• Новинка
2 броя бяла китара е заредена pickguard assembly SSS, за смяна на Fender strat

2 броя бяла китара е заредена pickguard assembly SSS, за смяна на Fender strat

резултат:
BGN 63.98
BGN 61.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас 100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Ова е нашата одлична Арктикот Бела pickguard собранието натоварен со одличен сет на Дизел бренд магнети.
Ова има 3 единствен калем магнети за класичен strat звук.
Прекинувачот е 5 начин прекинувач и жици е еден волумен и 2 на ѕвонење контроли.
Сите што треба да направите е да лемење на текст џек и вашиот подготвени да играат!
Како и со било pickguard, некои измена може да биде потребно за точната дупка усогласување, како што постојат многу различни дупка модели.
Пакетот Вклучува :
2 X Pickguard со превземање на Поврзани Производи $ 106.99 $ 35.59 $ 3.99 $ 89.99 $ 35.95 $ 9.89 $ 35.59 $ 33.59 $ 11.59 $ 8.35 $ 7.35 $ 15.59 $ 15.59 $ 8.95
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .(главно за цена ). Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.

Подробности

търговска марка:
Кмизе
Номер На Модела:
B0266
Тип:
панел Киркорова

Избор на купувачи

Nwe направи си САМ Ръчно изработени Compressor effect pedal kit full metal pre-drilled guitar stompbox pedals Kit

BGN 31.20

Направете свој Компресор ефект на возилото Така ЛесноОпис:1 Компресор PCB е дизајниран да се вклопуваат во внатрешноста на 1590 B Стил Алуминиум Stomp Кутија Случај Куќиште2...

2 Мек Полиестер Акустична Електрическа Китара Бас Регулируема Презрамка Череп Печат

13.33 -10 % BGN 12.00

Материјал : ПолиестерКомфорни и издржливи; Прилагодува за да одговара на повеќето играчиИзработени од висококвалитетен Полиестер материјал и на крајот е СТП Кожа .Соодветни за акустична гитара,електрична гитара и басУникатен дизајн; Триење и се лизгаотпорни.Ширина : 2" (5cm)Прилагодлива Должина : 90150cmГитара Рака x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Хромированное роликовое седлото Tune-O-Matic Guitar Bridge за електрически китари 1 комплект от детайли Guitarra

18.10 -6 % BGN 17.00

100% Сосема нов, не се користиОбјектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Одличен квалитет на хром замена на електрична гитара мост со заклучување мислења.Целосно прилагодливи saddles за хармоници ќе го со мазна работни валјаци, заврши со заклучување мислења и ален копче.Големина : 84.7 x 17mmМатеријал : Цинк легураБоја : ХромПакет Се Вклучени : 1 x Ролери Saddles стил МелодијаOMatic Мост2 x Stopbar studs1 x 2mm внатрешна хексагонални spanner1 x 2,5 mm внатрешен хексагонални spanner

За Presys Blend 301 акустична китара пикап предусилвател еквалайзер тунер пиезо микрофон победи

23.79 -12 % BGN 21.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мала меморија се вклопува многу гитари Контрола на Јачина на звук Бас, Средината и Treble контрола на копчиња Вграден тјунер со LED дисплеј Фаза се префрлите Единствена оска дизајн за размена на инстант 9Volt батеријата пристап Прежичен пикап за лемењебесплатно, plug and play инсталација Низок профил, контрола на копчиња Одборот антиповратна контрола Сјај контрола за дополнителни тон обликувањето Вграден микрофон со микрофон мешавина на ниво на контрола Спецификации : Материјал : Метал,Пластика, Големина : 55x80mm2.17x3.15"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 сет Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

20 бр студентски троен мост от 1/4 1/2 3/4 и 4/4 размер кленов троен мост

BGN 19.18

20 Компјутери Студент Виолина Мост од 1 / 4 1 / 2 3 / 4 и 4 / 4 големина јавор виолина мост2 Парчиња Силна Карбонски Влакна Лак со Абонос Жаба 2001# сите 4 / 4 големина парче1 Buc Црна Карбонски Влакна Лак 4 / 4 со Цвет пломба Абонос Жаба модел на 2003# парче100 Компјутери Висок Степен на Виолина мост 4 / 4, виолина додаток парче1 КОМПЈУТЕР Виолина fingerboard, Абонос Fingerboard 4 / 4 парче500 грама Добар Квалитет Лак за коса 78cm, 500 грама / пакет парче1 КОМПЈУТЕР 4 / 4 Абонос ВИОЛОНЧЕЛО fingerboard 4 / 4 парче20 Компјутери Виолина Брадата Остатокот Завртка ЗЛАТО во боја 4 / 4 парче1 Сет WENGE Виолина Фитинг 4 / 4 со 1 КОМПЈУТЕР опашка црева и 1 КОМПЈУТЕР СРЕБРО Брадата, Завртка Одмор и 1 КОМПЈУТЕР Брадата Остатокот Копче СРЕБРЕНА Боја парчеДраг Пријател, Ако сакате да купите различни објект заедно и мислам товарни е многу повеќе од вашиот expection, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе рекалкулиране на товарни спедитор за вас.Ние вредност од 5 ѕвезди позитивни повратни информации од вас, откако ќе ги примите цел.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние се обидуваме се потрудиме да ги реши проблемите за вас и да бидете среќни.

Ник напреднало ниво-Сребърна бутон за смычковой жаби FPC021

35.20 -6 % BGN 33.00

Напредно Ниво НикСребрена Абонос Копчето за Лак Жаба FPC021Модел Бр FPC021копчеНикелСребро.поделениСо пластични coreПолитика На Враќање : Ние нудиме 100% безусловна гаранција,ако за било која причина самиот производ можете да го вратите производот за целосна кредитна во рок од 14 дена од потпишана потврда , тоа е не вклучувајќи го времето и на други човечки фактори и акт на бога резултати.Плаќање : ЗАЧУВАМ Т / T како опција

Yibuy Black 3 Sensor, сензор Пьезоконтактный микрофон пикап однопутный 6.35 мм жак за акустична китара

16.02 -31 % BGN 11.00

Yibuy Црна 3 Сензор Трансдуцерот Piezo Контакт Микрофон Пикап Една Песна 6.35 mm Џек за Акустична ГитараГитара 3 Сензор Трансдуцерот Piezo Контакт Микрофон Пикап Piezo Контакт Микрофон Пикап 3 Сензор Трансдуцерот ПикапКарактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Изработен од метал и пластика чип.4.Со три сензори, еден 6.35 mm Џек.5.Погоден за акустична гитара.Спецификации : Материјал : Метал & ПластикаБоја : ЦрнаБренд име : YibuГолемина : приближно 61 x 16mm / 2.4 x 0.63 инчен (L x OD)Сензор Големина : приближно 27 x 0.6 mm / 1.06 x 0.02 инчен (Кол x T)Кабел Должина : околу 355mm / 13.98 инчиЏек : 6.35 mm / 0.25 инчиТежина : 39gПакетот вклучува : 1 x Трансдуцерот Пикап

6 бр седла за Флойд Роуз китара мост с струнными бъде монтирана с пружинни спирачни винтове резервни части

10.50 -24 % BGN 8.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Применливи за Флојд Зголеми Tremolo Мост Одлична изработка, изглед и прекрасна боја Преносни и издржливи да се користи Материјал : Метал Големина : како слика што е прикажано(приближно) Боја : Сребро,како слика се прикажува Количеството : 1set(6pcs) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

Yibuy 1.25 x 1.1 x 6 см черен алуминиев нагъната говорител Xu09 усилвател на потенциометъра ефекти дръжки замяна на пакет от 2 х

11.25 -29 % BGN 8.00

Yibuy 1.25 x 1.1 x 6cm Црни Алуминиумски Knurled XU09 Говорникот Засилувач Potentiometer Ефекти Копчиња Замена Пакување од 2 XU09 Говорникот Засилувач Potentiometer Копчиња Капа Засилувач Potentiometer Копчиња Potentiometer Контрола на Јачина на звук Knob Potentiometer КопчињаКарактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Направен од алуминиум материјал,добри и квалитетни и издржливи.4.Погоден за potentiometer,HIFI звучник,засилувач,автомобил на звукот во слушалката за контрола.5.Прекрасна замена за вашиот Potentiometer Контрола на Јачина на звукСпецификации : Материјал : Алуминиумски + ПластикаБоја : ЦрнаБренд име : YibuyГолемина на : 1.25x1.1x0.6cm / 0.49x0.43x0.23 Inch(Dxšxv)Тежина : 4gПакетот вклучува : 2 x Прецизност Копчиња

Алиса китара, бас китара Ukulele баба гума притежателя на невротрансмитер плектър невротрансмитер притежателя на невротрансмитер

BGN 0.32

Карактеристики : Пет парчиња во еден сет, мини големина и лесни; или 1 парчеИзработени од гума, лесно да се одржи на глава (помеѓу string 3&4, D&G).Погоден за гитара, бас, ukelele играч.Спецификација : Материјал : ГумаБоја : ЦрнаПроизвод големина : 2.5 * 1.2 * 1.2 cm / 1 * 0.5 * 0.5 воПроизвод тежина : 2g / 0.07 озПакет големина : 12.4 * 7.4 * 1.7 cm / 4.9 * 2.9 * 0.7 воПакет тежина : 23g / 0.8 оз

4 мотка черна коса banta 6 грама на 32 сантиметра черна коса на конска опашка за коса banta

BGN 17.47

4 хенкс висок квалитет на Црна виолина лак за коса(6ghank) 32 инчиПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

Банан Китара На Врата Клен Лешояд 22 Прагчета За Електрическа Китара На Врата На Резервни Части За Бяла Точка Инкрустация Матиран

73.58 -29 % BGN 52.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

LP китара тунери тюнинговые клавишите китара двигатели глави злато

30.32 -11 % BGN 27.00

Боја : ЗлатнаМатеријал : Цинк легура .Добро дизајниран За Лес Пол ГитариКвалитетот запечатени машина главиЛево Подесување Штипки x 3Право Подесување Штипки x 3Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

1 комплект скрипичных струните на най-високо качество 4 бр E A D G за 1/8 1/4 1/2 3/4 4/4 общият размер на Цигулка / Цигулка аксесоари, резервни части

7.84 -23 % BGN 6.00

Татковина 1 Сет Виолина Жици со Висок Квалитет 4 парчиња E A D G за 1 / 8 1 / 4 1 / 2 3 / 4 4 / 4 Заеднички Големина Виолина / Виолина Прибор ДеловиКарактеристики : 4 парчиња во 1 пакет, изработени од високо квалитетен челик.Тонот е богата и топло со богата хармоници ќе го.Звукот е јасна и светла.Секој string доаѓа во индивидуални пакет и се ставени заедно во една кеса.Тоа е вообичаена големина ,погоден за 1 / 8 1 / 4 1 / 2 3 / 4 4 / 4 големина на виолинаСпецификации : Материјал : ЧеликПакет големина : 11.9 * 10.7 * 0.7 cm / 4.7 * 4.2 * 0.3 воПакет тежина : 15g / 0.54 озПакет Листата : 4pcs / set Стрингови· Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 45 работни дена по вашата исплата е расчисти.· УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците...

Здрав Z-Образна Цинк Сплав Сребро Китара Бас Ефект Крак Конектор

12.61 -13 % BGN 11.00

Карактеристики : Бас гитара ефект на возилото конектор изработени од високо квалитетен цинк легура. Големината е совршен, лесно да се носат. Силни и издржливи.Боја : СребренаМатеријал : Цинк Легура1 x Конектор

3шт метални, месингови моста на седлото и промяна на разстоянието между струни за електрическа тялото на китарата инструменти аксесоари

6.69 -25 % BGN 5.00

3pcs Бакар Месинг Мост Enhanced Мост Saddles и Менување String Проред За Електрична Теле ГитараКарактеристики : 3pcs Месинг Мост за Теле Гитара.Елиминирање на проблемот на string преселба на седлото и менување string проред.Овие enhanced мост saddles ќе даде совршен intonation.Бланширан дното и Ален клуч вклучени.Спецификации : Материјал : МеталОбјектот големина на : 3.7 * 2.1 * 0.8 cm / 1.4 * 0.8 * 0.3 воОбјектот тежина : 31g / 1.1 озПакет Листата : 3 * Гитара Мост1 * Клуч

Направи си САМ Overdrive Guitar Effect Pedal All Комплекти With 3PDT switchTrue Bypass Electric guitarra stompbox pedals OD1 Kit

BGN 34.40

Направи свој Overdrive педалата ефектиОпис На Производот : Оваа Overdrive педалата комплет вклучува : 1*1590 B Куќиште(predrilled)1*PCB Одбор1*3 PDT Footswitch2*I / O Џек3*Potentiometers+3* бела копчиња1*DC Џек1*LED1*батеријата snap1*инструкции за ИнсталацијаКоло (пхб или лента одбор) компоненти како што отпорници, Капацитет, чипс, transistors и диодиКарактеристики : 3 Potentiometers се прилагоди VOL, на ЅВОНЕЊЕ и да се ВОЗИ...

Пластмасов Гитарная Струна Моталка Скорост На Peg Гребец Мост Пин Отстраняване Удобен Инструмент Нова

1.47 -32 % BGN 1.00

Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични тешка должност и компактен string winder Може да се олабави и заострување на стрингови со релаксирање и ликвидација на подесување штипки, исто така Може да се повлече од мост игли со изрез многу корисна гитара поправка алатка Погоден за повеќето акустични и електрични гитари Големина : Прибл ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.