• Новинка
1 бр. / лот BOSCH Car чистачки AEROTWIN четки за чистачки U-образна универсален U-образна кука

1 бр. / лот BOSCH Car чистачки AEROTWIN четки за чистачки U-образна универсален U-образна кука

резултат:
BGN 20.58
BGN 16.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Бош е една од Германија е најголемиот индустриски претпријатија, ангажирани во автомобилската технологија, индустриски технологии и стоки за широка потрошувачка и градежни технологии. Кога Роберт Бош го основал компанијата во Штутгарт во 1886 година, тој е поставен во компанија како "фабрика за прецизни машини и електрични инженеринг". Бош, со седиште во Штутгарт, јужна Германија, во текот 230,000 вработени во повеќе од 50 земји. Бош е познат како своите иновативни производи и системски решенија.
Важна забелешка:ве Молиме да обезбеди модел и година. Проверете и купување по точни
Селотејп Посебни Диверзија дизајн за да се намали правец на сувост На меморијата на челични лимови :спроведе двоен полињата за челични лимови прави притисок олеснување униформа и високо прилог на стакло, што thetape во близина на шофершајбната Мека гума, Тврда гума
Синтетички каучук униформа притисок употреба на високо-квалитетна банани, обработени со парична казна. Еден вид на двојно материјал лента, на горниот дел од мека гума да scrape рамномерно, помала употреба на тврда гума стружење чисти без да остават траги
Пренамената на истите во дизајн за да се намали правец на сувост На интегриран назад протокот дизајн може ефикасно да се намали правец на бучава, и истовремено да го користите правец на притисок да се направи wiper висина се придржуваат на стакло
Пакувањето на производот Професионални пакувањето на производот двојно-layer пакување гаранција транспорт безбедност
Превозот и Предавање Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ние ќе го избере разумен начин на транспорт за вас, но поради сезона, времето, фестивали, време на испорака ќе се зголеми.Ако youcannt чекате,ве Молиме да не го изберете оваа пратката рок.
FRefund & се Вратат Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена.Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. се надевам дека ќе може да се разбере.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вашиот ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Вие исто така може да избере да има замена.
Повратни информации, Ние ќе ги остават ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК штом ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас,ви благодарам многу. кога сте купување! Ако не сте сигурни , ве молиме да обезбеди VIN број на нас, ние ќе ви помогнат да choosethe точни едно 12 часа!
Пекинг Easy Sup Технологија Ограничена. е глобален број на познати брендови овластен агент, компанијата сега има повеќе од 400 луѓе, фокусирајќи се на авто делови индустрија за многу години, капацитет за складирање на повеќе од 10000 метри квадратни

Подробности

Дължина На Продукта:
14 inches, 16 inches, 17 inches, 18 inches, 19 inches, 20 inches, 21 inches, 22 inches, 24 inches, 26 inches, 28 inches
специални характеристики:
-
Името На Модела:
АЭРОТВИН
търговска марка:
Bosch
Широчина На Елемента:
10inch
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Тегло На Продукта:
0.4kg
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Година:
2017 година
Вид На Материала:
-
Височина На Продукта:
60inch

Избор на купувачи

Buildreamen2 Автомобилни Чистачки На Предното Стъкло Без Рамки Чистачките Меко Гумено Предното Стъкло 1 Двойка За 2008- Suzuki Splash

27.18 -4 % BGN 26.00

Опис : Погодни / За Suzuki Поздравниот 20082016 Големина 16" + 22" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Безплатна доставка на автомобил чистачка за Porsche Macan 95B (през 2014 г.), 24+20 fit тип бутони лост чистачки 2 бр. / чифт

23.97 -17 % BGN 20.00

Опис На ПроизводотОпис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Порше Macan 95 B2014 година годинаГолемина : 24" + 20"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Bemost колата на предната предното стъкло, четки за чистачки естествен каучук за Nissan Patrol 21+20,(1997-) автоаксесоари за стайлинг на коса

25.12 -20 % BGN 20.00

BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Nissan Patrol 21"+20",(1997) Авто Accessorie СтилКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет Универзална Uтип кука, Одговараат за сите модели на Uтип интерфејс Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правецсила. Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови. Универзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиони Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно Лесна инсталација, се отстрани брзоМодел Година : 1997Возилото Модел : За Nissan PatrolДимензија : 21" + 20" За возачот и совозачот

Bemost колата на предната предното стъкло, четки за чистачки естествен каучук за Nissan Sylphy 22+17, (2008-) Автоаксесоари За Стайлинг на Коса

25.12 -20 % BGN 20.00

BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Nissan Sylphy 22"+17",(2008) Авто Accessorie СтилКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет Универзална Uтип кука, Одговараат за сите модели на Uтип интерфејс Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правецсила. Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови. Универзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиони Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно Лесна инсталација, се отстрани брзоМодел Година : 2008Возилото Модел : За Nissan SylphyДимензија : 22" + 17" За возачот и совозачот

Cawanerl 300mm Car Back Windscreen Wiper Blade гумена четка за задното стъкло чистачки за 2005-2011 Toyota Yaris French Build VNK

18.61 -36 % BGN 12.00

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 12" / 300мм Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Toyota Yaris француски Изгради 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

Toocene Четка за чистачки за Dodge Caliber (2006-), размер 16+24, аксесоари за автомобили от естествен каучук

25.82 -19 % BGN 21.00

Меѓународни wiper големина на : За Dodge Калибар 20062016 24"+16"Возачот Големина : 24 инченПатникот Големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Buildreamen2 нов бескаркасный колата и предното стъкло мека гумена четка чистачки на предното стъкло, 2 бр. подходящ за 2001-2007 Hyundai Terracan

26.54 -6 % BGN 25.00

Опис : Погодни / За Hyundai Terracan 20012007 Големина 20" + 22" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки за Honda Accord (2003-2008, седан и Турист ) 26+16 U -образна кука лост чистачки естествен каучук 2 бр

23.33 -19 % BGN 19.00

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Хонда Спогодба (Салон & Tourer )20032008 годинаГолемина : 26"+16"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

S610 21+21автомобилна четка за чистачки е подходящ за Jaguar XK (XKR) (2006 г.), от висок клас авто чистачки на предното стъкло

36.78 -21 % BGN 29.00

!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For AUDI A4 Allroad Hatchback (2010 Onwards) 405mm, Auto Стайлинг

11.04 -18 % BGN 9.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

OGE Задната Четка за Чистачки И Лост За Renault Kangoo 1997-2007 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Рено Kangoo19972007Големина : 16 инчи(41cm)Се продаваат во СобатаДетали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Volvo C30 2010-2013 Чистачките Автоматично Оформление На Автомобила 26+20+16

11.18 -11 % BGN 10.00

Меѓународни wiper големина на : За Volvo C30 20102013Возачот Големина : 26 инчиПатникот Големина : 20 инчиЗадните wiper големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Buildreamen2 за Hyundai Santa Fe 2012- авто прозорец мека гума чистачките бескаркасный предното стъкло високо качество на 1 чифт

26.06 -4 % BGN 25.00

Опис : Погодни / За Hyundai Santa Fe 20122016 Големина 14" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Висококачествен Универсален автомобилен чистачките U-тип с мек натурален каучуком за Mazda 626 (1996-2002), размер 21+20

BGN 21.76

Компатибилност : За Mazda 626 (19962002),Големина на 21"+20" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 21" *1 Wiper Сечилото 20 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

2 елемента предната меки гумени четки чистачки на предното стъкло за KIA Cerato 2006-2017

BGN 31.98

2 парчиња пред ветробранското стакло шофершајбната wiper ножеви Мека Гума Шофершајбната Wiper Ножот За KIA Cerato 20062017Големина : 24"+16"Апликацијата Рака Тип : кука JВе молиме мерка вашиот постоечки ножеви за да се утврди која големина ти требаСостојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)Состав : 2 парчиња (Патнички Страна и Возачот Страна)Материјал : Висок Степен на Природна Гума insures максимална ефикасностФункција : Обичај се Вклопуваат, директна замена на старите.1 Милиони Пати на Бришејќи.Температурата Толеранција : +158 F да 40 F (+70 C да 40 C)Уникатен три секции дизајн важи дури и притисок по целата должина на ножотТензија меморија се однесува дури и притисок по должината на целиот сечилото lengtСпецијално помеша гума обезбедува крајната мазна, чиста, дијалогбесплатна избришеАеродинамичен дизајн значително го намалува влечете, бучава и правец на лифтЈа спречува мраз и снег startup од изложеноста на метал / пластика компонентиПакет : 1 Pcs 24" (600mm) Возачот Страна Wiper Сечилото1 Pcs 16" (400mm) Патнички Страна Wiper СечилотоAnswer : ___________________________ NOTE : Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Острието чистачки на предното стъкло на превозното средство BEMOST естествен каучук за Hyundai Solaris 26+16, (2009-) Авто Аксесоари За Подреждане

25.12 -20 % BGN 20.00

BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Hyundai Solaris 26"+16",(2009) Авто Додатоци СтилВе молиме кликнете на линкот подолу за Hyundai Solaris назад стакло : Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Универзална Uтип кука, Одговараат за сите модели на Uтип интерфејс Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правецсила. Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови. Универзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиони Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно Лесна инсталација, се отстрани брзоМодел Година : 2009 Возилото Модел : За Hyundai SolarisДимензија : 26"+16" За возачот и совозачот

1 чифт (23+23) с високо качество Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска Четка за чистачки за Saab 9-5 комби 1997-2007

28.64 -6 % BGN 27.00

1 Пар (23"+23") Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За Saab 95За : Saab 95Годишен : Имот 1997~2007Големина : 23" / 580mm+23" / 580mmПакување : 1 Пар

Bexceed на предното стъкло на превозното средство традиционна Четка за чистачки за седан Honda Civic. 1 чифт(26+22) 2012~2014

28.64 -6 % BGN 27.00

1 Пар(26"+22") Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Традиционалните Wiper Ножот За Хонда Граѓански СеданЗа : Хонда Граѓански СеданГодишен : 2012~2014Големина : 26" / 650mm+22" / 550mmПакување : 1 Пар

Oge 14 Задната Четка За Чистачки И Лост За Fiat Stilo Вагон 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Предното Стъкло На Колата Автоаксесоари

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Fiat Stilo Вагон20012007( 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 )Големина : 14 инчи(35cm)Детали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

X2 пластмасови ползунковые скоби за BMW Z3 Z4 ремкомплект стеклоподъемника предния ляв или десен

BGN 10.06

x2 ПЛАСТИЧНИ ЛИЗГАЧОТ КЛИПОВИ За BMW Z4 Z3 ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КОМПЛЕТ ПРЕД ЛЕВО или ДЕСНОПрозорец регулаторот поправка клипови за поправка на прозорец регулаторот механизам.4 / 5 Врати,напред лево и десно , електрични дизајн.Состојба : НоваПроизводот број : B3601LRИспорака : 2 Пластични PliecesСпособен Да : ЗА BMW Серија 3 E32 Е34 E36 E85 E92 E36 E92ЗА BMW 5 Серијата Е34ЗА BMW Серија 7 E32ЗА BMW Z3ЗА BMW Z4ЗА Saab 95 (1998+)ЗА "Опел" Astra G Кабриолет (20012005)ЗА "Опел" Astra G Coupe (20002005)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat B4 тип 35i 3 A2 (19881996)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat 35i 3 A5 (19881997)Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника две части, кола части за BMW прозорец лифт слайдер клипове E32 E34 E36 E92 Z3 Z4

BGN 9.74

ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КЛИП КОМПЛЕТ ДВЕ ПАРЧИЊА ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ НА BMW ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ЛИЗГАЧОТ КЛИПОВИ E32 Е34 E36 E92 Z3 Z4Прозорец регулаторот поправка клипови за поправка на прозорец регулаторот механизам.4 / 5 Врати,напред лево и десно , електрични дизајн.Состојба : НоваПроизводот број : B3601LRИспорака : 2 Пластични PliecesСпособен Да : ЗА BMW Серија 3 E32 Е34 E36 E85 E92 E36 E92ЗА BMW 5 Серијата Е34ЗА BMW Серија 7 E32ЗА BMW Z3ЗА BMW Z4ЗА Saab 95 (1998+)ЗА "Опел" Astra G Кабриолет (20012005)ЗА "Опел" Astra G Coupe (20002005)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat B4 тип 35i 3 A2 (19881996)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat 35i 3 A5 (19881997)Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

appdee автомобили Четка за чистачки за Volvo XC60, XC70 V50 V60 C30, S40 26+20 професионален 2 елемента предни чистачки

31.97 -44 % BGN 18.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2нашата продавница обезбеди пред wiper и задни wiper на било кој автомобил модел и година.Ако треба, ве молиме контактирајте со нас прво...

2 елемента чистачките на автомобила чистачки на вода спрей един пулверизатор за Honda / Accord 2003 2004 2005 2006 2007

3.18 -6 % BGN 3.00

2 ПАРЧИЊА Шофершајбната Wiper Вода Спреј Авион за Миење Млазницата За Хонда / Спогодба 20032007 годинаСпецификација : Состојба : НоваМодел : 824031Име На Производ : Шофершајбната За Миење МлазницатаБоја : Црна (Како на сликата)Материјал : ПластикаДимензија : Приближно 33.5mmx20mm(LXW)Fitment Тип : Директна ЗаменаПоставување на Возило : Лево, ДесноПроизводителот Дел Број : DZ987Количина : 2 ПАРЧИЊА / SetКарактеристики : 100% Нови,Никогаш Не Се Користи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.