• Новинка
Bemost колата на предната предното стъкло, четки за чистачки естествен каучук за Nissan Sylphy 22+17, (2008-) Автоаксесоари За Стайлинг на Коса

Bemost колата на предната предното стъкло, четки за чистачки естествен каучук за Nissan Sylphy 22+17, (2008-) Автоаксесоари За Стайлинг на Коса

резултат:
BGN 25.12
BGN 20.00 -20 %

Брой продукти
Налично


BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Nissan Sylphy 22"+17",(2008-) Авто Accessorie Стил
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Универзална U-тип кука, Одговараат за сите модели на U-тип интерфејс
- Frameless дизајн, значително го намалува влечете, бучава и правец-сила.
- Рамни аеродинамичен сечилото обезбедува дури и притисок за да се намали тестови.
- Универзална одговара на повеќето автомобили/автобуси/комбиња/камиони/камиони
- Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно
- Лесна инсталација, се отстрани брзо
Модел Година : 2008-
Возилото Модел : За Nissan Sylphy
Димензија : 22" + 17" За возачот и совозачот

Подробности

Дължина На Продукта:
22 and 17 inch
Името На Модела:
BE-NSQ-31
Вид На Материала:
Естествен Каучук
търговска марка:
BEMOST
За Марки Автомобили / Модели:
Нисан
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Година:
2017 година
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
специални характеристики:
HD чисто предното стъкло
Тегло На Продукта:
0kg
Автомобили:
За Сильфи
Година:
2008-

Избор на купувачи

KAWOO Car Rear Wiper Blade Blads Back Window Wipers Arm For Suzuki Swift Hatchback (2004 Onwards) 255mm Auto Windscreen Blade

12.64 -13 % BGN 11.00

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Suzuki Swift Hatchback (2004 Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Suzuki Swift пред стакло :

Размерът / Видът На Предните И Задните Четки Чистачки За Volvo V50 2004-2006 Чистачките Автоматично Оформление На Автомобила 26+20+16

11.18 -11 % BGN 10.00

Меѓународни wiper големина на : За Volvo V50 20042006Возачот Големина : 26 инчиПатникот Големина : 20 инчиЗадните wiper големина : 13 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Buildreamen2 Auto Car Wiper Blade мека гума на предното стъкло чистачки на предното стъкло 2 елемента за 2002-2007 Nissan Primera безплатна Пощенска плащане !

25.26 -5 % BGN 24.00

Опис : Погодни / За 20022007 Nissan Primera Големина 19" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

22+16 високо качество на Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска четка за чистачки за FORD Fusion от 2002~2008

BGN 25.44

22"+16" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната Рамен wiper ножот за FORD FusionЗа : Ford FusionГодишен : 2002~2008Големина : 22" / 550mm+16" / 400mmПакување : 1 парНие сме сите видови за ФОРД wiper ножот .Ако ви треба !

RAINFUN S610 20+20 специална четка за чистачки за кола за Renault Kangoo (само една задна врата) (97-07), 2 бр.

33.39 -22 % BGN 26.00

!!!!!Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.Ако вашиот автомобил е RHD диск (PLS проверете возачот, ако тоа е во десната рака на автомобилот = RHD) , ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

KOSOO Auto Wiper Blade за TOYOTA Highlander(2009-),26+20 2 елемента меки гумени чистачки на предното стъкло на острието автомобилни аксесоари

25.44 -21 % BGN 20.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Buildreamen2 Автомобилни Чистачки На Предното Стъкло Без Рамки Чистачките Меко Гумено Предното Стъкло 1 Двойка За 2008- Suzuki Splash

27.18 -4 % BGN 26.00

Опис : Погодни / За Suzuki Поздравниот 20082016 Големина 16" + 22" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

KOSOO Auto Стайлинг задната Четка за чистачки за кола за KIA KX3, 355 мм 2015 година напред лоста за четки за задното стъкло чистачки, аксесоари за автомобили

12.48 -12 % BGN 11.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Висококачествен Универсален автомобилен чистачките U-тип с мек натурален каучуком за Mazda 626 (1996-2002), размер 21+20

BGN 21.76

Компатибилност : За Mazda 626 (19962002),Големина на 21"+20" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 21" *1 Wiper Сечилото 20 *1 Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високојаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси...

Четка за чистачки на автомобила KOSOO Auto за SAAB 9-3(стейшън вагон (истейт) (2005-2008),22+22 2 елемента меки гумени ножове за чистачки автомобилни аксесоари

25.44 -21 % BGN 20.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки Hyundai IX55 (2009), 24+20 идеални бутон на лоста на чистачките 2 бр. / чифт естествен каучук

23.97 -17 % BGN 20.00

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)(Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B)За Hyundai IX552009 годинаГолемина : 24" +20"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

KOSOO Auto Четка за чистачки за кола за VOLVO XC90 (2004-),24+22 2 елемента меки гумени чистачки на предното стъкло на острието автомобилни аксесоари

25.44 -21 % BGN 20.00

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

BROSHOO Car Rear Wiper Blades Back Windscreen Wiper Arm For Lexus RX Серията Hatchback (2009-) 355 мм, предното стъкло Автостайлинг

11.04 -18 % BGN 9.00

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

2 елемента предната меки гумени четки чистачки на предното стъкло за KIA Cerato 2006-2017

BGN 31.98

2 парчиња пред ветробранското стакло шофершајбната wiper ножеви Мека Гума Шофершајбната Wiper Ножот За KIA Cerato 20062017Големина : 24"+16"Апликацијата Рака Тип : кука JВе молиме мерка вашиот постоечки ножеви за да се утврди која големина ти требаСостојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)Состав : 2 парчиња (Патнички Страна и Возачот Страна)Материјал : Висок Степен на Природна Гума insures максимална ефикасностФункција : Обичај се Вклопуваат, директна замена на старите.1 Милиони Пати на Бришејќи.Температурата Толеранција : +158 F да 40 F (+70 C да 40 C)Уникатен три секции дизајн важи дури и притисок по целата должина на ножотТензија меморија се однесува дури и притисок по должината на целиот сечилото lengtСпецијално помеша гума обезбедува крајната мазна, чиста, дијалогбесплатна избришеАеродинамичен дизајн значително го намалува влечете, бучава и правец на лифтЈа спречува мраз и снег startup од изложеноста на метал / пластика компонентиПакет : 1 Pcs 24" (600mm) Возачот Страна Wiper Сечилото1 Pcs 16" (400mm) Патнички Страна Wiper СечилотоAnswer : ___________________________ NOTE : Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

appdee автомобили Четка за чистачки за Volvo XC60, XC70 V50 V60 C30, S40 26+20 професионален 2 елемента предни чистачки

31.97 -44 % BGN 18.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2нашата продавница обезбеди пред wiper и задни wiper на било кој автомобил модел и година.Ако треба, ве молиме контактирајте со нас прво...

2 елемента чистачките на автомобила чистачки на вода спрей един пулверизатор за Honda / Accord 2003 2004 2005 2006 2007

3.18 -6 % BGN 3.00

2 ПАРЧИЊА Шофершајбната Wiper Вода Спреј Авион за Миење Млазницата За Хонда / Спогодба 20032007 годинаСпецификација : Состојба : НоваМодел : 824031Име На Производ : Шофершајбната За Миење МлазницатаБоја : Црна (Како на сликата)Материјал : ПластикаДимензија : Приближно 33.5mmx20mm(LXW)Fitment Тип : Директна ЗаменаПоставување на Возило : Лево, ДесноПроизводителот Дел Број : DZ987Количина : 2 ПАРЧИЊА / SetКарактеристики : 100% Нови,Никогаш Не Се Користи...

Buildreamen2 1 двойка авто Windsceen чистачките меки гумени предното стъкло за Nissan Navara 2005- автомобил чистачките Безплатна доставка !

26.86 -3 % BGN 26.00

Опис : Погодни / За Nissan Навара 20052016 Големина 19" + 24" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки за Honda Accord (2003-2008, седан и Турист ) 26+16 U -образна кука лост чистачки естествен каучук 2 бр

23.33 -19 % BGN 19.00

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Хонда Спогодба (Салон & Tourer )20032008 годинаГолемина : 26"+16"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Bexceed на предното стъкло на превозното средство традиционна Четка за чистачки за седан Honda Civic. 1 чифт(26+22) 2012~2014

28.64 -6 % BGN 27.00

1 Пар(26"+22") Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Традиционалните Wiper Ножот За Хонда Граѓански СеданЗа : Хонда Граѓански СеданГодишен : 2012~2014Големина : 26" / 650mm+22" / 550mmПакување : 1 Пар

KAWOO Car Rear Wiper Blades Back Window Wipers Arm For Hyundai Elantra Hatchback (2013 Onwards) 335mm Auto Windscreen Blade

12.64 -13 % BGN 11.00

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Elantra Hatchback (2013 Наваму) 335mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Hyundai Elantra пред стакло :

Безплатна доставка на автомобил чистачка за Porsche Macan 95B (през 2014 г.), 24+20 fit тип бутони лост чистачки 2 бр. / чифт

23.97 -17 % BGN 20.00

Опис На ПроизводотОпис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Порше Macan 95 B2014 година годинаГолемина : 24" + 20"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Комплект скоби за ремонт на стеклоподъемника две части, кола части за BMW прозорец лифт слайдер клипове E32 E34 E36 E92 Z3 Z4

BGN 9.74

ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КЛИП КОМПЛЕТ ДВЕ ПАРЧИЊА ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ НА BMW ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ЛИЗГАЧОТ КЛИПОВИ E32 Е34 E36 E92 Z3 Z4Прозорец регулаторот поправка клипови за поправка на прозорец регулаторот механизам.4 / 5 Врати,напред лево и десно , електрични дизајн.Состојба : НоваПроизводот број : B3601LRИспорака : 2 Пластични PliecesСпособен Да : ЗА BMW Серија 3 E32 Е34 E36 E85 E92 E36 E92ЗА BMW 5 Серијата Е34ЗА BMW Серија 7 E32ЗА BMW Z3ЗА BMW Z4ЗА Saab 95 (1998+)ЗА "Опел" Astra G Кабриолет (20012005)ЗА "Опел" Astra G Coupe (20002005)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat B4 тип 35i 3 A2 (19881996)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat 35i 3 A5 (19881997)Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

HODEE задната четка за чистачки и лост за Fiat DOBLO MPV (119_ , 223_) 2005 OE:51738854

BGN 12.80

Fitment: Fiat DOBLO MPV (119_ , 223_) 2005 OE : 51738854 / 735451696 Пакување Inclulding : 1 Buc Задните Wiper Рака 1 Buc Задните Wiper Сечилото 1 Buc Задните Wiper Покрие Specification : Connector : Купер база, се Формира на база на wiper моторни Пролет : Нерѓосувачки пролет, Сол спреј тестирање за 240 часа Материјал : 70%PBT +30% Fiberglass, Силна рамка површина слој да се спротивстави на УВ Сечилото : 304 H челик и природни rubbe р.

Buildreamen2 мека гумена автомобили Четка за чистачки 1 двойка подходящ за Hyundai I30 2012- без рамки автомобилни четки за чистачки

27.18 -4 % BGN 26.00

Опис : Погодни / За Hyundai I30 20122016 Големина 14" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Oge 14 Задната Четка За Чистачки И Лост За Fiat Stilo Вагон 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Предното Стъкло На Колата Автоаксесоари

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Fiat Stilo Вагон20012007( 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 )Големина : 14 инчи(35cm)Детали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.