• Новинка
Принцеса мъниста цвете апликация розово бална рокля цвете момиче рокля за Първо причастие рокли деца театрализованное рокля с 3D цветя

Принцеса мъниста цвете апликация розово бална рокля цвете момиче рокля за Първо причастие рокли деца театрализованное рокля с 3D цветя

резултат:
BGN 110.40
BGN 104.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Принцезата Beaded Цвет Appliques Розова бал Цвет Девојки Фустан Првата Причест Фустани Деца Церемонија Фустан со Цвеќиња 3 D
Големина На Табелата
Како Да Се Измери
Белешки A. Производство водечките време : 10-20 дена, за раш цел, ве молиме распрашува мене во прв план. Б. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( шоу на слики) Наддавање е за еден фустан само!!! В. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. D. да ми даде вашиот exactitude големина и боја со број кога ставање на ред, и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно, со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас! Д. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Ние ќе одговориме на вашите прашања, како е можно поскоро. Ако не се добие одговор ве молиме да ја испратите вашата e-mail. Се врати и Политика за Наплата сфаќаме дека тоа е тешко да купите фустани преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле. Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина фустани во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени). Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден. За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена. За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа. За Повратни информации 1) Ние се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!!! 2) Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас!!!

Подробности

Размера на бебето САЩ:
Дете-2, Дете-4, Дете-6, Дете-8, Дете-10, Дете-12
Тип Елемент:
Рокли За Момичета-Цветочниц
Номер На Модела:
FD011
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Украса:
Цветя, Beading, Перли, Апликации
Реалните Изображения:
ДА
търговска марка:
Синпуланер
Силует:
Бална Рокля
Тип Тъкани:
тюл
Отвор на вратата:
Лъжичка
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода

Избор на купувачи

Шик а-силуэтные рокля без ръкави Цвете Момиче за сватби малки момичета елегантна рокля

31.38 -14 % BGN 27.00

Шик АЛинија без Ракави Цвет Девојка Фустани за Свадби Малку Девојки Елегантен Фустанве молиме имајте во предвид : 1) цел е само за еден дел од венчаница...

Бална рокля дантела с дълъг ръкав бебешка рокля за парти с дължина до коляното тюл на няколко нива къдри дете Рожден Ден облечи цвети рокля FLG023

174.40 -5 % BGN 166.00

1 Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особеномеѓу CRTand LCD.ние не може да гарантира дека бојата на нашите фустан ќе биде точноистиот со фотографии што го видов.2...

В наличност евтини и реални снимки 8 клас абитуриентски рокли срещу врата кратко под $40USD размер 2-22W 9 цвята Бърза доставка

BGN 68.80

Во парк евтини вистински фотографии 8 одделение матурските фустани V деколте, краткото под $40 големина 222 W 9 бои брза испоракаБоја шемаМерка Водич За Нарачана НалозиИмајте на ум, ако вашиот фустан е долги ракави или натпревари јакна / wrap / beloroВе молиме да се исклучите под 4 мерења екстраВкупно Време на Испорака=Одлуки(прилагоди) Времето +Превозот ВремеПравење ВремеПревозот ВремеПоништување На ПолитикаНие разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум...

Тюркоаз 2018 евтини шаферски рокли под 50 a-line сладка къса мини шифон на цветя на облегалката на сватбени рокли, парти

80.00 -9 % BGN 73.00

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

LYGH52Едро евтини сватбена рокля за абитуриентски бал дълги дантела шаферски рокли пролет и лятото на 2018 тост на булката рокля

71.68 -5 % BGN 68.00

Додаток : Нема Еластичност : половината се 1, Овој производ има пет слоеви : четири слој на organza + еден слој на сатен 2, Горниот дел од телото, вкупно на 24 со fishbone се финализира дизајн, Здолниште голема нишало, користејќи сонцето...

Бял 2018 евтини рокли на шаферките под 50 a-line на едно рамо с дължина до пода шифон мъниста дълги сватбени рокли, парти

91.20 -9 % BGN 83.00

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

JaneVini луксозни кристални топчета дами и дълги рокли на шаферките на сватбата Чисто Back a Line шифоновое-секси вечерна рокля выпускное рокля

436.16 -49 % BGN 222.00

Jane Vini Луксузни Кристал Beaded Дами Долго Пратилки Фустани за Свадба Чиста Назад Линија Chiffon Жените Партија се Облекуваат Матурска Gown

Тъмно синя рокля на булката дълги 2018 Vestidos De Феста Vestido Longo Para Casamento скъпа приятелка на булката рокля вечерни рокли

142.40 -10 % BGN 128.00

Се препорачува Морнарица Деверуша Фустани Долг 2018 Vestidos Де Феста Vestido Долго Став Casamento Душо Слугинката НА Честа Фустан Партија ФустаниПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти...

JaneVini прости дълга рокля на булката A-Line 2018 шифоновый халат Госпожица D ' Honneur вечерни рокли, абитуриентски рокли, шаферски

200.00 -30 % BGN 140.00

Jane Vini Едноставна Долго Деверуша Фустани АЛинија 2018 Chiffon Облека Demoiselle D'honneur Формално Партија Пром Фустани Деверуша Фустани

LYGH39Едро евтини плюс размера на потребителски нов 2017 годишният цвете булката рокля дантела сватба абитуриентски рокли бяла сватбена Рокля

71.68 -5 % BGN 68.00

Додаток : Нема Еластичност : половината се 1, Овој производ има пет слоеви : четири слој на organza + еден слој на сатен 2, Горниот дел од телото, вкупно на 24 со fishbone се финализира дизајн, Здолниште голема нишало, користејќи сонцето...

Сладко Цвете Дължина До Коляното Кратко Rose Шифоновое Рокля На Булката Сватбена Рокля

126.40 -20 % BGN 101.00

КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ : Големина На Табелата : Боја Палета : Answer : ___________________________ NOTE : О : Ова се облекуваат не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики)...

SuperKimJo едно рамо къса шаферски рокли за жени сватбени рокли Vestido De Festa De Curto

142.40 -8 % BGN 131.00

деверуша фустани vestido де феста жените деверуша фустан mgoo vestido де феста де casamento симпатична краток chiffon нане зелена деверуша фустан mgoo vestido де феста curto vestido де феста vestido долго евтини гроздобер скромни неусогласеноста на евтини домот обичај помлади возрасни помлади vestido де феста долго vestido madrinha лаванда домот тинејџерите vestidos де madrinha vestidos де феста vestido де madrinha де casamento долго vestido де феста vestido долго став madrinha гроздобер chiffon партија фустан за тинејџерите vestido феста облека demoiselle d'honneur vestido preto vestidos став madrinha де casamento vestidos став феста vestido став madrinha де casamento долго vestido де феста azul коленото должина свадба гостин фустани vestidos madrinha vestidos став феста де casamento vestido долго де феста италијански vestido де casamento став convidada скромна свадба партија се облекуваат vestidos largos став bodas vestido де novia vestido став феста икрата де mariage dama фустани увезени едноставна земја стил помлад vestido долго madrinha vestido де novia vestido де formatura долго com renda облека облека де demoiselle d'honneur adulte vestidos став bodas свадбата пратилки brautjungfernkleid фустани за свадба гости vestido де гала партија фустани за јуниори за западен стил сестра на невестата фустани фенси beaustiful најновите дизајни на фустани фустани за свадби свадба партија се облекуваат мајка на слугинката за тинејџерите brautjunfernkleid свадба bridemaids фустани за свадби вистински фотографииДобредојдовте на нашата продавница, Роуз е Булчински...

Реална Снимка Русалка Рокля На Булката Апликация Къси Ръкави, Шапки O Образно Деколте, Сатен, Лък Отпред Розова Рокля На Булката Прислужница Vestidos

220.80 -30 % BGN 155.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални ОЕМ & ODM фабрика во Suzhou,Кинески најголемите венчаница& вечер фустан на пазарот ...

Tanpell без презрамки русалка шаферски рокли розова рокля без ръкави, с дължина до пода жените сватба парти официална дълга рокля на шаферка

302.10 -43 % BGN 172.00

Tanpell strapless сирена деверуша фустани розова ракави кат должина gown жените свадба партија формално долго деверуша фустан

Черно матирано атласное рокля-майката на булката с бели кружевными апликации A-Line Tea-Length елегантна вечерна рокля за жените SBD09

300.80 -5 % BGN 286.00

1 Добредојдовте на нашиот Suzhou SunzeФустани Продавница2 Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превези petticoat.3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.