 380 19982003 EGS 400 / EGSE / ЗАКОН 19961999 ГОДИНА EXC / EGS 400 20002002 EXC 400 Трки 2000 LC4E 400 Enduro 20002001 SC 400 Supercompetition LC4 19961999 ГОДИНА SX 400 20002002 XC / EXC 400 2004 до 2007 година XCW 400 20082009 XCW 400 20102011 EXC 440 19941995 SX 440 19941995 EXC 450 / SX 450 20032007 ГОДИНА EXC 450 4 T 20092010 EXC 450 20102016 SXF 450 20032016 EXCР 450 2008 XCR450 W 2008 XCF 450 20082016 450 XCW 4 T Шест Дена / Шампион Издание 2010 XC450 W Шест Дена 20102011 XC450 W 20082009 XC450 W Шампион Издание 2010 XC450 W 20122016 EXC 500 20122016 EXC 500 Шест Дена 2016 година MX 500 19921995 XCW 500 20122016 XCС 505 2008 EXC 520 / SX 520 20012003 EXC 525 20032007 ГОДИНА MXC 525 20032004 SX 525 20032005 XC 525 Пустината Трки 2007 EXC 530 4 T 20092011 EXC 530 20102011 XCR530 W 2008 XC530 W Шест Дена 20102011 XCW 530 4 T Шест Дена 2010 MXC 550 1996 EGS 620 Enduro / EGSOE / ЗАКОН 19961999 ГОДИНА SX 620 EXC / EGS 1994 SX EXC / EGS 620 1995 SX 620 19961999 ГОДИНА LC4 625 SC Supermoto / Supercompitition 2002 SXC 625 20032006 LC4E 640 Enduro / Supermoto 20002004 LC4 640 Авантура 20012003 LC4 Авантура 20042005 LCР 640 Авантура R 2000 690 Enduro 2008 SXС 505 2007 990 СМР 20092011 MAICO / MЅВЕЗДА Диск модели 19971999 ROYAL ENFIELD Куршум 500 EFI Brembo caliper Предните и Задните 20162017 Класичен 500 Brembo caliper Предните и Задните 20162017 Класичен 500 Хром Brembo caliper Предните и Задните 20162017 SHERCO НЕЧИСТОТИЈА 2.5 јас Enduro 20052012 4.5 јас Enduro 20052012 4.5 Supermoto од 2004 до 2007 година 5.1 јас Enduro 20052012 TM MX Модели 85 / 100 20022008 MX Модели 125 / 250 / 300 20022008 MX 144 2 T 20072008 MX 450 F 20042008 MX 530 F 4 T 20042008 EN 125 2 T 20012008 EN 250 2 T 20012008 EN 250 FES 4 T 20012008 EN 300 2 T 20012008 EN 450 FES 4 T 20042008 EN 530 FES 4 T 20042008 VERTEMATI 495 19992002 C 450 / 500 / 570 MX 20032004 E 450 / 501 / 570 Enduro 20032004 VOR MX 450 / 530 2004 EN / ENE 450 / 530 2004 ЈАМАХА YBA 125 Enticer 3 P41 2005 YBA 125 Enticer 16 C1 / 3 P42 / 3 20072012 FZ16 160cc IES1 / 2 / 3 20102013 FZ16 S 160cc IES4 20122013 FZ16 STFazer IKS2 / 3 20112013 НУЛА ЕЛЕКТРИЧНИ ВЕЛОСИПЕДИ FX ZF2.8 / ZF5.7 2015 PIAGGIO X9 500 20052009GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Високо качество на черен мотоциклет лоста на съединителя светлина рога седалка за Harley XL883 XL1200 мотоциклет лоста на съединителя в събирането на

95.92 -6 % BGN 90.00

Висок квалитет на Црна Мотор Спојки Држела Светлина Светилка Рогови Седиште За Харли XL883 XL1200 Мотоцикл Спојки Рачката на склопување

Универсален мотор задна спирачна течност резервоар резервоар маслен чаша маркуч линия тръби за BMW Kawasaki Suzuki, Honda, Yamaha, байк

10.38 -4 % BGN 10.00

Универзален Мотор Задна Кочница Течност во Резервоарот, Резервоарот за Масло Првенство Црево Линија Цевка Цевка За BMW Kawasaki Suzuki Хонда, Јамаха Dirt Bike

За Triumph TT 600 2000-2003 SPEED FOUR 2003-2004 CNC мотор 3D дълги / къси спирачни лоста на съединителя кратко / по-дълъг лост 2001

42.02 -26 % BGN 31.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Триумф DAYTONA 955i 19972003 За Триумф SPEED TRIPLE 19972003 За Триумф СПРИНТ РС 19992003 За Триумф TT 600 20002003 За Триумф БРЗИНА ЧЕТИРИ 20032004 За Триумф Тигар EFI 19992006 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

Вашия мотор типът / размерът на предните джанти Спеченная мед FA185 мотоциклет спирачни накладки за HONDA CRF 250 R4 / R5 / R6/ах италиански хляб! r7/R8/R9/RA / РБ 04-11

39.20 -29 % BGN 28.00

Висока класа на квалитет и многу трајни Добра РаботаСпецификации1.Бакарни легури sinter диск кочница влошки2.Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3.НЕМА Загадување добар квалитет диск кочница влошки Карактеристики : Висока Температура ОтпорниБезбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедностаДолго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и условиСтабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температураУдобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно за да прекинете Апликација : Купувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

За HARLEY DAVIDSON XG 750 Street 749cc X-Engine 2014-2015 XG 750 XG750 Street 2014-2015 мотоциклет накладки отпред и отзад

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 549cc XМотор 20142015 XG 750 Улица 749cc XМотор 20142015 XG 500 Улица 20142015 XG 750 Улица 20142015GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Преден спирачен диск ротор за Yamaha Majesty YP125 Skycruiser XP250 YP250 YP400 Skyliner X-Max XP250 мотоциклет

BGN 57.57

Дел Име : Предни Диск Сопирачки Роторот Fitment : Јамаха YP 125 R XMax V,W,X,Y 20062009 XP 250 VMax R,V 20052008 ГОДИНА XP 250 XMax 20052009 YP 250 XMax 20072009 YP 250 Височество Јапонија G 20042005 YP 400 Височество S 5 RU1 / 3 2004 YP 400 Височество T,V,W,X 5 RU6 / 8 20052009 YP 400 Височество ABS W,X,Y 20072009 YP 125 Skycruiser 20062009 YP 400 Skyliner 2004 Состојба : 100% Сосема новБоја : Како на сликата шоуПакет : 1x Диск СопирачкиВисок Квалитет Направени ,1000% Нов ,Откако На Пазарот На Делови...

За YAMAHA V-MAX 1700 VMAX 1700 VMAX1700 2009-2014 2015 аксесоари за мотоциклети сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

51.18 -18 % BGN 42.00

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум...

Аксесоари за мотоциклети сгъваеми и прибиращи спирачни лостове съединител за Triumph AMERICA 2006-2011 2007 2008 2009 2010

BGN 58.54

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

За Triumph SPEED TRIPLE 1050 2011-2015 DAYTONA 675 R 2011- мотоциклет 3D дълги / къси спирачни лоста на съединителя 2012 2013 2014 2015

42.02 -26 % BGN 31.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Триумф SPEED TRIPLE 1050 план за 20112015 За Триумф SPEED TRIPLE R 20122015 За Триумф DAYTONA 675 Р 20112016 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

Мотоциклет с ЦПУ оранжев десен страничен двигател протектор капачка гвардия за KTM SXF450 SX450F SXF 450 EXCF450 EXCF EXC-F EXCF500 500

63.20 -10 % BGN 57.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет, Направени Од Палка на Алуминиум, Што Овозможува лесна Тежина Whill заштита на спојката покријте доброТешко Носи Anodised Површински Третман Заштита на Моторот спојки маска Од Носат И Солза за Време на Сопирање Лесно Да се Инсталира Спецификација : Default Боја : Како на сликата Материјал : CNC 6061T6 Алуминиум...

Спирачни накладки за мотоциклети на ХУСКВАРНА SM 450 R бразда челюсти 2007-2010 SM 510 R (бразда челюсти) 06-10 СМР 511 11-13 СМР 630 (4T)

BGN 22.38

Мотоцикл накладките За HUSQVARNA СМ 450 R Радијална caliper 0710 СМ 510 R (Радијална caliper) 0610 SMR 511 1113 SMR 630 (4 T)Fitment : За APRILIA РСВ 1000 Mille 0102 F РСВ 1000 R Mille 0102 F РСВ 1000 Mille (Радијална caliper) 03 F РСВ 1000 R Mille (Радијална caliper) 03 F РСВ 1000 R Дербито / Фабрика (Радијална caliper / 4 Рампа) 0408 F РСВ 1000 R Factory 0408 F РСВ 1000 R 0408 F Tuono Р Фабрика 1000 Радијална caliper / 4 рампа тип 0610 F Tuono R 1000 Радијална caliper / 4 рампа тип 0205 F За BENELLI BX 570 Motard 0810 F BN 600 (4 Cyl) 13 С Кафе 899 Racer 1012 F Век Racer 899 1112 F Век 1130 Racer 1112 F ТНТ 1130 Sport / Sport Ево 0409 F ТНТ 1130 Кафе Racer 0612 F ТНТ 1130 Титаниум 0608 F Торнадо ЛЕ / Торнадо TRE Novecento / RS 0305 F Торнадо Tre 1130 0610 F Торнадо Гол Tre R160 1130cc 0912 F За BIMOTA Elirio 06 F DB5 (Сите модели) 0607 F DB5 R 0613 F DB5 R / S (1078cc) 0809 F DB5 Desiderio (1078cc) 1213 F DB6 Delirio (992cc Ducati мотор) 07 F DB6 (1078cc) 0809 F DB6 / R (1078cc) 0809 F DB6 (1100cc) 08 F DB6 R Delirio (1100cc) 08 F DB6 Delirio (1078cc) 1213 F DB7 (1098cc) 08 F DB9 Brivido (1198cc) 1213 F DB10 Motard (1078cc) 1213 F DB12 Б Туристички (1198cc) 1213 F SB8 K Santamonica (996cc Suzuki мотор) F Tesi3 D (1078cc) 0913 F За BREMBO 20 7850 11 / 21 4 Клипот P4 / 34 @ 65mm Проред (Жица клип подлога задржување само) 20 8343 11 / 21 или 35 / 45 4 клипот P4 / 34 @ 100mm Проред (жица клип подлога задржување само) XA 32950 P4 / 34 Motard Avial Планината 65mm 4 рампа во собата За CAGIVA Mito 500 (4 T) 08 F Raptor X3 1000 0304 F За DERBI Mulhacen 659 0608 F За DUCATI 748 R (4 рампа caliper) 01 F 748 R (4 рампа caliper) 02 F 749 Темно (Monoposto / Biposto) 0406 F 749 R (Радијална caliper) 0406 F 749 S (Monoposto / Biposto) 0306 F 749 (Monoposto / Biposto) 0306 F S4 РС Чудовиште (998cc) (Радијална 4 рампа caliper) 06 F S4 R Чудовиште Testastretta (998cc) (Радијална 4 рампа caliper) 0708 F S4 RS Чудовиште Testastretta (998cc) (Радијална 4 рампа caliper) 07 F S4 RS (Tricolore / Чудовиште Testastretta) (998cc) Радијална 4 рампа caliper 08 F 996 Р 01 F 998 R (998cc) 02 F 998 S Baylis / Bostrom 02 F 998 S (998cc) (4 рампа caliper) 0204 F 999 S (Спи Caliper Планината Monoposto / Biposto)0304 F 999 (Спи mountcaliper) 0306 F 999 R (Радијална планината caliper) 0306 F 999 Р Фила (Радијална планината caliper) 03 F 999 S (Радијална caliper monoposto / biposto) 0506 F 999 Р Xerox 06 F За ГЕНЕРИЧКИ GRS 600 13 С За HUSQVARNA SMR 449 11 F SMR 450 RR Радијална caliper 0607 F СМ 450 R Радијална caliper 0710 F 450 СМ RR 0810 F СМ 510 R (Радијална caliper) 0610 F SMR 511 1113 F СМ 530 RR 0810 F СМ 610 S (Радијална caliper) 06 F СМ 610 односно 0709 F SMR 630 (4 T) 1012 F УЛ 650 КПД 07 F За KTM 690 Војводата 0811 F 690 Војводата Р 1011 F 690 СМ Престиж 07 F 690 SMR (4 рампа тип caliper / фрлија тркала) 0711 F 690 СКМ (4 рампа тип caliper / зборуваше тркала) 0811 F 690 СКМ Р 1213 F СМ 950 Supermoto 0506 F 990 Superduke 0511 F 990 Superduke Р 0713 F 990 Supermoto Т (СМT) 0913 F 990 Supermoto R (СМР) 0809 F За LAVERDA SFC 1000 0304 F За MONDIAL Piega 1000 0304 С ЕВО 04 F За MOTO GUZZI Griso 04 F 1000 македонски01 Corsa 0407 F Fionda 1100 05 F За МОТО MORINI Rebello 1200 Giubileo 1213 F За M...

За Triumph TIGER 1200 EXPLORER 2012-2017 Trophy SE 2013-2015 мотоциклет 3D дълги / къси спирачни лоста на съединителя кратко / по-дълъг лост

42.02 -26 % BGN 31.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Триумф ТИГАР 1200 EXPLORER 20122017 За Триумф Трофеј / SE 20132015 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

Мотоциклет спирачните челюсти предни задни дискови спирачки централен цилиндър адаптер 220 200 мм за Yamaha, Kawasaki, Honda радиално монтиране на челюстите

22.40 -33 % BGN 15.00

4 Клипот Caliper (нормално) Клипот е 26mm Caliper Теренот : 82mm (инсталација центар до центар) Нето Тежина : 680g / парче Клипот Материјал : Алуминиум легура Caliper Материјал : Фалсификувани Алуминиум легура 2 парчиња на Подлога (на неasbestas) Површина Боја обработка : анодна, тоа не може да исчезнат ...

Pivot Мотокрос DirtBike CNC спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZ426F YZ450F YZ250F YZ125 YZ250 2010 2011 2012 2013 2014 2015

25.60 -10 % BGN 23.00

Спојката и кочница лост сет за ЈАМАХА dirt bikeКарактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

Спирачни накладки за мотоциклети за SUZUKI SV 400 K3/K4 / K5 03-05 DL 650 XK7/XK8/XK9 / XL0 V-Strom X 07-11 DL 650 AL2/AL3 V-Strom 2012 2013

22.38 -6 % BGN 21.00

Мотоцикл накладките За SUZUKI SV 400 К3 / K4 / K5 0305 DL 650 XK7 / XK8 / XK9 / XL0 VStrom X 0711 DL 650 AL2 / AL3 VStrom 2012 2013Fitment : За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 400 SF4 / 5 / S5 (NC39) 0405 Р VRX 400 Т (NC33) 96 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 500 A4 / A5 / A6 / О7 0407 Р CBF 500 4 (Не ABS Модел) 04 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 ПРЕПРАТЕНА / FX / "Hornet" 9800 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 FY / F2 Y / Ф1 / F21 / F2 / F22 / F3 / F4 / F5 / F6 / FA7 / FA8 / FA9 / FAA / FAB Hornet 0012 Р CBF 600 N8 / N9 (Не ABS) 0809 Р CBF 600 S4 / S5 / S6 / S8 / S9 (Не ABS) 0406 / 0809 Р CBF 600 SA4 / SA5 / SA6 / SA8 / SA9 / ССА (ABS) 0406 / 0812 Р CBF 600 NA8 / NA9 (ABS) 0809 Р CBF 600 N4 / N5 / N6 (Не ABS) 0406 Р CBF 600 NA4 / NA5 / NA6 (ABS) 0406 Р CBR 600 FM / FN / FP / FR / FS / FT / ФВ / ПРЕПРАТЕНА / FX / FY 9100 Р CBR 600 Ф1 / F2 / CBR 600 FS1 / FS2 'Спорт' 0102 Р CBR 600 F3 / F4 / F5 / F6 0306 Р CBR 600 RR3 / RR4 / RR5 / RR6 0306 Р CBR 600 FAB / FAC (ABS Модел) 1113 Р 700 Интегра Скутер NC 700 DC 1213 Р NC 700 XAC / XADDCT (Авто G / кутија) 1213 Р NC 700 SAC / ТАЖНА DCT Авто Менувачот 1213 Р XL 700 VA8 / VA9 / VAA (Transalp / 3 клипот пред caliper / ABS пред & задните тркала) 0811 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 750 F2 N / F2 R / F2 S / F2 T / F2 V / F2 W / F2 X / F2 Y / F21 БЛАГАЈНИЧКИТЕ Седум Педесет 9202 Р CBR 900 RRN / RRP / RRR / РПС / RRT / RRV / RRW / RRX / RRY / RR1 / RR2 / RR3 Fireblade 9203 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 900 F2 / F3 / F4 / F5 / F6 / F7 Hornet 0207 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1000 FP / FR / FS / FT / ФВ 9397 Р CBF 1000 6 / 7 / 8 / 9 / A (Не ABS Модел) 0610 Р CBF 1000 F (ФА) (2 клипот пред дебеломер / не ABS) 1011 Р CBF 1000 6 / 7 / 8 / 9 / A (2 клипот пред caliper / Не ABS) 0611 Р CBR 1000 RR4 / RR5 Fireblade 0405 Р KLZ 1000 ACFVersys 12 Р VTR 1000 ФВ / ПРЕПРАТЕНА / FX / FY / F1F6 'Лавина' 9706 Р VTR 1000 ШПИОН / SP1 (SC45) 0001 Р VTR 1000 SP2 / SP3 / SP4 / SP5 / SP6 0207 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1100 D 13 Р VT 1100 C2 (W / X / Y / 1 / 2 / 3 / 4 / 5) 9805 Р VT 1100 C2 (S / T / V) 9597 Р VT 1100 C3 (W / X / Y) 9800 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1300 F3 / F13 0304 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1300 5 / 6 / 7 / 8 / 9 (Superfour) 0509 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1300 А5 / A6 / О7 / A8 / A9 (Superfour ABS) 0509 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1300 SA5 / SA6 / SA7 / SA8 / SA9 / ССА 0512 Р БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1300 S5 / S6 / S7 / S8 / S9 0509 Р VT 1300 CXA Хеликоптер (9 зборуваше фрлија тркала / не ABS) 1012 Р VT 1300 CXAA "Хеликоптер" (9 зборуваше фрлија тркала / ABS модел) 1011 Р VTX 1300 S3 / S4 / S5 / S6 / S7 / S8 0308 R За KAWASAKI 750 Z (јас zr 750 L7 F / L8 F / L9 F / LAF / LBF) 0711 R Z 750 ABS (јас zr 750 M7 F / M8 F / M9 F / MAF / MBF) 0711 Р KLV 1000 (НН 1000 A1 H / A2 H) 0405 Р KLZ 1000 ACF / ADF Versys 1213 R Z 1000 (јас zr 1000 B7 F / B8 F) 0708 R Z 1000 ABS (јас zr 1000 C7 F / C8 F / C9 F) 0709 R За SUZUKI SV 400 К3 / K4 / K5 0305 R SV 400 SK3 / SK4 / SK5 0305 R DL 650 AK9 GT VStrom Патнички ABS 0911 R DL 650 K4 / K5 / K6 VStrom 0406 R DL 650 XK7 / XK8 / XK9 / XL0 VStrom X 0711 R DL 650 AK7 / AK8 / AK9 / AL0 VStrom ABS 0711 R DL 650 AL1 XP VStrom Xpedition 11 R DL 650 AL2 / AL3 VStrom 1213 Р GSF 650 AK5 / AK6 Гол Разбојник ABS 0506 Р GSF 650 AK7 / AK8 / AK9 Гол Разбојник ABS 0709 Р GSF 650 K7 / K8 / K9 / 0 L0 Гол Разбојник / Не ABS 0711 Р GSF 650 SAK5 / SAK6 Faired Разбојник ABS 0506 Р GSF 650 SAK7 / SAK8 / SAK9 / SAL0 Faired Разбојник ABS 0711 Р GSX 650 FK8 / FK9 / FL0 / FL1 / FL2 0813 Р GSX 650 SK7 / SK8 / SK9 Faired Разбојник / Не ABS 0709 Р GSX 650 FAK8 / FAK9 / FAL0 / FAL1 / FAL2 (ABS Модел) 0813 R SV 650 К3 / K4 / K5 / K6 / K7 / K8 / K9 / L0 Гол Не ABS 0310 R SV 650 SK3 / SK4 / SK5 / SK6 / SK7 / SK8 / SK9 / SL0 Врвот Обтекател Не ABS 0313 R SV 650 AK7 / AK8 / AK9 / AL0 Гол ABS 0710 R SV 650 SAK7 / SAK8 / SAK9 / SAL0 0712 Р GSR 750 L1 / L2 / L3 1113 R DL 1000 K2 / К3 / K4 / K5 / K6 / K7 / K8 / K9 / L0 VStrom 0210 R SV 1000 К3 / K4 / K5 / K6 / K7 0307 R SV 1000 SK3 / SK4 / SK5 / SK6 / SK7 Faired Модел 0307 Р GSF 1250 SK6 / SAK6 ABS & Не ABS Faired Разбојник 4 Клипот Caliper 06 Р GSF 1250 K6 / AK6 ABS & Не ABS Гол Разбојник 4 Клипот Caliper 06 Р GSF 1250 K7 / K8 / K9 / 0 L0 Не ABS Гол Разбојник 4 Клипот Caliper 0711 Р GSF 1250 SK7 / SK8 / SK9 / SL0 Faired Разбојник Не ABS 4 Клипот Caliper 0710 Р GSF 1250 SAK7 / SAK8 / SAK9 / SAZK9 / SAL0 ABS Faired Разбојник 4 Клипот Caliper 0712 Р GSF 1250 AK7 / AK8 ABS Модел Гол Разбојник 4 Клипот Caliper 0708 Р GSX 1250 FAL0 / FAL1 / FAL2 1013 Р GSX 1250 FAL0 ST Sports Tourer 1012 R За ЈАМАХА XJ6F Диверзија 600 (Full Обтекател Не & ABS Модели) 13 Р XJ6S Диверзија 600 (Врвот обтекател модел Не & ABS Модели) 13 Р XJ6N Диверзија Голи 13 Р XJ6 СП 13 Р FZ1 N / NA Гол (Не ABS / ABS) 1013 Р YZFR6 0307 Р YZF R6 (13 S1) 0812 Р FZ6 Fazer 0407 Р FZ6 (Голо верзија) 0407 Р FZ6 Гол / Не ABS 2 Клипот Caliper (1 B3 / 1 B3 D) 0407 Р FZ6НС Гол / Не ABS / 2 Клипот Caliper (1 B35 / 6)0506 Р FZ6 S2 ABS (Гол) 0709 Р FZ6 Fazer S2 (ABS) (4 клипот caliper) 0709 Р FZ6 Fazer (Половина Обтекател / Не ABS / 2 Клипот Caliper) (5 VX / 5 VXL) 0407 Р FZ6 Fazer (ABS / Половина Обтекател / 2 Клипот Caliper) (4 P5) 0607 Р FZ6 Fazer S2 (ABS / Половина Обтекател / 4 Клипот Caliper) (5 S2) 08 Р FZ6 Fazer S2 (Не ABS / Половина Обтекател / 4 Клипот Caliper) (4 S81 / 4 S8) 0709 Р FZ6 S2 (Голо / Не ABS) (4 Клипот Caliper) (5 S51 / 5 S5) 0709 Р FZ8 NГол / Единствена Светла / Не ABS (800cc) (RN255 / 39 P1) 1113 Р FZ8 NAГол / Единствена Светла / ABS (800cc) (RN256 / 59 P1) 1113 Р Fazer 8 FZ8S (800cc) (Врвот обтекател / Близнак светлата / Не ABS) (RN251 / 42 P1) 1113 Р Fazer 8 FZ8SA (800cc) (Врвот обтекател / Близнак светлата / ABS).

За КАВАЗАКИ ZRX 1200 R ZRX1200R (A1/A2/A3/A4/A5/A6F) 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

20.00 -15 % BGN 17.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : KAWASAKI ZX7 R (ZX 750 P1P7) 19962003 FR ZX12 R (ZX 1200 А1 / А2 / B1 / B2) 20002003 FR ZRX 1200 R(А1 / А2 / A3 / A4 / A5 / A6 F) 20012008 FR ZRX 1200 S(Б1 / Б2 / Б3) 20012004 FR Ninja ZX 7 R (6 Клипот Подлога) ZX 750 P1P8 Tokico Caliper 19962003 FR ZRX 1100 (јас zr 1100 C3 / C4) 19992000 FR ZRX 1200 R (ZX 1200 А1 / А2 / B1 / B2) 20002003 FRGFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

За HONDA NSS 300 D Forza Non ABS 13-15 SH 300i 7-9/A/B Non ABS 07-12 SH 300i R8/R9/RA Non ABS 08-10 спирачни накладки за мотоциклети отзад

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ХОНДА FES 125 О7 / A9 / АА SКрило 20072015 FES 125 7 / 9 / A SКрило Не ABS Модел 20072013 NSS 125 Forza 2 Клипот Caliper 20152016 SH 125i 9 / A / B системи за Вбризгување на Горивото 20092012 SH 125i РА системи за Вбризгување на Задниот диск модел 20102014 SH 125i 2 Клипот Caliper 20142016 SH 125i 3 Клипот Caliper / ABS 20142016 FES 150 7 / 9 / A SКрило 20072013 FES 150 О7 / A9 / АА SКрило ABS Модел 20072013 SH 150i 9 / A / Б системи за Вбризгување на Горивото 20092012 SH 150 РА системи за Вбризгување на Задниот диск 20102014 SH 150i 2 Клипот Caliper 20142016 SH 150i 3 Клипот Caliper / ABS 20142016 NSS 250 EX5 / EX7 / EX8 Forza ЕКС 20052008 ГОДИНА NSS 250 AX5 / AX6 ABS Forza Z 20052006 NSS 250 Х5 / X7 / X8 Forza 20052008 година NSS 300 АД Forza ABS 20132016 NSS 300 Г Forza Не ABS 20132015 SH 300i 7 / 8 / 9 / A / B Не ABS 20072012 SH 300i О7 / A8 / A9 / AA / AB / AC ABS модел 20072013 SH 300i R8 / R9 / RA Не ABS 20082010 SH 300i AR8 / AR9 / ARA ABS Модел 20082010 SH 300i ABS 2014 SH 300i 2 Клипот Caliper 2016 година NSS300 Не ABS 2014 NSS300 A ABS 2014GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Спирачни накладки за мотоциклети за китайската състезателен мотоциклет 250 сс 300cc 400cc 600 куб.см. резервни части

BGN 19.18

Мотоцикл накладките За Кинески Тркачки Мотор 250cc 300cc 400cc 600cc Резервни ДеловиВажни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2x ляв и десен универсален 7/8 22 мм, хидравлична главен спирачен цилиндър за мотоциклет хидравлични лоста на съединителя резервоар за течност 14 мм бутало

99.01 -5 % BGN 94.00

Подобар производ препорака Ставка Опис 2x Лево Десно Универзална 7 / 8" 22mm Хидрауличен Мотор Кочница Господар Цилиндар Хидраулични Спојки Држела течност во Резервоарот Црна 14mm КлипотОпис : Универзал за повеќето 7 / 8"инчен 22mm мотоцикл handlebarСпецификација : Состојба : 100% Сосема Нов ГаранцијаБоја : ЦрнаКоличина : 2 buc (лево и десно)Материјал : Алуминиум ЛегураГолемина : се Вклопува во 7 / 8 инчи HandlebarsПонесе / Клипот Големина : 14mm Функција : >само ќе одговара мотор со двете хидраулични сопирачки и спојки > висок квалитет, високаперформанси > ќе трае до 6 котел систем за сопирање > Тоа ја подобрува осетливоста на вашиот кочница и запирање на моќ и ја зголемува возење безбедност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.