• Новинка
KAISH 6x Guitar AMP Amplifier Skirted Knobs Black w / Black Top е подходящ за крило

KAISH 6x Guitar AMP Amplifier Skirted Knobs Black w / Black Top е подходящ за крило

резултат:
BGN 7.82
BGN 7.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Боја : Црна, со Црн Врв
Материјал : Пластика
Вкупна висина : 19mm; Горниот дијаметар : 12mm; Дното дијаметар : 23mm
Се вклопува пречник од 6mm садови
Гитара Amp Копчиња x6
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати.
Ние брод во 2 работни дена . Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.00 ќе бидат потребни за испорака. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа.

Подробности

търговска марка:
Кайш
Тип:
Усилвател
Номер На Модела:
дръжки

Избор на купувачи

12 комплекти Alice AC139-N / H класическа китара струни титанов найлонови струни със сребърно покритие 85/15 Бронзова раната 1-6 струни

BGN 86.38

започнетекрајотДетали : Алис AC139N / H,Титаниум Најлон String Дизајн,Нормално(.028.043)Тешко Тензија(.0285 / .044),да Ви Даде Силно Чувство!!Овие Низи На Е1,Б2,G3 Се Изработени од Титаниум Најлон.Додека Г45 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана Жици Се Направени од страна на Постапката Која Ги Комбинира Традиционалните Технологија И Модерната Висока Технологија.Постои Посебен Заштитен Слој На Strings' Површината за Да се Направи Тоа поседува Силни Антиоксидантни И Згаснат Доказ Способност,Како И Удобно Допир,Доставување на Богата И Светол Тон.Состојба : 100% Сосема Нов И Одличен КвалитетМатеријал : Направен Од Одличен Квалитет Титаниум Најлон String&СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана String&Најлон CoreВе Гитара Повеќе Совршен, Добри Алатки За Да Го Замени Својата Гитара String, Добар Подарок За Гитара ПочетникТешко Тензија Нуди Светла&Rich ToneМерач : AC139Нормални / Тешко Тензија(Хартија Кутија)Погоден : Класична ГитараAC139Нормално Стрингови Материјал Инчен E1 Титаниум Најлон .028 Б2 Титаниум Најлон .032 G3 Титаниум Најлон .040 D4 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .029 А5 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .035 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .043 AC139Тешко Стрингови Материјал Инчен E1 Титаниум Најлон .0285 Б2 Титаниум Најлон .0325 G3 Титаниум Најлон .041 D4 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .030 А5 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .036 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .044 Пакет : 12 Комплети на Класична Гитара СтринговиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Yibuy Златен превключвател с черен капак за електрическа китара

7.60 -21 % BGN 6.00

100% Сосема нов,не се користиОбјектот е боја може да бидат различни од сликата, бидејќи на аберацииБренд нови копчиња во одлична состојбанебучава со висок квалитет 3 начин прекинувачи за гитараБоја : ЗлатнаПакетот Вклучува : 1x 3 начин се префрлите злато

Joro вземане 100pcs Cream 5 Way Switch Tips Caps For Fender Strat Style Electric Guitar Free Shipping Wholesales

BGN 8.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Услов 5 Начин се Префрлите Совети Погоден За Фендер Strat или Слични Електрична Гитара Боја : Крем Пакет : 100pcs Switch СоветиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Joro White / Black/Silver Dual Hot Rail Single Coil Pickup 4 проводника за звукоснимателей електрическа китара Fender Strat/КВ.М

BGN 12.78

започнетекрајотДетали : Состојба : 100% Сосема Нов И Одличен КвалитетМагнет : Ceramice Близнак "Жешка Железница" Стил На Единствен Калем Humbucker Пикап Со 4 Бакарни Жици За Серпентина Допирање Зголемување На Производството И Поголема Одржи На Камионот Има Две Пол Парчиња И Се Целосно Заштитени За Ниско Ниво На БучаваДимензија : Length8.5cm*Width2cm*Heigth2.3cmОтпор : 1011kПогоден За Strat / SQ или Similiar Електрична ГитараОдлично За ЗаменаБоја : Бела / Црна / СребренаПакет : 1pc Капак Електрична Гитара МагнетиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Комплект от 4 бр хромированных отбелязва тюнинговых клечки машина глави тунери за бас китара

BGN 56.75

Боја : Сребрена(Хром позлатен)Локација : 2 L2 R или 4 R или 4 LПакет Содржина : 4 x Бас Подесување Штипки4 x bushings4 x заврткиОна што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

Цигулка 4/4 въглеродни влакна джолан месингови винтове тригонометрични с британската груба дърворезба устойчивост на износване здрав SL201

10.75 -7 % BGN 10.00

4 / 4 Виолина Карбонски Влакна TailpieceМодел Бр.SL201Направени од нови синтетички материјали.Дувачкиот завртки со Британскиот груб навој.Отпорност на абење и долг живот.Површината за вакуум обработка.Прекрасен изглед.Луксуз,многу светлина во тежина,никогаш не деформација.

1 комплект от 2 елемента хромированных двойна спирала хамбакер пикапи врата и мост за LP електрическа китара за пикапи

BGN 27.18

започнетекрајотДетали : Состојба : 100% Сосема Нов И Одличен КвалитетМагнет : Ceramice50mm(Вратот) 52mm(Мост),Заврши Вратот И Мост го ОпкружуваHumbucker Двојно Серпентина Алтернативни МагнетиДимензија : Length9.2cm*Width4.6cm*Heigth2.04cmОтпор : Neck11k;Bridge12kПогоден За ЛП или Similiar Електрична ГитараЦелосно Восок Испратени И ЗапечатениОдлично За ЗаменаБоја : ХромПакет : 1 Одредите 2 парчиња Електрична Гитара МагнетиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Електрическа китара стенни закачалка притежателя поставка-часова кука дисплей за всички размери BK

7.25 -17 % BGN 6.00

Пакет Описи : За гитари и сите други гудачки инструменти Удобен и лесен за инсталација Помош за да се спаси толку многу екстра простор во вашата соба гитара покажа дека на сликата не е вклучена Материјал : ABS Пластика Големина : стан.130*93*75mm Боја : Црна Количина : 1 Сет (Како на сликите) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Zebra Guitar String Winder Grover Quick Speed Bridge Пин Отстраняване Peg Гребец Аксесоари За Китарни Партии Инструмент За Ремонт На Аксесоари

BGN 1.09

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Тешка должност и компактен string winder.Може да се олабави и заострување на стрингови со релаксирање и ликвидација на подесување штипки.Исто така, може да се повлече од мост игли со изрез.Многу корисна гитара поправка алатка.Погоден за повеќето акустични и електрични гитари.Големина (L x W) : Прибл : 10.2 x 5cm.Се Справи Со Дијаметар : Прибл...

Joro Pearl Blue 4 PLY Electric Guitar Pickguard за Броня Tele Style Electric Guitar Безплатна доставка на едро

BGN 15.98

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов СостојбаВисок Квалитет Celluloid Круша Сина Pickguard4PLY, 8Дупка PickguardЗа Фендер Telecaster Стил или Слични Електрична ГитараОдлично За ЗаменаБоја : Сина БисерПакет : 1pc Електрична Гитара PickguardНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Афанти музика 5 струните на банджото (ABJ-25)

BGN 731.20

Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ25)Супер Afanti Banjo! со најдобар Звук!Се фокусира на Banjo за 10 години!Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ25)Модел : ABJ25Вратот : МахагониResonator : МахагониFingerboard : Ружино ДрвоRim : Махагони ИверицаBackplate : ХромЗаградата : 24 компјутериСтраната : ЖелезоХардвер : ХромGotoh : Отворена Бела JadeТапан Глава : RemoЗа Afanti BanjoОснован во 1988 година, Afanti Музика увозот напредна технологија од Јужна Кореја,истражување и да се подобри Banjo техника со нашите Америка партнер.Ако има едно нешто што ние изучуваат во текот на изминатите 25 години, неговата ова ќе се стави на вашата доверба во нашите раце,она што ние го стави во твое, да има натпревар!Секој момент е шанса да се најде нова можност...

Безплатни продукти 2017 Gold Roller седловина Tune-O-Matic Electric Guitar Bridge Tailpiece електрическа китара

BGN 26.40

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како слика се прикажува во Боја : злато Материјал : Метал Тежина : 215g / set Пакет се Вклучени : 2 x Мост 4 x Stopbar studs 1 x2mm внатрешна хексагонални spanner 1 x2.5mm внатрешна хексагонални spanner

Orphee SC-55/57 класическа китара струни внесени найлон внос сребърен обвивка тел (028-045) инча няколко варианта

15.42 -29 % BGN 11.00

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

12 комплекти Алиса AC138-N / H класическа китара низ Crystal найлонови струни със сребърно покритие 85/15 Бронзова раната 1-6 струни

BGN 86.38

започнетекрајотДетали : Алис AC138H,Кристално Најлон String Дизајн,Нормално(.028.043)Тешко Тензија(.0285 / .044),да Ви Даде Силно Чувство!!Овие Низи На Е1,Б2,G3 Се Направени од Кристал Најлон.Додека Г45 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана Жици Се Направени од страна на Постапката Која Ги Комбинира Традиционалните Технологија И Модерната Висока Технологија.Постои Посебен Заштитен Слој На Strings' Површината за Да се Направи Тоа поседува Силни Антиоксидантни И Згаснат Доказ Способност,Како И Удобно Допир,Доставување на Богата И Светол Тон.Состојба : 100% Сосема Нов И Одличен КвалитетМатеријал : Направен Од Одличен Квалитет Кристално Најлон String&СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана String&Најлон CoreВе Гитара Повеќе Совршен, Добри Алатки За Да Го Замени Својата Гитара String, Добар Подарок За ГитаристТешко Тензија Нуди Светла&Rich ToneМерач : AC138Нормални / Тешко Тензија(Хартија Кутија)Погоден : Класична ГитараAC138Нормално Стрингови Материјал Инчен E1 Кристал Најлон .028 Б2 Кристал Најлон .032 G3 Кристал Најлон .040 D4 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .029 А5 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .035 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .043 AC138Тешко Стрингови Материјал Инчен E1 Кристал Најлон .0285 Б2 Кристал Најлон .0325 G3 Кристал Најлон .041 D4 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .030 А5 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .036 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .044 Пакет : 12 Комплети на Класична Гитара СтринговиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

1 комплект от 4шт Нико бял цилиндър за електрическа китара дръжка, SG стил електрически китари Безплатна доставка на едро

6.38 -6 % BGN 6.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти 1 Сет на 4pcs Врвот Шапка Гитара Копчиња Погоден За СЕКРЕТАР / ЛП или Слични Електрична Гитара Боја : Бела Пакет : 1 Сет на 4pcs Електрична Гитара КопчињаНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

3 бр високо качество на дървесината Цигулка на раменната акцент 4/4 птица клен раменна подложка

BGN 111.89

започнете Цена : $31.95 Цена : $16.91 Цена : $41.35 Цена : $41.35 Цена : $8.45 Цена : $8.45крајот3 Еез Висок Квалитет на Дрво Рамо остатокот 4 / 4 Птица јавор рамо подлога1 Сет Црна Хинап Виолончело Фитинг вклучувајќи Штипки и опашка парче парична казна тјунер опашка стомакот и Затка сите 4 / 4 парче1 КОМПЈУТЕР француски Стил Виолончело Мост 4 / 4 со 4 Компјутери виолончело парична казна тјунер и виолончело опашка стомакот и 2 парчиња виолончело звук пост 11mm*18.5 cm парче40 Хенкс Виолина лак за коса 6 грама 32 инчи, вклучувајќи 20 хенкс црна и 20 хенкс бела парче60 Хенкс Виолина лак за коса 6 грама 32 инчи вклучувајќи го и 30 хенкс црна и 30 хенкс бела парче35 хенкс Црна лак за коса 7 грама секоја хенк во 32 инчи парче15 Компјутери Квалитет Јавор Барокната Виолина Виолина Мост 4 / 4 парче10 Компјутери Барокната Виолина Виолина Мост 4 / 4 парче20 Компјутери Фенси Виолина Мост 4 / 4 парчеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

3/4 чело въглеродни влакна джолан месингови винтове с британската груба дърворезба устойчивост на износване здрав SL122

23.20 -5 % BGN 22.00

3 / 4 Виолончело Карбонски Влакна TailpieceМодел Бр.SL122Направени од нови синтетички материјали.Дувачкиот завртки со Британскиот груб навој.Отпорност на абење и долг живот.Површината за вакуум обработка.Прекрасен изглед.Политика На Враќање : Ние нудиме 100% безусловна гаранција,ако за било која причина самиот производ можете да го вратите производот за целосна кредитна во рок од 14 дена од потпишана потврда , тоа е не вклучувајќи го времето и на други човечки фактори и акт на бога резултати.Плаќање : ЗАЧУВАМ Т / T како опција

Afanti Music 5 струнное банджо (ABJ-85F)

BGN 1496.00

Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ85 F)Супер Afanti Banjo! со најдобар Звук!Се фокусира на Banjo за 10 години!Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ85 F)Модел : ABJ85 FВратот : Махагони & Ружино ДрвоResonator : Пламен Јавор ИверицаFingerboard : Ружино ДрвоRim : Цврсти ЈаворBackplate : ХромЗаградата : 24 компјутериСтраната : Напредни Цинк КругХардвер : ХромТон Ринг : Напредни ЦинкGotoh : Високоодделение Јужна КорејаТапан Глава : Remo За Afanti BanjoОснован во 1988 година, Afanti Музика увозот напредна технологија од Јужна Кореја, истражување и да се подобри Banjo техника со нашите Америка партнер.

disado 22 Прагчета инкрустация точка на голямо главоболие на седлото електрическа врата на Едро на китарните партии на китара с музикални инструменти и аксесоари

BGN 132.80

ви благодаримеСпецификации : 1 Вратот Материјал : Јавор 2 Fingerboard Материјал : Јавор 3 Frets : 22 frets 4 Тјунер дупки : 10мм 5...

4шт White Pickguard 3ply PVC китара драскотина плоча нов за електрически китари Repacement

46.38 -5 % BGN 44.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

15 бр висок клас в бароков троен мост 4/4, состаренный кленов мост

47.25 -5 % BGN 45.00

15 Компјутери Висок Квалитет На Барокната Виолина Мост 4 / 42 Парчиња Силна Карбонски Влакна Лак со Абонос Жаба 2001# сите 4 / 4 големина парче1 Buc Црна Карбонски Влакна Лак 4 / 4 со Цвет пломба Абонос Жаба модел на 2003# парче100 Компјутери Висок Степен на Виолина мост 4 / 4, виолина додаток парче1 КОМПЈУТЕР Виолина fingerboard, Абонос Fingerboard 4 / 4 парче500 грама Добар Квалитет Лак за коса 78cm, 500 грама / пакет парче1 КОМПЈУТЕР 4 / 4 Абонос ВИОЛОНЧЕЛО fingerboard 4 / 4 парче20 Компјутери Виолина Брадата Остатокот Завртка ЗЛАТО во боја 4 / 4 парче1 Сет WENGE Виолина Фитинг 4 / 4 со 1 КОМПЈУТЕР опашка црева и 1 КОМПЈУТЕР СРЕБРО Брадата, Завртка Одмор и 1 КОМПЈУТЕР Брадата Остатокот Копче СРЕБРЕНА Боја парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

39.5-41.5 cm Виола Carbon Fiber Tailpiece тригонометрични месингови винтове с британската груба дърворезба устойчивост на износване здрав SL212

12.45 -4 % BGN 12.00

39.541.5 cm Виола Карбонски Влакна Tailpiece ТригонометрискиМодел Бр.SL212Направени од нови синтетички материјали.Дувачкиот завртки со Британскиот груб навој.Отпорност на абење и долг живот.Површината за вакуум обработка.Прекрасен изглед.Политика На Враќање : Ние нудиме 100% безусловна гаранција,ако за било која причина самиот производ можете да го вратите производот за целосна кредитна во рок од 14 дена од потпишана потврда , тоа е не вклучувајќи го времето и на други човечки фактори и акт на бога резултати.Плаќање : ЗАЧУВАМ Т / T како опција

Joro 4бр Cream Black Flat Plastic Humbucker Pickup Frame Holder инсталация пръстен 3*5/5*7 мм

BGN 4.78

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов СостојбаМатеријал : ПластикаБренд : Нико Музички ИнструментиВратот Пикап го Опкружува Големина : 92mm*46mm* 5mm Стеснување Да 3ммМост Пикап го Опкружува Големина : 92mm*46mm* 7mm Стеснување Да 5mm6 Дупки Рамен Рамка Погодна За Humbucker Пикап Електрична ГитараОдлично За ЗаменаБоја : Крем / ЦрнаПакет : 1 сет на 4pcs пикап рамкиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Нова китара усилвател Mooer Супер Малки Twin Multi-Effects Guitar Amplifier Стерео Multimedia Amp

158.38 -25 % BGN 119.00

Mooer Супер Мали Близнак MulitiЕфекти Гитара Засилувач / Стерео Мултимедијални AmpМногу мали и исклучителна, може да бидат обесени на половината2 x 3" говорник, 2 x 0.8 w излез4 Вози Звук3 DSP Ефекти80 Тапан РитмиПребарување Функцијата3.5 mm Телефони Џек & 3,5 мм ПОМОШЕН Во ЏекСтерео Звук, може да се користи како Стерео Мултимедијални Amp(Супер Мали Близнак)DC 9 V Адаптер или АА батерија (x4) напојување1...

10шт Палисандрово дърво 39 инча класическа китара моста, за части

63.60 -6 % BGN 60.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Струни за акустична китара люминофорной бронз Fender 60CL, обичай светлината, 11-52

BGN 20.78

Фендер Жици!Со славни историја, Фендер допре и да се трансформира музика во светот и во речиси секој жанр : rock 'n' roll, земја и западен, џез, ритам и блуз и многу други...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.