• Новинка
CHICEVER еластична Висока Талия кадифе пола за жените печат нагънат midi поли 2018 Пролет дамска мода сладък дрехи корейски

CHICEVER еластична Висока Талия кадифе пола за жените печат нагънат midi поли 2018 Пролет дамска мода сладък дрехи корейски

резултат:
BGN 57.60
BGN 33.00 -43 %

Брой продукти
Налично


ГОЛЕМИНА
S : Половината : 62-90cm,Должина : 68cm
М : Половината : 64-90cm,Должина : 69cm
L : Половината : 68-90cm,Должина : 70cm
Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен
answer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 2-3cm грешки што е нормална
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Подробности

Размер:
S, M, L
търговска марка:
ЧИКИВЕР
Материал:
Памук, Полиестер
Стил:
главната улица
Вид На Модела:
С щампи
Силует:
Плисе
Украса:
Няма
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Талия:
Империя
Номер На Модела:
CSK9367
Пол:
Жени

Избор на купувачи

нова марка др дълъг молив skirtscasual женски дами класически райета, крайградски асиметрична пола жените

35.79 -16 % BGN 30.00

големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереПлочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбере Големината Половината Хип Должина 27 x S 66 82 58 28 s 70 86 59 29m 74 90 60 30 l 78 94 60 31 xl 82 98 60

2018 Пролет И Лято Нови Жени Плиссированная Пола Корейската Мода Тънък Офис Еластична Висока Талия Линия Пола Плюс Размера R На Мини-Полата

25.89 -27 % BGN 19.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, ГОЛЕМИНА Должина(CM) Половината(CM) M 38 6070 L 38 7080 XL 38 8087 XXL 38 8793 XXXL 38 9397 *Упатство за мерење лесно може да води до 13cm грешка, ве молиме имајте на ум тоа...

Пролет есен овча кожа естествена кожа поли жени черно червено секси тънка талия нитове пакет хип др женска линия кожена пола

285.86 -20 % BGN 229.00

Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Должина Колковите S 64 40 88 M 68 41 92 L 72 42 96 XL 76 43 XXL 100 80 44 104Мерење Во Инчи Големина Половината Должина Колковите S 25.2 15.7 34.6 М 26.8 16.1 36.2 L 28.3 16.5 37.8 XL 29.9 16.9 39.4 XXL 31.5 17.3 40.9[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][43760]

зима Висока талия топли гамаши Дамски панталони вельветовые панталони за жени 7XL 8XL голям размер дамски дрехи, велурени панталони на класически

59.97 -20 % BGN 48.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Безплатна доставка 2018 нова мода-дълги панталони за жени панталони индивидуални плюс размер S-10XL черно Висока Талия Flare европейските панталони

BGN 60.80

На купувачотДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Кандис Елза жена поли дигитален печат на Едро Жълто Куче плиссированная пола skt1055

BGN 28.80

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

Две На Хиляда Годишните Жени Midi A-Line Поли, Винтидж Цветни Печатни Бални Рокли С Висока Талия Разкроена Пола С Дължина До Коляното Saias

29.60 -29 % BGN 21.00

Објектот КарактеристикиБоја : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.)Производ ГолеминаГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 23cmсе разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.ПЛАЌАЊЕ•Доколку постои каква било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА•Ние ќе брод од единицата за вас од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот ...

SETWIGG дамски летни чешки дълги шифоновые поли светкавица цъфтящи мастило живопис на печатни страна Сплит дълги шифоновые поли SG74

BGN 28.30

Материјал : Chiffon Наредени или не : Да се Водат или не : Не Дебелина : Тенок Мекост : Мека Сезона : Летни Боја : Сива,Црвена & Црна Големина Информации(1 инч=2.54 см, 23cm разликата е дозволено) XS Половината 62cm Должина 88cm S Половината 66cm Должина 89cm М Половината 70cm Должина 90cm L Половината 74cm Должина 90cm XL Половината 78cm Должина 90cm Производ Функција : Цветаат Мастило Обоен, од Страна на Сплит,Бохемски Лето Стил.(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)Совети за Шопинг1...

5 цвята дамски секси дънки, дънкови шорти 2018 Лятна мода памук чрез шнурове супер секси шорти дами кльощава супер къси дънки момичета

34.54 -45 % BGN 19.00

Добредојдовте на Нашата Продавница Прв КлиентГолеминаХипБедротоПоловинатаДолжинаинчcmинчcmинчcmинчcmS33.98620.55227.6704.712М35.49022.05629.1744.712L37.09423.66030.7784.712Внимание : Ве молиме изберете големина според нашите големина информации, не изберете големина во зависност од вашата земја големини...

Жената зима е топло гамаши слаб участък ултра висока талия Панталони Дамски Ежедневни глезена гамаши възли дебели, тънки гамаши

38.38 -6 % BGN 36.00

Големина64 / С : Погоден за половината : 6470cm70 / M : Погоден за половината : 7077cm76 / L : Погоден за половината : 7083cm82 / XL : Погоден за половината : 8390cmМодели 172cm, 75 C долна облека големина.Обликувањето панталони големина : 70#

2018 Лятна Пола Молив Жени Висока Талия Еластичността На Ежедневни Pirnted Мода Секси Bodycon Дължина До Коленете Поли Femme

21.01 -33 % BGN 14.00

【Големина】 tiled мерења на локации, може да биде 12 см грешка, само за референцаS : половината 6072cm, хип 7492cm, здолниште должина 62cmМ : половината 6476cm, хип 7896cm, здолниште должина 63cmL : половината 6880см, хип 82100cm, здолниште должина 64cmXL : половината 7284cm, хип 86104cm, здолниште должина 65cmXXL : половината 7690cm, хип 90110cm, здолниште должина 66cm

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.