• Новинка
120 мм античен месинг твърди колеблив гардероб скрин врати дърпа 86 мм бронзови дръжки кутия дръпнете Рустико ретро пръстени мебелни дръжки

120 мм античен месинг твърди колеблив гардероб скрин врати дърпа 86 мм бронзови дръжки кутия дръпнете Рустико ретро пръстени мебелни дръжки

резултат:
BGN 8.00

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Точка Бр : 12086
Материјали : цинк легура
Заврши : антички бронза
Големина на :
Должина : 50mm ширина : 15mm Heigh : 20mm
Должина : 105mm Heigh : 15mm дупка простор : 86mm
Должина : 143mm Heigh : 15mm Дупка простор : 120mm
Завртка : 25мм*1pcs со 1pcs knob
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
търговска марка:
Letspace
Стил:
Реколта
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
12086
Спецификации на тангажа на линия:
един дупка 120мм 86мм-бяла
Материал:
Цинк Сплав
Цвят:
бронз

Избор на купувачи

2 елемента 96 мм ретро стил дръжки на вратите на гардероба античен Бронзов двойка скрин дърпа дръжката на чекмеджето ретро мебели дръпнете дръжката

12.78 -14 % BGN 11.00

2 ПАРЧИЊА 96mm Гроздобер Стил Кабинет Рачки на вратите Антички Бронза Пар Салон Повлекува Фиока се Справува со РетроМебел се Справи со се ПовлечеКарактеристики : Материјал : цинк легура Должина : 5.60 инчи (142mm ) Ширина : 1.02 инчи (26mm) Дупка простор : 3.78 инчи (96 mm) Гроздобер ретро стил на Мебел рачки Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока за отпадоци и др...

96 мм съвременната мода розово злато вино кабинет гледане на телевизия маса дърпа жълто цвете селска керамични чекмеджето на скрин дръжки на вратите Дръжки

84.00 -5 % BGN 80.00

Точка Бр : TC96 RYМатеријал : Цинк легура со керамичкиЗавршувањето на : РОЗА ЗЛАТОГолемина на : Должина : 115mm Heigh : 33mm Дупка простор : 96mmЗавртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs РачкиПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

6x стари керамични дръжки Дръжки Plum Blossom европейски стил кухненски шкаф врата детска кутия с чекмеджета издърпайте дръжката

23.98 -12 % BGN 21.00

6x Гроздобер Керамичка Рачка Копчиња Слива Цвет Европски Стил Кујна Шкафот вратата Деца Соба фиока Салон Повлече РачкаКарактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел Копчиња Материјал : Керамички + Цинк Легура Дупка растојание : една дупка Knob големина : 33mm*30мм завртки се вклучени Совршен за Мебел фиока,Салон кабинет ,ковчегот ,Гардероба Плакарот на врата и др...

Селски Реколта античен латунная дръжката на задния панел на чекмеджето чекмеджето на дръжката на гардероба на дръжката на кухненските врати, дръжки декоративни п?

4.48 -11 % BGN 4.00

Селски Гроздобер Антички Месинг Knob Backplate Фиока Фиока Повлече Справи со кабинетот се Справи со Кујна Вратата копчиња Декоративни ХардверМатеријал : цинк легураБоја : Антички МесингМерење : На КопчињаКол : 1.20 " ( 30мм )Висина : 0.70 "(18mm)Копчиња со помали задната плочаДолжина : 6.10 " ( 155mm )Висина : 0.80 " (20mm)Копчиња со среден задната плочаДолжина : 8.26" ( 210mm )Висина : 0.80 " (20mm)Копчиња со поголеми задната плочаДолжина : 10.63" ( 270mm )Висина : 0.86 " (22mm)Завртки вклучени .1" (25мм) долго.Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

10 Броя Шкаф Врата На Прозореца Дръжка От Неръждаема Стомана Дръпне 5, Дължина

BGN 22.08

10 Парчиња Шкафот Гејтс Windows Нерѓосувачки Челик Се Справува Повлече 5" ДолжинаГолемина : 123 x 31 x 25мм (L*W*H)Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена На Ѕвонење

Детска стая дръжка чекмедже на Европейския Crystal скрин шкаф дърпа дръжката на американските ретро марки писалки

44.80 -13 % BGN 39.00

Децата Соба Фиока Копчиња Европската Кристал Салон Кабинет Повлекува рачки Американски Ретро Марки КопчињаКарактеристики име на Производ : романтични кристално стакло Мебел рачки Материјал : Цинк легура+стакло Големина : 42mm*35mm Завртки се вклучени Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

160 мм съвременните модни луксозни планински кристал, мебелни дръжки 5 сребро злато кухненски шкаф винен шкаф, телевизор, маса кутия дръжка дръжка

BGN 33.60

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални колекцијаНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Предмет бр...

3.75 5 изтъркан шик дръжка на шкафа кутия дърпа дръжката бяло злато френски кухненски шкаф врата копчето дръпна спад гаранция 96 128 мм

BGN 12.80

3 стилови за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : злато / белаМерења : Копчиња Кол : 1.2" (30 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (23 мм)Помали Повлекува Должина : 4.9" (125 mm)Ширина : 2" (50 mm)База Кол : 1.2" (30 mm)Дупка проред (центар до центар ) : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 3 / 5" (за 17 mm)Поголем Повлекува Должина : 6.5" (165 мм)Ширина : 2.4" (60 mm)База Кол : 1.37" (35 мм)Дупка проред (центар до центар ) : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 3 / 4" (за 17 mm)2 Навртки вклучени...

96 мм реколта на кутията мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф за дърпане дръжка античен месинг скрин, шкаф дръжки на вратите дърпа дръжки

92.80 -5 % BGN 88.00

Опис На Производот : Точка Бр : Z05Материјали : цинк легураЗаврши : Бронзени / античкиот месингГолемина на : Должина : 133mmДупка простор : 96mmЗавртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Нов 15шт Сребърна лъжица нож, вилица творчески кухненски шкаф дръжкидръжки на шкафадръжка-чекмеджемебели дърпабарове дръжки

BGN 23.98

Цената е за 15pcs (5pcs Вилушка, 5pcs Лажица & 5pcs Нож) Ако ви треба други комбинација,ве Молиме оставете белешка кога ќе плаќање...

диаметър 12 mm отвор разстояние 192мм злато от неръждаема стомана с кухненски шкаф врата копчето кутия дърпа дръжката на гардероба

1.44 -31 % BGN 1.00

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме како еден прозорец, со надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи,Ние можеме да превозот било каде во светот!Транспорт од страна на морето, може да спаси многу од транспортни трошоци!Ако сте веледрогерија, постојат многу на побарувачката, ве молиме контактирајте ме!Ќе ви даде најниска цена!превозот1, наредби>$7 имаат следење на број2,Без разлика на било кој број може да се испраќаат насекаде низ светот!3,сад, Канада, Австралија, велика БРИТАНИЈА, нудат многу поволни брза услуга!4,Кина пост воздух mail , сингапур пост, EMS, DHL, Fedex, Многу земји директни брз транзит5,Ние ќе се обезбеди најсоодветен начин на транспорт во зависност од вашите барања6,продавачот не е одговорен за царински давачки и други давачки!Политика на враќање : Во рок од 14 дена од приемот на објектот, објектот може да се разменуваат под следниве услови : Неисправни производи може да се врати за размена.Неотворена и неискористени производи ги исполнуваат условите за размена, враќање или кредит.Сите производи да се врати мора да има нивната целосна оригинална спакувани материјали...

J504 SCS 10UU Box Type LWEC алуминиева сплав, носещи пиедестал телескопичен механизъм отвор 10 мм Безплатна доставка Испания

6.48 -7 % BGN 6.00

Пакетот вклучува : 1pcИме : SCS 10 UUГолемина на : 40*35*26mm, отвор со дијаметар од 10ммОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

1бр 40 мм*30 мм Кристал стъкло дръжка за шкаф, кутия дръпнете дръжката нова кухня, детска стая Funiture врата копчето с умствена база

6.24 -4 % BGN 6.00

Други Популарни Копчиња 1pcs 40mm*30мм Кристално Стакло Knob Шкафот Фиока Повлече Справи со Нова Кујна kid' соба Funiture Вратата Knob со Ментална база Карактеристики : Материјал : Цинк легура+ Кристално стакло Димензии : дијаметар 40mm, висина на 30мм Тип на дупка : Една дупка Оваа мали керамички knob може да има еден магичен ефект во украсување соба...

Нов 170 мм черен Средиземноморски стил на дръжката на гардероба цинк сплав кабинет хардуер дръжка на шкафа чекмедже от шкаф на шкаф бар дърпа

BGN 8.58

Цената е за 1pc Црна ви благодаримеТип : Медитерански Стил Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : ЦрнаВкупна Должина : 170mmВисина : 23mmКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

NED 135 градуса ъглов сгъваем гардероб панти 135 ъглова панта за мебели, аксесоари за дома, кухня, баня шкаф с винт

6.00 -33 % BGN 4.00

Карактеристики : 100% Висок Квалитет NED Бренд Соодветни посебни степен инсталирате 135 степен Метал материјал, издржлив...

32 мм съвременната мода лукс кристал Crystal TV шкаф с чекмедже дръжки дърпа сребърен златен кухненски шкаф шкаф дръжки на вратите Дръжки

86.40 -5 % BGN 82.00

Опис На Производот : Точка Бр : S04Материјали : цинк легура со стакло дијамантЗаврши : злато / транспарентенГолемина на : Дијаметар : 32милиметриHeigh : 28mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs knobПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

160мм европейския ретро мода делукс ясно кафяв Кристал мебелни дръжки сребро бронз кухненски шкаф вино кабинет кутия дръжки

35.20 -6 % BGN 33.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални колекцијаНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Предмет бр...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.