• Новинка
Нови Дамски Секси Дънки, Дънкови Шорти Лятна Мода Карамел Цвят Диаманти Супер Секси Шорти Дамски Тесни Мини Къси Дънки Момичета

Нови Дамски Секси Дънки, Дънкови Шорти Лятна Мода Карамел Цвят Диаманти Супер Секси Шорти Дамски Тесни Мини Къси Дънки Момичета

резултат:
BGN 23.97
BGN 18.00 -25 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на Нашата Продавница Прв Клиент
Големина
Половината
Колковите
Бедрото
Напред /Назад
Должина
инч
cm
инч
cm
инч
cm
cm
cm
инч
cm
S
25.98
66
34.65
88
19.69
50
14
18
3.54
9
М
27.56
70
35.43
90
20.08
51
14
18
3.54
9
L
29.13
74
36.22
92
20.47
52
14
18
3.54
9
Внимание :
Ве молиме изберете големина според нашите големина информации, не изберете големина во зависност од вашата земја големини. (1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см)
"Над големина информации како референца,ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме~ "
Како на снимање на светлината,агол и боја прикажува,физички и фотографии може да има некоја разлика,вид преовладува.
1.Ние брод во светот 1). Обично, ние брод на стоките преку Кина Пост слободно . Ако сакате да се добие стоката под итно, pls изберете друг Изрази, како што се Fedex, DHL, UPS-от, или ЕМС ТНТ итн. 2)Ние ќе изјават тоа со пониска вредност на Фактурата, со цел да ниска обичај данок. 3)превозот цена не вклучува никакви увозни давачки, други царина, купувачи се одговорни за сопствени должност. 2.Ние ќе бидеме превозот во рок од 2 дена откако цел потврди и плаќање избришани. 3. Answer : ___________________________ Note : Кина пост услуга не е стабилна, така што времето за испорака нема да биде како што вети понекогаш. За време на сообраќаен сезона, како што се Божиќ, Кинески Пролетниот Фестивал и на други значајни фестивали, на гарантниот период ќе биде продолжен. Мојот пријател, ние треба вашата разбере. Многу благодарам! Ако објектот не пристигне во 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се справи со вашиот проблем веднаш. TESTIEN Бренд беше креиран од страна на Г-дин Tien ,кој е познат дизајнер облека во Кина.Брендот значи и подобро,повкусна,шарени живот,романтична љубовна приказна,една elegent дама одење во шопинг центар,убав човек пиење со роза,една убава девојка чекаат за неа Г-дин Право и кул момче прават некои спортови... Убава Во Приказната,Уникатни Модни,Elegent Вкус! Симбол На Љубов, Искрена Посветеност На Љубов; Прекрасен Подарок, Изразување На Намера На Благодатите; Деликатна Облека, Кој Претставува Уникатен Вкус И Особено Расположение.

Подробности

Размер:
S, M, L
Тип Елемент:
Къси панталони
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Мозайка
търговска марка:
ТАСТЬЕН
Състав На Материала:
памук-80%
Вид На Талията:
Нисък
Украса:
Пискюл, Пуговица, На Кръст, Дупка
Материал:
Полиестер, Ацетат, Памук
Тип На Затваряне:
Пуговица Муха
Вид На Монтаж:
Кльощава
Номер На Модела:
Секси Дамски Къси Панталони
Стил:
Секси И Клуб
Стил Панталони:
Крос-панталони
Цвят:
Бял, Черен, Жълт, Червен
дамски дънки, шорти:
дънки панталони Женски
шорти Дамски дънки:
шорти Дамски дънки
къси панталони дънки жени пискюл секси дизайн:
дамски дънки
риза с дънки:
Прави дънки
деним риза:
Дамски Дънки
Тесни дънки:
зимни дънки
дънки панталони:
къси панталони дънки
дънки за момичета:
дънки гамаши, топли дънки

Избор на купувачи

лято дамски свободна мода стягане на средно ниво гащеризон плюс размер панталони

61.76 -9 % BGN 56.00

детали за производот Текстура : Австриската Lauderdale twill џемпер (еластична ткаенина) Боја : црна, сива, воено зелена Должина : 93cm (без рака должина, се приспособат на ремени исклучување, може да се прилагоди до 15cm) Биста : 100140cm полите : 204cm нозе, уста : 36cm Тежина : околу 0.56 KG (умерена дел) погоре димензии на плочи, поради различни мерни методи и материјали е еластичност, ќе има грешки во 3 CM, Поради различни монитори се прикаже различни, навистина правење на мапа со суптилни физички боја грешка е нормалноголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Висока талия свободни широки дънки крака панталони за жени на нови дънки панталони синьо плюс размери дамски ежедневни панталони прави панталони

74.48 -38 % BGN 46.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Панталони половината панталони должина Бутовите Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 28 74 29.13 97 38.19 51 20.08 88 34.65 29 76.5 30.12 97 38.19 52 20.47 90.5 35.63 30 79 31.10 99 38.98 53 20.87 93 36.61 31 81.5 32.09 99 38.98 54 21.26 95.5 37.60 32 84 33.07 101 39.76 55 21.65 98 38.58 33 86.5 34.06 101 39.76 56 22.05 100.5 39.57 34 89 35.04 103 40.55 57 22.44 103 40.55 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Безплатна Доставка 2017 Нов Пристигане Мода Свободни Широки Дънкови Панталони Панталони За Жени Сини Дънки Мода Плюс Размер Летни Панталони

BGN 62.40

На купувачотДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Godier Марка Зима Есен Тренировка Женски Гамаши Приказно Твърди Печат Гамаши Ежедневни Гамаши Slim Fit Гамаши Дамски Панталони

23.81 -37 % BGN 15.00

Godier Бренд Зима, Есен Тренингот Жените Leggings Поставен На Цврсти Печатење Legging Секојдневен Leggins Тенок Одговара Leggings Женска Облека001904909908955

Лято молив Русалка пола здраво Bodycon мода жените миди с дължина до коляното пола накрайник дамски секси пола мода Jupe Femme Hot

33.44 -34 % BGN 22.00

М : Половината 6576cm Хип 7696cm Lengt 64cmL : Половината 6880см Хип 79100cm Lengt 64cmXL : Половината 7284cm Хип 82104cm Lengt 64cmна врвот'link како што е подолу,кликни за да се купи : Физички снимање : Детали екранот

2017 New Women ' s Spring SPORTING Fashion Casual Femme Hip Hop Dance hot Harem hot еластичен колан Панталони, дамски спортни панталони

33.82 -29 % BGN 24.00

2017 Нови Жените Пролет СПОРТСКИ Мода Обичните Femme Хип Хоп Танц топла Harem топла, Еластична Половината Тренерки Женски Sweatpants Референтна Висина големина ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината обемот Хип обемот Бедрото Теле Панталони устата Панталони долго препорачува тежина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm S 63 24.80 91 35.83 56 22.05 34 13.39 24.5 9.65 90 35.43 8095 М 70 27.56 94 37.01 58 22.83 36 14.17 26 10.24 91 35.83 95110 L 73 28.74 98 38.58 60 23.62 37 14.57 27.5 10.83 92 36.22 105118 XL 80 31.50 103 40.55 62 24.41 38 14.96 28 11.02 93 36.61 115130 XXL 83 32.68 107 42.13 64 25.20 40 15.75 29.5 11.61 94 37.01 130150 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Твърди вельветовые панталони жените свободни ежедневни еластичен колан зреещи стари розови жени памук вельветовые зреещи C151

52.91 -24 % BGN 40.00

Памук сомотски оригиналниот дизајн harem панталониAnswer : ___________________________ Note : должина е околу 92cm, не многу долго.Материјал : памукБоја : црна, сива, розоваГолемина : една големина Големина Должина Половината Хип Бедрото Нога отворање на Една големина 92 66 100 140 80 32Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

SHILO GO кожени шорти дамски есенна мода овча кожа естествена кожа шорти еластични регулируеми висока талия широки шорти за краката

BGN 188.80

Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

SISHION Коледа пакетче пола Реколта долната пола бял червен зелен жени дами тюл поли органза страна на полата в долната пола VD0659N

BGN 20.03

Жените Принцеза Tulle Здолниште Коленото Должина Лолита Симпатична Плус Големина Здолниште тип : Ретро Гроздобер Повик ;Материјал : полиестер+ voile ;Боја Опции : White+Црвена, Црвена+Зелена;Големина Опции : Слободен Големина ;Големина Информации : 1...

2018-Нови Дамски Дънки С Висока Талия Сини Бродирани Клеши Панталони Клеш Участък На Тънък Деним Дами Мама Дънки

99.20 -14 % BGN 85.00

Напомена : Сите димензии се во табела големини, 13 см грешка е дозволено во податоците Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и биста информации и др...

панталони skrit панталони женски пролетта и есента прилив на свободни оригинални панталони светлини широка пола, панталон зреещи

232.00 -28 % BGN 167.00

ДеталиВе молиме да обрнете внимание1.Сите големина зеде од вистинска предмети Ве молиме проверете ја големината на табелата сериозно пред да се одржи редот...

2017 ежедневни офис работни панталони за жени участък дами Висока Талия молив панталони памук черен бял червен панталон плюс размер S-6XL

34.69 -31 % BGN 24.00

2017 повик за канцелариска работа панталони за жени водат дами Висока Половината молив панталони памук црно Бели црвени панталони Плус Големина S6 XL

Жените Кадифе И Дантела Ежедневни Панталони С Висока Талия Плячка Shorts Femininos Секси 2017 Зима Пролет Секси Елегантни Тесни Шорти

14.38 -3 % BGN 14.00

Жените Сомот Drawstring Шорцеви Секојдневен Висока Половината Плен Шорцеви Femininos Секси 2017 Зима Пролет Секси Домот Тесни ПанталониКонтакт со нас на : Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот)...

Дамски Панталони Специална Оферта Обичайната Велур С Цип Fly None Solid 2017 Пролет Нови Панталони Мода Участък На Коприна В Кръста Разрези

104.00 -22 % BGN 81.00

S половината обемот : 72 CM хип обемот : 90 CM бедрото обемот : 54 CM теле обемот : 34 CM панталони : 26 CM панталони долго : 91 CMМ половината обемот : 76 CM хип обемот : 94 CM бедрото обемот : 56 CM теле обемот : 36 CM панталони : 28 CM панталони должина : 91 CML половината обемот : 80СМ хип обемот : 98 CM бедрото обемот : 58 CM теле обемот : 38 CM панталони : 30 CM должина панталони : 92 CMXL Половината : 84 CM Хип : 102 CM Бедрото обемот : 62 CM Нозе : 40 CM Панталони : 32 CM Панталони Должина : 93 CM

2018 есента и зимата на нови свободни свободни кадифени панталони с висока талия голям размер панталони ежедневни панталони

57.92 -29 % BGN 41.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината обемот Хип обемот Пред датотека По датотека Бедрото Панталони Панталони долго cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 27 67 26.38 93 36.61 28.5 11.22 39 15.35 61 24.02 34 13.39 94 37.01 28 70 27.56 96 37.80 29 11.42 40 15.75 62 24.41 34 13.39 94 37.01 29 73 28.74 99 38.98 29.5 11.61 40.5 15.94 63 24.80 35 13.78 95 37.40 30 76 29.92 102 40.16 30 11.81 41 16.14 64 25.20 36 14.17 95 37.40 31 80 31.50 105 41.34 30.5 12.01 41.5 16.34 65 25.59 37 14.57 96 37.80 32 83 32.68 108 42.52 31 12.20 42 16.54 66 25.98 38 14.96 96 37.80 33 86 33.86 111 43.70 31.5 12.40 42.5 16.73 67 26.38 36 14.17 97 38.19 34 90 35.43 114 44.88 32 12.60 43 16.93 68 26.77 40 15.75 97 38.19 35 93 36.61 117 46.06 32.5 12.80 43.5 17.13 69 27.17 40 15.75 98 38.58 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.