• Новинка
Търговия на едро с античен китайски стил дръжка чекмедже, шкаф врата дръжка дървена кутия за писалки с винтове цинк сплав, бронз тон, 75*17 мм

Търговия на едро с античен китайски стил дръжка чекмедже, шкаф врата дръжка дървена кутия за писалки с винтове цинк сплав, бронз тон, 75*17 мм

резултат:
BGN 36.78
BGN 33.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Реколта
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
75*17mm
is_customized:
Yes
Материал:
Цинк Сплав
Спецификации на тангажа на линия:
/
Размер:
75*17mm
Цвят:
Бронзов Тон
1:
Реколта дръжка
3:
китайски стил

Избор на купувачи

Античен дръжка чекмедже бронзова дръжка на кухненски шкаф издърпайте скрин, шкаф, мебели, дръжки на вратите Дръжки на 26 mm

18.40 -13 % BGN 16.00

Античкиот фиока knob бронза кујната кабинет се справи со повлече салон шкафот мебел врата копчиња се справува 26mm Карактеристики : Гроздобер ретро стил на Мебел копчиња Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока бин Накит кутија дрвени случаи итн...

74 мм, старинни бронзови дръжки с объединительной заплата чекмедже на шкафа дръжки дръпна бяла, керамична антични месинг скрин дръжки на вратите ретро дръжки

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : 7432Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 74mm ширина : 32милиметри Heigh : 28mmдијаметар : 32милиметри Heigh : 26mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

128 мм съвременната мода проста кабинет хардуер черна кутия кухненски шкаф дръжка дръпне 5 скрин шкаф врата, дръпнете дръжката

BGN 99.20

Точка Бр : JS439128Материјал : Висок квалитет на Цинк ЛегураЗавршувањето На : ЦрнаГолемина на : Должина : 145mmШирина : 15mmHeigh : 32милиметриДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Сладък Птици Дръжки Стари Чекмеджета Скрин Дръжка На Ръчно Изработени Шкаф Дърпа Дръжката Луксозен Кухненски Шкаф Дръжки На Кабинета Хардуер

7.68 -9 % BGN 7.00

Слатки Птици Копчиња Гроздобер Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За МебелДијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго...

Дръжки на кухненски шкаф писалки от Златния квадратен кутия дърпа J12GD 2 ~12.6 шкаф Clsoet мебели шкаф, скрин чекмедже дръжка 1 бр

3.18 -6 % BGN 3.00

Кујната Кабинет Копчиња Се Справува Со Злато ПлоштадФиока Вади J12 GD Една Т Knob~12.6" Кабинет ClsoetМебел Плакарот Фиока Салон Knob 1 PackОпис На Производот : Овој стил е само нашиот нов модел и мошне популарна во нашата продавница, производот не е само изработени од нерѓосувачки челик и популарни модерен стил на дизајн, но, исто така, имаат предности на фер цена, здрав како и одличен изглед, и брусен месинг завршница ќе го направат вашиот кабинети имаат стил на свој, покрај тоа што ќе се обезбеди комплетна услуга по продажбата...

2018 Дръжки На Гардероба Мебелни Дръжки Керамична Дръжка Семицветная Тиква Карикатура Паста Модерен Прост Чекмедже На Шкафа Директен Фабрика

4.48 -11 % BGN 4.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Издржлива и корисна,лесно да го инсталиратеУбави тикви облик сите се покаже на европа стилСовршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.Постојат 7 бои ,ве молиме изберете боја ви требаЕдна порта knob ,сите ние се обезбеди едно парче 22mm завртка за инсталирањеМатеријал : КерамичкиГолемина на : Дупка вкупна должина 40mm; висина 40mm; ширина 40mm;Тежина : 57gБоја : Сина,Црна,Бела,Црвена,Портокалова,Жолта,ЗеленаПакет се вклучени : 1 X тиква се повлече рачкаAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Малку прирачник за грешка при мерење, ве молиме да се разбере

Tiradores Muebles Puxador Size 96mm /128mm Top Quality Modern Kitchen Drawer Handles Cabinet врата копчето на кабинета дърпа Yz-8601

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

с диаметър 50 мм съвременната мода кристал Crystal за шкаф дръжки на вратите на гардероба silver gold diamond главоболие кутия TV шкаф с дръжки

BGN 112.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

10шт пластмасови мебелни дръжки имитация от керамични дръжки акрилна дръжка вино кабинет дърпа шкаф дръжка на шкафа и дръжки бар дърпа

BGN 25.58

10pcs Пластични Мебел се Справува со Имитација Керамички Копчиња Акрилик Knob Вино Кабинет Повлекува Шкафот Плакарот Knob &Рачки Бар ПовлекуваЦената е за 10pcs Жолта , Ако треба Бела / Темно Сина , ве молиме оставете белешка кога ќе нарачате ...

128 мм черен мебелен интериор хардуерна дръжка скрин, шкаф за дърпане и дръжка, черен кухненски шкаф, чекмедже, шкаф дръжка тяга 5

60.80 -5 % BGN 58.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Ретро Мраморна Виена керамични мебелни дръжки бронзов кутия кухненски шкаф издърпайте дръжката 128 мм, 96 мм античен месинг скрин врата копчето

BGN 8.00

Точка Бр : TC350Материјал : Цинк Легура Со КерамичкиЗавршувањето на : bonzeГолемина на : 38mm копчињаДијаметар : 38mmHight : 30мм96mm рачкиДолжина : 110mm heigh : 32милиметри дупка простор : 96mm128mm рачкиДолжина : 155mm Heigh : 32милиметри Дупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачки3 типови за да изберете од ,pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодариме!!!Фотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2 Бр Старинни Месингови Чекмеджета, Шкаф Кръгли Дърпа Шкаф Вратата На Гардероба Дръжка На Шкафа Дръжка Часовници Плоча Модел 1

8.40 -5 % BGN 8.00

Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет. Креирање на декоративни чувства да салон фиоки, кабинети, врати и повеќе со овој knob. Апсолутно симпатична и одличен начин да се reface постоечки парче на мебел. Уникатен дизајн со прекрасна гледа копчиња...

Чекмеджето дърпа дръжки за шкаф врата хардуер LSJ22BSS матиран никел неръждаема стомана квадратен Т бар дръжка чекмедже 30 парчета

79.98 -19 % BGN 65.00

Фиока Вади Копчиња Кујната Кабинет Вратата Хардвер LSJ22 BSS Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Плоштадот Т Бар Фиока се Справува со 30 ПарчињаОпис На Производот : * ДУПКА ЦЕНТРИ : Една дупка, 21 / 2 инчи, 3 инчи,33 / 4 инчи,5 инчен,61 / 4 инчи.*Вкупна ДОЛЖИНА : 2 инчен,4 инчи,5 инчен,6 инчен,71 / 2 инчи,84 / 5 инчен* ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки челик, шупливи квадратни цевки, но цврсти , Со брусен никел боја.*ПАКУВАЊЕ : 30 Пакет Значи 30 Парчиња...

bowarepro антични мебели дръжка шкафове писалки и химикалки вратата чекмедже, шкаф дръжка кухненски дръжка дръпна Haldle фитинги *1

3.10 -35 % BGN 2.00

1.71 / торба торба торба 3.03 / торба торба 1.13 / торба торба 2.95 / торбаКарактеристики : 100% Сосема нов.Античкиот се справи со knob, завртки вклучени.Издржлива и корисна, лесно може да се инсталира.Погодна за декорација на вашата кујна, дневна соба, спална соба, итнЕлегантен се повлече knob е совршен за фиока, врата, кабинет, отпадоци, гардероба итн.Материјал : Цинк ЛегураГолемина на : 50*115mm / 1.97"*4.53"Дупка проред : 85mm / 3.35"Боја : Антички БронзаПакет листата : 1 x Повлече Knob2 x ЗаврткиНапомена : 1.Ние, исто така, го продаде други home art / накит кутија фитинзи,ако треба,ве молиме patronize нашата продавница, ви благодариме!2.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

160 mm скрин гардероб дръжка дръпна черно кухненски шкаф шкаф кутия дръпнете дръжката дръжката декорация на мебели, железария 6.3

108.80 -5 % BGN 103.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

54*37 мм 20 бр античен модел комбинация висулка дръжка на традиционния ретро мебели чекмеджето на шкаф дръжка дръжката на Бронзов тяга

27.52 -13 % BGN 24.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

96 мм за шкаф шкаф дръжка дръпна черната кутия на шкафа дърпа дръжката на Европа Америка стил птичья клетка мебели за дома дръпнете дръжката

83.20 -5 % BGN 79.00

Точка Бр : JS322 BМатеријал : челикЗавршувањето на : ЦРНАГолемина на : Lenght : 105mmHight : 40mmДупка простор : 96mm(3.8")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2018 горещи продажба Безплатна доставка 1бр 30 мм ясно ромбовидная форма на кристал стъкло дръпнете дръжката шкаф шкаф кутия, врати, мебели за дома дръжка

3.50 -14 % BGN 3.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Стари медни кръгли чекмеджета шкафа извади дръжки дръжки на вратите на кухненския шкаф античен Бронзов мебели дръжки на вратите

35.04 -12 % BGN 31.00

Гроздобер Месинг круг Салон Фиока Вади се Справува со Копчиња Кујната Кабинет Вратата Knob Антички Бронза Мебел Рачки на вратитеКарактеристики име на Производ : антички Мебел рачки Материјал : Цинк легура Големина : 34*30ММ Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

96 мм птичья клетка черен скрин издърпайте дръжката черно кухненски шкаф дръжки на гардероба черната птичья клетка мебели украсяват дръжките

83.20 -5 % BGN 79.00

Точка Бр : JS296Материјал : железоЗавршувањето на : црнаГолемина на : Должина : 135mmHight : 30ммДупка простор : 96mm(3.8")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

96 мм скрин издърпайте дръжката дръжката кутия дръпнете черно кухненски шкаф шкаф дръжка дръпна мебели, декорации хардуерни копчета

91.97 -5 % BGN 87.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

5000 бр./лот M5 (5 мм) отвор cover капаци мебели за кухня, гардероб wardrobe полк включете туша

BGN 44.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Секој број со 1 мастер клучДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.