• Новинка
Търговия на едро с античен китайски стил дръжка чекмедже, шкаф врата дръжка дървена кутия за писалки с винтове цинк сплав, бронз тон, 63*17 мм

Търговия на едро с античен китайски стил дръжка чекмедже, шкаф врата дръжка дървена кутия за писалки с винтове цинк сплав, бронз тон, 63*17 мм

резултат:
BGN 38.38
BGN 35.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Реколта
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
63*17 мм
is_customized:
Yes
Материал:
Цинк Сплав
Спецификации на тангажа на линия:
/
Размер:
63*17 мм
Цвят:
Бронзов Тон
1:
Реколта дръжка
3:
китайски стил

Избор на купувачи

6шт керамични дръжки на гардероба селски тиквени дръжки на дръжката на гардероба детска спалня чекмеджета, шкаф дръжки от Антични шкафа сцепление

BGN 23.98

6pcs Керамички Кабинет се Справува со Рустик Тиква Копчиња Гардероба се Справи со Детска Спална соба Шкафот Фиоки Копчиња Антички Салон ПовлекуваЦената е за 6pcs.Тип : Керамички Кабинет РачкаМатеријал : КерамичкиМодел : ТикваБоја : Портокал&БронзаДијаметар : 33mmВисина : 38mmКарактеристики : Примерок и Кабинет Рачки и Копчиња.

Чекмеджето дърпа дръжки за шкаф врата хардуер LSJ22BSS матиран никел неръждаема стомана квадратен Т бар дръжка чекмедже 30 парчета

79.98 -19 % BGN 65.00

Фиока Вади Копчиња Кујната Кабинет Вратата Хардвер LSJ22 BSS Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Плоштадот Т Бар Фиока се Справува со 30 ПарчињаОпис На Производот : * ДУПКА ЦЕНТРИ : Една дупка, 21 / 2 инчи, 3 инчи,33 / 4 инчи,5 инчен,61 / 4 инчи.*Вкупна ДОЛЖИНА : 2 инчен,4 инчи,5 инчен,6 инчен,71 / 2 инчи,84 / 5 инчен* ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки челик, шупливи квадратни цевки, но цврсти , Со брусен никел боја.*ПАКУВАЊЕ : 30 Пакет Значи 30 Парчиња...

Стари медни кръгли чекмеджета шкафа извади дръжки дръжки на вратите на кухненския шкаф античен Бронзов мебели дръжки на вратите

35.04 -12 % BGN 31.00

Гроздобер Месинг круг Салон Фиока Вади се Справува со Копчиња Кујната Кабинет Вратата Knob Антички Бронза Мебел Рачки на вратитеКарактеристики име на Производ : антички Мебел рачки Материјал : Цинк легура Големина : 34*30ММ Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

2018 горещи продажба Безплатна доставка 1бр 30 мм ясно ромбовидная форма на кристал стъкло дръпнете дръжката шкаф шкаф кутия, врати, мебели за дома дръжка

3.50 -14 % BGN 3.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Ретро Мраморна Виена керамични мебелни дръжки бронзов кутия кухненски шкаф издърпайте дръжката 128 мм, 96 мм античен месинг скрин врата копчето

BGN 8.00

Точка Бр : TC350Материјал : Цинк Легура Со КерамичкиЗавршувањето на : bonzeГолемина на : 38mm копчињаДијаметар : 38mmHight : 30мм96mm рачкиДолжина : 110mm heigh : 32милиметри дупка простор : 96mm128mm рачкиДолжина : 155mm Heigh : 32милиметри Дупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачки3 типови за да изберете од ,pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодариме!!!Фотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

4шт кабинет хардуер кристалното стъкло с кухненски кутия боксовете(C. C: 96 мм)

BGN 25.92

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : АЈ Стил : Модерна Материјал : Кристално Стакло DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 902 Боја : Хром Позлатен Материјал : Цинк Легура+Кристал Крај : Хром Позлатен Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

2xSquare дървен шкаф дръжки на чекмеджета шкаф шкаф директни дръжки шкаф шкаф барове мебели от масивна дървесина дърпа

BGN 12.78

2x Квадратни Дрвени Кујната Кабинет Фиока Рачки Шкафот Гардероба Директно се Справува Плакарот Кабинет Барови Мебел Цврсто Дрво ПовлекуваЦената е за 2 парчињаТип : Дрвени Кабинет РачкаМатеријал : Цврсто ДрвоКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

2018 Puxador нов 128 мм евро-стил на кухненски шкаф дръжки за мебели за спални дръжки от Слонова Кост гардероб дръжка на чекмеджето дърпа барове

4.06 -1 % BGN 4.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

с диаметър 50 мм съвременната мода кристал Crystal за шкаф дръжки на вратите на гардероба silver gold diamond главоболие кутия TV шкаф с дръжки

BGN 112.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Античен дръжка чекмедже бронзова дръжка на кухненски шкаф издърпайте скрин, шкаф, мебели, дръжки на вратите Дръжки на 26 mm

18.40 -13 % BGN 16.00

Античкиот фиока knob бронза кујната кабинет се справи со повлече салон шкафот мебел врата копчиња се справува 26mm Карактеристики : Гроздобер ретро стил на Мебел копчиња Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока бин Накит кутија дрвени случаи итн...

2 Бр Старинни Месингови Чекмеджета, Шкаф Кръгли Дърпа Шкаф Вратата На Гардероба Дръжка На Шкафа Дръжка Часовници Плоча Модел 1

8.40 -5 % BGN 8.00

Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет. Креирање на декоративни чувства да салон фиоки, кабинети, врати и повеќе со овој knob. Апсолутно симпатична и одличен начин да се reface постоечки парче на мебел. Уникатен дизајн со прекрасна гледа копчиња...

Луксозни 10шт Европейския шкаф дърпа дръжката шкаф шкаф кутия вино кабинет кухненски дръжки на вратите и дръжки на кабинета хардуер

172.29 -35 % BGN 112.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Европската Луксузни 10 PCS Кабинет Повлекува Рачки Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Кујна Рачки на вратите и Копчиња оков за Мебел Q401Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Црна / Chrome / Бранеа Од Нерѓосувачки Челик (Како Слика Ја Покажува)Дупка Растојание : 256mm / 192mm / / 160mm / 128mm / 96mm / Една ДупкаПовршина Заврши : Мултислој Electroplating & Полирање Забелешка : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

2018 Puxador кухненски дръжки 10шт реколта сплави, цинк таблетки дърпа кръгъл пръстен, дръжка античен кутия дръжки Бронзова корпусна мебел

25.01 -12 % BGN 22.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

64 мм реколта неуверен мебели за дома дръжка бронзова дръжка чекмедже на шкафа 2,5 античен месинг скрин, шкаф врата копчето js457

BGN 6.08

Опис На Производот : Точка Бр : JS457Материјал : Цинк ЛегураЗавршувањето на предметот : антички месинг / бронзаГолемина на : Должина : 90mmширина : 42mmДупка простор : 64mm(2.5")Завртки : 25mm2pcs со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Сладък Птици Дръжки Стари Чекмеджета Скрин Дръжка На Ръчно Изработени Шкаф Дърпа Дръжката Луксозен Кухненски Шкаф Дръжки На Кабинета Хардуер

7.68 -9 % BGN 7.00

Слатки Птици Копчиња Гроздобер Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За МебелДијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго...

Отстъпка 10шт кристал стъкло дръжки на гардероба си за мебелен обков(CP) (C. C: 64mm L: 110mm)

BGN 54.22

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : YAHAO Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 323064 Боја : CP Материјал : : K9 Кристал+Цинк Крај : CP Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

5000 бр./лот M5 (5 мм) отвор cover капаци мебели за кухня, гардероб wardrobe полк включете туша

BGN 44.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Секој број со 1 мастер клучДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

bowarepro антични мебели дръжка шкафове писалки и химикалки вратата чекмедже, шкаф дръжка кухненски дръжка дръпна Haldle фитинги *1

3.10 -35 % BGN 2.00

1.71 / торба торба торба 3.03 / торба торба 1.13 / торба торба 2.95 / торбаКарактеристики : 100% Сосема нов.Античкиот се справи со knob, завртки вклучени.Издржлива и корисна, лесно може да се инсталира.Погодна за декорација на вашата кујна, дневна соба, спална соба, итнЕлегантен се повлече knob е совршен за фиока, врата, кабинет, отпадоци, гардероба итн.Материјал : Цинк ЛегураГолемина на : 50*115mm / 1.97"*4.53"Дупка проред : 85mm / 3.35"Боја : Антички БронзаПакет листата : 1 x Повлече Knob2 x ЗаврткиНапомена : 1.Ние, исто така, го продаде други home art / накит кутија фитинзи,ако треба,ве молиме patronize нашата продавница, ви благодариме!2.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

5шт дупка до дупка 76 мм мебели алуминиеви дръжки на вратите, шкаф, мебели шкаф от черна дръжка клони

BGN 27.18

Модел : Кабинет Рачка Материјал : Алуминиум Растојанието Помеѓу Завртка Дупки : 76mm Вкупна Должина : 102mm Завртки : 2 парчињаПредмет : Кабинети, гардероби , бања кабинети ,туш кабина , канцелариски и друг мебел рачкаАко сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или други, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

30 мм, стилен розов син Кристал дръжка чекмедже Сребърен хром скрин гардероб модерни мебели вратата украса на дръжката и издърпайте дръжката galss

BGN 89.60

Опис На Производот : Точка Бр : SJ67Материјал : цинк Легура со КристалЗавршувањето на : Светло Сребрена , јасно розова ,синаГолемина на : Дијаметар : 30ммHight : 30ммЗавртки : М4*22mm1pcs со 1pcs knob3 бои да се избере од pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодарам!!!!Производот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

160 mm скрин гардероб дръжка дръпна черно кухненски шкаф шкаф кутия дръпнете дръжката дръжката декорация на мебели, железария 6.3

108.80 -5 % BGN 103.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Мода 10шт единични щеточные дръжките на шкафа и дръжки мебелен кутия дърпа кухненски дръжки на вратите децата дърпат на едро

BGN 48.80

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 7047 Боја : CP материјал : Цинк Легура Карактеристики : Модерен Стил Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Големина : 39.5*32*26mm Боја : Светло************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.