• Новинка
Елегантна Дантела Русалка Сватбени Рокли Boho O Образно Деколте На Гърба Секси Сватбени Рокли Почистване Влак Реални Снимки Off White Bride Dress

Елегантна Дантела Русалка Сватбени Рокли Boho O Образно Деколте На Гърба Секси Сватбени Рокли Почистване Влак Реални Снимки Off White Bride Dress

резултат:
BGN 286.40

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !
Елегантен Чипка Сирена Свадба Фустани Boho О Вратот Backless Секси Свадба Наметки Издржам Воз Вистински Фотографии Исклучување Бела Невестата Се Облекуваат
Вистинска Боја Своч
За Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) :
1. Кога изберете стандардна големина, ве молиме љубезно видите детални мерења се carefull, и потоа да го изберете, сите не се вклопува во одредена големина
2. При изборот на сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери точно, ве молиме одете на професионална seamstress да се мери.
3. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. Сепак, ние може да mail слободни ткаенина своч, вие само треба да се плаќаат такси превозот.
4. Ќе има дополнителни US$30.0 надоместоци за плус големина или комплицирано промена на дизајн на услугата на вашата нарачка.
5. Ако има било какви прашања кога ќе се облекуваат, ве молиме контактирајте со нас во време, така што ќе може да се најде подобро решение за вас, осигурајте се дека се задоволни.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, обичай размер
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
За Бременни Жени:
No
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вграден сутиен:
ДА
търговска марка:
БРИТНРИ
Украса:
Дантела И Колан
Плат, Булчински Рокли:
Дантела
Стил Ръкави:
Редовен
Влак:
Влак Почистване / Четки
Задната Част На Конструкцията:
Без облегалки
Елемент На Модата:
Реколта
Номер На Модела:
CJ20180322002
Талия:
Натурални
Реалните Изображения:
ДА
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Силует:
Русалка/Тромпет
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Място на произход на стоките:
Дзянсу, Китай (Континентален)
Тип На Изображението:
Позоваването На Изображението
направени по поръчка:
ДА
Цвят:
Бял или слонова кост
По-големи размери:
ДА

Избор на купувачи

Vestido de noiva White boda Wedding dress 2018 Casamento Vestidos de новия bride dress gelinlik цветни дантелени сватбени рокли

206.40 -20 % BGN 165.00

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање.Vestido де noiva Бела boda венчаница 2018 Casamento Vestidos де novia невестата се облекуваат gelinlik Шарени Чипка Свадба фустаниВе Молиме Пополнете Го Овој Формулар : (Се Облекуваат Големина)(1)Биста : __(2)Половината : __(3)Хип : __(4)Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : __(5)рамо до Рамо : __Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.)(6) Armseye : __(7) Bicep : __(8)Рамо Точка да Зглоб : __(8)Рамо до Биста : __

ZJ9023 нов състав на американските 2-26 бял / слонова кост гънка във кристална топка булчинската рокля на булката Рокли

175.98 -28 % BGN 127.00

Експрес : зема 512 дена да пристигнеВоздухопловната : зема 1140 дена да пристигнат.За да се осигурате дека сте ја примите вашата цел данок на увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност...

Спагети каишка линия дантели сватбена рокля романтична уникален дизайн 2017 нов стил Drop Ship

BGN 284.80

Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.Оваа реална фотографија се облекуваат не се вметнете градник и надеж, малку малку се види преку, ако ви треба обвивка и вметнете градник, ве молам дозволете ми да знам.EMS : Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.Околу 2530 дена стигнат до Аргентина & Бразил.DHL : Околу 37 дена да повеќето Земјата.Околу 7 дена стигнат до Бразил, но треба CPF Број и може да чини обичај такса.

Favordear New Boat Neck See Through Back Bridal Dress vestidos de новия 2017 бална рокля с дълъг ръкав дантелени сватбени рокли

110.40 -25 % BGN 83.00

КО Е Булчински Куќа е меѓународен бренд на венчаница, која основана во 2006 година.Секоја година неколку милиони фустани се продаваат во глобалната продажба.Ние сами и контрола на сите аспекти на бизнис,од производство на дизајн / контрола на квалитет и продажба,овозможувајќи ни да enture дека сите производи се со висок квалитет.Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail,Која време на испорака е секогаш за 3060 дена, исто така е нестабилен,понекогаш е брз, но понекогаш е бавна...

Boho сватбени рокли 2018 V образно деколте лейси апликация сватбена рокля дълга сватбена рокля цвят на слонова кост тюл Vestido de Новия NW24

329.42 -15 % BGN 280.00

Бренд Име Fanovais Стил Број nw24 Ткаенина Tulle, Разубавувањето Чипка, Applique Целосно Наредени Да се Изградиво Градник Да Fishbones Да Затворање ykk zip Боја Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 1530 дена MOQ 1 Парче Примерок Време 78 дена Сопствени направени Да Пратката DHL / Федекс / UPS / ТНТ / EMS / Aramex / ПАТАРИНА / EquickАко фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рок од 48 часа! Ние не прифати да се врати назад за да нема причини .

Роза мода дълги ръкави и дантели сватбена бална рокля с V образно деколте Принцеса сватбена рокля с Царски влак подвижна Кристал колан

BGN 686.40

Цената е за фустан само, за појавување на petticoat ќе биде потребно да се направи здолниште совршен Ве молиме проверете на линкот подолу за да се појавување на еден.П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

Рамо С дълги ръкави тих и спокоен парк дантела Русалка булчинската рокля дантела сватбена рокля Vestidos de Noivas реални снимки

339.20 -30 % BGN 237.00

Фустани можеби, исто така, како што се : чипка венчаница, сирена свадба се облекуваат, две парче венчаница, свадба се облекуваат со ракави, линија венчаница, бал, лето венчаница, плажа свадба се облекуваат, плус големинаОва е завршена фустан прилагодени и фотографирани од Роза Moda...

Секси дантелени апликации с мъниста Русалка сватбени рокли 2018 тюл пола плюс размера на сватбена рокля съд влак Vestido de noiva

279.98 -18 % BGN 230.00

Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез,ракавици, shawl,круна,итнВе молиме Одберете ја Големината Според Нашите Големина на Табелата На сликата подолуСнимањето светлина и поставување на вашиот компјутер на екранот може да предизвика мала боја mismatchesОвој фустан може да се прилагоди за различни бои и големини.Кога ќе се направи ред,ве молиме испратете порака до нас за вашата големина детали,Биста,половината,колковите обемот и висината,ако други prombles,можете исто така да се поврзете со насПред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања...

Нови Сватбени Рокли 2018 Без Презрамки Топка Рокля Тюл Светло Синьо Сватбена Рокля Дантелени Апликации Рокля С Подвижна Влак

BGN 318.40

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Најновите Свадба Наметки 2018 Strapless Бал Tulle Светло Сина Свадба Фустан Од Чипка Appliques Фустан Со Кој Се Одвојува ВозВистинска Боја СвочЗа Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) : 1...

Секси Прозрачни Mermaid Wedding Dresses 2017 Дантела Applique Illusion Neck Cap Ръкави С Отворен Гръб Шаферски Рокли Robe De Mariage

499.20 -10 % BGN 449.00

Секси Чиста Сирена Свадба Фустани 2017 Чипка Applique Илузија Вратот Капа Ракави Backless Невестата Фустани Облека Де MariageГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАБОЈА ШЕМАКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИСите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува : 1.Целосна биста= __ cm2.Половината = __ cm3.Колковите= __ cm4.Рамо до Подот =_cm5...

Просто Неформалното Сватбена Рокля Лъжичка Врата Апликации На Дантела Дължина На Пода Шифон Плаж Сватбена Рокля

192.00 -16 % BGN 161.00

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Едноставна Неформалниот Венчаница Лажичка Вратот Appliques Чипка Кат Должина Chiffon Плажа Свадба ОблечиВистинска Боја СвочЗа Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) : 1...

BANVASAC 2018 дантела апликация бална рокля Сватбена рокля Половината ръкави кристали облегалката бродерия съд влак сватба рокли

204.80 -30 % BGN 143.00

International shipping1.Светот2.Време на испорака : Од Воздухопловната / Airparcel : Генерално, за 721 Работни дена (Бесплатен Превозот)Од Express : Општо земено, околу 46 работни дена3...

Близък Изток МОДА, СТИЛ, луксозен цвете от дантела апликация кристали бална рокля сватбена рокля 2017 нов дълъг влак сватба рокли Рокля

1438.88 -49 % BGN 734.00

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

Елегантни сватбени рокли A-line скъпа тюл, дантела, дълги вечерни сватбени рокли 2018 Нов Vestido De Noiva Custom Size WD60

468.80 -26 % BGN 347.00

Зошто да Изберете КРАЛИЦАТА СВАДБА?1.Обичај Големина и Боја за Слободни!2.Сервисот За 24 Часа *7 Дена!3.Брзо се Изразат,само 37 Дена!ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ДОБРА ЦЕНА,НЕ ПОСТОИ РИЗИК ШОПИНГ!!!ФотографииПроизводство, ОбработкаГолеминаНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ : 1.What's вашиот предност?A : Excelelnt Квалитетот+Добра Услуга+Добра ЦенаQ : 2.Can ќе обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики?A : Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики.Q : 3.Can јас custom size? A : Да,ние може да custom size за вас слободно...

Dressv елегантен scoop neck сватбена рокля линии с дължина до пода апликация с къс ръкав сватба на открито, и църквата дантела сватбени рокли

366.99 -42 % BGN 213.00

Dressv домот лажичка вратот свадба се облекуваат линија кат должина appliques кратки ракави булчински отворено&црква чипка свадба фустаниDressv домот лажичка вратот свадба се облекуваат линија кат должина appliques кратки ракави булчински отворено&црквачипка свадба фустани е едноставна,шармантна и модни свадба се облекуваат.секси кратки ракави,со лажичка деколтелинија силуета,Embelishes со appliques...

Noiva Апликация Цвете Бална Рокля Сватбена Рокля 2018 Scoop Neck Cap Ръкав От Дантела Принцеса Сватба Плюс Размера На Сватбена Рокля

200.00 -14 % BGN 172.00

Нарачки може да треба да се расчисти царината во вашата земја Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци...

Crystal Цзян 2018 ново дантелено бална рокля Сватбена рокля плюс размер сватбени рокли Секси облегалка дантела с дълъг ръкав на сватбена рокля

BGN 364.80

Добредојдовте на нашата продавница !Нова Мода 2017 Секси Долги Вечерни Фустани Сирена Ракави КатДолжина Chiffon Црна Кристал Формално Вечерни ФустаниГолемина На ТабелатаБоја шемаМерењаНие треба големина како што е подолу : Биста : _________ cm / инчиПоловината : _________ cm / инчиКолковите : _________ cm / инчиРамо до рамо : _________ cm / инчиРамо до подот : _________ cm / инчиРамо до подот со чевли : _________ cm / инчиВисина : _________ cm / инчиПосебни барања : : __________________ПревозотКога ќе го поставите цел,pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Beauty-Emily White Satin Wedding Party Dresses V-образно деколте и цип A-Line ръкави сватбени рокли 2017 сватбени рокли

333.76 -37 % BGN 210.00

Напомена : Сите големина земе со рака Мерење ќе биде од 1 до 3cm разлика од различен начин Големина на Табелата НИ Големина 2 4 6 8 10 12 14 16 инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32.5 83 33.5 84 34.5 88 35.5 90 36.5 93 38 97 39.5 100 41 104 Половината 25.5 65 26.5 68 27.5 70 28.5 72 29.5 75 31 79 32.5 83 34 86 Колковите 35.75 91 92 36.7537.75 96 38.75 98 39.75 101 41.25 105 42.75 109 44.25 112 Шупливи до Подот 58 147 58 147 59 150 59 150 60 152 60 152 61 155 61 155 Плус Големина 14 W 16 W 18 W 20 W 22 W 24 W 26 W инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32.5 104 43 109 45 114 47 119 49 124 51 130 53 135 Половината 25.5 68 36.25 92 38.5 98 40.75 104 43 109 45.25 115 47.5 121 Колковите 35.75 110 45 116 47.5 121 49.5 126 51.5 131 53.5 136 55.5 141 Шупливи до Подот 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155Мерење ПредупредуваАко сакате тоа да се сопствени направени ,ве молиме понуда мерења на следниве покажува!1...

Jeanne Love White Louisvuigon Vestido De Noiva Robe De Mariage сватбени рокли A Line тюл сватбени рокли 2018 YN 9280

137.60 -25 % BGN 103.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаЖан Љубов Бела Louisvuigon Vestido Де Noiva Облека Де Mariage Свадба Наметки Линија Tulle Свадба Фустани 2017 YN 9280Фото Покаже : мерењето на овој фустан во големина 6 што е наведено подолу : Биста : 82 CM ( 32inches )Половината : 63 CM ( 25inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во size 8 што е наведено подолу : Биста : 87 CM ( 34inches )Половината : 68 CM ( 27inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 10 што е наведено подолу : Биста : 92 CM ( 36inches )Половината : 73 CM ( 29inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 12 што е наведено подолу : Биста : 97 CM ( 38inches )Половината : 78 CM ( 31inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 14 што е наведено подолу : Биста : 102 CM ( 40inches )Половината : 83 CM ( 33inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 16 што е наведено подолу : Биста : 107 CM ( 42inches )Половината : 88 CM ( 35inches )Колковите : СлободенСите се облекуваат вкупната должина на : 130135 CM (5153 инчи од underarm да полите)Ве молиме споредете ги вашите мерење со нашите акции се облекуваат мерење за да се провери дали на берзата се облекуваат големина одговара на вас!ние ги користиме кина пост превозот бесплатен превозот,тоа ќе треба за 2530days., некое време можеби ќе треба повеќе долго време.ве молиме да знаат...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.