• Новинка
Нека да направим 15 мм оранжева серия 10шт силикон може да дъвче мъниста безопасен и нетоксичен като грижа за бижута и аксесоари детски прорезыватель

Нека да направим 15 мм оранжева серия 10шт силикон може да дъвче мъниста безопасен и нетоксичен като грижа за бижута и аксесоари детски прорезыватель

резултат:
BGN 3.50
BGN 3.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Сите наши производи се ослободени од хемикалии :
1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски
2.BPA Free
3.Не Phthalates
4.Без Олово
5.Не PVCs
ВАЖНА НАПОМЕНА
*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.
*Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода)
Количина : 10pcs
Големина : 15mm

Подробности

Възрастова Група:
4-6 месеца
търговска марка:
нека да направим така
Материална Характеристика:
bpa безплатно
Материал:
Силикон
Форма:
Карикатура
Номер На Модела:
01
Функция:
Прорезыватель
Опаковка:
10шт
Целия:
да вземат
Дропшиппинг:
да вземат

Избор на купувачи

Нека да направим 20pcs цифрови мъниста хранителни силиконови перли в 10 седмица на BPA безплатно силиконови никнене на млечни зъби колие бижута от мъниста

15.97 -6 % BGN 15.00

На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе силикони монистра; направени од перат 100% највисок квалитет на храна одделение силиконски (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој / таа ќе ви се допадне. Единствени, елегантен дизајн Обезбедува визуелна стимулација за бебиња специјално за бебе teethingБез олово, кадмиум и тешки метали Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиумСите наши производи се ослободени од хемикалии : 1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски2.BPA Free3.Не Phthalates4.Без Олово5.Не PVCsВАЖНА НАПОМЕНА*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.*Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода)

TYRY.HU 100шт BPA безплатно руската азбука писмо силиконови перли хранително-вкусовата куб мъниста детето може да дъвче бижута като аксесоари

66.02 -30 % BGN 46.00

TYRY.HU 100 Pcs BPA Free руската Азбука Писмо Силикони Монистра Храна одделение Коцка Монистра Бебето Може да се Џвака Накит Одлуки ДодатоциОбјектот: 100 Pcs BPA Free руската Азбука Писмо Силикони МонистраТежина: 2gГолемина: 12mmВозраст Спектар : >4 MonthsМатеријал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс СлободниTYRY.HU Тест Извештаи : TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати...

Нека да направим 5400шт високо качество на каучук забавно стан група комплект деца направи си САМ гривна от силикон стан ленти 3 слоя PVC кутия за семейството на стан к?

BGN 33.60

1box=5400pcs rubberbands / 30colour+ 5 Hooks+200 S+1bighooks+2miniloom+1easy weaver бесплатен превозот 1.skype.ailala1986 Мојата Продавница поддршка на мали количина на големо! Бидејќи оваа продавница постојат голем број на бои...

TYRY.HU 40Pcs Силиконови топчета дете начални зъбите дъвчене прорезыватель безопасни играчки за зърната верига висулка BPA Безплатно 12 мм хранително-вкусовата клас

BGN 7.04

40 Pcs Силикони Монистра Бебе Teething Chewable Teethers Безбедни Играчки За Pacifier Синџир BPA Free 12mm 5 ColorsПредмет : BPA Free 40 Pcs Силикони Монистра 12mm​Материјал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс СлободниГолемина:30*32*20mm Тежина:6.26 g1...

XCQGH 10шт прорезыватель детски дървени никнене на млечни зъби мъниста в дървена пръстен САМ дървени прорезыватели колие Houten Bijtring

2.38 -16 % BGN 2.00

предмет тип : Бебе играчка teether teething прстенСостојба : 100% новиМатеријал : храна, безбедно, Природно дрвоПакет : 10pcs пакет за секој објект.Големина : 50mm( за 2inch )Пријателски ПотсетникNote1 : 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инченNote2 : Таму би можело да биде малку разликата во бојата на кожата, поради монитор settingsNote3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13cm во големина отстапувањеПлаќање1...

Нека да направим детски прорезыватели занаяти дървени конски играчки 5шт дървени прорезыватели играчки за бебето на люлеещ се кон прорезыватель за бебета

13.28 -10 % BGN 12.00

На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе дрвени монистра; направени од перат 100% највисок квалитет природно дрво (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој / таа ќе ви се допадне. Единствени, елегантен дизајн Обезбедува визуелна стимулација за бебиња специјално за бебе teethingСите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме!Сите наши производи се ослободени од хемикалии : 1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски2.BPA Free3.Не Phthalates4.Без Олово5.Не PVCsВАЖНА НАПОМЕНА*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.КОЛИЧИНА : 5 PC

Нека да направим 100шт азбука писмо хранителни силиконови топки за никнене на млечни зъби колие в 26 letter BPA безплатно силиконови Букви мъниста

56.37 -34 % BGN 37.00

Сите наши производи се ослободени од хемикалии : 1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски2.BPA Free3.Не Phthalates4.Без Олово5.Не PVCsГолемина : 1.2 смколичина : 100pcs

Chenkai 5PCS BPA Free O shape силикон пръстен прорезыватель САМ висулка огърлица мъниста Baby LOVE вдлъбната зърното манекен ухапване на допир играчка

22.37 -6 % BGN 21.00

Количина : 5pcs / многуМатеријал : BAP Бесплатна Храна Одделение Силиконски (слични на pacifier и брадавица)Големина : Кол 70*12mm / 2.75"*0.47"Боја : 9pls остави порака со боја на барање кога се избере миксако не , ќе се измеша 5 боја случајно, многу благодарамИспоракаЕкспрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPSот : 37days да пристигнатКина Пост : 28 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испоракаако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.ДанокСо цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност...

TYRY.HU 5 бр./лот многоцветен хранително-вкусовата Лев под формата на силиконов кулон Baby Mordedor Silicona Teether Infans Dental Care Products

41.81 -31 % BGN 29.00

TYRY.HU 5 Pcs / Многу Multicolor Храна Одделение Лав во Облик на Силиконски Pendant Бебе Mordedor Silicona Teether Infans Стоматолошки Производи за Нега наОбјектот: 5 Pcs / Многу Multicolor Храна Одделение Лав во Облик на Силиконски PendantТежина: 41gГолемина: 74*72mmВозраст Спектар : >4 MonthsМатеријал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс СлободниПроизвод боја шема :TYRY.HU Тест Извештаи : TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.