• Новинка
Професионален фото портативен лек статив, монопод с топка винт за DV DSLR фотоапарат поставка с пътен статив чанта за джоб

Професионален фото портативен лек статив, монопод с топка винт за DV DSLR фотоапарат поставка с пътен статив чанта за джоб

резултат:
BGN 107.52
BGN 102.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Професионални Фотографски Преносни светлина tripod Monopod со Топката Главата За DV dslr фото Камера Стои со Туристички Tripod Торба Џеб
Опис На Производот
1) tripod може да се промени во monopod. Центарот колона може да се прилагоди слободно за различни фотографски потреби.
2) Центар колона е пренослив за различна висина.
3) 180 степен укината функција да имаат преносни големина и лесна за носење.
4) Со центар колона сменат, тоа е низок агол или микро снимање. Висок агол и страна агол снимање се исто така достапни лесно.
5) Стигнале tripod цевки со метални шила одговараат за надворешна фотографија.
6) Алуминиум материјал за да се спаси трошоци.
7) Tripods цевки се завртка тип, лесно за ракување.
8) Обработени со CNC фалсификување на технологија и anodic оксидација третман, тоа го прави мазна и убава површината и одржување на добра боја.
9) гравитацијата кука во центарот колона прави tripod постабилна и заштита на камерата добро.
10) Тоа е добар избор за патување или професионална фотографија.
Спецификација
Точка Бр. ПРОBX255 A+K30 Топката главата K30 Материјал Алуминиум легура Топката главата Дијаметар 30мм Дел 5 Топката главата Висина 88mm Max.цевка 25mm База Дијаметар од 43mm Затворени висина 350mm Топката главата Тежина 0.3 kg Max.висина со колона продолжен 1500mm База завртка unc завршетоци со 3/8" Макс.висина со колона надолу 1330mm Камера завртка unc завршетоци со 1/4" Тежина 1.63 kg капацитет 8kg детали за Производот

Подробности

Дължина в сгънат вид (мм):
350
Пакет:
ДА
Тип:
Професионален Статив
търговска марка:
БЕКСИН
Номер На Модела:
PRO-BX255A+K30
Материал:
Алуминий
Воспользуйся:
цифров фотоапарат
Тегло (гр):
1630
Максимална цилиндрична форма и Дължина (мм):
1500
is_OEM:
ДА
is_customized:
Товароподемност:
10 кг
Цвят:
Черен
Размер На Опаковката:
14*14*42 см
Раздел:
5
Максимална слушалката:
25мм
тип на тръбата:
Вид Винт
Винт за камера:
UNC от 1/4
Използва Се За:
за огледално-рефлексен фотоапарат, canon, nikon, sony

Избор на купувачи

Q80 професионален seiwl топка корона + быстроразъемная плоча + 2 ниво и дръжка топка корона за цифров фотоапарат, статив, монопод DHL

BGN 52.80

Q80 професионални seiwl топката главата + брзо ослободување плоча + 2 ниво & се справи со топката главата за дигитална камера tripod monopod страна на курирската служба DHLповеќе предмети ве молиме кликнете тука :

10шт 1/4 до 3/8 статив конвертирате адаптер на винт за камера на Статив, монопод главното закопчалка на винт на едро

BGN 4.21

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Превозот со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", Без следење на информации ! Проценето време на испорака : 2070 дена...

Професионален 1/4 Двойна Гайка За Монтиране На Статив Винт За Светкавица На Фотоапарат Гореща Обувка Адаптер За Статив И Аксесоари P25 0.3

BGN 1.76

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја проверите на нашата другите предмети : Професионални 1 / 4" Двојна Ореви Tripod Планината Завртка за да се Блиц на Камерата Топла Чевли Адаптер Tripod & Додатоци VCZ49 P25 0.5Карактеристики : 100% сосема нов...

CNC алуминиева професионална штативная корона Quick Release L Plate Hand Grip 1/4 козела стана планина за фотоапарати Fuji Fujifilm X100 X100S

BGN 23.49

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !

Алуминиев сгъваем Z стил настолна поставка притежателя на статив Flex Pan & Tilt топка корона за DSLR камери, фото студио

52.77 -13 % BGN 46.00

Вовед : најважната карактеристика на Z flex навалите главата е во можност да се свитка слободно,Во процесот на снимањето,Можете лесно може да се најде аголот она што ви треба...

За аксесоари Gopro CNC aluminum metal mount joint adapter with Spanner for Gopro Hero 4 3+ 3 SJCAM Xiaomi yi

31.82 -18 % BGN 26.00

Карактеристики : Сите метални материјали, ЦПУ прецизност обработка, површината анодна антиоксидација третман.Computible за Go Pro Херој 5 Сесија / 4s / 4 / 3+ / 3 / 2 / SJCAM SJ4000 5000 6000 7000 / Xiao Yi итн.Лесен и лесно да се работи.Тоа е дизајниран со двојна планината држач за вашиот Go Pro камера или tripod.Пакет Листа : 1 * Dual Носителот САМО, Камера и други, не се вклучени...

Нов 140 см/55 инча професионален статив, стойка за камера камера черен алуминиев стабилизатор на преносим стойка държач за камерата

BGN 100.51

ОписДигиталниот WT3520 Камера Tripod е наменета за повеќето филмски и дигитални фото апарати, како и camcorders Се карактеризира со брзо ослободување плоча тоа го прави бриз да се префрлите на рачно снимање или професионална контрола за tripod снимање, на W3520 ви овозможува да фотографирате слики од секој агол, што може да се замисли...

F05743 OEM for GoPro Аксесоари Mount Base For Gopro 1 2 3 SupTig Camera - 2 бр.

1.36 -26 % BGN 1.00

ОЕМ за Gopro Додатоци Планината База За Gopro 1 2 3 Sup Tig Камера 2 ПарчињаКоличина 2 дел(s) по пакетБоја ЦрнаМатеријал ПластикаКонтактот Големина Не "Макс Оптоварување 0.3 kgМакс Висина Не cmMin Висина Не cmДруги Карактеристики се Идеални за фиксна разни додатоци; Погоден за Gopro & Sup Tig камериПакување Листа 2 x Планината основи1 пратката е бесплатен превозот преку epacket во САД.2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.3 за време на Испорака : 1) Превоз развиените земји е околу 745 дена 2) Далечински земји е околу 28 недели

SUNWYAYFOTO PSL-A7RIII штативная корона быстроразъемная плоча arca за SONY a7riii A7R3 A9 DSLR аксесоари монтажна дръжка

BGN 95.92

SUNWAYFOTO PSLa7 RIII обичај L заградата за SONY a7 RIII,A9 ЦПУ сечење изработени од мала тежина авиониодделение алуминиум, дамка, елоксирани површина за подобро триење и отпорен на корозија...

Zomei Z699 професионална портативна камера за фото видео статив с Быстроразъемной табела за Canon, Nikon, Sony DSLR фотоапарат

159.92 -29 % BGN 114.00

започнете Цена : $116.25 Цена : $83.00 Цена : $41.99 Цена : $94.25 Цена : $64.97 Цена : $83.00крајотZOMEi Z699 Магнезиум легура на Камерата за видео камера Tripod се залагаме за Canon Nikon, Sony Fuji Олимп dslr фотоОпис : 1.Преносни Патување Tripod усвојува повеќето напредни кастинг технологија, телото на магнезиум алуминиумски материјал производство, полица развоен стручњак на trigeminal факултативна магнезиум алуминиумски материјал, изглед и текстура на подобар квалитет.2.Со двојно копчето 360 степени хоризонтална ротација панорамска глава, лесно можете да добиете за да панорамска фотографија, вертикална снимање, макро снимање.3.Нов дизајн, мали тело, во собата во еден круг, не само што може да стане monopod, и има biниво уред, оската инверзија, панорамски главата и други моќни својства.4.Monopod Ова tripod има и дополнителна функција, една на ногата може да се користи за да се monopod или alpenstock, Тоа е светлина и удобен, исто така ви даде друг избор.5.Нога Дел Систем на Заклучување : насока на стрелките на часовникот ротација за заклучување; contrarotate за олабавување, лесно контрола, ова ќе заштедите многу повеќе време и без подвиг на слобода или ротирачки во споредба со другите tripod на пазаротСпецификација : Материјал : легура на МагнезиумМакс висина : 1490mmTrippod нето тежина : 1621gПакет тежина : 2270gМакс цевка со дијаметар : 25mmМакс...

785PL Быстроразъемная плоча 1/4 винт F Manfrotto 7321YB MKC3-H01 MKC3-P01 статив

BGN 6.24

Прочитајте пред да го Купите : 1 Ако пакетот не пристигне во 60 дена (руската Федерација во 90 дена),pls контактирајте со нас без спор ,ние ќе бидат таму за да ви помогне додека не се најде пратката, ние ќе се реши со нашите најдобри !2...

Q166e хидравличен универсален мини-три фута в подкрепа на статив, стойка база за монопод и монопод база 3/8 винт за адаптер за DSLR camer

BGN 42.32

Q166 E Хидраулични Универзална Мини Три Нозе Поддршка Tripod Стојат База за Monopod &monopod база 3 / 8 завртка адаптер за dslr фото camerповеќе предмети ве молиме кликнете тука : Пакет : 1 * Три Нозе Поддршка Стојат

PULUZ мини преносим алуминиев статив с топка глава кардан статив камера за Gopro Nikon, Canon, Sony DSLR фотоапарат

51.20 -0 % BGN 51.00

спецификација : Tripod Опис на Производот : Бренд : PULUZ Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна / Црвена Големина на : 15.7*4.2*4.2 cm Објект Тежина : 350g Топката Главата Gimbal Опис на Производот : Бренд : Manbily Модел : M10 Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна Max...

Q80 професионална натоварване от 10 кг алуминий 360 завъртане на топката корона+Быстроразъемная плоча+двойна дръжка за статив монопод DSLR фотоапарат, SLR-а

84.80 -35 % BGN 55.00

Q80 Професионални Оптоварување 10 KG Алуминиум 360 Вртливата Топката Главата+Брзо Ослободување Плоча+Двојна Рачка За Tripod Monopod dslr фото SLR Камера Главата детали за производотQ80 Професионални Оптоварување 10 KG Алуминиум 360 Вртливата Топката Главата+Брзо Ослободување Плоча+Двојна Рачка За Tripod Monopod dslr фото SLR КамераКарактеристики : Алуминиум легура материјал, одлична трајност Изграден во 2 меур ниво индикатори за хоризонтална и вертикална насоки Скала на тавата за панорамски пука Со две рачки за вас слободно да се врти камерата вертикална и хоризонтална 1 / 4" завртка тема на чинија за лесно отстранување на вашата камера е опремена со полуавтоматска безбедна заклучување за камерата безбедност 3 / 8" завртка планината за tripodСпецификација : Материјал Алуминиум Легура Топката Висина 5.11" (130mm) Товарот 22 Lb (10 Kg)Пакет Содржина : 1x Ballhead 1x Брзо Ослободување Плоча 2x се Справи со s Плаќање : 1...

Автомобилно Прозорец Притежател На Фотоапарат Монтиране На Статив Е Стабилен

7.20 -3 % BGN 7.00

Сосема нов и висок квалитет на универзалната автомобил држачот за камерата.Дизајн на меѓународните стандарди.Со вшмукување чаша на камерата во автомобил може да се чуваат на фиксна...

QR Quick Release Vertical L Shape Hand Grip Bracket Plate LB-A9 за Sony A9 ILCE-A9 Arca-Swiss

47.98 -10 % BGN 43.00

QR Брзо Ослободување Вертикална L Форма Рака Зафат Заградата Плоча LB9 за Sony A9 ArcaШвајцарски Вовед : Карактеристики : 1.L Плоча Сопствени Дизајниран за Sony A9 камера, совршен натпревар за камерата орган, нема да се власт или пресврт кога се монтира на заградата...

FITTEST статив моноподы F40DL-G потребителски L скоба за Canon 40D с батерии изземване на тялото RRS Arca-Swiss SUNWAYFOTO КЪРК съвместимост

BGN 78.40

НАЈСИЛНИТЕ Брзо Ослободување L Плоча Заградата За Canon 40 D Со Батерија ЗафатLплоча(заградата) за Canon 40 D со батеријата.Обичај прави едно парче заградата изработени од мала тежина 6061 T651 Aluminun20mm е доволно широка за овозможи употреба на било камера рака.Овозможува целосен пристап до гума страна решетки.Овозможува целосна употреба на далечинскиот switch.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.