• Новинка
Йога мат чанта Водоустойчива раница на рамото Messenger спортна чанта за жени фитнес екип дрехи многофункционален спортен фитнес зала чанта

Йога мат чанта Водоустойчива раница на рамото Messenger спортна чанта за жени фитнес екип дрехи многофункционален спортен фитнес зала чанта

резултат:
BGN 61.06
BGN 49.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
- Стил : спортот торба, торба, гласник торба, чанта
- Одговара спорт : пешачење; кампување; фитнес салата; occer; тенис; јога; обука; вежба
- Долго рамо, рака должина од околу 65-130cm, ширина 4cm
- Димензии : Висина * Ширина *Дебели : 36* 54 * 29cm ( ве молиме оставете 1-2 см грешка )
- Погоден за : мажите и жените
- Answer : ___________________________ Note : Во друга светлина на екранот различна боја
Забелешка (ве молиме да го прочитате пред да нарачате) : 1. Бесплатен превозот начин се испраќа со следење на број што може да ги пратите на сите процесот. 2. Бесплатен превозот време за многу нормална земја е 15-45 работни дена (Русија и Бразил 30-60 работни дена). 3. Epacket превозот време за многу нормална земја е 10-15 дена. 4. Ако потврда доаѓа, и се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датум на испорака за вас. 5. Сепак, ве молиме да ни веруваат. Ќе добиете пакет во времето. 6. Ако предмети кои не се примени во 60 работни дена, ние ќе рефундирање на 100% . 7. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена, ви благодариме за вашата добрина. 8. Ве молиме не го отвори спорот и ни даваат лоши коментари, ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде решение што е можно поскоро.Нашата цел е задоволството на клиентите! 9. Ако сте примиле скршени производи, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе ви ги даде решение што е можно поскоро. 10.Ако не ви се допаѓа производот или има квалитет проблем за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас,ако сакате да го вратите производот назад, ве молиме да го стори тоа во рок од 10 дена од денот беше донесено. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 11. Кога ќе се направи ред, тоа значи дека се согласувам со горенаведените инструкции. Ви благодариме.

Подробности

Спорт:
Фитнес
Материал:
Найлон
Обемът на:
20-35л
търговска марка:
Свободен Рицар
Характеристика:
Водоустойчив, с голям капацитет
Цвят:
4 цвята
Размер:
cm
tag1:
Мъжки спортни чанти
tag2:
спортна чанта спортна чанта
tag3:
спортна чанта за фитнес
Подходящ за:
фитнес зала, фитнес, пътувания, спорт на открито
спортгендер:
унисекс за мъже и жени
Тегло:
900g
Стил:
3 стлые

Избор на купувачи

LUCKSTONE 500D PVC, водоустойчив рафтинг чанта суха 5 цвята открит плувен каяк за съхранение на плаващи чанта 5L 10L 20L

20.16 -16 % BGN 17.00

Водоотпорен Сува Торба Roll Врвот Сува Компресија Вреќа Држи Опрема за Сува Kayaking, Плажа, Рафтинг, Пловењето, Пешачење, Кампување и Риболов со Водоотпорен Телефон Случај Бренд : LUCKSTONE Модел : PLD10 LSJ Материјал : 500 D ПВЦ Висока Јачина нето стегање крпа се Одвиваат, Големина : 5 L(390*180mm) 10 L(460*205mm) 20 L(540*235mm) План за Приказ на Големина : 5 L(390*280mm) 10 L(460*320mm) 20 L(540*360 CM) Нето Тежина : околу 225g(5 L) за 367g(10 L) за 451(20 L) произведено во Кина Карактеристики : СИГУРНА ЗАШТИТА : Ние веруваме дека нашата сува кеси се најдобри тамуbar none...

Спорт на открито трактор преглед чанти военна лов на рамото на Пратеника на Ръчна чанта EDC тактическа раница Crossbody Pack чанти чанта

50.05 -48 % BGN 26.00

Отворен Спортски Седло Кеси Воена Лов Рамо Гласник Рака Торба EDC Тактички Haversack Crossbody Пакет Totes SatchelКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетИзградена од страна трајни 600 D најлон материјал13pcs на големи и мали пошта да се стави работите одделноСо висок квалитет на патент и токиНа прилагодливи поместена појас го прави удобни за носењеМоже да се користи како торба или рака торбаСо Велкро во предниот дел на торба за значкиMolle наменети за прикачување на други Molle системи, како што борба против вест, големи чанти и така натамуМатеријали : Најлон 600 DРамо, рака големина (W*L) : Околу 3.8*120cm / 1.50*47.24 инченТорба големина : Околу 21*26*7cm / 8.27*10.24*2.76 инчТежина : 410gБоја : Црна / кал / Зелена / CP Маскирна / ACU Маскирна / Шума МаскирнаПакетот вклучува : 1 x Тактики Торба Гласник Totes Satchel Мажи (без оригиналниот пакет)ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Гореща Разпродажба!100 см открит високо качество на тактически военен вид лов, стрелба с пушка на рамо раница, чанта

60.56 -27 % BGN 44.00

Топла Продажба!100 CM Отворено Висок Квалитет на Тактички Воен Тип на Лов Снимање Пушка Рамо Ранец ТорбичкаПредмет : Тактички Спортска Торба Големина : 100cm Избор Торба Ширина : Околу 30cm Боја : Црна / Тен Материјал : Висок Квалитет 600 D Оксфорд Спорт Тип : Лов / Стрелаштво / Airsoft Спорт / Риболов ....

130 см тактически пистолет чанта страйкбол, пейнтбол, лов, стрелба пушка пистолет калъфче карабинер пушка чанта

134.88 -49 % BGN 69.00

130cm Тактички Пиштол Торба Airsoft Макбаскет Лов Снимање Пушка Пиштол Случај Карабин Пушка ТорбаОпис : Направени со висока густина најлон материјал.Тактички дизајн.Со 4 списание пошта.1 патент на преградата на предниот дел.Со рака го носат на рака.Прилагодливи и монтажни една поместена рамо, рака.Со екстра дебели перница подлога за заштита.Совршен за на отворено војна игра активности.Големина на : Тежина : 1300gГолемина околу : x 130cm 28cm ( 3 см мерење грешка)Ве молиме овозможи 13cm толеранција,ви Благодариме!ПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Нов 600D найлон военен тактически раница пътуване, туризъм, конна езда, лов рамо чанти Cross Body Messenger Bag Camo Chest Bag

87.81 -49 % BGN 45.00

Нови 600 D Најлон Воена Тактичка Ранец Патување Пешачење Возење Лов Рамо Кеси Крстот Тело Гласник Торба КаверГрадите Торба КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 тактички торба, персоналните, кул2 дали кампување кеси, слободно кеси, но, исто така, може да пакет на Таблет КОМПЈУТЕР3...

Тактически Талия Къмпинг Туризъм Телефон Чанта Чантата Твърди Спортни Лов Пакет Поясная Чанта

6.86 -13 % BGN 6.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^Тактички Половината Солидна Спортски Лов Пакет Појас Торба EDC Кампување Пешачење Телефон Торбичка Паричникот Материјал : 1000 D Најлон (СТП обложени), SBS Zip + Воена Paracord Puller Двојна Патентите, Водоотпорен, Scretchдоказ, Преносни MOLLE Компатибилни, Носат Рачка, Прилог Webbing Големина : 18cm*12cm*2.5 см се Достапни бои : Црна,Војска зелена,Кал боја Предмет Тип : Половината Пакети Шаблон Тип : Цврста Стил : НеврзанМали предмети организатор која одговара на уредно во панталони, карго џеб, или ранец Пред 2"x3" јамка поле за закрпи и решетката се лизга џеб со кука & јамка затворањеShippmentКога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Чанта за първа помощ открит колан, чанта найлон тактически мобилен телефон поясная чанта EDC инструменти чанта

12.51 -28 % BGN 9.00

Карактеристики : Лесен, издржливи, погоден за носене Оваа мали џебови е suitablefor кампување,одење,пешачење,качување,велосипедизам и сите активности на отворено!Спецификации : Материјали : Најлон Големина : 19* 12* 6cm

40L водоустойчив суха чанта за лаптоп чанта за съхранение на водоустойчив за кану и каяк река трекинг, къмпинг рафтинг голяма спортна чанта

7.07 -15 % BGN 6.00

Карактеристики : Професионални водоотпорен дизајн.Висок квалитет, тоа може да се заштити од тоа да биде добиеше.Хуманизирано дизајн, може да се користи како lifebelt во итни случаи.Тоа може да се одржи храна, облека, паричник и други лични предмети.Тоа може да биде компресирана, удобен за носење.Погоден за кампување, лебдат, пешачење и други активности на отворено.Спецификации : Боја : Армија ЗеленаМатеријал : 190 T Полиестер ТафтКапацитет : 40 L / 2440cubic инчиПроизвод големина : Прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.