• Новинка
Скъсани дънки за жени гадже jeans for women jeans woman 2017 NN0808 Y

Скъсани дънки за жени гадже jeans for women jeans woman 2017 NN0808 Y

резултат:
BGN 112.00
BGN 62.00 -45 %

Брой продукти
Налично


големина Панталони долго Половината Колковите S 97 80 106 M 97 84 110 L 98 88 116 XL 98 94 120 XXL 100 98 126 XXXL 100 104 132

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Жени
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Тип Тъкани:
Ивица
Деним Стил:
широки панталони за краката
търговска марка:
ИСТКУИН
Стил:
Офис Дама
Вид На Монтаж:
Свободен
Материал:
Полиестер, Памук
Номер На Модела:
NN0808
Украса:
Джобове, Дупка
Вид На Талията:
Среден
Дължина:
Ankle-Length Pants
Измиване:
светлина
скъсани дънки за жени:
дънки за жени на приятел
Дамски дънки 2017:
1

Избор на купувачи

2017 Нов Прием На Дамски Летни Шорти С Висока Талия Ежедневни Дънкови Шорти Секси Large Size Female Denim Cowboy Short Size 32/44 K228

31.98 -16 % BGN 27.00

Драги пријатели,добредојдовте во мојот продавници Иако,ова е нова продавница, ве молиме да пребарувате за она што ви се допаѓа...

Две На Хиляда Годишните Жени Midi A-Line Поли, Винтидж Цветни Печатни Бални Рокли С Висока Талия Разкроена Пола С Дължина До Коляното Saias

29.60 -29 % BGN 21.00

Објектот КарактеристикиБоја : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.)Производ ГолеминаГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 23cmсе разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.ПЛАЌАЊЕ•Доколку постои каква било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА•Ние ќе брод од единицата за вас од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот ...

Дамски панталони пролет лято нов еластичен колан Дама прави панталони на тънки ежедневни панталони плюс размер 5XL Дамски дрехи TAGENZ K210

54.37 -49 % BGN 28.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Панталони Хип Половината Бедрото M 94 88 61 48 L 95 92 65 50 XL 95 96 68 52 2 XL 96 100 71 54 3 XL 96 103 74 56 4 XL 106 97 77 58 5 XL 97 109 80 60 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Европейският Стил За Дамски Дънки 2018 Зима Пролет Мода Лебед Бродирани Каубойски Дънки Бяха Застреляни Плюс Кадифе Дънкови Панталони

54.06 -15 % BGN 46.00

големина(cm)може да се 13cm грешка25 половината 6170 колковите 6878 должина 91 пред crotch 18 бедрото 374626 половината 6372 колковите 7182 должина 92 пред crotch 19 бедрото 394827 половината 6676 колковите 7488 должина 93 пред crotch 19 бедрото 405028 половината 6879 колковите 7791 должина 94 пред crotch 20 бедрото 415229 половината 7082 колковите 8096 должина 94 пред crotch 20 бедрото 425430 половината 7386 колковите 82100 должина 95 пред crotch 21 бедрото 435631 половината 7588 колковите 84104 должина 95 пред crotch 21 бедрото 4457

Уникални Потребителски Поли Опаковки Руж Сватбена Пакетче Балерина На Много Нива Тюлевые Поли Разтеглив Плюс Размера На Високи Ниски Летни Руж Сватбени Поли

56.00 -7 % BGN 52.00

1.Оваа здолништа се направени со невидливи патент и сатен половината , ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел.2.Ако имате конкретно барање за должина , ве молиме оставете ни порака под цел.3.Ние ќе го испратам до тебе со Кина Пост Воздух Mail за слободни.4.Ако сакате производот итно, ве молам оставете ме на порака за точниот датум сакате.5.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, или не можеме да ја објавите во здолниште.Уникатен Обичај Туту Здолништа Руменило Булчински Туту Балерина Нивоа Tulle Здолништа Еластична Плус Големина Висока Ниска Лето Руменило Свадба ЗдолништаАко Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакате Од Него , И Потоа Ја Напушти Масажа Под Цел , Напишете Ја Боја Numler Што Сакате !1...

Пролет есен зима национален стил с висока талия бродирани микро-дръпнете дънки жени ресни тънък е тънък разкроена панталони

142.40 -14 % BGN 122.00

Напомена : Доколку не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и Половината информации и др...

Жената зима е топло гамаши слаб участък ултра висока талия Панталони Дамски Ежедневни глезена гамаши възли дебели, тънки гамаши

38.38 -6 % BGN 36.00

Големина64 / С : Погоден за половината : 6470cm70 / M : Погоден за половината : 7077cm76 / L : Погоден за половината : 7083cm82 / XL : Погоден за половината : 8390cmМодели 172cm, 75 C долна облека големина.Обликувањето панталони големина : 70#

TASTIEN Jeans Womens Jenim Shorts Pants Summer Fashion Pure Cotton Super Sexy Shorts Ladies Skinny Jeans Super Short Pants Girls

23.95 -25 % BGN 18.00

Добредојдовте на Нашата Продавница Прв КлиентГолеминаПоловинатаКолковитеБедротоНапред / НазадДолжинаинчcmинчcmинчcmcmcmинчcmS28.357234.658819.695013183.158М29.927635.439020.085113183.158L30.717836.229220.475213183.158Внимание : Ве молиме изберете големина според нашите големина информации, не изберете големина во зависност од вашата земја големини...

New Hotsale Solid Black White Summer Shorts Casual Дантела Самоделни Плетене Women / Еластичен Колан Кухи Къси Панталони За Жени S, M, L

7.84 -11 % BGN 7.00

2016 година Нови Hotsale Солидна Црно Бела Лето Шорцеви Секојдневен Чипка Капчиња Жени / Еластичен Појас Шупливи Шорцеви За Жени S M L Моден дизајн,Сосема Нов,висок квалитет! Материјал : Чипка Боја : Бело / ЦрнаГолеминаПоловинатаХипДолжинаS6072cm84cm32cmМ6274cm88cm33cmL6476cm90cm34cmИма 25cm разлика според упатство за мерење...

5 цвята дамски секси дънки, дънкови шорти 2018 Лятна мода памук чрез шнурове супер секси шорти дами кльощава супер къси дънки момичета

34.54 -45 % BGN 19.00

Добредојдовте на Нашата Продавница Прв КлиентГолеминаХипБедротоПоловинатаДолжинаинчcmинчcmинчcmинчcmS33.98620.55227.6704.712М35.49022.05629.1744.712L37.09423.66030.7784.712Внимание : Ве молиме изберете големина според нашите големина информации, не изберете големина во зависност од вашата земја големини...

2018 Пролет И Лято Нови Жени Плиссированная Пола Корейската Мода Тънък Офис Еластична Висока Талия Линия Пола Плюс Размера R На Мини-Полата

25.89 -27 % BGN 19.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, ГОЛЕМИНА Должина(CM) Половината(CM) M 38 6070 L 38 7080 XL 38 8087 XXL 38 8793 XXXL 38 9397 *Упатство за мерење лесно може да води до 13cm грешка, ве молиме имајте на ум тоа...

Безплатна доставка 2018 нова мода-дълги панталони за жени панталони индивидуални плюс размер S-10XL черно Висока Талия Flare европейските панталони

BGN 60.80

На купувачотДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

2018 Лятна Пола Молив Жени Висока Талия Еластичността На Ежедневни Pirnted Мода Секси Bodycon Дължина До Коленете Поли Femme

21.01 -33 % BGN 14.00

【Големина】 tiled мерења на локации, може да биде 12 см грешка, само за референцаS : половината 6072cm, хип 7492cm, здолниште должина 62cmМ : половината 6476cm, хип 7896cm, здолниште должина 63cmL : половината 6880см, хип 82100cm, здолниште должина 64cmXL : половината 7284cm, хип 86104cm, здолниште должина 65cmXXL : половината 7690cm, хип 90110cm, здолниште должина 66cm

Счупени Дупка Дънки Женски Тела Пролет Твърди Джобове С Висока Талия Стари Панталони С Дължина До Глезена Женски Свободни Дънки Извънгабаритни

41.60 -6 % BGN 39.00

Answer : ___________________________ NOTE : големина:cmголемина на половината хип полите должина S 86 100 28 120 M 90 104 30 121 L 94 108 32 122 XL 98 112 34 123 XXL 102 36 116 124 XXXL 106 120 38 125

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.