• Новинка
бяла долната пола лодка врата шампанско, дантела тайна стягам сватбена рокля отвън jupon момиче рокля, аксесоари, сватбена болеро от дантела

бяла долната пола лодка врата шампанско, дантела тайна стягам сватбена рокля отвън jupon момиче рокля, аксесоари, сватбена болеро от дантела

резултат:
BGN 30.24

Брой продукти
Налично


бела petticoat Брод вратот шампањ Чипка Обвива Чипка венчаница надвор jupon девојка фустан додатоци свадба bolero чипка

Подробности

Цвят:
Бяло, Черно, Червено, Шампанско, Слонова Кост
Размер:
One Size
Тип Елемент:
тайна сватба
Техника:
Вязаный на една кука
Материал:
Polyester
търговска марка:
УИТНИ·ВАН
Отдел Име:
Възрастен
Номер На Модела:
201880

Избор на купувачи

Зона сватбени рокли, булчински колан, луксозна диамантена Crystal булката, бели коралови сватбени колани и колан с цвят на слонова кост, мини-стил

BGN 35.20

Убава rhinestones applique е страна пораби на бел сатен панделки кои имаат завршено завршува (не протриване) Доброто, женски и гламурозна со долга насоки на сатен, совршен додаток за вашата свадба ден...

2017 нов бял / черен дълъг Русалка долната пола за сватбени рокли с обръч в долната пола saiote de noiva 1 обръчи

37.30 -36 % BGN 24.00

100% Вистински фотографии, она што го видов ќе биде она што ќе добиете заАко не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.Забелешка : Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете "Други боја" или "Повеќе Боја" боја на опција, а потоа ја напушти боја број во цел забелешка...

Новият пристигането на поръчка черните сватбени аксесоари 2018 долната пола долната пола рокабили

29.86 -20 % BGN 24.00

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, безтоа, ние не може да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање.Нови Пристигнување Сопствени направени Црна свадба додатоци 2018 underskirt petticoat рокабилиВе Молиме Пополнете Го Овој Формулар : (Се Облекуваат Големина)(1)Биста : __(2)Половината : __(3)Хип : __(4)Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : __(5)рамо до Рамо : __Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.)(6) Armseye : __(7) Bicep : __(8)Рамо Точка да Зглоб : __(8)Рамо до Биста : __

2018 Нова Безплатна доставка на Едро на 1000 бр./лот сватбена украса романтична Atificial цветя полиестер сватбени листенца от рози Patal

4.88 -18 % BGN 4.00

2016 година Нови Бесплатен Превозот на Големо 1000pcs / многу Свадба Декорација Романтична Atificial Ливчиња Цвеќиња Полиестер Свадба Ливчиња од Роза Драг пријател,за ливчиња од роза,тоа мора малку боја разлика,се надевам, ќе може да се разбере...

TOPQUEEN SH124 сватбени колани ръчно изработени сватбен колан колан за булката сватбени аксесоари тънки презрамки за Abiye Night Dress

BGN 25.58

TOPQUEEN жените SH1124 рачно изработени Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за партијатаНие знаеме како пофини детали направи вашата свадба дека дополнителните малку посебни и тоа е со тоа на ум дека сите наши булчински sashes / венчаница ремени и додатоци се рачно изработени...

Modabelle Royal Blue Сватбени Букети С Кристални Копринени Рози Изкуствен Булчински Букет От Изкуствени Сватбени Букети Булки 2017

76.80 -30 % BGN 54.00

Welcom на нашата продавница Здраво! Ние сме една фабрика,Се ќе препродавач или сакате да биде нашиот агент ? Имаме најниска трговија на големо цена за вас...

TOPQUEEN S372 Royal Медал Занаятите сватбени колани планински кристал, кристали, мъниста нови дрънкулката сватбен колан сватбени аксесоари за парти

46.38 -1 % BGN 46.00

TOPQUEEN БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ S372 Нови Arrivel Beaded Свадба Ремени Свадба sashes, BeadedСвадба Ремени Булчински SashesНие знаеме како пофини детали направи вашата свадба дека дополнителните малку посебни и тоа е со тоа на ум дека сите наши булчински sashes / венчаница ремени и додатоци се рачно изработени...

Луксозни изкуствени цветя изход Crystal сватбени букети 2018 нов сив шаферски букети сватбени аксесоари buque de noiva

177.60 -10 % BGN 160.00

Луксузна Вештачки Цвеќиња Rosette Кристал Свадба Букети 2018 Нови Сива Деверуша Букети Свадба Додатоци buque де noivaБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

2018 булчински воали дълги воали за деца двуслойни молив край бяла пинк аксесоари за коса за момичета-цветочниц дантела Schleier BV005

14.24 -2 % BGN 14.00

Почитувани Купувачот : 1 Свадба превез има 2 слоеви .2 Ние го имаме во бела ,розова, сина , пурпурна и fuchsia Кога ќе изберете Црвена боја , ние ќе ви испратиме Fuchsia .3...

Цвете сватба лента за глава сватба Лента луксозни и елегантни сватбени шапки MissRDress сватбена прическа сватбена украса JK855

BGN 13.92

Добредојдовте на Miss RDress продавницаМило да ви се исполнат тукаИмаме работено во булчински додатоци многу години...

NIXUANYUAN ново качество на бална рокля с буйна дължина на пода тюл в долната пола сватбена рокля долната пола 2018 безплатна доставка

BGN 38.40

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co.,LtdАко сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Важно : Ако сте од БРАЗИЛ , ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога се врши плаќање, без неа, не можеме да ја објавите на пратката...

2 Слой Булчински Воали 3 Метра Завързана Край На Завесата Катедралата Дължина Булчински Воали Бял / Слонова Кост Булчински Воали

BGN 25.58

Опис Состојба : Нова без ознакиБоја : Бела или IvorЧешел : Додадете чешел на врвотСлој и должина : 2 слој 70cm / 300cm Ширина : 150 смПотекло : произведено во Кина Плаќање прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Превозот Сите Ние свадба Додатоци ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail во рок од 24 часа откако вашата исплата е расчисти на Зачувам ...

Г. В Присъствието На Романтична Сватба Булката Розови Перли Са Изкуствени Цветя, Сватбени Букети Ръчно Изработени Сватбени Букети

BGN 57.44

2016 Година Во Парк Романтична Свадба Деверуша Се Зголеми Бисери Вештачки Цвеќиња Булчински Букети Рачно Изработени Свадба Букетиовој букет употреба три боја лента,слонова коска,светло сина и tiffani сина.ако ви треба други бои,ве молиме да ни оставите порака,имаме 19colours во парк сега.1 ,2 слонова коска ,Шампањ 3 ,incarnadine розова 4 ,светло Розова 5 ,Розова 6 ,Длабоко Розова 7 ,Црвена8 ,Розова Пурпурна 9 ,светло Виолетова 10 ,Дип Парпл, 11 ,Виолетова 12 ,Црвена Роза 13 ,Вино Црвено14 ,Светло Зелена 15 ,Tiffani Светло Сина 16 ,Tiffani Сина 17 .Длабоко Зелена 18 ,Сина 19 ,Жолта

Безплатна доставка жени зима ръкави евтини перлена сватба тайна топла кожа Болеро сватбени раменете орар вечерна парти палто

BGN 15.84

Производ ФотоБрој На Модел НаMS701 Фабрика Име Loveforever венчаница Фабрика Во Suzhou Скала Две Фабрики во Suzhou Кина, повеќе од 120workers,12sellers Наплата се Врати Ако се направи погрешен големина и боја, ќе прифати наплата и враќање

Три Метра Дълга Катедралата Сватба Воал От Мъниста От Слонова Кост Сватбени Воали, Сватбени Аксесоари С Кристали

46.38 -20 % BGN 37.00

Почитувани,овој превез е 3 метри,боја на слонова коска во парк.Брзо испраќање!Ако сакате бела боја,ве молиме контактирајте ме.1...

Мода е просто евтини бели булчински воали сатен, край два слоя сватбен аксесоар булчински воали безплатна доставка

11.28 -29 % BGN 8.00

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликМоден Едноставен, евтини бела Свадба Превез Сатен работ две слој свадба додаток булчински превез бесплатен превозотБојата може да има малку разлика меѓу CRT екранот и LCD екранотако сакате да обичај прави pls дозволете ни да ги знаете : 1.Биста =___инчи или cm2.Половината =___инчи или cm3.Колковите =___инчи или cm4.Рамо до половината =___инчи или cm5.Половината до подот без чевли =___инчи или cm6.Рамо до подот без чевли =___инчи или cm7.Висина =___ инчи или cm(од врвот на главата до подот без чевли)8.Фустан во боја =___ (изберете Било која боја или слика покаже боја)Answer : ___________________________ NOTE : Сопствени Направени се облекуваат не прифаќа враќањеВи благодариме за посетата на нашиот вебсајт,ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

7 златни цветя, изкуствени цветя, сватбени букети 2017 нова мода романтична сватба булката брошка букети сватбени аксесоари

75.20 -10 % BGN 68.00

7 Бои Злато Вештачки цвеќиња Свадба Букети 2017 Нова Мода Романтична Свадба Деверуша brooch Букети Свадба AccessiesБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

Реална снимка 3 метров гребен слонова кост катедралата сватба воал, дълъг Дантелен ръб на булчински воали сватбени аксесоари за булката Мантилья булчински воали

36.00 -8 % BGN 33.00

Опис : 1)свадбен превез булчински превез свадба додатоци2)трговија на големо / мало3)унапредување цена4) Бесплатен превозот5)брза испорака време во рок од 23 дена6)Гарантира 100% 7) боја на слонова коска ,чипка превез8)1piece исто така е можно9)должина : 330cm10)булчински превез / свадба превез / свадба додатоциПанорама на венчаница,Само за вас !!!Експрес начини : Кина Пост Воздух Пошта е бавен , па кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail, ве молиме проверете дали времето е во ред за тебе, и Ако ви треба фустан Итна , тогаш можете да изберете eEMS,EMS,DHL,UPSот,Aramex,Fedex,SF express,RPX,GATI итн, овие се Изразат голема брзина,ви благодариме.Нормално превозот време : Од кина пост : 2550 дена (Пристигнат Сите Земји, Испраќање на Бразил, треба 5080 дена).Со e Packet : 1020 дена (Пристигне се Обединуваат Државите,Русија,Austrlia,велика БРИТАНИЈА,Франција,Израел,Саудиска Арабија,Украина,Бразил,и така натаму )Со GATI : 812 дена (Само Пристигнат Индија)Со SF експрес : 710 дена (Пристигне САД ,Јапонија,Сингапур ,Кореја, Малезија, Австралија, Индија, Виетнам)Со DHL : 79 дена од Страна на ПРОЗОРЦИ : 79 дена од Страна на EЕМС : 1020 дена .Со ЕМС : 812 дена Од Fedex : 79 денаСо RPX : 710 дена Од Aramex : 78 дена .

Елегантен 2017 Лакът Сватбени Ръкавици От Дантела И Сатен За Сватбени Ръкавици С Панделки Луси Се Отнася За Ръкавици, Които На Сватбени Аксесоари

26.40 -9 % BGN 24.00

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

Плюс размер 2 на обръч цвят на слонова кост или бяло сватбена рокля влак долната пола кринолины пълни слипы долната пола се вписва размерът на САЩ от 16 W до 24 W

BGN 38.38

Состојба : Нова без ознакиБоја : Бела или боја на слонова коскаГолемина : Прилагодлив половината од 90см120cm,Од половината на полите за 110cm,На обемот на дното обрачот : 360 смИспорака Тежина : 0.800 kgПотекло : произведено во КинаПлаќањеПрифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПревозотСите ние свадба Додатоци ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet во рок од 24 часа откако вашата исплата е расчисти на Зачувам...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.