• Новинка
Спирачни накладки за мотоциклети за китайската състезателен мотоциклет 250 сс 300cc 400cc 600 куб.см. резервни части

Спирачни накладки за мотоциклети за китайската състезателен мотоциклет 250 сс 300cc 400cc 600 куб.см. резервни части

резултат:
BGN 19.18

Брой продукти
Налично


Мотоцикл накладките За Кинески Тркачки Мотор 250cc 300cc 400cc 600cc Резервни Делови
Важни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Тип Елемент:
Спирачни Дискове
търговска марка:
2088
Тегло На Продукта:
0.21kg
Вид На Материала:
снимка
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС

Избор на купувачи

За HONDA NSS 300 D Forza Non ABS 13-15 SH 300i 7-9/A/B Non ABS 07-12 SH 300i R8/R9/RA Non ABS 08-10 спирачни накладки за мотоциклети отзад

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ХОНДА FES 125 О7 / A9 / АА SКрило 20072015 FES 125 7 / 9 / A SКрило Не ABS Модел 20072013 NSS 125 Forza 2 Клипот Caliper 20152016 SH 125i 9 / A / B системи за Вбризгување на Горивото 20092012 SH 125i РА системи за Вбризгување на Задниот диск модел 20102014 SH 125i 2 Клипот Caliper 20142016 SH 125i 3 Клипот Caliper / ABS 20142016 FES 150 7 / 9 / A SКрило 20072013 FES 150 О7 / A9 / АА SКрило ABS Модел 20072013 SH 150i 9 / A / Б системи за Вбризгување на Горивото 20092012 SH 150 РА системи за Вбризгување на Задниот диск 20102014 SH 150i 2 Клипот Caliper 20142016 SH 150i 3 Клипот Caliper / ABS 20142016 NSS 250 EX5 / EX7 / EX8 Forza ЕКС 20052008 ГОДИНА NSS 250 AX5 / AX6 ABS Forza Z 20052006 NSS 250 Х5 / X7 / X8 Forza 20052008 година NSS 300 АД Forza ABS 20132016 NSS 300 Г Forza Не ABS 20132015 SH 300i 7 / 8 / 9 / A / B Не ABS 20072012 SH 300i О7 / A8 / A9 / AA / AB / AC ABS модел 20072013 SH 300i R8 / R9 / RA Не ABS 20082010 SH 300i AR8 / AR9 / ARA ABS Модел 20082010 SH 300i ABS 2014 SH 300i 2 Клипот Caliper 2016 година NSS300 Не ABS 2014 NSS300 A ABS 2014GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

За Honda CB600F Hornet 2007-2014 CBR600F 2011-2014 157 Нов регулатор CNC спирачни лоста на съединителя

BGN 33.57

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна / Сребрена / Gold / Сино / Red / Сива / Портокал / Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Хонда CB600 F Hornet 20072014 Хонда CBR600 F 20112014 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката...

Pivot Мотокрос DirtBike CNC спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZ426F YZ450F YZ250F YZ125 YZ250 2010 2011 2012 2013 2014 2015

25.60 -10 % BGN 23.00

Спојката и кочница лост сет за ЈАМАХА dirt bikeКарактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

2x ляв и десен универсален 7/8 22 мм, хидравлична главен спирачен цилиндър за мотоциклет хидравлични лоста на съединителя резервоар за течност 14 мм бутало

99.01 -5 % BGN 94.00

Подобар производ препорака Ставка Опис 2x Лево Десно Универзална 7 / 8" 22mm Хидрауличен Мотор Кочница Господар Цилиндар Хидраулични Спојки Држела течност во Резервоарот Црна 14mm КлипотОпис : Универзал за повеќето 7 / 8"инчен 22mm мотоцикл handlebarСпецификација : Состојба : 100% Сосема Нов ГаранцијаБоја : ЦрнаКоличина : 2 buc (лево и десно)Материјал : Алуминиум ЛегураГолемина : се Вклопува во 7 / 8 инчи HandlebarsПонесе / Клипот Големина : 14mm Функција : >само ќе одговара мотор со двете хидраулични сопирачки и спојки > висок квалитет, високаперформанси > ќе трае до 6 котел систем за сопирање > Тоа ја подобрува осетливоста на вашиот кочница и запирање на моќ и ја зголемува возење безбедност...

Мотоциклет заден спирачен диск Ротор за YAMAHA YP250 YP 250 MAJESTY 96 97 98 99 00 01 02 SKYLINER 1996 1997 1998

80.00 -10 % BGN 72.00

100% Сосема Нов.Цена за парче на Задните сопирачки дискови како слика , без одредување на завртки .Боја : како на сликата.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Погодни за : Заден ДискЈамахаYP 250 Височество 9602YP 250 Skyliner 96981.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

За KTM SX 620 96-98 EGS-E 620 Adventure / Rallye 99 EGS/EGS-E/LSE 620 Ендуро 96-99 SXC 625 05-06 спирачни накладки за мотоциклети отпред

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : KTM LC2 125 19961998 MX 125 19921993 ДXC / EXC / EГШ 125 19921993 EXC / EGS 125 1994 EXC 125 19952015 EXC 125 (2 T) Шест Дена план за 20112015 SX 125 19942015 СМ 125 Supermoto 2000 EXE 125 2000 SX 150 20082015 XC 150 (USD) 20112013 EXC 200 / EGS 19942003 EXC 200 (inc Шест Дена) 20042015 EXC 250 Трки 2006 EXCF 250 20062015 MX 250 19921993 SX 250 (2 T / Спи Предници) 19941999 SX 250 (2 T) (наопаку Предници) 20092015 SXF 250 (4 T) 20062015 SXF 250 Кен Roczen Издание 2012 EXC / EGS 250 1994 EXC 250 19952015 EXC 250 (2 T) Шест Дена план за 20112015 EXCF 250 (4 T) Шест Дена план за 20112015 XC 250 (USD) 20112013 XCF 250 (USD) 20112013 EXC 300 (наопаку Предници) 20002015 EXC 300 (2 T) Шест Дена план за 20112015 XC 300 (2 T) 20112013 EXC 350 LC4 19941995 SXF 350 (наопаку предници) План за 20112015 SXF 350 Тони Cairoli Издание 2012 EXCF 350 Шест Дена 20122015 XCF 350 20122013 SX 360 19961997 EXC 360 19961997 SX 380 19982003 EXC 380 19982003 EXC 400 Трки од 2004 до 2007 година EXC 400 (4 T) 20092011 SC 400 19961999 ГОДИНА EGS / EGSE / ЗАКОН 400 (LC4 Enduro) 19961999 година SX 400 20002002 EXC / EGS 400 (USD) 20002003 EXC 400 Трки (USD) 2000 EXC 400 20042011 LC4E 400 Enduro 20002001 SX 440 19941995 EXC 440 19941995 SX 450 (4 T) 20032007 ГОДИНА SXF 450 (4 T)

Преден спирачен диск ротор за Yamaha Majesty YP125 Skycruiser XP250 YP250 YP400 Skyliner X-Max XP250 мотоциклет

BGN 57.57

Дел Име : Предни Диск Сопирачки Роторот Fitment : Јамаха YP 125 R XMax V,W,X,Y 20062009 XP 250 VMax R,V 20052008 ГОДИНА XP 250 XMax 20052009 YP 250 XMax 20072009 YP 250 Височество Јапонија G 20042005 YP 400 Височество S 5 RU1 / 3 2004 YP 400 Височество T,V,W,X 5 RU6 / 8 20052009 YP 400 Височество ABS W,X,Y 20072009 YP 125 Skycruiser 20062009 YP 400 Skyliner 2004 Состојба : 100% Сосема новБоја : Како на сликата шоуПакет : 1x Диск СопирачкиВисок Квалитет Направени ,1000% Нов ,Откако На Пазарот На Делови...

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Triumph SPEED FOUR 2005-2006

108.80 -5 % BGN 103.00

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Триумф БРЗИНА ЧЕТИРИ 20052006Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни...

5 цвят аксесоари за мотоциклети стабилизатор на линеен регулатор на пълен волан инструменти за монтаж на стена за kawasaki z750 Z 750 R ABS Z750S 90

73.58 -5 % BGN 70.00

Опис : А ftermarket 100% Нов Материјал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБоја : Како што е прикажано во Графикон Лесно да се insta Fitment : за Универзал, За Повеќето Мотоцикл Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki..MT07 МТ07 МТ 07 MT09 МТ09 МТ 09 1316 2013 2014 2015 2016 година yzfr6 yzf r6 yzf600 yzf 600 yzf600 0615 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015CBR400 CBR 400 9498(освен 97) 1994 1995 1996 1998CB400 VTEC Серија 9908 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008CBR600 F4i 0107 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007CBR1000 CBR 1000 0812 2008 2009 2010 2011 2012GSXR 1000 K9 0915 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015Z1000 1000 Z Z1000 1416 2014 2015 2016Z800 Z 800 Z800 1316 2013 2014 2015 2016..Пакетот Вклучува : 1pcs волан амортизеритеНапомена : ве Молиме осигурете се дека овој производ е одговара за вашиот мотор Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас...

За Yamaha WR450F въртящи се сгъваеми спирачни лоста на съединителя

BGN 31.97

Модерната 3 прст дизајн, Pazoma лост систем е едноставен концепт за кое не е ново за теренски јава стожерот дизајн им овозможува на рачката на капакот нанадвор за да се спречи свиткување или кршење во случај на несреќа...

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Triumph SPRINT GT 2011-2015

108.80 -5 % BGN 103.00

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Триумф СПРИНТ GT план за 20112015Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни...

За КАВАЗАКИ ZRX 1200 R ZRX1200R (A1/A2/A3/A4/A5/A6F) 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

20.00 -15 % BGN 17.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : KAWASAKI ZX7 R (ZX 750 P1P7) 19962003 FR ZX12 R (ZX 1200 А1 / А2 / B1 / B2) 20002003 FR ZRX 1200 R(А1 / А2 / A3 / A4 / A5 / A6 F) 20012008 FR ZRX 1200 S(Б1 / Б2 / Б3) 20012004 FR Ninja ZX 7 R (6 Клипот Подлога) ZX 750 P1P8 Tokico Caliper 19962003 FR ZRX 1100 (јас zr 1100 C3 / C4) 19992000 FR ZRX 1200 R (ZX 1200 А1 / А2 / B1 / B2) 20002003 FRGFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

За Yamaha R3 2014-2018/ R25 2015-2017 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваем удлинительный лост 2015

BGN 58.53

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

За DUCATI 996 998/B / S/R 748 750SS MTS1000SDS/DS MTS1100/S RED Moto мотор сгъваема регулируема прибиращ спирачна прикачване Leve

59.18 -10 % BGN 53.00

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : duc ti (ние ги користиме на писмо и модел комбинација) Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : со можност да биде продолжен & Виткање...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.