• Новинка
30 цвята вълнена влакна ровинг за направи си САМ игла валяние ръчно Предене кукли ръкоделие пейзажи Fibre Arts Mayitr, инструмент за отчитане

30 цвята вълнена влакна ровинг за направи си САМ игла валяние ръчно Предене кукли ръкоделие пейзажи Fibre Arts Mayitr, инструмент за отчитане

резултат:
BGN 27.20
BGN 20.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Волна
Боја : Случајни Боја
Тежина на секоја боја : прибл. 5g
Меки и меки.
Погоден за felting DIY.
Совршен за пејзажи, игла felting, се врти и сите влакна на уметност.
Пакет се вклучени :
Волна x30
Пена подлога x1
Прст покрие x2
Една игла, по еден.(големина на игла за smaill,средно,големо)
Лепак 1 шише
дрвена рачка игла x1
Очите 1 пар
Носот x1
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Подробности

Размер:
M
Тип:
Куче
търговска марка:
ДИВЕЙНИ
Материал:
Коттен

Избор на купувачи

Мода за кучета, котки окото дишаща раница кученце двойни чанти за рамо доставка кученце пакет продукти pet dog carrier 1 бр.

16.78 -5 % BGN 16.00

Големина на : S тело должина 2529cm предната и задната нога проред 10cmМ тело должина од 3034cm предната и задната нога проред 12cmL тело должина 3550cm предната и задната нога проред 14cmXL тело должина, 4145см предната и задната нога проред 16cmТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

50roll=750pcs Пет кофи-разградими торбички Пет куче отпадъци храна торба пластмасови кучета превозвачи чанта

35.20 -6 % BGN 33.00

50roll=750pcs Милениче кеси за отпадоци Degradable Миленичиња Куче Отпад Измет Пластична Кеса Куче Превозници ТорбаМатеријал : пластикаЃубре торба големина : 32 * 22cm1 тек на кеси за отпадоци содржи 15pcs кеси за отпадоци.Нашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.Внимание За Руски Пријатели : 1...

Нова Забавна Форма На Животно Домашен Любимец Puppy Dog Latex Ivan Bite Squeaker Sound Playing Toys 3 Стил

3.76 -20 % BGN 3.00

2017 Нови Смешно Животно Облик На Домашни Миленичиња Куче Куче Латекс Џвакање Залак Squeaker Писклив Звук Играње ИграчкиФункција : Сосема нов и висок квалитет.Тоа ќе го направи звукот кога го исцеди.Се притисне за да се релаксираат и ослободување од стрес.Одлична за забава и забава.Добра играчка за вашето домашно милениче.Издржливи да се чувствува.Спецификација : Материјал : ЛатексБоја : бела, виолетова, кафенаГолемина : 15cm / 5.91"*8cm / 3.15"Пакет : 1 x Милениче џвакање играчка

2018 Кучета са най-добрите играчки за домашни любимци, за кучета играчки мазнини котка Марка хапка резистентный платно се играе стил на колата казано а моларно голям

10.13 -21 % BGN 8.00

Тоа е едноставно вистински алигатор ! Супер симпатична ~ мека, но, исто така, звукот ! Полн со забава премногу![ Зошто се даде на куче играчки да се игра со нив ? Играчка кучиња може да им помогне на една страна движење , од друга страна, тоа исто така може да ги задоволи желбата да се чувствува нешто , особено кучиња се склони кон чести сам депресија, Затоа, сите кучиња треба играчки Тоа ! [ Зошто да се купи посебна куче играчки? 1 куче играчки материјал е луксузен, професионални куче играчки ќе го избере Nontoxic Материјали...

Нова Пчела Клетка Изкуствена Кожа Плат Пчеларството 3 Слоя Пчеларство Диво Външно Използване 2018

BGN 12.78

Нови Пчела Кафез Faux Кожа Ткаенина Пчеларството 3 Слоеви Apiculture Диви Надворешна Употреба 2018100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите...

2017 Зърно Тип Хранене Устройство Хранително-Вкусовата Контейнер За Кучета, Котки 11.11

BGN 16.72

2017 Жито Типот на Хранење Уред за Храна Контејнер За Куче, Мачка 11.11 Тип : Жито тип мачка куче сад Материјал : Пластични Сезона : Пролет & Лето & Есен & Зимски Стил : Automatic храна, вода контејнер Големина : 25×17 × 24cm

2018 New Dog toys for small dogs Cat Пет Ivan Toys Платно Durability Vocalization Dolls Bite Accessories пет High Quality Сладко

7.97 -37 % BGN 5.00

Petcircle 2017 Топла продажба милениче Звук играчки куче играчки Голема Бутче Куче Играчки за chihuahua јоркшир кутре Квичат Играчки куче џвакање играчка [бренд] petcircle [боја] Сино / Розова / Портокал [употреба] univesal [функција] Млечни заби чистење [пакување] opp вреќа [место на потекло] кина [size] 22*5 CM Внимание : 1,бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 12cm грешки,ве молиме љубезно разбирање .производи, без оглед на куче раси и пол...

Дишаща чанта за пренасяне на домашни любимци открит пътен мрежест раница за домашни любимци чанта за пренасяне на кучета чанта уютна котка и заек малка клетка за д?

79.97 -42 % BGN 46.00

Дише Милениче Превозници торба Отворено Патна Мрежа Милениче Ранец торбичката Куче Превозници чанта Атмосфера Мачка Зајакот Мали Миленичиња Кафез Куќа100% сосема нов и висок квалитет...

1бр Силиконова сгъваема ясла купата на кучето вода ястие котка преносим Захранващото кученце за домашен любимец пътуване купата

8.02 -13 % BGN 7.00

1pc Силикони Расклопна Хранење Сад Куче Вода Јадење Мачка Преносни Фидер Куче Миленичиња Патување Чинии

Творчески Двойна Пристанище Куче На Храните Ястие Купа Автоматичен Вода Опаковка Хранилки Котка Питейна Пет Устройство Пет Чешма

BGN 5.39

Креативни Двојна Порта Куче Храна Чинија Сад Автоматски Вода Диспензерот задолжени за хранење телиња Мачка Пиење за Миленичиња Фидер Милениче Пиење Фонтана Feartures : Сосема Нов и Висок КвалитетОбезбедува бескрајни јасно свежа вода.Сад е голема и кој се одвојува за лесно чистење.Антиистури проверете вентил помага да се избегнат потопуваат додека refilling...

Наскоро разработен бариера за домашни любимци на задната седалка на дръжте домашни любимци кучето на задната седалка на автомобила куче автомобилна бариера има д?

BGN 15.98

Ново дизајнирани задното седиште Милениче Бариера задржи миленичиња куче во задното седиште на автомобилот Куче Автомобил Бариера има џеб за третира играчки поводник Опис : Бои за избор : Црвена,Црна,СинаМатеријал : Оксфорд ткаенина Карактеристикичувајте ги домашните миленичиња куче во задното седиште на автомобилот Инсталација лесен и удобен...

Куче кученце котка за домашен любимец Led свирка пищалка гума дъвче звънец топката да играе играчки 6.5 см

2.42 -17 % BGN 2.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Пет Играчка Материјал : Екстратешки Гума Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои) ГОЛЕМИНА : (се прикажува како на сликата) Дијаметар : Прибл...

Памучен въже чехли стилове куче въжени играчки ръчно оплетена домашен любимец дъвче играчки почистване на зъбите домашен любимец да играе играчки за малки кучета

BGN 4.77

Памук јаже флип апостолки стилови куче јаже играчки рачно изработени плетенка милениче џвакање играчки чистење на забите домашно милениче се игра играчки за мали кучињаОПИС : Примена : КучињаМатеријал : Памук јажеГолемина : S 15cm L 19cmФункција : за џвакање играчкиБоја : ние ќе испрати во случајни боиПакет : 1 парче1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Забавно кученце кучето домашен любимец практика пищалка плюшен ракита въже Лапа на мечката играе играчка форма на сърце 10 бр./лот

BGN 31.98

Точка Име : Смешни Куче Куче Миленичиња Пракса Squeaker Кадифен Плетенка Јаже Мечка Шепа Игра Играчка срце облик 10pcs / многуОбјектот Големина На : М : За срцето форма(розова / кафе) 8*6 CM(срцето големина)L : За шепа форма(розова / кафе) 12*10СМ(шепа големина)

Зоотовары куче ръчно изработени пръстен играчки интерактивна тренировка Кучето е домашно животно ухапване играчки за малки до средни кучета има забавни детски иг

15.26 -28 % BGN 11.00

Домашно милениче Материјали Куче Рачно Ткаени Прстен Играчки Интерактивна Обука Куче Миленичиња Залак Играчки За Мали Средни Куче Имаат Смешни Џвакање Играчки XF0045Опис На Производот : Материјал : Памук ЈажеСе користи за : домашно Милениче Чистење на ЗабитеОдговараат за : Мали Средни домашни Миленичиња КучеПредмет Тип : Кучиња Џвакање Играчки & Залак Играчки & Trowing Играчки &ЈажеДекорација : Извртени прстен & Крофна ФормаЗабелешка : поради различни прилагодувања на екранот,може да биде малку боја грешка со вистински производи.Сите димензии се ракамери, ве молиме овозможи 23 cm грешка...

2017 двупластова моющаяся сгъваема Пет gear за две кучета натоварване 10 кг четири колела сгънати количка за домашни любимци/колички за кучета

BGN 264.00

опис на материјалот : Еколошки пластични+мала тежина задебелена челични цевки+ЕВА погоден за носене гуми+Шифрирана парична казна крпа големина : Автомобил кошница,55*35*36cm автомобил рамка,75*45*97cm тежина : 7.5 kg вчитување : секое вчитување 10kg имя : двухслойный моющийся складной кормушка для двух собак, погрузка 10 кг с четырьмя колесами сложенная коляска для животных / коляски для собакматериал : Экологически чистый пластик + Легкая сгущенная стальная труба + ЕВА Носимые шины + Зашифрованная тонкая тканьразмер : корзина для автомобиля, 55 * 35 * 36 смкаркас автомобиля, 75 * 45 * 97 смВес : 7,5 кгзагрузка : каждая загрузка 10 кг

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.