• Новинка
Острието чистачки на предното стъкло на превозното средство BEMOST естествен каучук за Hyundai Solaris 26+16, (2009-) Авто Аксесоари За Подреждане

Острието чистачки на предното стъкло на превозното средство BEMOST естествен каучук за Hyundai Solaris 26+16, (2009-) Авто Аксесоари За Подреждане

резултат:
BGN 25.12
BGN 20.00 -20 %

Брой продукти
Налично


BEMOST Автомобил Пред Прозорецот Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Hyundai Solaris 26"+16",(2009-) Авто Додатоци Стил
Ве молиме кликнете на линкот подолу за Hyundai Solaris назад стакло :
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Универзална U-тип кука, Одговараат за сите модели на U-тип интерфејс
- Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правец-сила.
- Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови.
- Универзална одговара на повеќето автомобили/автобуси/комбиња/камиони/камиони
- Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно
- Лесна инсталација, се отстрани брзо
Модел Година : 2009 -
Возилото Модел : За Hyundai Solaris
Димензија : 26"+16" За возачот и совозачот

Подробности

Дължина На Продукта:
26 and 16 inch
Вид На Материала:
Естествен Каучук
търговска марка:
BEMOST
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Модел На Hyundai:
ix20
Името На Модела:
BE-XDQ-35
Hyundai ix20-Year:
2013,2012,2010,2011
За Марки Автомобили / Модели:
Hyundai
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
специални характеристики:
HD чисто предното стъкло
Тегло На Продукта:
0kg

Избор на купувачи

Четка за чистачки на автомобила KOSOO Auto за SAAB 9-3(стейшън вагон (истейт) (2005-2008),22+22 2 елемента меки гумени ножове за чистачки автомобилни аксесоари

25.44 -21 % BGN 20.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Volvo C30 2010-2013 Чистачките Автоматично Оформление На Автомобила 26+20+16

11.18 -11 % BGN 10.00

Меѓународни wiper големина на : За Volvo C30 20102013Возачот Големина : 26 инчиПатникот Големина : 20 инчиЗадните wiper големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Чистачките За Citroen C4 Grand Picasso 2008-2013 Гумени Предни И Задни Чистачки На Предното Стъкло На Автомобилни Аксесоари И Четка За

BGN 31.98

Fitment : За Citroen C4 Grand PicassoГодина : 20082013Возачот Големина : 32inchПатникот Големина : 30inchЗадните Wiper Големина на Ножот : 14inch

KOSOO Auto Стайлинг задната Четка за чистачки за кола за KIA KX3, 355 мм 2015 година напред лоста за четки за задното стъкло чистачки, аксесоари за автомобили

12.48 -12 % BGN 11.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BROSHOO Car Rear Wiper Blade нож задния лост чистачки за Great Wall Hover H6 Coupe Hatchback (2015-) 180mm Auto Стайлинг

11.04 -18 % BGN 9.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

KOSOO Auto Wiper Blade за TOYOTA Highlander(2009-),26+20 2 елемента меки гумени чистачки на предното стъкло на острието автомобилни аксесоари

25.44 -21 % BGN 20.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Opel Combo 2002-2011 Чистачките Автоматично Оформление На Автомобила 20+18+16

11.18 -11 % BGN 10.00

Меѓународни wiper големина на : За "Опел" Комбо 20022011Возачот Големина : 20 инчиПатникот Големина : 18 инчиЗадните wiper големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Oge 14 Задната Четка За Чистачки И Лост За Fiat Stilo Вагон 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Предното Стъкло На Колата Автоаксесоари

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Fiat Stilo Вагон20012007( 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 )Големина : 14 инчи(35cm)Детали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

KAWOO Car Rear Wiper Blade Blads Back Window Wipers Arm For Suzuki Swift Hatchback (2004 Onwards) 255mm Auto Windscreen Blade

12.64 -13 % BGN 11.00

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Suzuki Swift Hatchback (2004 Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Suzuki Swift пред стакло :

X2 пластмасови ползунковые скоби за BMW Z3 Z4 ремкомплект стеклоподъемника предния ляв или десен

BGN 10.06

x2 ПЛАСТИЧНИ ЛИЗГАЧОТ КЛИПОВИ За BMW Z4 Z3 ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КОМПЛЕТ ПРЕД ЛЕВО или ДЕСНОПрозорец регулаторот поправка клипови за поправка на прозорец регулаторот механизам.4 / 5 Врати,напред лево и десно , електрични дизајн.Состојба : НоваПроизводот број : B3601LRИспорака : 2 Пластични PliecesСпособен Да : ЗА BMW Серија 3 E32 Е34 E36 E85 E92 E36 E92ЗА BMW 5 Серијата Е34ЗА BMW Серија 7 E32ЗА BMW Z3ЗА BMW Z4ЗА Saab 95 (1998+)ЗА "Опел" Astra G Кабриолет (20012005)ЗА "Опел" Astra G Coupe (20002005)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat B4 тип 35i 3 A2 (19881996)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat 35i 3 A5 (19881997)Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

HODEE задната четка за чистачки и лост за Fiat Stilo (192_) 2001-2010 OE:46784998

BGN 12.80

Fitment: Fiat Stilo (192_) 20012010 OE : 46 784 998 Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Рака 1 Buc Задните Wiper Сечилото 1 Buc Задните Wiper Покрие Specification : Connector : Купер база, се Формира на база на wiper моторни Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

OGE Задната Четка за Чистачки И Лост За Renault Kangoo 1997-2007 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Рено Kangoo19972007Големина : 16 инчи(41cm)Се продаваат во СобатаДетали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

Заден лост чистачки с нож за Toyota Matrix (2009-2014) 1бр 11 280 мм, задни дискове и задни чистачки, четки за чистачки

15.98 -19 % BGN 13.00

Одговара за : Toyota МатрицаГодина : 2009 > 2014Задните Wiper Големина на Ножот : 11" / 28 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For Lexus RX Серията Hatchback (2009-) 355 мм, предното стъкло Автостайлинг

11.04 -18 % BGN 9.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For AUDI A4 Allroad Hatchback (2010 Onwards) 405mm, Auto Стайлинг

11.04 -18 % BGN 9.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

appdee автомобили Четка за чистачки за Volvo XC60, XC70 V50 V60 C30, S40 26+20 професионален 2 елемента предни чистачки

31.97 -44 % BGN 18.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2нашата продавница обезбеди пред wiper и задни wiper на било кој автомобил модел и година.Ако треба, ве молиме контактирајте со нас прво...

Електрическата мощност на капитана бутон за превключване на прозорци OEM 1K4959857B за Volkswagen VW Golf Golf 5 6 Jetta MK5 Mk6 Tiguan Passat, Touran

7.97 -12 % BGN 7.00

Електрична Енергија Господар Прозорецот за Префрлање Копчето ОЕМ 1 K4959857 B За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 5 Голф 6 Jetta MK5 Mk6 Tiguan Touran PassatОпис : Состојба : 100% сосема нов Лево ,Десно Пред 5 Копчиња во Боја : Црна ОЕМ Број : 1 K4 959 857 B КОЛИЧИНА : 1 парче Одговара за : "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Jetta MK5 "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Jetta MK6 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan "ФОЛКСВАГЕН" Touran "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 (2005 2011) "ФОЛКСВАГЕН" Caddy (2004 2011)

2 елемента чистачките на автомобила чистачки на вода спрей един пулверизатор за Honda / Accord 2003 2004 2005 2006 2007

3.18 -6 % BGN 3.00

2 ПАРЧИЊА Шофершајбната Wiper Вода Спреј Авион за Миење Млазницата За Хонда / Спогодба 20032007 годинаСпецификација : Состојба : НоваМодел : 824031Име На Производ : Шофершајбната За Миење МлазницатаБоја : Црна (Како на сликата)Материјал : ПластикаДимензија : Приближно 33.5mmx20mm(LXW)Fitment Тип : Директна ЗаменаПоставување на Возило : Лево, ДесноПроизводителот Дел Број : DZ987Количина : 2 ПАРЧИЊА / SetКарактеристики : 100% Нови,Никогаш Не Се Користи...

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки Hyundai IX55 (2009), 24+20 идеални бутон на лоста на чистачките 2 бр. / чифт естествен каучук

23.97 -17 % BGN 20.00

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)(Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B)За Hyundai IX552009 годинаГолемина : 24" +20"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

HODEE задната четка за чистачки и лост за Fiat DOBLO MPV (119_ , 223_) 2005 OE:51738854

BGN 12.80

Fitment: Fiat DOBLO MPV (119_ , 223_) 2005 OE : 51738854 / 735451696 Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Рака 1 Buc Задните Wiper Сечилото 1 Buc Задните Wiper Покрие Specification : Connector : Купер база, се Формира на база на wiper моторни Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

Cawanerl 300mm Car Back Windscreen Wiper Blade гумена четка за задното стъкло чистачки за 2005-2011 Toyota Yaris French Build VNK

18.61 -36 % BGN 12.00

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 12" / 300мм Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Toyota Yaris француски Изгради 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

22+16 високо качество на Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска четка за чистачки за FORD Fusion от 2002~2008

BGN 25.44

22"+16" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната Рамен wiper ножот за FORD FusionЗа : Ford FusionГодишен : 2002~2008Големина : 22" / 550mm+16" / 400mmПакување : 1 парНие сме сите видови за ФОРД wiper ножот .Ако ви треба !

KAWOO Car Rear Wiper Blades Back Window Wipers Arm For Hyundai Elantra Hatchback (2013 Onwards) 335mm Auto Windscreen Blade

12.64 -13 % BGN 11.00

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Elantra Hatchback (2013 Наваму) 335mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Hyundai Elantra пред стакло :

Buildreamen2 Автомобилни Чистачки На Предното Стъкло Без Рамки Чистачките Меко Гумено Предното Стъкло 1 Двойка За 2008- Suzuki Splash

27.18 -4 % BGN 26.00

Опис : Погодни / За Suzuki Поздравниот 20082016 Големина 16" + 22" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Buildreamen2 Auto Car Wiper Blade мека гума на предното стъкло чистачки на предното стъкло 2 елемента за 2002-2007 Nissan Primera безплатна Пощенска плащане !

25.26 -5 % BGN 24.00

Опис : Погодни / За 20022007 Nissan Primera Големина 19" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.