• Новинка
На сцената GS8500B 5-космическа китара стенни закачалка

На сцената GS8500B 5-космическа китара стенни закачалка

резултат:
BGN 159.98

Брой продукти
Налично

5-Простор Гитара Закачалка
Приказ и да го заштити вашиот гитари и басови со On-Фаза GS8500 B 5-Простор Гитара Закачалка. Изградени со црна елоксирани алуминиумски, на 48 x 4.5" база одбор месеци лесно да ѕид. На GS8500 B вклучува 5 ѕид закачалки, кои се протегаат 14.5" од ѕидот (пет закачалки може да се користи, или помалку, ако не е потребно). Ѕидот закачалки, исто така, карактеристика 45 степени вртливата десно и лево за да се обезбеди оптимално презентација и со достапност, додека ЕВА браници заштитете го вашиот оски' глава. Карактеристики & Спецификации 5 Вклучени гитара закачалки; 14.5" во должина, вртливата 45-степени десно и лево. Вклучени : 8 Монтажа Завртки Изградба : Елоксирани алуминиумски Боја : Црна Димензии : 48 x 4.5"

Подробности

Тип:
Стойка
Номер На Модела:
GS8500B
Размери:
48 х 4,5 см
Строителство:
Анодизиран Алуминий
Онлайн:
8 Крепежни Винта

Избор на купувачи

Korg CM-200 Clip-On контактен микрофон 1/4(Dia6.3 мм) мъжки телефонен жак и 5 фута (1,5 м) екранировка кабел-бял / черен / червен

BGN 20.10

Директно снимање на звук на вашиот инструмент во стил!На piezo clipза микрофон кој е дизајниран специјално за приемнициНа CM200 е контактирајте со микрофонот што може да биде прикачено на бел на дувачкиот инструмент, на мостот на виолина, или дури и на гитара или ukulele...

Nwe направи си САМ Ръчно изработени Compressor effect pedal kit full metal pre-drilled guitar stompbox pedals Kit

BGN 31.20

Направете свој Компресор ефект на возилото Така ЛесноОпис:1 Компресор PCB е дизајниран да се вклопуваат во внатрешноста на 1590 B Стил Алуминиум Stomp Кутија Случај Куќиште2...

TL Guitar Style Control Plate Import Size Chrome е подходящ за китара TL

8.29 -16 % BGN 7.00

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот е направен од металОдговара за Увоз Теле Стил Гитари со помали Садови, не CTS или други широк садовиДупки на две Садови дијаметар е 8мм1x Теле контрола плочаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

LP китара тунери тюнинговые клавишите китара двигатели глави злато

30.32 -11 % BGN 27.00

Боја : ЗлатнаМатеријал : Цинк легура .Добро дизајниран За Лес Пол ГитариКвалитетот запечатени машина главиЛево Подесување Штипки x 3Право Подесување Штипки x 3Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

6 бр седла за Флойд Роуз китара мост с струнными бъде монтирана с пружинни спирачни винтове резервни части

10.50 -24 % BGN 8.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Применливи за Флојд Зголеми Tremolo Мост Одлична изработка, изглед и прекрасна боја Преносни и издржливи да се користи Материјал : Метал Големина : како слика што е прикажано(приближно) Боја : Сребро,како слика се прикажува Количеството : 1set(6pcs) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

Ник напреднало ниво-Сребърна бутон за смычковой жаби FPC021

35.20 -6 % BGN 33.00

Напредно Ниво НикСребрена Абонос Копчето за Лак Жаба FPC021Модел Бр FPC021копчеНикелСребро.поделениСо пластични coreПолитика На Враќање : Ние нудиме 100% безусловна гаранција,ако за било која причина самиот производ можете да го вратите производот за целосна кредитна во рок од 14 дена од потпишана потврда , тоа е не вклучувајќи го времето и на други човечки фактори и акт на бога резултати.Плаќање : ЗАЧУВАМ Т / T како опција

2 броя бяла китара е заредена pickguard assembly SSS, за смяна на Fender strat

63.98 -5 % BGN 61.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

20 бр студентски троен мост от 1/4 1/2 3/4 и 4/4 размер кленов троен мост

BGN 19.18

20 Компјутери Студент Виолина Мост од 1 / 4 1 / 2 3 / 4 и 4 / 4 големина јавор виолина мост2 Парчиња Силна Карбонски Влакна Лак со Абонос Жаба 2001# сите 4 / 4 големина парче1 Buc Црна Карбонски Влакна Лак 4 / 4 со Цвет пломба Абонос Жаба модел на 2003# парче100 Компјутери Висок Степен на Виолина мост 4 / 4, виолина додаток парче1 КОМПЈУТЕР Виолина fingerboard, Абонос Fingerboard 4 / 4 парче500 грама Добар Квалитет Лак за коса 78cm, 500 грама / пакет парче1 КОМПЈУТЕР 4 / 4 Абонос ВИОЛОНЧЕЛО fingerboard 4 / 4 парче20 Компјутери Виолина Брадата Остатокот Завртка ЗЛАТО во боја 4 / 4 парче1 Сет WENGE Виолина Фитинг 4 / 4 со 1 КОМПЈУТЕР опашка црева и 1 КОМПЈУТЕР СРЕБРО Брадата, Завртка Одмор и 1 КОМПЈУТЕР Брадата Остатокот Копче СРЕБРЕНА Боја парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

KAISH 48/50/52 мм хромирани пластмасови единични макара капачка ST китара пикап на кутията

10.88 -8 % BGN 10.00

Опис На Производот : Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Хром ПозлатенМатеријал : Пластични, не МеталПикап Опфаќа Пол Проред : еден 48mm / еден 50мм / еден 52mm (Ние може да понуди било какви групи на различни големина опфаќа, ве молиме контактирајте со нас за детали)Должина : 70.5 mm Ширина : 18mm Висина : 13mmОбјектот е изработен од Пластика, а не Метал; ве Молиме проверете големини сериозно и да бидат сигурни да се измери пол проред на вашиот магнети пред да купите објект...

Страусиный Опашката Съвет Тремоло Мост За 6 Струнна Безголовой Китара Черен

BGN 71.20

Легура мост за 6 string обезглавени гитараМногу практична и издржливаПотребата за играчиНе гледам понатаму, купи веднашМатеријал : алуминиумскиГолемина : 9.5 x 8 x 4 смБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1 x Tailpiece мост сет

6 бр 30 см китара пач кабел ъглов китарните ефекти педала на кръпка олово правоъгълен скок 6 цвята PVC Безплатна доставка

BGN 39.98

6 pack Гитара Patch Кабел Аглеста Гитара Ефекти на Возилото Печ Доведе Десен Агол СкокачДимензија : 6.35mm X30cmНАШАТА ЗАЛОЖБА : Ние избрани на првитепродажба на кабли во индустријата и елиминирани колку пакување што е можно без да се жртвува квалитетот...

KAISH 10шт B500K 16 мм База китара линейни саксии с дълъг разделен вал потенциометри

9.76 -8 % BGN 9.00

Сплит вратило со крупни knurledВратило Вкупна Должина : околу 17.6 mmВратило Горниот Дијаметар (Сплит Дел) : за 5.9 mmВратило Дното Дијаметар : за 6.8 mmБаза Дијаметар : за 16.4 mmДоаѓа со Ореви и ПодлошкиАудио Коси (А) се зголемува или намалува во скатен крива мода ; Линеарни Коси (Б) се зголемува или се намалува во една линеарна модаАудио Коси (А) секогаш се користи како Тон и Линеарна Коси (Б) секогаш се користи како Волумен, но можете да користите Аудио Светлинка како на Јачината на звукот и Линеарна Коси како Ѕвонење, како и, тоа обично зависи од твоите лични желби.10x B500 K Гитара PotentiometersПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Пластмасов Гитарная Струна Моталка Скорост На Peg Гребец Мост Пин Отстраняване Удобен Инструмент Нова

1.47 -32 % BGN 1.00

Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични тешка должност и компактен string winder Може да се олабави и заострување на стрингови со релаксирање и ликвидација на подесување штипки, исто така Може да се повлече од мост игли со изрез многу корисна гитара поправка алатка Погоден за повеќето акустични и електрични гитари Големина : Прибл ...

Направи си САМ Guitar Distortion pedal Effects Pedal true bypass с висококачествен корпус 1590B китара детайли и аксесоари

BGN 30.24

Име Локација Капацитет / модел Пакет / Димензии Количество IC U1 L072 DIP8 1 Electrolytic capacitor EC2 100 UF RAD0.1 1 Electrolytic capacitor EC1,EC3 1 UF RAD0.1 2 Electrolytic capacitor EC4 47 UF RAD0.1 1 Capacitance C8 104 RAD0.1 1 Capacitance C4 100 PF RAD0.1 1 Capacitance C9 103 RAD0.1 1 Capacitance C3 RAD0.1 0 Capacitance C10 22 NF RAD0.1 1 Capacitance C11 470 NF RAD0.1 1 Capacitance Ц1 470 PF RAD0.1 1 Capacitance C5,C6,C7 47 NF RAD0.1 3 Capacitance C2 68 NF RAD0.1 1 Отпор R11 1.5 K 1 / 4 W 1 Отпор Р3,R4,R16,R23 100 K 1 / 4 W 4 Отпор R6,R9,R17,R18,r15*2 10 K 1 / 4 W 6 Отпор R10,R12 1 K 1 / 4 W 2 Отпор R5,R14 1 M 1 / 4 W 2 Отпор R20,R22 2.2 K 1 / 4 W 2 Отпор R13 2.2 M 1 / 4 W 1 Отпор R8 22Ω 1 / 4 W 1 Отпорност R1 1 / 4 W 0 Отпор R24 4.7 K 1 / 4 W 1 Отпор R7 470k 1 / 4 W 1 Отпорот R2 47 K 1 / 4 W 1 Отпор R19,R21 6.8 K 1 / 4 W 2 Диоди Д3,D5,D6 1 N916 DIODE0.3 3 Footpin switch SW1 087826 НАТОПИ 6 PIN 1 Прилагодливи отпор RV1,RV3 100 K RV5 2 Прилагодливи отпор RV2 20 K RV5 1 Ред седиште JP1 L=2.54 MM НАТОПИ 7 PIN 1 Транзистори Q1,Q2,Q3 2 N5088 ДА23 B 3 Скокач J1,J2 2 Може да се обезбеди сеопфатна ефект инструмент алуминиум школка од отворен калап, умрекастинг калапи, површината удирање, површински третман (вклучувајќи лак што се пече, вода трансфер печатење, итн.), на површината за печатење на екран, може да се обезбеди ефектот на производот ODM / OEM услуги Добредојдовте на сопствени

1 комплект скрипичных струните на най-високо качество 4 бр E A D G за 1/8 1/4 1/2 3/4 4/4 общият размер на Цигулка / Цигулка аксесоари, резервни части

7.84 -23 % BGN 6.00

Татковина 1 Сет Виолина Жици со Висок Квалитет 4 парчиња E A D G за 1 / 8 1 / 4 1 / 2 3 / 4 4 / 4 Заеднички Големина Виолина / Виолина Прибор ДеловиКарактеристики : 4 парчиња во 1 пакет, изработени од високо квалитетен челик.Тонот е богата и топло со богата хармоници ќе го.Звукот е јасна и светла.Секој string доаѓа во индивидуални пакет и се ставени заедно во една кеса.Тоа е вообичаена големина ,погоден за 1 / 8 1 / 4 1 / 2 3 / 4 4 / 4 големина на виолинаСпецификации : Материјал : ЧеликПакет големина : 11.9 * 10.7 * 0.7 cm / 4.7 * 4.2 * 0.3 воПакет тежина : 15g / 0.54 озПакет Листата : 4pcs / set Стрингови· Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 45 работни дена по вашата исплата е расчисти.· УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците...

3шт метални, месингови моста на седлото и промяна на разстоянието между струни за електрическа тялото на китарата инструменти аксесоари

6.69 -25 % BGN 5.00

3pcs Бакар Месинг Мост Enhanced Мост Saddles и Менување String Проред За Електрична Теле ГитараКарактеристики : 3pcs Месинг Мост за Теле Гитара.Елиминирање на проблемот на string преселба на седлото и менување string проред.Овие enhanced мост saddles ќе даде совршен intonation.Бланширан дното и Ален клуч вклучени.Спецификации : Материјал : МеталОбјектот големина на : 3.7 * 2.1 * 0.8 cm / 1.4 * 0.8 * 0.3 воОбјектот тежина : 31g / 1.1 озПакет Листата : 3 * Гитара Мост1 * Клуч

За Presys Blend 301 акустична китара пикап предусилвател еквалайзер тунер пиезо микрофон победи

23.79 -12 % BGN 21.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мала меморија се вклопува многу гитари Контрола на Јачина на звук Бас, Средината и Treble контрола на копчиња Вграден тјунер со LED дисплеј Фаза се префрлите Единствена оска дизајн за размена на инстант 9Volt батеријата пристап Прежичен пикап за лемењебесплатно, plug and play инсталација Низок профил, контрола на копчиња Одборот антиповратна контрола Сјај контрола за дополнителни тон обликувањето Вграден микрофон со микрофон мешавина на ниво на контрола Спецификации : Материјал : Метал,Пластика, Големина : 55x80mm2.17x3.15"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 сет Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.