• Новинка
Четка за чистачки на автомобила KOSOO Auto за SAAB 9-3(стейшън вагон (истейт) (2005-2008),22+22 2 елемента меки гумени ножове за чистачки автомобилни аксесоари

Четка за чистачки на автомобила KOSOO Auto за SAAB 9-3(стейшън вагон (истейт) (2005-2008),22+22 2 елемента меки гумени ножове за чистачки автомобилни аксесоари

резултат:
BGN 25.44
BGN 20.00 -21 %

Брой продукти
Налично


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
ЗА SAAB 9-3(Имот)
Година Модел : Од 2005-2008 Година
ГОЛЕМИНА : 22"(550mm)+22"(550mm) за Возачот и Совозачот
Забележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.
Среќно и Имаат убав ден : )

Подробности

Дължина На Продукта:
22 and 22 inch
9-3-годишният:
2007,2005,2006,2008
Тегло На Продукта:
0g
търговска марка:
KOSOO
За Марки Автомобили / Модели:
Сааб
Година:
2017 година
Името На Модела:
KO-SBQ-06
специални характеристики:
Почистете предното стъкло
Вид На Материала:
Естествен Каучук
Модел На Saab:
9-3
Височина На Продукта:
0inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
0inch
Размер:
22 +22
Година:
2005-2008

Избор на купувачи

appdee автомобили Четка за чистачки за Volvo XC60, XC70 V50 V60 C30, S40 26+20 професионален 2 елемента предни чистачки

31.97 -44 % BGN 18.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2нашата продавница обезбеди пред wiper и задни wiper на било кој автомобил модел и година.Ако треба, ве молиме контактирајте со нас прво...

KAWOO Car Rear Wiper Blades Back Window Wipers Arm For Great Wall Hover H2 Hatchback (2014 Onwards) 245mm Auto Windscreen Blade

12.64 -13 % BGN 11.00

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За кинескиот Ѕид Лебди H2 Hatchback (2014 Година Наваму) 245mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за кинескиот Ѕид Лебди H2 пред стакло :

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки Hyundai IX55 (2009), 24+20 идеални бутон на лоста на чистачките 2 бр. / чифт естествен каучук

23.97 -17 % BGN 20.00

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)(Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B)За Hyundai IX552009 годинаГолемина : 24" +20"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

22+16 високо качество на Bexceed на предното стъкло на превозното средство е плоска четка за чистачки за FORD Fusion от 2002~2008

BGN 25.44

22"+16" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната Рамен wiper ножот за FORD FusionЗа : Ford FusionГодишен : 2002~2008Големина : 22" / 550mm+16" / 400mmПакување : 1 парНие сме сите видови за ФОРД wiper ножот .Ако ви треба !

2 елемента предната меки гумени четки чистачки на предното стъкло за KIA Cerato 2006-2017

BGN 31.98

2 парчиња пред ветробранското стакло шофершајбната wiper ножеви Мека Гума Шофершајбната Wiper Ножот За KIA Cerato 20062017Големина : 24"+16"Апликацијата Рака Тип : кука JВе молиме мерка вашиот постоечки ножеви за да се утврди која големина ти требаСостојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)Состав : 2 парчиња (Патнички Страна и Возачот Страна)Материјал : Висок Степен на Природна Гума insures максимална ефикасностФункција : Обичај се Вклопуваат, директна замена на старите.1 Милиони Пати на Бришејќи.Температурата Толеранција : +158 F да 40 F (+70 C да 40 C)Уникатен три секции дизајн важи дури и притисок по целата должина на ножотТензија меморија се однесува дури и притисок по должината на целиот сечилото lengtСпецијално помеша гума обезбедува крајната мазна, чиста, дијалогбесплатна избришеАеродинамичен дизајн значително го намалува влечете, бучава и правец на лифтЈа спречува мраз и снег startup од изложеноста на метал / пластика компонентиПакет : 1 Pcs 24" (600mm) Возачот Страна Wiper Сечилото1 Pcs 16" (400mm) Патнички Страна Wiper СечилотоAnswer : ___________________________ NOTE : Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Cawanerl 300mm Car Back Windscreen Wiper Blade гумена четка за задното стъкло чистачки за 2005-2011 Toyota Yaris French Build VNK

18.61 -36 % BGN 12.00

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 12" / 300мм Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Toyota Yaris француски Изгради 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок...

OGE Задната Четка за Чистачки И Лост За Renault Kangoo 1997-2007 Висококачествени Гумени Автомобилни Аксесоари За Предното Стъкло

31.98 -25 % BGN 24.00

ФункцијаВисок квалитет wiper ножеви со долгата употреба животPBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешностаСтанот и елегантен пролет ленти wiper ножеви .Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители .100% OE дизајнЗа Рено Kangoo19972007Големина : 16 инчи(41cm)Се продаваат во СобатаДетали За Производот : Внимание : 1, Бидете сигурни дека не да се користат бришачите за да се чисти снегот кој веројатно да наштети на wiper rubbers во зима2, за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии со описпред ставање ред...

2 елемента чистачките на автомобила чистачки на вода спрей един пулверизатор за Honda / Accord 2003 2004 2005 2006 2007

3.18 -6 % BGN 3.00

2 ПАРЧИЊА Шофершајбната Wiper Вода Спреј Авион за Миење Млазницата За Хонда / Спогодба 20032007 годинаСпецификација : Состојба : НоваМодел : 824031Име На Производ : Шофершајбната За Миење МлазницатаБоја : Црна (Како на сликата)Материјал : ПластикаДимензија : Приближно 33.5mmx20mm(LXW)Fitment Тип : Директна ЗаменаПоставување на Возило : Лево, ДесноПроизводителот Дел Број : DZ987Количина : 2 ПАРЧИЊА / SetКарактеристики : 100% Нови,Никогаш Не Се Користи...

Buildreamen2 нов бескаркасный колата и предното стъкло мека гумена четка чистачки на предното стъкло, 2 бр. подходящ за 2001-2007 Hyundai Terracan

26.54 -6 % BGN 25.00

Опис : Погодни / За Hyundai Terracan 20012007 Големина 20" + 22" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Заден лост чистачки с нож за Toyota Matrix (2009-2014) 1бр 11 280 мм, задни дискове и задни чистачки, четки за чистачки

15.98 -19 % BGN 13.00

Одговара за : Toyota МатрицаГодина : 2009 > 2014Задните Wiper Големина на Ножот : 11" / 28 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

KAWOO Car Rear Wiper Blades Back Window Wipers Arm For Hyundai Elantra Hatchback (2013 Onwards) 335mm Auto Windscreen Blade

12.64 -13 % BGN 11.00

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Hyundai Elantra Hatchback (2013 Наваму) 335mm Автоматски Бришачи СечилотоВе молиме Кликнете на линкот Подолу за Hyundai Elantra пред стакло :

Cawanerl 1 двойка за Alfa Romeo Giulietta 2010- четки чистачки на автомобила мека гума чистачките на предното стъкло бескаркасная Четка за чистачки

20.78 -4 % BGN 20.00

100% Сосема Нов Боја : Црна Вклопуваат / За Алфа Romeo Giulietta 20102016 Големина : 18" + 24" Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1...

Toocene Четка за чистачки за Dodge Caliber (2006-), размер 16+24, аксесоари за автомобили от естествен каучук

25.82 -19 % BGN 21.00

Меѓународни wiper големина на : За Dodge Калибар 20062016 24"+16"Возачот Големина : 24 инченПатникот Големина : 16 инченДетали За Производот : Производ Phopo : Внимание : 1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред...

Buildreamen2 1 двойка авто Windsceen чистачките меки гумени предното стъкло за Nissan Navara 2005- автомобил чистачките Безплатна доставка !

26.86 -3 % BGN 26.00

Опис : Погодни / За Nissan Навара 20052016 Големина 19" + 24" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

RAINFUN S610 20+20 специална четка за чистачки за кола за Renault Kangoo (само една задна врата) (97-07), 2 бр.

33.39 -22 % BGN 26.00

!!!!!Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.Ако вашиот автомобил е RHD диск (PLS проверете возачот, ако тоа е во десната рака на автомобилот = RHD) , ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни...

Buildreamen2 Auto Car Wiper Blade мека гума на предното стъкло чистачки на предното стъкло 2 елемента за 2002-2007 Nissan Primera безплатна Пощенска плащане !

25.26 -5 % BGN 24.00

Опис : Погодни / За 20022007 Nissan Primera Големина 19" + 26" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог...

Безплатна доставка на автомобил чистачка за Porsche Macan 95B (през 2014 г.), 24+20 fit тип бутони лост чистачки 2 бр. / чифт

23.97 -17 % BGN 20.00

Опис На ПроизводотОпис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Порше Macan 95 B2014 година годинаГолемина : 24" + 20"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

Безплатна доставка на автомобили четка за чистачки за Honda Accord (2003-2008, седан и Турист ) 26+16 U -образна кука лост чистачки естествен каучук 2 бр

23.33 -19 % BGN 19.00

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )За Хонда Спогодба (Салон & Tourer )20032008 годинаГолемина : 26"+16"Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат...

1 чифт (26+14) на нов висококачествен Bexceed на предното стъкло на превозното средство плоски чистачки за OPEL Mokka

BGN 26.88

1 Пар (26"+14") Новиот Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За "ОПЕЛ" MokkaЗа : "ОПЕЛ" MokkaГодишен : 2012~Големина : 26" / 650mm+14" / 350mmПакување : 1 Пар

Чистачките За Citroen C4 Grand Picasso 2008-2013 Гумени Предни И Задни Чистачки На Предното Стъкло На Автомобилни Аксесоари И Четка За

BGN 31.98

Fitment : За Citroen C4 Grand PicassoГодина : 20082013Возачот Големина : 32inchПатникот Големина : 30inchЗадните Wiper Големина на Ножот : 14inch

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.