• Новинка
За DUCATI HYPERMOTARD 821 / Strada 13-15 регулируеми, сгъваеми прибиращи мотоциклетни спирачни лоста на съединителя мотоциклет

За DUCATI HYPERMOTARD 821 / Strada 13-15 регулируеми, сгъваеми прибиращи мотоциклетни спирачни лоста на съединителя мотоциклет

резултат:
BGN 51.18
BGN 42.00 -18 %

Брой продукти
Налично

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум. Функција : Со Можност Да Биде Продолжен & Виткање. Објектот е лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн Боја : Црна/Црвена/Златниот/Сино/Сребрена/Портокал/Зелен/Титаниум Одговара за : Модел Година HYPERMOTARD 821 / HYPERSTRADA 2013 - 2015 година ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки рачката

Подробности

Името На Модела:
HNFCJWQ5
Дължина На Продукта:
14inch
Широчина На Елемента:
6inch
Вашия Мотор Правят:
Дукати
Височина На Продукта:
2inch
специални характеристики:
Сгъваема И Плъзгаща Се
Диаметъра На Продукта:
1inch
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
търговска марка:
Естел
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Вид На Материала:
Заготовки с CNC алуминий
Тегло На Продукта:
0.3kg
Лого:
ГИПЕРМОТАРД
Сгъваема Ниско Съдържание На Мазнини:
90
Цвят:
Червен син сребрист черен златна оранжев зелен цвят титан

Избор на купувачи

Мотокрос пит байк спирачния лост на съединителя дръжка за yamaha YZ250 YZ 250 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 спирачни лоста на съединителя

BGN 30.98

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

Бразда главен спирачен цилиндър за YAMAHA SR400 SR500 XJR 1200/1300 FZR1000 BT1100 BULLDOG Motorcycle Upgrade предната спирачна система

BGN 123.82

Мотоцикл Предна Кочница Радијална Кочница Господар ЦилиндарСостојба : Резервни 100% Сосема Нов и Висок квалитетМатеријал : CNC 6061 Алуминиум, Површината anodizingФункција : Надградба на сопирање перформанси Кочница Господар Цилиндар дијаметар : 17.5 mm R adial Господар Цилиндар должина : 105mm Лост должина : 175mm Огледало адаптер завртка големина : M10*1.25 (насока на стрелките на часовникот) ве молиме имајте во предвид на завртката нишка на вашиот оригинален огледалоБоја : Црна / ПортокалВе молиме потврдете го нема доволно простор да го инсталирате овој производ.Без инсталација настава, ако имате прашања во врска со инсталација, ве молиме контактирајте со нас!!Fitment : ЈАМАХА BT 1100 БУЛДОГ 20032006 ЈАМАХА FZR 1000 EXUP 19891995 ЈАМАХА за сексуално и репродуктивно 400 19962016 ЈАМАХА за сексуално и репродуктивно 500 19931999 ЈАМАХА XJR 1200 19941997 ЈАМАХА XJR 1300 19982015(Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел)

резервни части за мотоциклети и аксесоари на предната плаващи спирачни дискове Ротор за HONDA CBR1000 CBR 1000 2006 2007 за HONDA CBR600 2007-2013

BGN 180.78

Опис : Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенfitment : За ХОНДА CBR600 0713 Пакетот Вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот

За SINNIS управление на качеството 125 QM125 2V2 Max II 125/GY-2XR Retro Star 125/GY-2X Cafe 125 12-14 спирачни накладки за мотоциклети отпред

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : SINNISQM 125 QM125 2 V2 Max II 125 20122014QM 125 QM125 GY2 XR Ретро Ѕвезда 125 20122014QM 125 QM125 GY2 X Кафе 125 20122014За GFYШенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба...

Отглеждането на заден спирачен резервоар капак на течности покритие за KTM 690 DUKE 12-15 1190 Adventure 13-15 1190 RC8 08-15 69013962000 Ендуро

22.38 -11 % BGN 20.00

100% Сосема НовБоја : Како на сликатаНаправени од палка алуминиумЛесно да се поправиОдговара : 690 ВОЈВОДАТА / R 2012 20151190adventure 201320151190 RC8 200820151.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мотокрос CNC Pit Dirt Bike спирачния лост на съединителя дръжка за yamaha YZ125 YZ250 YZ250F YZ426F YZ450F 2001 2002 2003 2004 2005 2006

BGN 31.02

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

Универсален 7/8 главен спирачен цилиндър, усилвател на резервоара за Yamaha YZ80 85 YZ125 YZ250 YZ250F YZ450F WR250F 450F TTR250 600

71.18 -9 % BGN 65.00

Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар за Полнење Резервоарот Држела Поставите ОЕМ.Нивоата се направени од алуминиум и елоксирани во иста боја како и капа на течност за изгореници.Детали За Производот : Состојба : 100% Гаранција Сосема НовКоличина : 1 ПарБоја : Како На Сликата ПрикажаниХидраулични СопирачкиКабелски СпојкиНе инструкции за инсталацијаПакет Се Вклучени : 2 x Кочница Господар Цилиндричен Резервоар држела (Лево и Право)Fitment : Универзална fitment, одговара на повеќето бренд 125cc...

За TRIUMPH Thunderbird 95-03 Thunderbird Sport 98-03 Тигър 855cc 92-99 Legend TT 98-01 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ТРИУМФ Тигар 955cc До ВИН 198874 20002004 Тигар 855i Од ВИН 71699 19981999 Авантурист 19962001 Thunderbird 19952003 Thunderbird Спорт 19982003 Тигар 855cc 19921999 Легенда TT 19982001GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

240 мм мотоциклет с предна дискова спирачка на Ротора за HONDA CR125R 95-07 CR250R 95-07 CRF250R 04-14 CRF450R 02-14 CRF250X 04-17 CRF450X

54.40 -10 % BGN 49.00

ФУНКЦИЈА : 100% Сосема Нов Надворешен Дијаметар : ве Молиме Потврдете го тоа со нашите Продажни Услуги и да се Обезбеди тоа е Точно за вас.Погодни За : ХОНДАCR125 R 19952007 CR250 R 19952007 CRF250 R 20042014 CRF450 R 20022014 CRF250 X 20042017 CRF450 X 20052017 Пакет : 1 * Предни Диск Сопирачки Роторот Како Слика за Инсталација Настава НЕ се Вклученине го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.ќе добиете истиот предмет како на сликите...

Плаващ преден спирачен диск Ротор за мотоциклет Kawasaki Ninja ZX-7 ZX7R ZX-9R ZX-12С ZXR750 ZZR1100D ZZR1200

BGN 143.84

Дел Име : Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот Fitment : Kawasaki ZX7 Нинџа 19912003 ZX7 RR Нинџа N1N3 ZX750 N / H202 19962002 ZX9 R Нинџа 19941997 ZX9 R Нинџа F1F2 ZX900 E / 01 / 00054 20022004 ZX12 R А1А2 ZX1200 20002001 ZX12 R B1B2 ZXT20 A / e1 / 0065 20002003 ZXR 750 19911995 ZZR 1100 D D1D9 ZX1100 D / G203 19932001 ZZR 1200 C1 H,C2 H,С1C4 ZXT20 C / 01 / 0142 20022005Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Висок Квалитет на Железо внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенБоја : Како на сликата шоуПакет : ве Молиме изберетеВисок Квалитет Направени ,1000% Нов ,Откако На Пазарот На Делови.Ова пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 нерѓосувачки челик...

с логото на 400EXC мотокрос CNC Pivot dirt Bike спирачния лост на съединителя дръжка за КТМ 400EXC 2009 2010 2011 400EXC-R 2005 2006 2007

BGN 30.56

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

Мотоциклет с ЦПУ зелена гвардия на заден спирачен диск Ротор защитно покритие за KAWASAKI KLX450R 2007 2008 2009 KX125 KX250 KX250F KX450F

47.46 -9 % BGN 43.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Премиум квалитет, елоксирани површина ЦПУ Машински Со Алуминиум, Неверојатно Светло И Силна Лесно Да се Инсталира Спецификација : Боја : Зелена Како Слики Материјал : 6061T6 Алуминиум Одговара За : KAWASAKIKLX450 R 20072009 KX125 20042005 KX250 ОД 2004 ДО 2007 ГОДИНА KX250 F 20042017 KX450 F 20062017Пакетот Вклучува : 1 * Зелена Стража Како Слики Инсталација Настава НЕ се Вклученине го Купите, Ако Не се Потврди Дека Можете Да Ги Користите, Само Прашајте За Детален Цртеж за Да Проверите Дали Тие Се Монтажа.ќе добиете истиот предмет како на сликите...

За Suzuki GSX400 R3 / GSX 400 X Импулсна GSX400X всички модели RG400 E 1985 1986 1987 Rg400e мотоциклет накладки отпред и отзад

20.00 -15 % BGN 17.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети! 103 / 103 / 63 Оваа точка одговара : SUZUKI УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ GSX 400 Р3 (Сите Модели) RG 400 E (19851987) GSX 400 X Импулс (Сите Модели) GSXR 750 F / G / H(GR75 A) (19851987) GSXR 750 RG / G / H (19861987) GSXR 1100 G / H / J (19861988) GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

Аксесоари за мотоциклети CNC спирачни лостове за съединител за Honda CBR1000RR FIREBLAD CBR 1000RR CBR 1000 RR CB1000R CB CB 1000R 1000 R

63.98 -12 % BGN 56.00

Мотор Кочница Мотоцикл Количка за Проширување Кочница Спојки Држела Поставите Специфични : Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат 7075 Тип 3 Црна Елоксирани Cam Блок За Подобрување на Longvity Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка не ' Рѓосувачки Челик Хардвер Нема Промена е потребно со можност да биде продолжен должина : 17cm 19cm Количина : 2 BUC (Кочница & Спојки) Боја : Титаниум / Портокал / Gold / Зелена / Блу / Red / Црвена / Црна Fitment : Хонда МОДЕЛ YAER За Хонда CBR1000 RR FIREBLAD од 2004 до 2007 година За Хонда CB1000 R 20082016Ако не може да не го видите вашиот мотоцикл модел или година,ве молиме контактирајте со нас .

За HONDA CBR 250 RRL/RRN / RRR MC22 90-94 VT 250 FL Спада/Castec 88-90 CBR 300 RAE ABS 2014 мотоциклет накладките отпред

13.60 -12 % BGN 12.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : CAGIVA900 IE Кањонот / 'Гран Кањонот' 19982000 годинаNavigator 1000 20002005 годинаDAELIMSQ 125 Freewing S2 2006Roadwin Р 250 Fi VJF 250 20082011Roadsport 250 VJF 250 20102014SQ 250 Freeway S2 2006ИС 250 Daystar 20132014 годинаХОНДА CBR 250 RB / РК Не ABS 20112013 CBR 250 RJ / РК / RK2 MC19 19881989 CBR 250 RRL / RRN / RRR MC22 19901994 VT 250 FL Spada / Castec 19881990 CBR 300 RAE ABS 2014 ГОДИНА БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB400 F 19891990 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 SF 'Superfour' NC31 F2 N / F2 R / F2 S / F2 T / F3 S 19921995 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 Четири V / VII) / / W / WII NC36 19971998 CBR 400 RRJ / К NC23 TriРака 19921993 CBR 400 RRL / RRN / RRR NC29 Gull Рака 19901994 NV 400 КС / CV 'Steed' 19951997 XR 400 М ND08 / NC38 E Supermotard 20062008 НТВ 600 J / K / M го почитуваат 19881992 VT 600 CR / CS / CT / CV / Г.С. / CX "Сенка Обичај' 19941999 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 650 FAE / FAF / ПЕДЕРОТ ABS 20142016 CBR 650 FAE / FAF / ПЕДЕРОТ ABS 20142016 НТВ 650 J / K / L / M / P / S / T / V 19881997 NX 650 J / K / L / LII / M / N / P / R / S / T / V 19881997 CBR 750 FJ 'Superaero' 1988 VFR 750 FJ / FK / FL / FM / FN / FP / FR / FS / FT / ФВ 19881997 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 750 F2 N / F2 R / F2 S / F2 T / F2 V / F2 W / F2 X / F2 Y / F21'CB Седум педесет' 19922002 PC 800 'Пацифик Коуст' 19891997 Z 800 E Z 800 ЦДНе ABS 2013 CBR 1000 FK / FL / FM / FN 19891992 ST 1100 L / M / N / P / R / S / T / V / W / X / Y / 1 / 2 ПанЕвропскиНе ABS 19902002 ST 1100 И / АП / AR / КАКО ПанЕвропски ABS Модел 19921995 GL 1500 'CV / Г.С. / CX / КИП / Ц1 / C2' F6 C 19972003ГЕНЕРИЧКИ / KSR TW 125 СМ20132015ITALJET Марко Поло 400xx Скутер20072009 CZ / JAWA 350 Нови Класичен20132014 годинаKAVASAKI J 125 ABS SC125 AGF 2016 ГОДИНА J 125 SE / ABS SC125 AGFA 2016 ГОДИНА J 300 AEF / AFF Не ABS 20142015 J 300 AEFA / AFFA специјално Издание / Не ABS 20142015 J 300 BEF / BFF / BGF ABS Модел 20142016 J 300 BEFA / BFFA / BGFA специјално Издание / ABS Модел 20142016 KLE 650 Verseys KLE 650 ЕФФ Не ABS 2015 KLE 650 Verseys KLE 650 FFF ABS 2015 KLE 650 Versys Не ABS KLE650 EGF 2016 ГОДИНА KLE 650 Versys ABS KLE650 FGF 2016 ГОДИНА Z 750 јас zr 750 L7 F / L8 F / L9 F / LAF / LBF 20072011 Z 750 ABS јас zr 750 M7 F / M8 F / M9 F / MAF / MBF 20072011 Z 800 E ЦДа / ЦЕФ / CFF Не ABS 2013016KYMCO во Центарот на градот / Супер Dink 125i C21000 20092015 Grand Dink 125 20122015 во Центарот на градот 200i 20102015 Xciting 250 / 250i 20052007 Xciting 250 2005 Xciting 250i 20062008 Центарот на градот / Супер Dink 300i V20000 20092012 Центарот на градот 300i ABS / C20010 20102015 Grand Dink 300i 20122015 Xciting 300i T72000 Efi Модел 2008 Xciting 300i Р T72001 / 72011 20082015 Xciting 500 Ri T70021 EFi Модел 20092015 Xciting 500i T70020 EFi Модел 20062008 Xciting 500 T70000 Хидрати Модел

Нова педала на лост задната спирачка Honda CBR600RR CBR 600 RR периода 2003-2006

38.08 -8 % BGN 35.00

Нова Задна Кочница Рачката на Педалата За Хонда CBR600 RR CBR 600 RR 20032006 2004 2005Објектот Специфични : 2Conditon : 100% Сосема НовВисока класа на квалитет и многу издржливиВисока Затегнувачка Цврстина Алуминиумска КонструкцијаЛесна инсталација! Нема дополнителен хардвер потребниМатеријал : АлуминиумБоја : СребренаFITMENT : Хонда CBR600 RR 20032006ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 X Задна Кочница ПедалатаПовеќе детали : Sku : XF2409За ПревозотНие може да ја прогласи за помала вредност (на околу 530 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.