• Новинка
Реални 3 м дантелени апликации Завързана край катедралата дължина булчински воали дълга булчински воали евтини сватбени аксесоари, булчински воали

Реални 3 м дантелени апликации Завързана край катедралата дължина булчински воали дълга булчински воали евтини сватбени аксесоари, булчински воали

резултат:
BGN 57.60
BGN 54.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Бесплатен превозот боја на слонова коска 1 слој со Чешел 1piece исто така е можно Големина(Должина : ширина : ) Должина 300cm +80см ШИРИНА ОД 300 CM
Експрес начини :
Кина Пост Воздух Пошта е бавен , па кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail, ве молиме проверете дали времето е во ред за тебе, и Ако ви треба фустан Итна , тогаш можете да изберете e-EMS,EMS,DHL,UPS-от,Aramex,Fedex,SF express,RPX,GATI итн, овие се Изразат голема брзина,ви благодариме.
Нормално превозот време :
Од кина пост : 25-50 дена (Пристигнат Сите Земји, Испраќање на Бразил, треба 50-80 дена).
Со e Packet : 10-20 дена (Пристигне се Обединуваат Државите,Русија,Austrlia,велика БРИТАНИЈА,Франција,Израел,Саудиска Арабија,Украина,Бразил,и така натаму )
Со GATI : 8-12 дена (Само Пристигнат Индија)
Со SF експрес : 7-10 дена (Пристигне САД ,Јапонија,Сингапур ,Кореја, Малезија, Австралија, Индија, Виетнам)
Со DHL : 7-9 дена од Страна на ПРОЗОРЦИ : 7-9 дена од Страна на E-ЕМС : 10-20 дена .
Со ЕМС : 8-12 дена Од Fedex : 7-9 дена
Со RPX : 7-10 дена Од Aramex : 7-8 дена .

Подробности

Цвят:
Слонова кост
Дължина На Продукта:
300cm
Тип Елемент:
Сватбени Воали
Пол:
Жени
Материал:
Polyester
Тип:
Соборная Завесата
търговска марка:
LOVSKYLINE
Техника:
Апликация
Отдел Име:
Възрастен
Номер На Модела:
ЗДХ001
Воал Слоеве:
Един слой
Стил Край Воал:
Дантелен Ръб
Цвят:
Слонова кост
Количество(MOQ):
1 част също се приема
Опаковка:
Чанта 1pc / opp
доставка:
По пощата на Китай epacket (Безплатна доставка)
срок на доставка:
2-3дни
Място на произход на стоките:
Дзянсу, Китай (Континентален)

Избор на купувачи

Безплатна Доставка Евтини 6 На Обръч Сватбена Рокля, Сватбената Пола, Елегантен Долната Пола С Обръч

44.80 -13 % BGN 39.00

1) во порибување предмети (испраќање на вас во прв пат)2) 1piece исто така е можно3) Должина на : 110±5 CM половината димензии : 6095cm Најголемиот дијаметар : 120cm4) Боја : бела5) 6 PCS на ОбрачотПанорама на венчаница,Само за вас !!!

2 Слой Булчински Воали 3 Метра Завързана Край На Завесата Катедралата Дължина Булчински Воали Бял / Слонова Кост Булчински Воали

BGN 25.58

Опис Состојба : Нова без ознакиБоја : Бела или IvorЧешел : Додадете чешел на врвотСлој и должина : 2 слој 70cm / 300cm Ширина : 150 смПотекло : произведено во Кина Плаќање прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Превозот Сите Ние свадба Додатоци ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail во рок од 24 часа откако вашата исплата е расчисти на Зачувам ...

2018 булчински воали дълги воали за деца двуслойни молив край бяла пинк аксесоари за коса за момичета-цветочниц дантела Schleier BV005

14.24 -2 % BGN 14.00

Почитувани Купувачот : 1 Свадба превез има 2 слоеви .2 Ние го имаме во бела ,розова, сина , пурпурна и fuchsia Кога ќе изберете Црвена боја , ние ќе ви испратиме Fuchsia .3...

По-евтина цена, горещо продава 2 слой 3 обръч еластичен колан сватбена рокля дантела рокля долната пола долната пола с обръч сватбена рокля

BGN 14.38

>Модел ПрикажанЕвтини Цена Топла Продажба 2 layer 3 Обрачот Еластичен Појас Булчински Gown Drawstring Фустан Petticoat Underskirt Crinoline Свадба Облечи>Боја табела>Како да се измери големината>Големина на табелатаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

TOPQUEEN S372 Royal Медал Занаятите сватбени колани планински кристал, кристали, мъниста нови дрънкулката сватбен колан сватбени аксесоари за парти

46.38 -1 % BGN 46.00

TOPQUEEN БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ S372 Нови Arrivel Beaded Свадба Ремени Свадба sashes, BeadedСвадба Ремени Булчински SashesНие знаеме како пофини детали направи вашата свадба дека дополнителните малку посебни и тоа е со тоа на ум дека сите наши булчински sashes / венчаница ремени и додатоци се рачно изработени...

Кристален воал дължина на върха на пръста, булчински воали 1 слой булчински воали бяла / светла слонова кост булчински воали

BGN 25.58

Опис Состојба : Нова без ознакиБоја : Бела или светло слонова коскаСлој и Должина : 1 слој за 88cm Чешел : со метален чешел на врвотПотекло : произведено во Кина Плаќање прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Превозот Сите Ние свадба Додатоци ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail во рок од 24 часа откако вашата исплата е расчисти на Зачувам ...

Нов пристигане ръчно изработени блестящ CZ Диамантената сватба на колан / DIY колан на талията / вечерна рокля колан 1103

19.18 -22 % BGN 15.00

Добар квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство!Физички ШоуСтил ШоуНачин На Плаќање1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел .2.Прифаќаме само начин на плаќање3.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот1...

Зона сватбени рокли, булчински колан, луксозна диамантена Crystal булката, бели коралови сватбени колани и колан с цвят на слонова кост, мини-стил

BGN 35.20

Убава rhinestones applique е страна пораби на бел сатен панделки кои имаат завршено завршува (не протриване) Доброто, женски и гламурозна со долга насоки на сатен, совршен додаток за вашата свадба ден...

2018 Нова Безплатна доставка на Едро на 1000 бр./лот сватбена украса романтична Atificial цветя полиестер сватбени листенца от рози Patal

4.88 -18 % BGN 4.00

2016 година Нови Бесплатен Превозот на Големо 1000pcs / многу Свадба Декорација Романтична Atificial Ливчиња Цвеќиња Полиестер Свадба Ливчиња од Роза Драг пријател,за ливчиња од роза,тоа мора малку боја разлика,се надевам, ќе може да се разбере...

TOPQUEEN S353 сватбен колан колан високо качество на перли жените на булката е аксесоар колан Кристални мъниста сватбена колани ръчно изработени

19.18 -1 % BGN 19.00

TOPQUEEN S353 Bridal Појас Sashes Висок Квалитет Бисери на Жените Додаток Невестата Појас Кристално мушка Свадба рачно изработени појасиНие знаеме како пофини детали направи вашата свадба дека дополнителните малку посебни и тоа е со тоа на ум дека сите наши булчински sashes / венчаница ремени и додатоци се рачно изработени...

Романтичен букет De Mariage Buque De Casamento на Сватбени цветя, сватбени букети Buque De Noiva Bruidsboeket Daisy Bouquet 0306A

BGN 41.06

Романтични Букет Де Mariage Buque Де Casamento Свадба Булчински Букети Цвеќиња Buque Де Noiva Bruidsboeket Daisy Букет 0306 AКупувачот Совети1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2...

2017 нов бял / черен дълъг Русалка долната пола за сватбени рокли с обръч в долната пола saiote de noiva 1 обръчи

37.30 -36 % BGN 24.00

100% Вистински фотографии, она што го видов ќе биде она што ќе добиете заАко не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.Забелешка : Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете "Други боја" или "Повеќе Боја" боја на опција, а потоа ја напушти боја број во цел забелешка...

modabelle High-end Custom Розов цвят Ivory булчински букет от изкуствени рози, божур Хортензия ръчно изработени булката държи букет цветя 2018

118.08 -20 % BGN 94.00

modabelle Highend Обичај Розова боја на слонова коска Свадба Букет Вештачки Рози Peony Hydrangea рачно изработени Невестата Држи Цвет Букет 20181)Плаќањето е поради страна на VISA,Master Card,Western Union,Money Bookers,Банкарски Трансфер, QIWI.2) Купи повеќе заштедат повеќе...

Modabelle Royal Blue Сватбени Букети С Кристални Копринени Рози Изкуствен Булчински Букет От Изкуствени Сватбени Букети Булки 2017

76.80 -30 % BGN 54.00

Welcom на нашата продавница Здраво! Ние сме една фабрика,Се ќе препродавач или сакате да биде нашиот агент ? Имаме најниска трговија на големо цена за вас...

Kyunovia Crystal сватбен колан сватбен колан планински кристал колан сватбена рокля, колан, Пояс Кристал кристал направи си САМ сватбена колан FB23

13.02 -8 % BGN 12.00

Kyunovia Кристал Свадба Појас Булчински Sash Кристал Кристал Sash венчаница Sash Појас Кристал Кристал DIY Свадба Sash FB23Материјал : Rhinestones + Сатен Лента Големини : Rhinestones дел : должина : околу 35cm; Width : прибл 3.6 cm Лента дел : Должина : околу 270cm; Width : прибл 2c m N et Тежина : околу 60 g[Достапни Боја Шема]Вистински снимки****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES...

NIXUANYUAN ново качество на бална рокля с буйна дължина на пода тюл в долната пола сватбена рокля долната пола 2018 безплатна доставка

BGN 38.40

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co.,LtdАко сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Важно : Ако сте од БРАЗИЛ , ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога се врши плаќање, без неа, не можеме да ја објавите на пратката...

Цвете сватба лента за глава сватба Лента луксозни и елегантни сватбени шапки MissRDress сватбена прическа сватбена украса JK855

BGN 13.92

Добредојдовте на Miss RDress продавницаМило да ви се исполнат тукаИмаме работено во булчински додатоци многу години...

бяла долната пола лодка врата шампанско, дантела тайна стягам сватбена рокля отвън jupon момиче рокля, аксесоари, сватбена болеро от дантела

BGN 30.24

бела petticoat Брод вратот шампањ Чипка Обвива Чипка венчаница надвор jupon девојка фустан додатоци свадба bolero чипка

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.