• Новинка
OCEANIC F. 10 V. 3 FREE DIVING WATCH водолазен компютър

OCEANIC F. 10 V. 3 FREE DIVING WATCH водолазен компютър

резултат:
BGN 814.40

Брой продукти
Налично

ОДИ ДЛАБОКО
На Ф. 10 посветен freediving види доаѓа опремен со сè што ќе треба за еден длабок здив. Обезбедува дигитална длабочина, поминало нурне време на површински и подводни, и голема колекција на индивидуализира коишто се слушаат и визуелни ПРЕДВОДЕНА аларми и интервал на инструкциите за крајна перформанси и безбедност.
Freedive Режим Главниот прикажува Длабочина и Поминатото се Нурне Време со пристапот до или пред-сет тајмерот или да мерите етапни тајмер User defined површината за обновување на тајмерот, повторувајќи поминатото се нурне времето за алармот, повторувајќи длабочина интервал на алармот и 3 max длабочина аларми - со блескави ЛЕД и авто-осветлување осветлување 99 нурне се најавите со Максимална Длабочина, EDT, Површината Интервал : 01 чекор профил скролувајте – ИЗМЕНИ и Длабочината на Историјата на Владата, вклучувајќи вкупно EDT и бројот на нурка, Максимална длабочина некогаш со својата EDT, Најдолго EDT некогаш со својата Максимална Длабочина, Просечна Максимална Длабочина, EDT, и број на нурка по ден Дигитален часовник функции, вклучувајќи ја менуваат временска зона, хронограф, секојдневно алармот, и тајмерот за одбројување Факултативна PC Превземање со 1 секунда земање мостри стапка Корисник-Заменливи Батеријата Корисникот settable длабочина активирање на плитки вода обука Корисникот updateable firmware - со факултативниот кабел Сол / Свежа Вода поставување Подобрување на време и длабочина settings резолуција Повторливи одбројувачки тајмер за интервал на обука Додаде историја за последната сесија (ресетира на полноќ, или може да биде рачно да го ресетирате)

Подробности

Номер На Модела:
F. 10 V. 3
търговска марка:
WATER PRO

Избор на купувачи

Жените от 3 мм неопрен с дълъг ръкав водолазный костюм екипировка сърфинг, гмуркане обзавеждане анти-Медуза подводен неопрен за поддържане на топлината

BGN 72.00

(1) Видови : Wetsuits(2) Точка вклучува : 1 buc Wetsuit(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ(5) Боја : Црна, Сина, Виолетова(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !

Женски пълен неопрен 3 мм премия неопреновый цветен принт с дълъг ръкав екипировка за гмуркане гмуркане гмуркане сърфинг black XS to XXL

175.84 -5 % BGN 167.00

3мм Neoprene WetsuitМатеријал : Neoprene 3ммБренд : Seac (како слика ја покажува)Disign : Флорални Печатени и комбинацијаТоа е Neoprene материјал, еластична , тоа би можело да се водат околу 815 cm.Големина : Овие се плочка мерење на податоци, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање...

Регулируема Бяла вода каяк гребло 190 до 210 см, 10 см, регулиране на дължина с безплатна чанта

BGN 318.40

Прилагодливи бела вода кајак гребло 190 да 210cm 10cm должина прилагодување со Слободни торбаСечилото : 45x22 CM Тежина : 760g + / 35Вратило : Целосна Јаглерод 2 парчиња, 10 cm прилагодитеДолжина : 190 да 210cm

мъже 3 мм SCR плат, камуфлаж гащеризон удебеляване на бански костюми подводен мъжка с дълъг ръкав гмуркане многоцветен бански костюм неопрен

174.94 -20 % BGN 140.00

мажите 3мм SCR маскирна jumpsuit задебелување на костими за капењематеријал : 3мм SCR платно3мм SCR нуркање материјал кои одговараат на најлон, двојно коленото задебелување во градите градитеНадворешни одговара супер еластичен Lycra, јака ткаенината нога устата светла кожа работ водоотпорен подоброГолемина : Овие се плочка мерење на податоци, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Wds07 неопрен топ водолазна яке+шорти за гмуркане /комплект 1,5 мм неопренови водолазни костюми комплект сърфиране тръба с къси ръкави бански комплект

84.03 -0 % BGN 84.00

WDS07 Влажни одговараат на Врвот Нуркање Јакна+Нуркање шорцеви / set 1.5 mm Neoprene Нуркање Одговара на Поставени Surf snorkel со Кратки Ракави бански костуми perfect Сет1.100% новиот модел.2.Дебелина : 1.5 mm Neoprene3.Боја : сивоцрна , сите црна за мажи и црвеноцрна за жените .4.Материјал : Neoprene+ висок квалитет најлон N крпа +Chinlon5.Functon : термичка заштита, превенција на повреди .6.Четири игла шест конец за шиење.Пакет содржина : 1pc нуркање Јакна +1pc шорцевиЗабелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете...

Екипировка женски премия неопрен 3 мм, с цип жилетка топ водолазни костюми за мъже и жени черен цип гмуркане жилетка

47.84 -31 % BGN 33.00

Забелешка : На Врвот и Панталони се одвоени за продажба , ова само за продажба на врвот Можете да купите панталони во мојата продавница за да одговара на врвот.3мм Neoprene Wetsuit Патент ВестМатеријал : 3мм Neoprene SCR, Најлон ourter со кои се соочуваат, со крпа женитеДизајн : Унисекс дизајн, погоден за мажите и жените.Големина : S, M, L, XL, XL, XXL, 3 XL Големина S M L XL XXL 3 XL Градите (cm) 8388 8893 9398 96101 102107 106111 Половината (cm) 7075 7585 7888 8393 8696 8999 Должина (cm) 54 58 60 64 66 69 Висина (cm) 160165 165170 170175 175180 180185 185190 Тежина (kg) 5560 6067 6873 7479 8085 8590 ве Молиме да се разгледа градите големина првата (или контактирајте со нас за помош) ако вашите податоци не падне во една големина опсег...

Високо качество!3 мм дебела жена неопрен с дълги ръкави, дрехи за сърфинг, есен и зима, неопрен, бански костюми, Безплатна доставка

207.98 -5 % BGN 198.00

WELCOME Note : друга земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите.Ако постои царински давачки ќе биде на товар на купувачотПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата...

56416 Bestway 366*76cm Frame Swimming Pool with Filter (220V)/12'*30 outdoor Above Ground Thick Paddling Pool/Steel Frame Pool

BGN 284.80

ДОБРА ВЕСТ : Нови канали на "Увозни давачки припејд" за некои земји како Русија,Јужна Азија,Европа итн.Ве молиме да се консултирате со нас, по вашите орде поставени...

Intime 120cm надуваем басейн детска вана децата открит и закрит дейности градински партита 120x105x75cm син

79.84 -30 % BGN 56.00

Гумени Бебето БазенМодел# : YT502Материјал : ПВЦНадворешниот Големина : 120x105x75cmВнатрешна Големина : 80x60x70cmПакет вклучувајќи : 1 X Гумени Базен, 1x Мозоци црево, 1x Поправка ПечAnswer : ___________________________ NOTE : пумпа не е вклучен, треба да одат на линкот подолу за купување : Објектот слики како што е подолу : Совети за користење на гумени базен 1.поголема температурна разлика помеѓу северот и југот во зима, не напумпани веднаш по приемот на стоката, да чекаат пред да продолжите да омекне малку оптоварен материјал; Спречување на хипотермија предизвикана поради материјалот се стврднува, човекотнаправени штета во надворешната сила; 2.Треба да се напомене првото надувување целосна можат да стигнат до 8 поени, а потоа подоцна се користи целосно наполнета, го продолжи животниот...

Гореща разпродажба на летни дамски плажни шорти за сърф влага влагата бързосъхнеща черно плува Шорти shorts йога къса

8.53 -30 % BGN 6.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ ^^ ^^Топла Продажба Лето женска Плажа Сурфањето Шорцеви Влага Wicking Брз Сува Црна Пливаат Shorty Шорцеви Јога Краток Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

4XL Plus Size Two Piece Swimsuit set Push Up Swimwear oversize Women Dress бански голям е размерът на първа линия бански за дебели жени

BGN 22.24

4 XL Плус Големина Бикини Две Парче Костим за капење им Помогнам на костими за капење прекумерно Жените се Облекуваат Костим за Капење Големи Димензии Пливаат Одговараат За Масти Жени

Plus Size S-3XL Обрив Guard Swimwear Men Long Sleeve Blue Rashguard Surf Diving Тениски Man Beach Sun Protective Clothing

51.18 -39 % BGN 31.00

Мажите Долг Ракав КошулаМодел# : LS650 B Материјал : 85 % Полиестер +15% Spandex Дизајн : Pullover Долг Ракав Кошула, Мода Печатени, за МажиКарактеристики : 85% Полиестер / 15% Spandex, одлична еластичност Висок врат, долги ракави, со raglan seaming UPF 50+ рејтинг да ги блокира сончевите штетните зраци, се повлече на стил Дише, брзо сушење ткаенини обезбедува удобност одговара...

Hisea високо качество 0,5 мм дебелина на жената защита от слънцето с дълги ръкави неопрен, китайски стил на синьо-бял порцелан модел

BGN 42.67

Производи карактеристики : 1.4 начин се Водат4начин водат ткаенина,ние се интегрираат сите наши производи се прошири во сите правци2...

Детски неопрен пълен 2,5 мм с дълъг ръкав неопрен бански на сърф костюм за гмуркане гмуркане костюми гащеризон момичета и момчета в жълто

33.28 -4 % BGN 32.00

Дете Neoprene Wetsuit Целосно Одговараат наБренд : Нурне & ПловиМодел# : WS18816Боја : 3 бои за изборМатеријал : 2,5 mm Neoprene со Најлон СлојДизајн : Во едно парче, со Полно Тело, Пред Патент, Компресија, УВ Заштита од Сонце UPF50+, за момчиња и девојчињаПакување : 1pc Wetsuit во кесаМултиза употреба : Wetsuits, се задржи топло, f или нуркање, пливање, paddleboarding, kiteboarding, wakeboarding, kayaking, canoeing и други спортови на вода Големина Водич Големина Биста(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) Висина(cm) S 54 50 60 95105 М 58 54 64 105115 L 62 58 68 115125 XL 66 64 74 125135За деца shorty wetsuit, ве молиме кликнете на сликата подолу за да ја посетите.За повеќе wetsuits, ве молиме кликнете на сликата подолу :

SUP Quilhas FCS Fins G5 Жълта Honeycomb Fibreglass Carbon Fiber Surf Boards Fin Сърфирах in Fins prancha quilhas de

BGN 48.00

ДеталиFCS перка кутија компатибилни Перформанси Core конструкција со рака од карбонски влакна дизајниран да овозможи контролиран flex и подобрена база на вкочанетост...

Гмуркане и Плаване 2,5 мм неопрен пълен водолазен костюм за гмуркане, гмуркане и плуване, костюми за деца, момчета и момичета, младежи дете едно парче гащеризон

BGN 34.50

Момчето / Девојката Wetsuit со Полно Тело, Еденпарче Бренд Име : Нурне & ПловиМатеријали : Најлон + 2,5 mm NeopreneДизајн : Полно Тело, Еденпарче, Назад Патент,погодна за девојки и момчињаБоја : 9 бои за изборГолемина УпатствоГолемина Биста(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) Висина(cm) S 54 50 60 95105 М 58 54 64 105115 L 62 58 68 115125 XL 66 64 74 125135Овие се плочка мерење на податоци , Тоа е најлон и neoprene, малку еластична , Тоа би можело да се водат околу 3 до 5cmПрирачник за Мерење , за референца ...

SABOLAY жени рашгард ризи еластичен сърфиране Медуза доказателство UV защита быстросохнущий сърфиране неопрен охрана сърфиране къси панталони

51.98 -29 % BGN 37.00

SABOLAY Жените Rash Guard кошули еластична Surf Медуза Доказ УВ Заштита Брз сува Сурфање Wetsuit Чувари Сурфање Кратки Панталони Спецификации : Ткаенина Материјал : висококвалитетен полиестер, најлон, spandexПол : ЖенитеДолжина : Долги Ракави, Кратки ПанталониТип : Блузи, Кратки ПанталониСезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаЗаштита од сонце : UPF 50+Големина : S, M, L, XLБоја : Како на сликатаКарактеристики : Увезени технолошки ткаенина, сончање, удобен за носењеУбава Печатење, не исчезнатВисок квалитет на полиестер, лесно влажни и брзо сушењеSeiko тајни агенти, цврст и сигурен, не е лесно да колапс линијаФункција : Лесно влажна и сува брзоУв отпорниДишеСпречување на медузаПовод : Сурфање, Нуркање, Swiming, спортови на Вода, Јахта, на Отворено Внимание : Блузи и Кратки Панталони се Продава Одделно!

134 см гигантски бял надуваем салата-бар охладител шведска маса плувен басейн аксесоар на плажа лятото водата партия прибори надуваем тава за напитки

39.98 -35 % BGN 26.00

Име : Гумени Салата Градник Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ Големина : 134*64cm Боја : бела Packbag : 1 парче Повод : Детски играчки,Сценски Претстави, реквизити,базен плови ,Како подароци за вашите деца Погодна за Внатрешна / Надворешна,како што се дома, Парк, Градина, базен, lakeand така натаму...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.