• Новинка
Железен свещник свещник маслени лампи преносим фенер ново осветление празничен подарък декорация на дома

Железен свещник свещник маслени лампи преносим фенер ново осветление празничен подарък декорация на дома

резултат:
BGN 20.13

Брой продукти
Налично


ретро преносни фенер/Новина Осветлување/одмор подарок/Домашна декорација.
Производ, материјал : Железо
големина : 11cm*16cm*25cm
Специјален потсетник : Преносни kerosene фенер или потреба од користење на алкохол, не го користат свеќи, купувачи ве молиме имајте во предвид. Бидејќи kerosene и алкохол не може да се воздушниот транспорт, па ние само го продаде фенер, купувачите треба да ги купите нивните сопствени гориво, благодарение пријатели за вашата поддршка и разбирање за Производот многу ретро шарм. Е многу добар подарок за да се даде како подароци.

Подробности

Цвят:
Сребърен, Червен, Син, Черен
Номер На Модела:
титуляр канльдера
Тип:
Маслена Лампа
Ръчна изработка:
ДА
Воспользуйся:
Декорация на дома
Подходяща Свещ:
Голям Tealight
Функция:
Совпадающая Блок Свещ
Стил:
Класически
Материал:
Метални
Вид На Метал:
Желязо

Избор на купувачи

Неръждаема стомана цилиндричен метален свещник сватбен свещник ресторант / бар свещници за деко

57.60 -29 % BGN 41.00

[Име] : свеќа носители [Материјал] : нерѓосувачки челик 18 / 8 [Size] : 1 : D50 * H140mm; погоден за дијаметар 35mm свеќи 2 : D50 * 110mm; погоден за дијаметар 35mm свеќи 3 : D50 * H80mm; погоден за дијаметар 35mm свеќи 4 : D50 * H50mm; погоден за дијаметар 35mm свеќи [Потекло] : Гуангжу [Карактеристики] : моден дизајн, високабрзина, таписерии изработка, погоден за домашни, бар, кафуле ресторан, танц...

Класически Средиземноморски Стил Метален Свещник С Поставка Цветна Стъклена Сватба Фенер Подарък Декорация На Дома C1007

10.24 -2 % BGN 10.00

Свадба Фенер, Метал Свеќа носителотМатеријал : Железо+стаклоГолемина : 23cm(со стојат вкупната висина) X9.50cm(на стенд база Дијаметар), 5.5*10см(стакло дел)Боја : Бела, стакло дел има 3 различни стилови, случаен испорака.Кафеава кутија пакетPls имајте на ум ова е ретро стил свеќа носителот, некои точки на нафта може да исчезнат или да падне, сето ова е за гроздобер стил употреба, не квалитет проблем.Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Пакет от 6 отдалечени led свещи Tealights, беспламенные блестящо обетные свещи, реалистичен дистанционно управление открит светлината на свещите сватба

11.18 -2 % BGN 11.00

Пакет од 6 Далечински Led Tealights Свеќи,Flameless Треперење Votive Свеќи,Реални Далечински Управувач Отворено Свеќа Светлина СвадбаФункција : Далечински Функција : вклучување на прекинувачот на свеќи, и притиснете за исклучување копче на далечинскиот управувач за контрола на led светло.вклучувајќи батерија : Да, батеријата може да трае повеќе од 60 часаБатерија Тип : CR2032 6 парчиња flameless свеќи во кутија, направени со пластикаЕдна Цел вклучувајќи 6 парчиња свеќа и еден далечински управувачИ Жолта и Топло бела се треперење на светлинатаСе надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.Слика на свеќиНаместо на "вистински" пламен имав убаво безбедно еден, што е особено добро ако мали раце се околу се разбира, тие може да се користи за партиите и изгледа доста убаво обоени во votives Можете да ги користите било каде во куќата за да се обезбеди декоративни светлина, особено во текот на ноќта...

Безплатна Доставка! Средиземноморски океана стил метален фар формата на свещник фенер смесен дизайн avialable s размер C1032

20.62 -8 % BGN 19.00

Светилникот Форма Метал Свеќа НосителотМатеријал : ЖелезоГолемина : 15*7*7cm (pls се обрне внимание на големината)4 мешани дизајни, случаен испорака, боја кутија за пакување, топла продажба!!!Pls имајте на ум ова е ретро стил свеќа носителот, некои точки на нафта може да исчезнат или да падне, сето ова е за гроздобер стил употреба, не квалитет проблем.Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Блестящо батарейные обетные свещи, 6 или на 12 парчета, топло бял светодиод kerzen, малко буж led flamme vacillante, романтични свещи

11.18 -11 % BGN 10.00

Треперење на Батеријата Votive Свеќи, 6 или 12 парчиња, Топло Бела led kerzen,Мали bougie led flamme vacillante ,Романтични CandelsФункција : inlcuding батерија : Да 6 или 12 парчиња во кутија, направени со висока густина полипропилен пластика Батерија Тип : CR2032Свеќи веќе вклучувајќи батеријаБатеријата може да трае и повеќе од 72 часаСвеќа Димензии : Дијаметар е од 4 см, висина е 4 смСе надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.Слика на свеќиНаместо на "вистински" пламен имав убаво безбедно еден, што е особено добро ако мали раце се околу се разбира, тие може да се користи за партиите и изгледа доста убаво обоени во votives Можете да ги користите било каде во куќата за да се обезбеди декоративни светлина, особено во текот на ноќта...

Сребърен стомана, резбовани мотиви изнеса гасят свещта, фитила ковшик Табакерка

BGN 1.86

100% Сосема нов и висок квалитет Изгаснат вашата свеќи на лесен начин со стилски свеќа snuffer Домот Врежан Модели дизајн, лесна тежина, користете погодно за Безбедност, и лесно може да го изгаснеме огнот на Фитил 100% Сосема нов и висок квалитетИзгаснат вашата свеќи на лесен начин со стилски свеќа snufferДомот Врежан Модели дизајн, лесна тежина, користете удобенБезбедност, и лесно може да го изгаснеме огнот на ФитилВклучува : 1 x Свеќа SnufferВкупна должина : Околу...

Чиста нежна 7. 5x7. 5cm, Кристална стъклен свещник Диамантена форма за сватба, Кристален свещник занаяти свещ износ Dia4cm

20.00 -5 % BGN 19.00

Чиста деликатна 7.5x7.5cm,Кристално Стакло Свеќа Носителот Дијамант Форма За Свадба, кристално светилник занаети Свеќа Извоз Dia4cm1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.3) Испорака откако ќе стигнат до пари1)Чекори : Proforma фактура>T / T & L / C > Производство >превозот>услуга по продажбата2) email : ни порака за да се добие нашата емејл адреса1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницатаНо, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде...

Пакет от 12 бели сватбени Беспламенных led акумулаторна свещи, промяна в цвета на led Беспламенных свещи за партито

BGN 60.78

Пакет од 12 Бела Свадба Flameless Led Батерија Свеќи,Бојата се Менува Led Flameless Свеќи За ПартијаВе молиме истакна клиентите од Бразил треба да ми даде вашиот CPF(Tax ID) кога местото на цел.НИ Стандарден приклучок : 110 V130 V напонВелика БРИТАНИЈА Стандарден приклучок : 220 Vнапон 230 VЕУ стандарден приклучок : 220 Vнапон 230 VАУ стандарден приклучок : 220 Vнапон 230 VФункција : Како да го користите : Прво треба да се стави на свеќи на полнење база,кога свеќи се подготвени, моќта на приклучокот,индикатор светлото ќе биде црвено,кога свеќи полн со енергија,светлината ќе биде зелена.Обично наплаќаат 68 часа,можете да го користите 10 часа.Материјал : ПластикаLED Боја : Бела, боја се менуваСвеќа големина : 4.5*5 см (Кол*Висина)Чаша Големина : 4.5*10 cmБатеријата : полнење на батеријата,можете да го користите 13 години во нормална употреба.Пакување вклучени : свеќи и чаши и полнење база и наплаќаат.Слика на свеќиShippment : Било обичај должност или увоз даночни се купувачот одговорност...

(12 парчета) Безжични Led Свещ С Дистанционно Управление Дистанционно Управление Led Tea Light Led Свещ Remote Tea With Candles Remo

22.38 -15 % BGN 19.00

(12 компјутери свеќа+1pcs remote) Led Свеќи Со Далечински Управувач Далечински Управувач Led Чај Светлината Led Свеќа Далечински Чај Свеќи Со ДалечинскоВе молиме истакна клиентите од Бразил треба да ми даде вашиот CPF(Tax ID) кога местото на цел.Функција : 12 во кутија, направени со висока густина полипропилен пластика 60+ час CR2032 Литиум батерија вклучениГолемина 3.6 x 3.6 см (Кол*Висина) Количина : (12pcs свеќа+1pcs remote) / бројВклучувајќи батерија?Да се Надеваме дека може да го додадете желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.Како да се користиПрво што треба да се сврти "на" префрлање на свеќи ,а потоа извади изолатор од далечинскиот управувач,ипотоа можете да го притиснете копчето"on" и "off" за контрола на led светло.Како постави модел прво,притиснете, и одберете"off" копче на далечинскиот управувач за да го исклучите сите свеќи,кога вашиот љубовник доаѓаат тука,и притиснете на"" копчето водалечинскиот да светне сите свеќи,мислам дека вашиот љубовник ќе мора да се добие голема suprise.Слика на свеќи3)Зошто да го одберете нас? 1.Тоа се користи транспарентен ПВЦ led капа,и го стави доведе во право позиција,така свеќа ќе имаат светлина потоа другите...

1бр Longming Home Zakka хранителни стоки железен свещник железен фенер сватба декорация на дома, Farol de metal свещник JX 1133

19.18 -6 % BGN 18.00

Опис : Член име : Свеќа Носителот без свеќа,pls бидат вниманиеМатеријал : металБоја : 3 дизајниГолемина : 12x10x22cmЕдиница тежина : околу 290 G / PCAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Опаковка от 6 Беспламенных конусни свещи с таймер (6 часа ВКЛ., 18 часа изкл.), жълти блестящо Коледни свещи, работещи на батерии

15.98 -6 % BGN 15.00

Пакет од 6 Flameless Коси Свеќи Со Тајмер(6 часови,18 часа исклучите),Жолта Треперење Батерија Управувана Божиќ СвеќиВе молиме истакна клиентите од Бразил треба да ми даде вашиот CPF(Tax ID) кога местото на цел.Функција : Тајмер : 6 часови,18 часа off...

PEANDIM сватбени и свещници централните части на централната маса, свещници парти декор K9 Crystal свещ фенер златни свещници

34.08 -30 % BGN 24.00

11666986601830442 ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОИЗВОДИ парче парче парче парче парче парче парче парче• Кристално Свеќа Носители• Бренд : PEANDIM• Материјал : Железо & K9 Кристали• Боја : Златна• Димензии : 30cm, 35cm, 40cm, висина 45cm • Свеќи : Може да се вклопат 5см дијаметар x 7cm висина свеќи• Декорација водич : Изберете свеќа носители во еден дел или еден постави како сакате• Употреба : Дома Декорација,Свадби,Партии, Специјални Настани,Табела centerpieces, Спа, Реики• Совети : Чисти До Лесно со мека, сува крпаПревозот УсловиБесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на САД,ЕУ,Азија,и друга земја.Времето за испорака е околу 735 дена.DHL , UPSот , ТНТ , FEDEX , EMS се исто така достапни кога ќе плаќате дополнителни товар...

100шт фитили на свещите 12 сантиметра сърцевина от памучен предварително вощеная с поддерживающими устройства за производство на свещи W20

3.42 -12 % BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Памук + Метал Боја : Како на сликата покаже на Функцијата : *Предвосок и Јазичиња *Овие Свеќа Восок Фитили имаат многу функција која може да се купи од нив да инсталирате во вашиот свеќа...

2015 нова продажба на Японски моден стил фенер лампи елегантен син порцелан и 20-40 см окачен лампа покриване на сватба, ръчно изработени

13.60 -4 % BGN 13.00

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

Пинсети От Неръждаема Стомана, Ръчно Изработени Ароматерапевтические Свещи Домашен Свещник Восък Необходими Инструменти

8.75 -31 % BGN 6.00

Нерѓосувачки Челик Пинцети Рачно Изработени Ароматерапијата Свеќи Домашен Свеќа Восок Основни Алатки【Производ во боја 】 сребро.【 производ тежина】 16 g【 производ големина 】 долго 12.5 cmПРЕВОЗОТ Предмети се испраќаат од Кина, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 25 работни дена...

Направи си САМ квадратна пирамида 6*6*21см свещ като модел свещ, висока температура и устойчив мухъл свещи за направи си сам

25.58 -6 % BGN 24.00

Answer : ___________________________ Note : испорака на производи е свеќа мувла само имајте на ум вклучуваат други овој производ е големина околу 6621cmкако да направите свеќа :

Европа Е На Мода, Сватбени Свещи Притежателя На Сватбени Централните Декорация На Свещник Сребърен Цвят Crystal Свещ Фенер И Свещници

57.57 -17 % BGN 48.00

Европа Мода Свадба Свеќи Носителот Свадба Централен Декорација Светилник Сребрена Боја Кристал Свеќа Фенер CandelabrasПроизвод големина : S,M ,LБоја : СребренаМатеријал : Метал +K9 Кристално Декорација водич : Изберете свеќа носители во еден дел или еден постави како сакате Употреба : Дома Декорација,Свадби,Партии, Специјални Настани,Табела centerpieces, Спа, РеикиСовети : Чисти До Лесно со мека, сува крпа

2017 сватбен реквизит от сватбени кристални топки красива Кристална маса основен елемент за страна сватбена украса 10 бр./лот

BGN 512.00

Висина е околу 40cm, дијаметар на врвот е за 20cmЦената е само за свадба стои и монистра насоки и без други додатоци како цвеќиња и светлата на сликWellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT...

1 бр. Тиква беспламенные свещи led свещи ароматни Буги Велас електронна лампа за Хелоуин home decor Party Wedding festival

54.62 -30 % BGN 38.00

Прекинувач : 6 часа осветлува,18 часа исклучено, автоматски да се вклучи во исто време, на следниот ден.1 : Вистински восок discolorate LED свеќи2 : Блескав ефект на вистински свеќа со прилагодува осветленоста3 : Врвен квалитет flameless столб свеќи, висок квалитет на материјалите, елегантен дизајн.4 : Секоја свеќа работи на 3*1.5 AAA (Не се вклучени )16x14cm 16x14cm(длабоко темно) 14x22cm 14x22cm(длабоко темно)15x22cm 15x22(длабоко темно)Безбедно за употреба, нема ризик од пожар, не fume и без восок хаос...

Златни свещници поставка за цветя, сватбена централна цвете ВАЗа свещници, метални свещници сватбен реквизит

BGN 1200.00

Големина Информации : Висина 74cm Боја : Злато Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет итн....

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.