• Новинка
Yibuy 21 Прагчета дясната ръка 5 струнен електрически PB бас врата лешояд

Yibuy 21 Прагчета дясната ръка 5 струнен електрически PB бас врата лешояд

резултат:
BGN 131.38
BGN 101.00 -23 %

Брой продукти
Налично


Yibuy 21 Frets Право-предадени 5 String Електрични PB Бас Вратот Fingerboard
Бас Вратот 5 String Бас Вратот DIY Бас Вратот Бас Вратот Fretboard 21 Секирај Бас Fretboard
Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Добра замена за 5 String Електрични PB Бас вратот
4. Тоа е Право раце Електрични PB Бас Вратот
Спецификација :
Боја : дрво
Вратот Дрво : Јавор
Нут Ширина : 45mm
Пета Ширина : 73mm
Вкупната големина : 850 x 103 x 30мм/33.46 x 4.06 х 1.18"(L x W x T)
Подесување Дупки : 18 mm
Страна точки : Црна
Пломба : Црна Точка
Крај : сјаен финиш
Пета Длабочина : 20mm / 27mm со Fingerboard
Frets : 21 Никел/Сребрена Frets
Решетка Род Прилагодување на : Глава ,Решетка род е веќе инсталиран.
Тежина : 1470g
Бренд име:Yibuy
Пакет Се Вклучени :
1 x Бас Вратот

Подробности

търговска марка:
Yibuy
Номер На Модела:
основната част на шийката
Тип:
Шия PB основната част
Форма:
основната част на шийката
Тип:
5 Струнен Бас Врата
Предмет на:
Направи си САМ бас врата
Друго име:
Бас Лешояд Врата
Име:
21 Настроение Бас Лешояд

Избор на купувачи

Zebra Guitar String Winder Grover Quick Speed Bridge Пин Отстраняване Peg Гребец Аксесоари За Китарни Партии Инструмент За Ремонт На Аксесоари

BGN 1.09

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Тешка должност и компактен string winder.Може да се олабави и заострување на стрингови со релаксирање и ликвидација на подесување штипки.Исто така, може да се повлече од мост игли со изрез.Многу корисна гитара поправка алатка.Погоден за повеќето акустични и електрични гитари.Големина (L x W) : Прибл : 10.2 x 5cm.Се Справи Со Дијаметар : Прибл...

Афанти музика 5 струните на банджото (ABJ-25)

BGN 731.20

Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ25)Супер Afanti Banjo! со најдобар Звук!Се фокусира на Banjo за 10 години!Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ25)Модел : ABJ25Вратот : МахагониResonator : МахагониFingerboard : Ружино ДрвоRim : Махагони ИверицаBackplate : ХромЗаградата : 24 компјутериСтраната : ЖелезоХардвер : ХромGotoh : Отворена Бела JadeТапан Глава : RemoЗа Afanti BanjoОснован во 1988 година, Afanti Музика увозот напредна технологија од Јужна Кореја,истражување и да се подобри Banjo техника со нашите Америка партнер.Ако има едно нешто што ние изучуваат во текот на изминатите 25 години, неговата ова ќе се стави на вашата доверба во нашите раце,она што ние го стави во твое, да има натпревар!Секој момент е шанса да се најде нова можност...

15 бр висок клас в бароков троен мост 4/4, состаренный кленов мост

47.25 -5 % BGN 45.00

15 Компјутери Висок Квалитет На Барокната Виолина Мост 4 / 42 Парчиња Силна Карбонски Влакна Лак со Абонос Жаба 2001# сите 4 / 4 големина парче1 Buc Црна Карбонски Влакна Лак 4 / 4 со Цвет пломба Абонос Жаба модел на 2003# парче100 Компјутери Висок Степен на Виолина мост 4 / 4, виолина додаток парче1 КОМПЈУТЕР Виолина fingerboard, Абонос Fingerboard 4 / 4 парче500 грама Добар Квалитет Лак за коса 78cm, 500 грама / пакет парче1 КОМПЈУТЕР 4 / 4 Абонос ВИОЛОНЧЕЛО fingerboard 4 / 4 парче20 Компјутери Виолина Брадата Остатокот Завртка ЗЛАТО во боја 4 / 4 парче1 Сет WENGE Виолина Фитинг 4 / 4 со 1 КОМПЈУТЕР опашка црева и 1 КОМПЈУТЕР СРЕБРО Брадата, Завртка Одмор и 1 КОМПЈУТЕР Брадата Остатокот Копче СРЕБРЕНА Боја парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

Хром Slivery 6 Струнен Електрическа Фиксиран Хардтейл Мост Регулируема Височина

BGN 7.90

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетОпис : Нерѓосувачки челик saddles зголеми одржи и тоналитет String преку телото дизајн за цврсти надолу притисок на мостот и saddles Ова ќе работи одлично на како hardtail Strat Теле или замена, или надградба...

Joro Rosewood Classica Guitar Bridge Накрайник За 6 Струнна Класическа Китара, Luthiers

BGN 8.00

Детали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти Материјал : ружино дрво Diamension : Должина : 185mm;Width : 29mm;Висина : 9mm;Растојанието Меѓу Pin Дупка Центар : 12mm Погоден За Класична Гитара Боја : Покаже Како Фотографии Одлична За Замена Пакет Вклучуваат 1pc Класична Гитара МостНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

1 комплект от 4шт Нико бял цилиндър за електрическа китара дръжка, SG стил електрически китари Безплатна доставка на едро

6.38 -6 % BGN 6.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти 1 Сет на 4pcs Врвот Шапка Гитара Копчиња Погоден За СЕКРЕТАР / ЛП или Слични Електрична Гитара Боја : Бела Пакет : 1 Сет на 4pcs Електрична Гитара КопчињаНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Joro White / Black/Silver Dual Hot Rail Single Coil Pickup 4 проводника за звукоснимателей електрическа китара Fender Strat/КВ.М

BGN 12.78

започнетекрајотДетали : Состојба : 100% Сосема Нов И Одличен КвалитетМагнет : Ceramice Близнак "Жешка Железница" Стил На Единствен Калем Humbucker Пикап Со 4 Бакарни Жици За Серпентина Допирање Зголемување На Производството И Поголема Одржи На Камионот Има Две Пол Парчиња И Се Целосно Заштитени За Ниско Ниво На БучаваДимензија : Length8.5cm*Width2cm*Heigth2.3cmОтпор : 1011kПогоден За Strat / SQ или Similiar Електрична ГитараОдлично За ЗаменаБоја : Бела / Црна / СребренаПакет : 1pc Капак Електрична Гитара МагнетиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Yibuy стоманена китара двустранно регулиране на ферменная прът с дължина 460 мм диаметър 9 мм черен

12.67 -21 % BGN 10.00

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Род е вкупната должина е 460mm, со дијаметар е 9mm, за правење или поправки4.Телото е завиткано во црно shrink wrap за да се овозможи лепење.5.Две начин на вредноста,може да се прилагоди нагоре или надолу за да го прилагодите лево и десно.Боја : ЦрнаБренд име : YibuyГолемина : 9 x 460mm / 0.35 x 18.11"(D x L)Материјал : ЧеликТежина : 155gПакетот вклучува : 1 x Гитара Решетка Род

Нико Квадратна Електрическа Китара Бас Jack Конектор Плоча И 4 Винта Хром Черното Злато

BGN 7.98

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов СостојбаЗа Електрична Гитара или Електричен БасОдлично За ЗаменаГолемина : Монтажа Завртка Проред : Должина : 2736.8 mm Ширина : 19.528.8 mmЏек Дупка : За 6.35 mmБоја : Хром / Црна / Gold Пакет : 1pc Џек Штекер Плоча&4pcs Завртка / 3 Поставување на Џек Штекер Плочи&Завртки(1pc По Секоја Боја)Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Joro Pearl Blue 4 PLY Electric Guitar Pickguard за Броня Tele Style Electric Guitar Безплатна доставка на едро

BGN 15.98

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов СостојбаВисок Квалитет Celluloid Круша Сина Pickguard4PLY, 8Дупка PickguardЗа Фендер Telecaster Стил или Слични Електрична ГитараОдлично За ЗаменаБоја : Сина БисерПакет : 1pc Електрична Гитара PickguardНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

20pcs Палисандър класическа китара Струнен мост на седлото 7,28 инча(185 мм)

BGN 83.73

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Нова китара усилвател Mooer Супер Малки Twin Multi-Effects Guitar Amplifier Стерео Multimedia Amp

158.38 -25 % BGN 119.00

Mooer Супер Мали Близнак MulitiЕфекти Гитара Засилувач / Стерео Мултимедијални AmpМногу мали и исклучителна, може да бидат обесени на половината2 x 3" говорник, 2 x 0.8 w излез4 Вози Звук3 DSP Ефекти80 Тапан РитмиПребарување Функцијата3.5 mm Телефони Џек & 3,5 мм ПОМОШЕН Во ЏекСтерео Звук, може да се користи како Стерео Мултимедијални Amp(Супер Мали Близнак)DC 9 V Адаптер или АА батерија (x4) напојување1...

Afanti Music 5 струнное банджо (ABJ-95N)

BGN 1547.20

Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ95 N)Супер Afanti Banjo! со најдобар Звук!Се фокусира на Banjo за 10 години!Afanti Музика 5 Стрингови Супер Banjo (ABJ95 N)Модел : ABJ95 NВратот : Јавор & Ружино ДрвоResonator : Пламен ЈаворFingerboard : Абонос & Школка пломбаRim : Цврсти ЈаворBackplate : ХромЗаградата : 24 компјутериСтраната : Напредни Цинк КругХардвер : ХромТон Ринг : БронзениGotoh : Високоодделение Јужна КорејаТапан Глава : RemoЗа Afanti Banjo Основан во 1988 година, Afanti Музика увозот напредна технологија од Јужна Кореја, истражување и да се подобри Banjo техника со нашите Америка партнер.

3 комплекта Alice AC139-N / H класическа китара струни титанов найлонови струни със сребърно покритие 85/15 Бронзова раната 1-6 струни

BGN 27.18

започнетекрајотДетали : Алис AC139N / H,Титаниум Најлон String Дизајн,Нормално(.028.043)Тешко Тензија(.0285 / .044),да Ви Даде Силно Чувство!!Овие Низи На Е1,Б2,G3 Се Изработени од Титаниум Најлон.Додека Г45 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана Жици Се Направени од страна на Постапката Која Ги Комбинира Традиционалните Технологија И Модерната Висока Технологија.Постои Посебен Заштитен Слој На Strings' Површината за Да се Направи Тоа поседува Силни Антиоксидантни И Згаснат Доказ Способност,Како И Удобно Допир,Доставување на Богата И Светол Тон.Состојба : 100% Сосема Нов И Одличен КвалитетМатеријал : Направен Од Одличен Квалитет Титаниум Најлон String&СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана String&Најлон CoreВе Гитара Повеќе Совршен, Добри Алатки За Да Го Замени Својата Гитара String, Добар Подарок За Гитара ПочетникТешко Тензија Нуди Светла&Rich ToneМерач : AC139Нормални / Тешко Тензија(Хартија Кутија)Погоден : Класична ГитараAC139Нормално Стрингови Материјал Инчен E1 Титаниум Најлон .028 Б2 Титаниум Најлон .032 G3 Титаниум Најлон .040 D4 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .029 А5 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .035 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .043 AC139Тешко Стрингови Материјал Инчен E1 Титаниум Најлон .0285 Б2 Титаниум Најлон .0325 G3 Титаниум Најлон .041 D4 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .030 А5 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .036 E6 СреброОбложено 85 / 15 Бронза Рана .044 Пакет : 3 Сетови од Класична Гитара СтринговиНие(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Orphee SC-55/57 класическа китара струни внесени найлон внос сребърен обвивка тел (028-045) инча няколко варианта

15.42 -29 % BGN 11.00

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даденекои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.