• Новинка
Shinny Sparkle Wedding Dress a line скъпа лейси апликация мъниста колан луксозна сватбена рокля 2018 нов дизайн

Shinny Sparkle Wedding Dress a line скъпа лейси апликация мъниста колан луксозна сватбена рокля 2018 нов дизайн

резултат:
BGN 876.80

Брой продукти
Налично


Сите Вистински фотографија, копија право сите се задржани.
EMS :
Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.
Околу 25-30 дена стигнат до Аргентина & Бразил.
DHL :
Околу 3-7 дена да повеќето Земјата.
Околу 7 дена стигнат до Бразил, но треба CPF Број и може да чини обичај такса.
За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Обичай Размер
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
Задната Част На Конструкцията:
Стягам
Отвор на вратата:
Мадама
За Бременни Жени:
No
Елемент На Модата:
Контрастен Цвят
Вграден сутиен:
ДА
Украса:
Апликации От Дантела
Номер На Модела:
СК-278
Плат, Булчински Рокли:
Дантела
Стил Ръкави:
Резервоар
Талия:
Натурални
Реалните Изображения:
ДА
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
търговска марка:
I ДСИ новобрачная
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Влак:
Дворцовият Влак
Силует:
А-Линия
Стил:
ST2016
експрес:
DHL, EME, TNT, UPS, FEDEX
Безплатна доставка :
да, за някой държави
Цвят:
всеки цвят от цветовата диаграма
Размер:
обичай размер или стандартен размер
Високо качество:
ДА
пълна подплата:
ДА
Назад:
Стягам
Форма:
Линия

Избор на купувачи

JIERUZIE robe de mariage бял тюл мъниста Hi low булчинска рокля топка рокля отпред къси дълги обратно плаж сватбени рокли

270.40 -16 % BGN 227.00

Кога ќе ги нарачате , ве молиме прочитајте го мерење на наставата и проверка на големината на топ листите внимателно , ние го направи стандардна големина според големината на топ листите на нашата страница!Ако не постои стандардна големина одговара на вас , можете исто така да обичај прави големината , но ќе треба да плаќаат$10.0 за сопствени направени трошоци , ви благодарам.Боја : Можете да избор било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја на број,од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.Ако сакате боја за да бидат исти сликата ,ве молиме да напомена дека сакате боја да биде иста како слика , ние ќе го избере најблиску боја на сликата .Ние може да не се сигурни дека бојата ќе биде иста сликата!Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински давачки...

Зашеметяващи сватбени рокли без ръкави 2018 vestidos de новия за апликация с висока шия тюл рокля на булката бутон Назад

478.40 -14 % BGN 411.00

Answer : ___________________________ Note : фустан што го гледате на нашиот сајт е 100% вистински фото фустан која е донесена од страна на нас и на нашиот сопствен бутик и сите може да бидат сопствени направениМодел ШоуНашите Боја КартичкаНашата Големина На ТабелатаЗа Сопствени Направени Фустан, ве молиме да ги пополните формата подолу и да понудат на нас кога ќе го поставите цел.и ќе мора да плаќаат 30 ДОЛАРИ повеќе.1...

Анти лукс във бална рокля сватбена рокля Rode Mariee De ръкави скъпа Vestido De Noiva Crystal Принцеса придворен влак

308.32 -32 % BGN 210.00

***Опис***Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.Ви благодариме.***Големина На Топ Листите******Боја На Топ Листите******Како да се Измери******Задоволство На Клиентите***Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.***Плаќање***Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,offline плаќања.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Со цел да се заштити вашиотинтереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиетевашиот предмети и се задоволни со тоа.***Превозот***1.Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање"табот на производот детали страница,и ќе видите испоракадетали.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.2.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.3.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акциистатус.Најчесто,тоа ќе биде 315 работни дена.***Повратни информации***Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивниповратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе една минута.Ви благодариме !***Ве Молиме Запомнете***Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Високата Шия С Дълъг Ръкав Бална Рокля Сватбена Рокля Дантела Апликация Във Форма На Пръчки Илюзия Деколте Кралски Лукс Сватбена Рокля

BGN 988.80

Вистинска Слика, копија право сите се задржани.За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

Porfirio Kui Simple Tulle Sweetheart a-line сватбени рокли с рамо във апликации на дантела с дължина до пода на сватбена рокля

477.65 -25 % BGN 358.00

започнетекрајотСвадба ФустанКога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно како подолу : 1...

Real Photo Sweetheart Дантела Tulle дълги сватбени рокли със завързана жакетом сватба сватбена рокля с обертываниями Vestido de Noiva ASAFN46

471.20 -15 % BGN 401.00

Внимание Ве Молиме : 1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Vestido de Noiva Curto евтини китайски шаферски рокли 2018 кратко сватбена рокля Cap ръкав от дантела сватбени рокли с дължина до коляното бутони

196.80 -20 % BGN 157.00

Опис на производот Vestido де Noiva Curto Евтини Кина Невестата Фустани 2018 Краток венчаница Капа Ракав Чипка Свадба Наметки Коленото Должина КопчињаСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Чисто тюл, дантела сватбени рокли с дълъг ръкав Vestido de Noiva обвивка Секси сватбена рокля Robe De Mariage Casamento

BGN 248.00

Чиста Tulle Чипка Свадба Фустани со Долги Ракави Копчето Назад Декорација Обвивка Секси Булчински Gown Облека Де Mariage Ве молиме имајте во предвид бојата разликата : бела : тоа е многу бела како снег.слонова коска : тоа е мека бела, исто така, се јавам offwhiteПодолу е вистинскиот фустан што ние ги направивме...

Vestidos De Новия Сватбена Рокля 2018 Русалка Овалния Силует Дантела Във Къс Ръкав На Поръчка Шаферски Рокли Robe De Mariage

416.38 -6 % BGN 391.00

Добредојдовте на нашиот сон се облекуваат продавницаКога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу : 1...

QQ Любовник 2018 Нова бална рокля сватбена рокля тъмно синьо сватбена рокля сватбена рокля по поръчка плюс размер Vestido De Noiva

241.60 -15 % BGN 205.00

Што треба да купи голем petticoat ако се допаѓа толку подуени.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано подолу : Биста / Половината / Колковите / Висина од глава до подот со чевли;Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме да ги големината водич покажува подолу...

Нов прием на бяло дантелено сватбена рокля Robe de mariee 2018 bride dress bruidsjurken brautkleid сватбени рокли robe soiree

280.00 -20 % BGN 224.00

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во хаос возраст кутија кога се врши плаќање.Пост на Бразил...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.