• Новинка
S610 21+21автомобилна четка за чистачки е подходящ за Jaguar XK (XKR) (2006 г.), от висок клас авто чистачки на предното стъкло

S610 21+21автомобилна четка за чистачки е подходящ за Jaguar XK (XKR) (2006 г.), от висок клас авто чистачки на предното стъкло

резултат:
BGN 36.78
BGN 29.00 -21 %

Брой продукти
Налично


!!! Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел. Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци. Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
За Jaguar XK (XKR)
Година : 2006 година па наваму
Возачот Големина : 21"(525 MM)
Патникот Големина : 21"(525 MM)
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) Производ Детали
Wiper распаѓање мапа
Ленти Заштитник
процесот на производство и производ во согласност и флексибилни
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Интерфејс Тока
основата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврста
Сите сезона перформанси
Безбедност Чистота Тишина
Производ Ефект
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
(1"=25.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Ваквите контакти се инсталирани на истиот начин
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали. 2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ : 1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay. 2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ : 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. 3.Бесплатен превозот : a. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали. б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е финалето. 4.Испорака време.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до. б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. в. HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина. 5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба. 7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 8.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ТЕРМИНИ : 1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција. 2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. 3.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. 4.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.

Подробности

Дължина На Продукта:
LHD, RHD
специални характеристики:
избършете дъжд и водата в задния ветровом стъкло
XK-година:
2012,2008,2014,2007,2011,2013,2006,2010,2015,2009
търговска марка:
ДЖОЙВЬЮ
Широчина На Елемента:
10cm
Вид На Материала:
каучук, Желязо и пластмаса
Тегло На Продукта:
0.6kg
Името На Модела:
S610
Модел На Ягуар:
XK
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Височина На Продукта:
10cm
За Марки Автомобили / Модели:
Ягуар
Размер:
21+21 (инч)
ПОДХОДЯЩ ЗА:
За Jaguar XK (XKR)
Година:
2006 година и нататък

Избор на купувачи

appdee автомобили Четка за чистачки за Volvo XC60, XC70 V50 V60 C30, S40 26+20 професионален 2 елемента предни чистачки

31.97 -44 % BGN 18.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2нашата продавница обезбеди пред wiper и задни wiper на било кој автомобил модел и година.Ако треба, ве молиме контактирајте со нас прво...

Висококачествен Универсален автомобилен чистачките U-тип с мек натурален каучуком за Mazda 626 (1996-2002), размер 21+20

BGN 21.76

Компатибилност : За Mazda 626 (19962002),Големина на 21"+20" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 21" *1 Wiper Сечилото 20 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

KAWOO Car Rear Wiper Blades Back Window Wipers Arm For Hyundai Elantra Hatchback (2013 Onwards) 335mm Auto Windscreen Blade

12.64 -13 % BGN 11.00

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Elantra Hatchback (2013 Наваму) 335mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Hyundai Elantra пред стакло :

KOSOO Auto задната Четка за чистачки за кола за Nissan Micra, 305 мм 2003-2005 задното стъкло четки лост чистачки, аксесоари за автомобили за подреждане

12.48 -12 % BGN 11.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

22+16 високо качество на Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска четка за чистачки за FORD Fusion от 2002~2008

BGN 25.44

22"+16" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната Рамен wiper ножот за FORD FusionЗа : Ford FusionГодишен : 2002~2008Големина : 22" / 550mm+16" / 400mmПакување : 1 парНие сме сите видови за ФОРД wiper ножот .Ако ви треба !

Bemost колата на предната предното стъкло, четки за чистачки естествен каучук за Nissan Sylphy 22+17, (2008-) Автоаксесоари За Стайлинг на Коса

25.12 -20 % BGN 20.00

BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Nissan Sylphy 22"+17",(2008) Авто Accessorie СтилКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет Универзална Uтип кука, Одговараат за сите модели на Uтип интерфејс Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правецсила. Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови. Универзална одговара на повеќето автомобили / автобуси / комбиња / камиони / камиони Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно Лесна инсталација, се отстрани брзоМодел Година : 2008Возилото Модел : За Nissan SylphyДимензија : 22" + 17" За возачот и совозачот

KOSOO Auto Стайлинг задната Четка за чистачки за кола за KIA KX3, 355 мм 2015 година напред лоста за четки за задното стъкло чистачки, аксесоари за автомобили

12.48 -12 % BGN 11.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

2 елемента чистачките на автомобила чистачки на вода спрей един пулверизатор за Honda / Accord 2003 2004 2005 2006 2007

3.18 -6 % BGN 3.00

2 ПАРЧИЊА Шофершајбната Wiper Вода Спреј Авион за Миење Млазницата За Хонда / Спогодба 20032007 годинаСпецификација : Состојба : НоваМодел : 824031Име На Производ : Шофершајбната За Миење МлазницатаБоја : Црна (Како на сликата)Материјал : ПластикаДимензија : Приближно 33.5mmx20mm(LXW)Fitment Тип : Директна ЗаменаПоставување на Возило : Лево, ДесноПроизводителот Дел Број : DZ987Количина : 2 ПАРЧИЊА / SetКарактеристики : 100% Нови,Никогаш Не Се Користи...

Buildreamen2 1 двойка авто Windsceen чистачките меки гумени предното стъкло за Nissan Navara 2005- автомобил чистачките Безплатна доставка !

26.86 -3 % BGN 26.00

Опис : Погодни / За Nissan Навара 20052016 Големина 19" + 24" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Volvo C30 2010-2013 Чистачките Автоматично Оформление На Автомобила 26+20+16

11.18 -11 % BGN 10.00

Меѓународни wiper големина на : За Volvo C30 20102013Возачот Големина : 26 инчиПатникот Големина : 20 инчиЗадните wiper големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Безплатна доставка на автомобил чистачка за Porsche Macan 95B (през 2014 г.), 24+20 fit тип бутони лост чистачки 2 бр. / чифт

23.97 -17 % BGN 20.00

Опис На ПроизводотОпис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Порше Macan 95 B2014 година годинаГолемина : 24" + 20"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Електрическата мощност на капитана бутон за превключване на прозорци OEM 1K4959857B за Volkswagen VW Golf Golf 5 6 Jetta MK5 Mk6 Tiguan Passat, Touran

7.97 -12 % BGN 7.00

Електрична Енергија Господар Прозорецот за Префрлање Копчето ОЕМ 1 K4959857 B За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 5 Голф 6 Jetta MK5 Mk6 Tiguan Touran PassatОпис : Состојба : 100% сосема нов Лево ,Десно Пред 5 Копчиња во Боја : Црна ОЕМ Број : 1 K4 959 857 B КОЛИЧИНА : 1 парче Одговара за : "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Jetta MK5 "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Jetta MK6 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan "ФОЛКСВАГЕН" Touran "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 (2005 2011) "ФОЛКСВАГЕН" Caddy (2004 2011)

Buildreamen2 Auto Car Wiper Blade мека гума на предното стъкло чистачки на предното стъкло 2 елемента за 2002-2007 Nissan Primera безплатна Пощенска плащане !

25.26 -5 % BGN 24.00

Опис : Погодни / За 20022007 Nissan Primera Големина 19" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

OGE Задната Четка за Чистачки И Лост За Renault Kangoo 1997-2007 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Рено Kangoo19972007Големина : 16 инчи(41cm)Се продаваат во СобатаДетали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

Cawanerl 300mm Car Back Windscreen Wiper Blade гумена четка за задното стъкло чистачки за 2005-2011 Toyota Yaris French Build VNK

18.61 -36 % BGN 12.00

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 12" / 300мм Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Toyota Yaris француски Изгради 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

KOSOO Auto Wiper Blade For VOLVO V50 (2003-2005), 26+20 2 елемента меки гумени чистачки на предното стъкло предни стъкла от автомобилни аксесоари

25.44 -21 % BGN 20.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Oge 14 Задната Четка За Чистачки И Лост За Fiat Stilo Вагон 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Предното Стъкло На Колата Автоаксесоари

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Fiat Stilo Вагон20012007( 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 )Големина : 14 инчи(35cm)Детали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

2 елемента предната меки гумени четки чистачки на предното стъкло за KIA Cerato 2006-2017

BGN 31.98

2 парчиња пред ветробранското стакло шофершајбната wiper ножеви Мека Гума Шофершајбната Wiper Ножот За KIA Cerato 20062017Големина : 24"+16"Апликацијата Рака Тип : кука JВе молиме мерка вашиот постоечки ножеви за да се утврди која големина ти требаСостојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)Состав : 2 парчиња (Патнички Страна и Возачот Страна)Материјал : Висок Степен на Природна Гума insures максимална ефикасностФункција : Обичај се Вклопуваат, директна замена на старите.1 Милиони Пати на Бришејќи.Температурата Толеранција : +158 F да 40 F (+70 C да 40 C)Уникатен три секции дизајн важи дури и притисок по целата должина на ножотТензија меморија се однесува дури и притисок по должината на целиот сечилото lengtСпецијално помеша гума обезбедува крајната мазна, чиста, дијалогбесплатна избришеАеродинамичен дизајн значително го намалува влечете, бучава и правец на лифтЈа спречува мраз и снег startup од изложеноста на метал / пластика компонентиПакет : 1 Pcs 24" (600mm) Возачот Страна Wiper Сечилото1 Pcs 16" (400mm) Патнички Страна Wiper СечилотоAnswer : ___________________________ NOTE : Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Размерът / видът на предните и задните четки чистачки за Ford Fusion 2002-2008 размер 22+16+11 на предното стъкло чистачки на предното стъкло на автомобил оформление на автомоби

11.18 -11 % BGN 10.00

Меѓународни wiper големина на : За Ford Fusion 20022008Возачот Големина : 22 inchПатникот Големина : 16 инченЗадните wiper големина : 11 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Чистачките За Citroen C4 Grand Picasso 2008-2013 Гумени Предни И Задни Чистачки На Предното Стъкло На Автомобилни Аксесоари И Четка За

BGN 31.98

Fitment : За Citroen C4 Grand PicassoГодина : 20082013Возачот Големина : 32inchПатникот Големина : 30inchЗадните Wiper Големина на Ножот : 14inch

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.