• Новинка
европейската дръжка в ретро стил с объединительной каишка дръжки на вратите на гардероба шкафа бронзови дръжки на чекмеджета дърпа античную латунную вертикална д

европейската дръжка в ретро стил с объединительной каишка дръжки на вратите на гардероба шкафа бронзови дръжки на чекмеджета дърпа античную латунную вертикална д

резултат:
BGN 6.40
BGN 6.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Точка Бр : JS686
Материјали : цинк легура
Заврши : антички бронза
Големина на :
Дијаметар : 31mm Heigh : 22mm JM1137 A
Должина : 150mm ширина : 25мм Heigh : 24mm JM3337 B
Должина : 188mm Ширина : 30мм Heigh : 25мм JM3337 A
Завртка : 25мм*1pcs со 1pcs Рачки
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
търговска марка:
Letspace
Стил:
Реколта
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
7432
is_customized:
Yes
Спецификации на тангажа на линия:
Една Дупка
Материал:
Цинк Сплав
Цвят:
бронз

Избор на купувачи

50 бр./лот шкаф шкаф шкаф врата двойна валяк капаче капаче, бял и червен бронз за вариант

BGN 45.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

160мм европейския ретро мода делукс ясно кафяв Кристал мебелни дръжки сребро бронз кухненски шкаф вино кабинет кутия дръжки

35.20 -6 % BGN 33.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални колекцијаНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Предмет бр...

160 мм съвременните модни луксозни планински кристал, мебелни дръжки 5 сребро злато кухненски шкаф винен шкаф, телевизор, маса кутия дръжка дръжка

BGN 33.60

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални колекцијаНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Предмет бр...

10шт M8 x 25 мм химикалка писалка 8 мм резба 25 мм, Диаметър на топчета бакелитовая Черна химикалка дръжка на лоста за смяна на машинни инструменти

16.21 -20 % BGN 13.00

10pcs М8 x 25мм Топката Knob 8мм Тема 25мм Топка со Дијаметар Bakelite Црна Топка на Менувачот Knob за алатни машини Замена Спецификација Име на Производ Топката Knob Тема Кол...

DHL търговия на Едро с 40 бр. цинк сплав за стъклена врата на панта за винен шкаф витрина за стъкло с дебелина 5-8 мм JF1147

520.70 -19 % BGN 422.00

DHL трговија на Големо 40 PCS Цинк Легура стаклена врата зглоб за вино кабинет се прикаже прозорец за стакло дебелина 58мм JF1147 Карактеристики : Име на Производ : Стакло Зглоб Материјал : Цинк легура Боја : полски Хром / Bruhsed Погодни за стакло дебелина : 58мм Укажуваат на тоа Стакло Отворање Дупка со Дијаметар : 1012mm Пакет Вклучуваат : 40 ПАРЧИЊА Стакло шаркиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

J504 SCS 10UU Box Type LWEC алуминиева сплав, носещи пиедестал телескопичен механизъм отвор 10 мм Безплатна доставка Испания

6.48 -7 % BGN 6.00

Пакетот вклучува : 1pcИме : SCS 10 UUГолемина на : 40*35*26mm, отвор со дијаметар од 10ммОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

10шт безплатна доставка блестящ сребрист черен бронз кутия дръжки на гардероба дърпа селска керамични скрин, шкаф, мебели, дръжки на вратите

BGN 64.00

Точка Бр : TC346Материјал : Цинк Легура со керамичкиЗавршувањето на : црна сребро бронзаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 25mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs knobФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

10шт 35 мм керамична тыквенная дръжка сладко бебе спалня дръжки на шкафа чекмедже шкаф шкаф врата дръпнете дръжката

33.60 -11 % BGN 30.00

10pcs 35mm Керамички тиква Knob Симпатична Дете Спална соба Кабинет се Справува со Фиока Плакарот Шкафот вратата Knob се повлечеКарактеристики Сосема нов Керамичка рачка копчиња...

диаметър 12 mm отвор разстояние 192мм злато от неръждаема стомана с кухненски шкаф врата копчето кутия дърпа дръжката на гардероба

1.44 -31 % BGN 1.00

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме како еден прозорец, со надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи,Ние можеме да превозот било каде во светот!Транспорт од страна на морето, може да спаси многу од транспортни трошоци!Ако сте веледрогерија, постојат многу на побарувачката, ве молиме контактирајте ме!Ќе ви даде најниска цена!превозот1, наредби>$7 имаат следење на број2,Без разлика на било кој број може да се испраќаат насекаде низ светот!3,сад, Канада, Австралија, велика БРИТАНИЈА, нудат многу поволни брза услуга!4,Кина пост воздух mail , сингапур пост, EMS, DHL, Fedex, Многу земји директни брз транзит5,Ние ќе се обезбеди најсоодветен начин на транспорт во зависност од вашите барања6,продавачот не е одговорен за царински давачки и други давачки!Политика на враќање : Во рок од 14 дена од приемот на објектот, објектот може да се разменуваат под следниве услови : Неисправни производи може да се врати за размена.Неотворена и неискористени производи ги исполнуваат условите за размена, враќање или кредит.Сите производи да се врати мора да има нивната целосна оригинална спакувани материјали...

Дръжка Татами Завъртете Дръжката На Мебели Скрита Утопленная Вълни На Кутията Открит Шкаф Скрити Плъзгащи Двухтактные Дръжки На Чекмеджета

7.34 -5 % BGN 7.00

На вдлабнати скриени лизгачки врата се справи, може да се користи како рачка на дрво лизгачки врати, кабинет, фиока, итн...

31*41 мм 20 бр са в наличност на железопътната линия скоростна ковчег за бижута хардуер панти панти кабинета мебели Woodenbox панти 90 градуса kimxin w034

BGN 19.20

Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезбедување на квалитет...

100n / 10 кг въздушно барабани възглавница подвижните газови разчита панти с мека линия на кухненски шкаф капак остава отворен/затворен

BGN 14.16

Карактеристики : 100% Сосема нов & Висок квалитет Супериорен материјал за вратило, трајни и практични Пластични инсталирање на врвот, rotatable и лесно да се прилагоди За лесно отворање на кујната кабинет врати За подигнете отворање кабинет вратата панели Бакар Core Трајни да се користи Со рамна подлога за 5 завртки за фиксирање на Притисок : 100 N / 10kg Пакет се Вклучуваат : 1 x Зглоб и Монтажа Завртки Еј, мој пријател : Големина Приближно : овие големина е за Азија Големина , може да одлучи на вашата големина од страна на CA големина ...

Мода, лукс стъкло Диамант мебелни дръжки 128 мм злато бял кухненски шкаф дърпа 96 мм прозрачен кристал скрин дръжки на чекмеджета

99.20 -0 % BGN 99.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Материјал : стакло, кристал со цинк легураЗавршувањето на : бело златоГолемина128mm рачкиДолжина : 143mm Heigh : 20mm Дупка простор : 128mm(5")96mm рачкиДолжина : 110mm Heigh : 20mm Дупка простор : 96mmЗавртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиФотографии покажуваат : Пакет : 1pc / ЈП торба со 22mm екипи 10pc / голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме...

2 Бр 3 4 Инча 90 Градуса Свободно Откриващата Контур Шкаф Шкаф Дървена Врата, Без Прорезей Кабинет Хардуер Скрити Панти

7.36 -5 % BGN 7.00

Оваа цена е 1 PCS, вратата да се користи најмалку 2 парчиња, ве молиме количината на правилен избор.Ако едно време се купи 10 КОМПЈУТЕРИ или повеќе, ќе добиете повеќе попуст.За инсталација и употреба на овој зглоб постои прашање, ве молиме контактирајте со нас.

96 мм реколта на кутията мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф за дърпане дръжка античен месинг скрин, шкаф дръжки на вратите дърпа дръжки

92.80 -5 % BGN 88.00

Опис На Производот : Точка Бр : Z05Материјали : цинк легураЗаврши : Бронзени / античкиот месингГолемина на : Должина : 133mmДупка простор : 96mmЗавртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Rose gold кухненски шкаф чекмеджето дърпане дръжка врата дръжка на шкафа и дръжката на кабинета модерен прост( C:C: 64MM L: 83MM )

BGN 51.12

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5022 Боја : Роза Злато Материјал : Цинк Легура Карактеристики : Модерен Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

5x вкопани дръжки на кухненски шкаф Старинни луксозни химикалки чекмедже на шкафа реколта мебели дърпа шкаф шкаф дръжки на гардероба

BGN 15.98

5x Врежан Кујната Кабинет се Справува со Антички Луксузен Кабинет Фиока Копчиња EurСтил Мебел Повлекува Гардероба Шкафот Плакарот КопчињаЦената е за 5pcsТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : Единечен ДупкаДолжина : 32 ммВисина : 25mmШирина : 32 ммМодел : ВрежанКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

1 опаковане./ 10шт 30 мм ромбовидная форма на Кристал стъкло дръжка на шкаф чекмеджето на дръжката на гардероба дръжки на гардероба хардуерни аксесоари

14.56 -11 % BGN 13.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

2 елемента 96 мм ретро стил дръжки на вратите на гардероба античен Бронзов двойка скрин дърпа дръжката на чекмеджето ретро мебели дръпнете дръжката

12.78 -14 % BGN 11.00

2 ПАРЧИЊА 96mm Гроздобер Стил Кабинет Рачки на вратите Антички Бронза Пар Салон Повлекува Фиока се Справува со РетроМебел се Справи со се ПовлечеКарактеристики : Материјал : цинк легура Должина : 5.60 инчи (142mm ) Ширина : 1.02 инчи (26mm) Дупка простор : 3.78 инчи (96 mm) Гроздобер ретро стил на Мебел рачки Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока за отпадоци и др...

3.75 5 изтъркан шик дръжка на шкафа кутия дърпа дръжката бяло злато френски кухненски шкаф врата копчето дръпна спад гаранция 96 128 мм

BGN 12.80

3 стилови за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : злато / белаМерења : Копчиња Кол : 1.2" (30 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.9" (23 мм)Помали Повлекува Должина : 4.9" (125 mm)Ширина : 2" (50 mm)База Кол : 1.2" (30 mm)Дупка проред (центар до центар ) : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 3 / 5" (за 17 mm)Поголем Повлекува Должина : 6.5" (165 мм)Ширина : 2.4" (60 mm)База Кол : 1.37" (35 мм)Дупка проред (центар до центар ) : 5" (128 мм)Кога се инсталира на knob боди 3 / 4" (за 17 mm)2 Навртки вклучени...

20 бр/лот 45x38 мм акрил панта, прозрачен панта от перспекса панта от плексиглас, панта от органично стъкло, мебели аксесоар

14.21 -16 % BGN 12.00

45(А)37(Б) Транспарентен ЗглобНашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

10шт през цялата Керамичен ретро шкаф за спалня задвижваната кабинет дръжка чекмедже прибиращ се дръжка за шкаф, мебели за дома дръжка дръжка

25.58 -10 % BGN 23.00

10 PCS Круг Ретро Керамички Спалната соба Кабинет Шкафот Вратата Фиока Knob се Повлече Справи со Гардероба Мебел се Справи со Копчиња 10 PCSКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет на керамички копчиња...

1бр 40 мм*30 мм Кристал стъкло дръжка за шкаф, кутия дръпнете дръжката нова кухня, детска стая Funiture врата копчето с умствена база

6.24 -4 % BGN 6.00

Други Популарни Копчиња 1pcs 40mm*30мм Кристално Стакло Knob Шкафот Фиока Повлече Справи со Нова Кујна kid' соба Funiture Вратата Knob со Ментална база Карактеристики : Материјал : Цинк легура+ Кристално стакло Димензии : дијаметар 40mm, висина на 30мм Тип на дупка : Една дупка Оваа мали керамички knob може да има еден магичен ефект во украсување соба...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.