• Новинка
Детски прорезыватель Водещата форма на силикон Безопасни никнене на млечни зъби детски играчки за дъвчене BPA безплатно бебета зърното подаръци от продукти за хран

Детски прорезыватель Водещата форма на силикон Безопасни никнене на млечни зъби детски играчки за дъвчене BPA безплатно бебета зърното подаръци от продукти за хран

резултат:
BGN 2.72
BGN 2.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Бебе Teether Овошје Форма Силикони Безбедно Teething Џвакање Играчки BPA Free Доенчиња Pacifier Подароци Хранење Производи
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Бебе teether може да се ослободат од непријатноста од teething за бебето. Направени од храна одделение силиконски,тој е безбеден и не му наштети на бебето. Може да биде играчка за нив премногу. Овошје форма е слатки и смешни. Шарени и забавни. Најдобра алатка за бебето. Лесно да се чисти и преносни. 1 парче на бебето teether само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Силикон Тип : Овошје Боја : Како на фотографии е прикажано Големина : Една Големина Должина : 6.5 см(2.56 во) Ширина : 8cm(3.15 во) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува (без мало пакет) : 1 x Бебе Teether

Подробности

Възрастова Група:
> 4 месец
Материална Характеристика:
BPA безплатно, латекс безплатно,фталат безплатно, нитрозамин безплатно, PVC безплатно
Опаковка:
Единично сваляне
Материал:
Силикон
Форма:
Карикатура
Номер На Модела:
Детски Прорезыватель
Функция:
Прорезыватель

Избор на купувачи

Нека да направим 100шт азбука писмо хранителни силиконови топки за никнене на млечни зъби колие в 26 letter BPA безплатно силиконови Букви мъниста

56.37 -34 % BGN 37.00

Сите наши производи се ослободени од хемикалии : 1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски2.BPA Free3.Не Phthalates4.Без Олово5.Не PVCsГолемина : 1.2 смколичина : 100pcs

TYRY.HU 1бр силиконови прорезыватели BPA безплатно Мордедор риба играчки Детски никнене на млечни зъби силиконови перли дъвче окачване на новороденото колие окачване

8.29 -28 % BGN 6.00

TYRY.HU 1 Pcs Силикони Teethers BPA Free Mordedor Риба Играчки Бебе TeethingСиликонски монистра Џвакање Шарм Новороденче Ѓердан ПриврзоциОбјектот: Риба во Облик на 1 Pcs Силикони Бебе TeethersТежина: Приближно да 37.5 gГолемина: 92*70*10ммПакување: 1 Piece Силикони TeethersМатеријал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни1...

Bopoobo силиконови перли звездообразная форма 10шт 14mm хранително-вкусовата прорезыватель BPA безплатно екологични мъниста гривна направи си Сам бижута детски прорезыв

BGN 2.98

Целосно Рачно Изработени Тесни јазол Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиумБез олово, кадмиум и тешки металиСите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме! Количина : 10pc

Нека да направим 15 мм оранжева серия 10шт силикон може да дъвче мъниста безопасен и нетоксичен като грижа за бижута и аксесоари детски прорезыватель

3.50 -14 % BGN 3.00

Сите наши производи се ослободени од хемикалии : 1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски2.BPA Free3.Не Phthalates4.Без Олово5.Не PVCsВАЖНА НАПОМЕНА*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.*Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода)Количина : 10pcsГолемина : 15mm

Детски никнене на млечни зъби дъвче играчки, цветни пъзели хранително-вкусовата силикон прорезыватель за детето укрепване на зъбите обучение силикон за новороден

5.87 -32 % BGN 4.00

"Параметри : 1 Материјал : силикон.2 Големина : прикажува како слики.3 Пакување : opp вреќаПакување Листа : 1 Дете Загатка Бебе Силикони Teether"

Нека да направим детски прорезыватели занаяти дървени конски играчки 5шт дървени прорезыватели играчки за бебето на люлеещ се кон прорезыватель за бебета

13.28 -10 % BGN 12.00

На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе дрвени монистра; направени од перат 100% највисок квалитет природно дрво (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој / таа ќе ви се допадне. Единствени, елегантен дизајн Обезбедува визуелна стимулација за бебиња специјално за бебе teethingСите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме!Сите наши производи се ослободени од хемикалии : 1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски2.BPA Free3.Не Phthalates4.Без Олово5.Не PVCsВАЖНА НАПОМЕНА*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.КОЛИЧИНА : 5 PC

TYRY.HU 5 бр./лот многоцветен хранително-вкусовата Лев под формата на силиконов кулон Baby Mordedor Silicona Teether Infans Dental Care Products

41.81 -31 % BGN 29.00

TYRY.HU 5 Pcs / Многу Multicolor Храна Одделение Лав во Облик на Силиконски Pendant Бебе Mordedor Silicona Teether Infans Стоматолошки Производи за Нега наОбјектот: 5 Pcs / Многу Multicolor Храна Одделение Лав во Облик на Силиконски PendantТежина: 41gГолемина: 74*72mmВозраст Спектар : >4 MonthsМатеријал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс СлободниПроизвод боја шема :TYRY.HU Тест Извештаи : TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати...

Ръчно изработени от натурален бук дърво прорезыватель начални зъбите пръстен камери детски играчки САМ занаят нов W15

2.37 -16 % BGN 2.00

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : нетоксични Екопријателски буковата, Која е безбедна и добро за бебето да се игра како играчка и teether, teether pendant за чување ѓердан и повеќе BPAfree и безбедно место за бебето да се џвака или си играат со Помош на вашето бебе фокус додека старечки или да останат среќни, Единствена шема дизајн привлекува бебе повеќе внимание Биде во можност да се користи како ѓердан со јаже или да го закачите на teething pacifier клип за да се спречи губење на тоа Бебе teether само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Карактеристики : Материјал : буковата Големина : прибл.5cmx4cm / 1.97"x1.57" Боја : Дрво боја Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Нека да направим 20pcs цифрови мъниста хранителни силиконови перли в 10 седмица на BPA безплатно силиконови никнене на млечни зъби колие бижута от мъниста

15.97 -6 % BGN 15.00

На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе силикони монистра; направени од перат 100% највисок квалитет на храна одделение силиконски (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој / таа ќе ви се допадне. Единствени, елегантен дизајн Обезбедува визуелна стимулација за бебиња специјално за бебе teethingБез олово, кадмиум и тешки метали Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиумСите наши производи се ослободени од хемикалии : 1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски2.BPA Free3.Не Phthalates4.Без Олово5.Не PVCsВАЖНА НАПОМЕНА*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.*Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода)

Деца Детски пальчиковые четка четка за зъби бебе бебе Мек силиконов пръст четка за зъби каучук

1.15 -13 % BGN 1.00

Карактеристики : Силиконски Бебе Прст Четка.Тоа е одличен начин за родителите да се обезбеди орална хигиена за нивните бебиња .Масажа на непцата и да се промовира развојот на забите, поддршка на детето хигиенски навики од рана возраст.Користење на храна одделение силиконски материјал, мека, заштитна устата, чиста и едноставна, не се скриени нечистотија, здравјето и безбедноста, нетоксични, повеќе мир на умот.Погоден за бебиња 0 до 24 месеци.Совршен за смирување бебето teething непцата и да им даде нежна масажа.Од суштинско значење патуваат насекаде, во секое време чиста уста.Погоден за : 0 до 24 месециМатеријал : Меки силиконскиБоја : ЈасноПрст поставува Дијаметар : 19 MMМлеко четка за заби Должина : Околу.55ММВлакната област : Прибл.20 MM X 10ММКоса должина : 4 MMПакет се вклучени : 1 X Силикони Бебе Прст Четка

Нека да направим дървени колче кукли и недовършени дървени хората голям размер 6.5 см. 20 бр. жени кукли естествен лъскав за боя САМ занаяти

26.88 -11 % BGN 24.00

Материјал : јаворГолемина : 6.5 смКоличина : 20pcs жени[Забелешка] : 1.Овие мазна кукли може да имаат природни дрво лузна или точка,тоа е исто така погоден за бои.2.Поради светлината и аголот фактори,некои производи може да биде постојат малку аберации,се надевам, ќе може да љубезно ве молиме да се разбере оваа ситуација.3.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас,ви благодариме.Било какви прашања или ви се потребни повеќе,добредојдени да не контактирате...

TYRY.HU силиконови прорезыватели 5шт бебешки успокояващ пръстени прорезыватель BPA безплатно силиконови дъвчене окачване детски играчки за никнене на млечни зъби хра?

BGN 10.62

TYRY.HU Силикони Teethers 5pcs Бебе Благотворно Прстен Teether BPA Free Силикони Џвакање Шарм Бебе Teething Играчки Храна Одделение Силиконски ИНФОРМАЦИИ : pls остави порака со боја на барање кога местото цел МАТЕРИЈАЛ : BPA Free, Phthalates Слободни, Доведе Слободни, ПВЦ Слободни, Латекс Слободни, Метал Слободни, и Кадмиум Слободни...

TYRY.HU начални зъбите дъвчене силиконови перли BPA безплатни сметки за уреждане на детски прорезыватели 60 бр. храни детска залъгалка верига безопасни инструменти за х

10.03 -30 % BGN 7.00

TYRY.HU Teething Chewable Силикони Монистра, BPA Free AbacБебе Teethers 60 PcsХрана Одделение Бебиња Soother Синџир Безбедно Хранење АлаткиОбјектот: Teething Chewable Силикони Монистра, BPA FreeТежина: Приближно да 0.55 gГолемина: 12*12*7mmМатеријал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс СлободниКомбинации: 1.Комбинација од 3 бои2.Комбинација на 60pcs леќа abacмонистра3.5 стилови на комбинации на боиTYRY.HU Тест Извештаи : TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.