• Новинка
MOSEKO 5 бр. горещи продажба цифров LCD храна барбекю месо шоколад печка сонда за готвене термометър TA-288 с кухненски термометър Безплатна доставка

MOSEKO 5 бр. горещи продажба цифров LCD храна барбекю месо шоколад печка сонда за готвене термометър TA-288 с кухненски термометър Безплатна доставка

резултат:
BGN 23.52
BGN 21.00 -11 %

Брой продукти
Налично

Карактеристики : Марка : MOSEKO Работна температура опсег за телото, 0 целзиусови степени~50 целзиусови степени
Форма и чувствителни производ
Термометар за вашата кујна, лабораториски, фабрика или СКАРА.
Заштитна пластична обвивка.
Табела 180°главата прилагодување на агол дизајн. Тип : Инстант Прочитај
Дисплеј Тип : Дигитални
Боја : Бела
Извор на енергија : 1 x AG13 Копчето Батеријата
Температурата Опсег : -50 Целзиусови Степени~300 Целзиусови Степени
Сензор Жица Должина : 15cm/5.91"(Прибл.)
Производ Големина : 4.4 cm x 3cm x 3cm/1.73" х 1.18" х 1.18" (Прибл.) Пакетот Вклучува : (со мало пакет)
5 x Дигитален Готвење Сонда Термометар(5pc AG13 Батеријата Вклучена)
За Плаќање 1. Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од . 2. Зачувам е префериран метод на плаќање ,Ние, исто така, ја прифати Кредитна Картичка,Western Union,QIWI. За Пратката 1. Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. 2. На дополнителни трошоци, како што се даноци и царински давачки ќе биде задолжен за купувачот. 3. Понекогаш пакет може да остане во поштата или обичаите на вашата земја за долго време expecially во зафатени сезона,ве молиме да бидат разбирање на меѓународните превозот и контакт со нив за да се добие парцела. 4. Ако не примате парцела кога испораката времето истекува, ве молиме контактирајте со нас. За Повратни Информации 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме за вашето време и соработка. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Подробности

Тип:
Битови Термометри
търговска марка:
МОСЕКО
Номер На Модела:
ТА288
Използването На Термометър:
Кухненски Термометри
Тип Термометър:
Цифров
Вид На Продукта:
Термометри
Материал:
Метални
Използването На Термометър 1:
термометър барбекю
Използването На Термометър 2:
Термометър За Готвене
Използването На Термометър 3:
термометър за месо
Използването На Термометър 4:
хранително-вкусовата термометър

Избор на купувачи

Термометър температурата на прозорец, закрит и открит монтиране на оранжерия градина Къща H0VH

BGN 2.00

Карактеристики : Само лепило прозорец термометар Стакленички конзерваториум градина барака & кујна користат Стапчиња директно да стакло За прозорци Може да се користи внатре или надвор Спецификации : Материјал : Пластични Големина : Прибл...

500 бр. / лот Безплатна доставка DHL Аквариум термометър, 18-34 градуса

BGN 288.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквариум Термометри / Миленичиња Куќа Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот...

500 бр. / лот Безплатна доставка DHL Аквариум термометър, 18-36 градуса по Целзий и Фаренхайт

BGN 288.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквариум Термометри / Миленичиња Куќа Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот...

Нов аквариум риби вода, хладилник, 2 м, сонда LCD мини цифров термометър, тестер магазин 207

BGN 1.90

Спецификации : Потопуваат сонда риба во резервоарот да се измери температурата на водата (Потопување сонда само, не го потопувајте термометар во вода).Лесно да се носат и лесен за употреба.LCD дисплеј, лесно да се чита.Тип : Аквариум LCD Дигитален ТермометарМатеријал : Пластични ШколкаТемпературата Опсег : 50℃ на +110℃Поддржано од : 2 x LR44 Копчето Батерии (Вклучени)Карактеристики : LCD Дисплеј, Лесна за УпотребаГолемина(L x W) : 46mm x 26.6 mm / 1.81" x 1.05" (Прибл.)Кабел Должина : 2m / 78.74" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Аквариум LCD Дигитален Thermomete

Цифров Пура Humidor Влагомер, Термометър Кръг Черно Лицето Черен

4.05 -26 % BGN 3.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Овој производ се прикаже вредност со LCD Embeded instllation Мерен Опсег : Температура 50℃+70℃(58℉+158℉) Влажност 10%99%RH Мерење на Точност : Температура ±1℃(±2℉) Влажност ±5%RH Резолуција на Екранот : Температура 0.1℃(0.2℉) Влажност 1%RH Оперативен Напон : 1.5 V, едно копче мобилен големина LR44 (Не се вклучени) Димензија (Кол.*Дебела) : 4.5 х 1,5 см / 1.77"x0.59"(приближно) LCD Дијаметар : околу 2,6 cm / 1.02" Боја : Бела Количина : 1 компјутерЗабелешка : ве Молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето...

Многофункционален сензорен екран цифров термометър за месо на фурна месо хранително-вкусовата сонда кухня барбекю инструменти термометър за готвене с таймер

25.71 -30 % BGN 18.00

Карактеристики : 1 Висок Квалитет на Допир LCD Термометар со Сонда (18cm)2 Може да биде Одделно Користи Како Бројат НАГОРЕ / бројте Тајмер (99' : 59")3...

Eaagd влагомер, термометър вътрешен монитор влажност на въздуха сензор за температура, влага-Baby Family Health Care

29.68 -49 % BGN 15.00

Многу Практична настава : Овој производ реално навремено мерење на температура и влажност , и даде COMPORT, ВЛАЖНО и СУВО три животната средина удобност нивоа според температура и услови на влажност.Висока Точност : мерење на температурата на точноста може да се стигне до ± 1 ℃ (± 2 ℉); влажност точност од ± 5%...

EAAGD храна кулинария термометър с LCD дигитален сонда за месо термометър барбекю датчик за температура кухня инструменти за приготвяне на храна

33.15 -49 % BGN 17.00

ПРЕТХОДНО наместени / ПРИРАЧНИК за ПРОГРАМИРАЊЕ BBQ термометар карактеристики програмабилни сигнализација со претходно температурата за 8 видови на месо се препорачува од страна на USDA, исто така, може да поставите температурата рачноТЕМПЕРАТУРАТА СПЕКТАР Пушач термометар со опсег од 32 Fahrenheit да 482 Fahrenheit (0 Celsiда 250 Celsius), Поставување на цел температура слободно...

Нова гореща разпродажба от неръждаема стомана 100 градуса по Целзий готварска печка, барбекю Барбекю мляко, месо, храна сонда термометър сензор

BGN 3.33

Опис : Тоа е издржлива и долго сонда за мерење на внатрешна температура.Лесно може да се прочитаат мерки температури од големи dialМатеријал : нерѓосувачки челикДимензија : околу 140*45*45mmDial дијаметар : за 45mm2 единица се прикаже : 10°C 100°C, 0°С220°FВреме на одговор : во 5 секундиПакетот вклучува : 1 x Термометар

500 бр. / лот Безплатна доставка DHL Аквариум термометър, 3-25 градуса

BGN 288.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквариум Термометри / Миленичиња Куќа Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот...

Аквариумный термометър за аквариум, 4-28 градуса по Целзий и Фаренхайт, 500 бр. / лот, Безплатна доставка DHL

BGN 496.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквариум Термометри / Миленичиња Куќа Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот...

4-28 градуса по Целзий и Фаренхайт аквариум аквариумный термометър, Безплатна доставка на DHL, 500 бр./лот

BGN 496.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквариум Термометри / Миленичиња Куќа Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот...

Стил пера цифров хранително-вкусовата термометър барбекю месо, брашно кулинария термометър датчик за температурата на сондата кулинария термометър

7.68 -35 % BGN 5.00

Функција : Пенкало тип структура, сите од нерѓосувачки челик долги сонда, висока прецизност, брз мерење температураМултифункција целзиусови степени ℃) Фаренхајтови (° F) бесплатно конверзија, добро за ладење, греење, дома кујни, итн.LCD дисплеј, голем мерен опсег, висока стабилност, имаат функции на температура меморија и одржување на1.5 V копчето батеријата, батерија живот можат да го користат 200 часа континуираноНови исклучителна пакување, лесно да се носатСпецификација : Температурата опсег : 50°C до +300°C или 58°С до +572°FРезолуција : 0.1°C или 0.1°FТочност : ± 1°C или ± 1 °СФакултативна температура единица : °C / °FМатеријал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик & ABS ПластикаКопчиња : / ИСКЛУЧУВАЊЕ, °C / °F), HOLDНапојување : 1 x 1.5 V LR44 / AG13 батеријата (вклучени)Заштеда на енергија : Автоматско исклучување по 15 минутиData hold функцијаСондата Должина : Околу.15cm / 5.9"Големина : Прибл.2.1*24cm / 0.83"*9.36"Тежина : Околу.40gAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од сликиВе молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење1 X Дигитален Храна Термометар (копчето батеријата вклучена)1...

Термометър ивица, със стикер на задната страна, 10-40 градуса по скалата на Целзий, 1000 бр. / лот, Безплатна доставка DHL

BGN 608.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Нашите Лента Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот...

Аквариумный термометър за аквариум, 18-36 градуса по скалата на Целзий, 500 бр. / лот, Безплатна доставка DHL

BGN 288.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквариум Термометри / Миленичиња Куќа Термометри имаат леплив на грб, може да се покаже температура, со боја на екранот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.