• Новинка
64мм 96мм 128мм ретро стил мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф издърпайте дръжката античен месинг скрин врата копчето 2.5 3.75 5

64мм 96мм 128мм ретро стил мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф издърпайте дръжката античен месинг скрин врата копчето 2.5 3.75 5

резултат:
BGN 8.00

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Точка Бр : TL128
Материјали : цинк легура
Заврши : антички бронза
Големина на :
Должина : 85mm ширина : 7mm Heigh : 23mm дупка простор : 64mm(2.5")
Должина : 120mm ширина : 7mm Heigh : 25мм дупка простор : 96mm (3.75")
Должина : 153mm ширина : 7mm Heigh : 28mm Дупка простор : 128mm (5")
Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачки
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
търговска марка:
Letspace
Стил:
Реколта
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
TL128
Спецификации на тангажа на линия:
един дупка 64мм 96мм 128мм
Материал:
Цинк Сплав
Цвят:
бронз

Избор на купувачи

Модерен, семпъл стил петно S / S кухненски фитинг скрит шкаф дръжки и дръжка за обувки шкаф (C:C: 32MM L:50 ММ )

BGN 50.38

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5501 Боја : Дамка S / S Материјал : Цинк Легура Карактеристики : Модерен Стил Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

2 елемента 96 мм ретро стил дръжки на вратите на гардероба античен Бронзов двойка скрин дърпа дръжката на чекмеджето ретро мебели дръпнете дръжката

12.78 -14 % BGN 11.00

2 ПАРЧИЊА 96mm Гроздобер Стил Кабинет Рачки на вратите Антички Бронза Пар Салон Повлекува Фиока се Справува со РетроМебел се Справи со се ПовлечеКарактеристики : Материјал : цинк легура Должина : 5.60 инчи (142mm ) Ширина : 1.02 инчи (26mm) Дупка простор : 3.78 инчи (96 mm) Гроздобер ретро стил на Мебел рачки Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока за отпадоци и др...

6x стари керамични дръжки Дръжки Plum Blossom европейски стил кухненски шкаф врата детска кутия с чекмеджета издърпайте дръжката

23.98 -12 % BGN 21.00

6x Гроздобер Керамичка Рачка Копчиња Слива Цвет Европски Стил Кујна Шкафот вратата Деца Соба фиока Салон Повлече РачкаКарактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел Копчиња Материјал : Керамички + Цинк Легура Дупка растојание : една дупка Knob големина : 33mm*30мм завртки се вклучени Совршен за Мебел фиока,Салон кабинет ,ковчегот ,Гардероба Плакарот на врата и др...

Огнено череп с гитарными дръжки чекмеджето на шкафа дръжка на ръчно изработени шкаф дърпа уникални дръжки на кухненски шкаф кабинет хардуер

9.28 -3 % BGN 9.00

Оган Черепот со Гитара Копчиња Фиока Салон Копчиња рачно изработени Шкафот Повлекува Справи со Шик Кујната Кабинет Копчиња оков за МебелДијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго...

2018 Нов 30 мм, 10 бр. елегантен лилав Кристал дръпнете топката на дръжката дръжката стъклен сплав вратата чекмедже от шкаф на шкаф дръпнете дръжката

29.60 -12 % BGN 26.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

J504 SCS 10UU Box Type LWEC алуминиева сплав, носещи пиедестал телескопичен механизъм отвор 10 мм Безплатна доставка Испания

6.48 -7 % BGN 6.00

Пакетот вклучува : 1pcИме : SCS 10 UUГолемина на : 40*35*26mm, отвор со дијаметар од 10ммОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Нов 15шт Сребърна лъжица нож, вилица творчески кухненски шкаф дръжкидръжки на шкафадръжка-чекмеджемебели дърпабарове дръжки

BGN 23.98

Цената е за 15pcs (5pcs Вилушка, 5pcs Лажица & 5pcs Нож) Ако ви треба други комбинација,ве Молиме оставете белешка кога ќе плаќање...

10 Броя Шкаф Врата На Прозореца Дръжка От Неръждаема Стомана Дръпне 5, Дължина

BGN 22.08

10 Парчиња Шкафот Гејтс Windows Нерѓосувачки Челик Се Справува Повлече 5" ДолжинаГолемина : 123 x 31 x 25мм (L*W*H)Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена На Ѕвонење

диаметър 12 mm отвор разстояние 192мм злато от неръждаема стомана с кухненски шкаф врата копчето кутия дърпа дръжката на гардероба

1.44 -31 % BGN 1.00

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!Ние ги користиме како еден прозорец, со надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи,Ние можеме да превозот било каде во светот!Транспорт од страна на морето, може да спаси многу од транспортни трошоци!Ако сте веледрогерија, постојат многу на побарувачката, ве молиме контактирајте ме!Ќе ви даде најниска цена!превозот1, наредби>$7 имаат следење на број2,Без разлика на било кој број може да се испраќаат насекаде низ светот!3,сад, Канада, Австралија, велика БРИТАНИЈА, нудат многу поволни брза услуга!4,Кина пост воздух mail , сингапур пост, EMS, DHL, Fedex, Многу земји директни брз транзит5,Ние ќе се обезбеди најсоодветен начин на транспорт во зависност од вашите барања6,продавачот не е одговорен за царински давачки и други давачки!Политика на враќање : Во рок од 14 дена од приемот на објектот, објектот може да се разменуваат под следниве услови : Неисправни производи може да се врати за размена.Неотворена и неискористени производи ги исполнуваат условите за размена, враќање или кредит.Сите производи да се врати мора да има нивната целосна оригинална спакувани материјали...

100n / 10 кг въздушно барабани възглавница подвижните газови разчита панти с мека линия на кухненски шкаф капак остава отворен/затворен

BGN 14.16

Карактеристики : 100% Сосема нов & Висок квалитет Супериорен материјал за вратило, трајни и практични Пластични инсталирање на врвот, rotatable и лесно да се прилагоди За лесно отворање на кујната кабинет врати За подигнете отворање кабинет вратата панели Бакар Core Трајни да се користи Со рамна подлога за 5 завртки за фиксирање на Притисок : 100 N / 10kg Пакет се Вклучуваат : 1 x Зглоб и Монтажа Завртки Еј, мој пријател : Големина Приближно : овие големина е за Азија Големина , може да одлучи на вашата големина од страна на CA големина ...

50 бр./лот шкаф шкаф шкаф врата двойна валяк капаче капаче, бял и червен бронз за вариант

BGN 45.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

1 опаковане./ 10шт 30 мм ромбовидная форма на Кристал стъкло дръжка на шкаф чекмеджето на дръжката на гардероба дръжки на гардероба хардуерни аксесоари

14.56 -11 % BGN 13.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10шт M8 x 25 мм химикалка писалка 8 мм резба 25 мм, Диаметър на топчета бакелитовая Черна химикалка дръжка на лоста за смяна на машинни инструменти

16.21 -20 % BGN 13.00

10pcs М8 x 25мм Топката Knob 8мм Тема 25мм Топка со Дијаметар Bakelite Црна Топка на Менувачот Knob за алатни машини Замена Спецификација Име на Производ Топката Knob Тема Кол...

5x вкопани дръжки на кухненски шкаф Старинни луксозни химикалки чекмедже на шкафа реколта мебели дърпа шкаф шкаф дръжки на гардероба

BGN 15.98

5x Врежан Кујната Кабинет се Справува со Антички Луксузен Кабинет Фиока Копчиња EurСтил Мебел Повлекува Гардероба Шкафот Плакарот КопчињаЦената е за 5pcsТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : Единечен ДупкаДолжина : 32 ммВисина : 25mmШирина : 32 ммМодел : ВрежанКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.