• Новинка
Чекмеджето дърпа дръжки за шкаф врата хардуер LSJ22BSS матиран никел неръждаема стомана квадратен Т бар дръжка чекмедже 30 парчета

Чекмеджето дърпа дръжки за шкаф врата хардуер LSJ22BSS матиран никел неръждаема стомана квадратен Т бар дръжка чекмедже 30 парчета

резултат:
BGN 79.98
BGN 65.00 -19 %

Брой продукти
Налично

Фиока Вади Копчиња Кујната Кабинет Вратата Хардвер LSJ22 BSS Бранеа Никел Нерѓосувачки Челик Плоштадот Т Бар Фиока се Справува со 30 Парчиња
Опис На Производот :
* ДУПКА ЦЕНТРИ : Една дупка, 2-1/2 инчи, 3 инчи,3-3/4 инчи,5 инчен,6-1/4 инчи.
*Вкупна ДОЛЖИНА : 2 инчен,4 инчи,5 инчен,6 инчен,7-1/2 инчи,8-4/5 инчен
* ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки челик, шупливи квадратни цевки, но цврсти , Со брусен никел боја.
*ПАКУВАЊЕ : 30 Пакет Значи 30 Парчиња. Сите поединечно завиткани со 2*М4*25mm(1") должина завртки за секој.
*ГАРАНЦИЈА.100% сосема нов и строго се тестираат пред да се испрати,кабинет се повлекува одличен квалитет и инсталира лесно.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Инсталација Завртка Исти Стандардни шрафови се 25mm(1") должина која опсег одбор дебелина : 14-19mm(0.55 во-0.75 во)
Ако имате подебели одбор,ќе треба да се купи повеќе завртки,ве молам, само нас контакт.
УПОТРЕБА : Овие кабинет се справува може да се користи на вашиот Кабинет, Салон,Фиока, гардероба итн. Тоа Е
едноставни, лесни,практични и најекономичен начин да декорирате вашиот домот соба.
Можете да ги користите со следново место : Кујна,Купатило,Спална соба,трпезарија,Дневна соба,Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од овој плоштад Т-бар кабинет повлекува.
Повеќе Предмети Ќе Може Да Се Допаѓа
За Превозот Ние нудиме стандардни испорака начин за САД клиенти, кој обично трае 7-15 работни дена да пристигнат. Ние брод пакети со следење на број за сите земји,ве молиме овозможи 2-4 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4-5 недели, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го препрати или наплата за вас. Бразил, Аргентина, Израел, руската Федерација и Украина купувачите ве молиме љубезно ве молиме почекајте неколку недели (обично за 40-55 работни дена). За увоз доход, ве молиме истрага вашиот локален обичај за детали,тоа не е вклучено во цената и превозот надомест.
За Враќа Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од 15 дена по парцела примени &враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ние нудиме наплата ако објектот е скршен на своето доаѓање, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики да се покаже prolem. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. За Сите Не-продавачот грешка причина, купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за замена или ре-пратката. Сепак, го задржуваме правото да го одбие било враќање или надоместок за објективни причини.
Услуги на клиентите Ние навистина се гордееме не само на различни избор на располагање, но исто така и на ниво на услуги на клиентите се што имаат да понудат. Нашиот искусен тим се достапни од понеделник до петок за guidance или совети. Ве молиме ни e-mail преку порака. Ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа од понеделник до петок. Ако e-mail нас, и ние ќе нормално одговор во рок од еден работен ден.
За Повратни информации ве Молиме да ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ние ќе многу го цениме за ова. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин за решавање на вашиот проблем и да се направи да се чувствувате задоволни со вашето купување. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас прво да се добие подобро решение отколку да остави негативни повратни информации или за да ги отворите спорови.

Подробности

Цвят:
Това е една дръжка дупки, Centers64mm дупки, Centers76mm дупки, Centers96mm дупки, Centers128mm дупки, Centers160mm дупки, Centers192mm дупки, Centers224mm дупки, дупки Centers256mm
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Номер На Модела:
LSJ22BSS
Направи си Сам пособия:
Коментари
Стил:
Модерен
търговска марка:
Goldenwarm
Спецификации на тангажа на линия:
Одиночн-дупка, 64mm, 76mm, 96mm,128mm,160mm
Материал:
неръждаема стомана
Цвят Тапицерия:
Матиран Никел
квадратна дъска:
12 mm (1/2) *12 mm ( 1/2 )
Височина:
34 mm (1-1 / 3)
Материал:
матирана неръждаема стомана
Модел:
Квадратен кухи Т-образна пръчка
Обща Дължина:
50мм, 100мм, 127мм, 150мм, 192мм, 224мм
Разстояние между дупките:
Одиночн-дупка~256mm
За:
кухня, гардероб, шкаф,гардероб,дръжка чекмедже
Винт:
2 * M4 * 25 мм(1)

Избор на купувачи

6шт керамични дръжки на гардероба селски тиквени дръжки на дръжката на гардероба детска спалня чекмеджета, шкаф дръжки от Антични шкафа сцепление

BGN 23.98

6pcs Керамички Кабинет се Справува со Рустик Тиква Копчиња Гардероба се Справи со Детска Спална соба Шкафот Фиоки Копчиња Антички Салон ПовлекуваЦената е за 6pcs.Тип : Керамички Кабинет РачкаМатеријал : КерамичкиМодел : ТикваБоја : Портокал&БронзаДијаметар : 33mmВисина : 38mmКарактеристики : Примерок и Кабинет Рачки и Копчиња.

96 мм прибиращ се дръжка чекмедже на шкафа черна дръжка кухненски шкаф издърпайте хлъзгав черен шкаф вратата на гардероба кабинет на дръжката и издърпайте дръжката

87.49 -5 % BGN 83.00

Точка Бр : JS334Материјал : Висок Квалитет на алуминиумЗавршувањето на : црна дамкаГолемина на : Должина : 109mmШирина : 12mmHight : 30ммДупка простор : 96mm(3.8")Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

74 мм, старинни бронзови дръжки с объединительной заплата чекмедже на шкафа дръжки дръпна бяла, керамична антични месинг скрин дръжки на вратите ретро дръжки

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : 7432Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 74mm ширина : 32милиметри Heigh : 28mmдијаметар : 32милиметри Heigh : 26mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Стари медни кръгли чекмеджета шкафа извади дръжки дръжки на вратите на кухненския шкаф античен Бронзов мебели дръжки на вратите

35.04 -12 % BGN 31.00

Гроздобер Месинг круг Салон Фиока Вади се Справува со Копчиња Кујната Кабинет Вратата Knob Антички Бронза Мебел Рачки на вратитеКарактеристики име на Производ : антички Мебел рачки Материјал : Цинк легура Големина : 34*30ММ Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

Античен дръжка чекмедже бронзова дръжка на кухненски шкаф издърпайте скрин, шкаф, мебели, дръжки на вратите Дръжки на 26 mm

18.40 -13 % BGN 16.00

Античкиот фиока knob бронза кујната кабинет се справи со повлече салон шкафот мебел врата копчиња се справува 26mm Карактеристики : Гроздобер ретро стил на Мебел копчиња Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока бин Накит кутија дрвени случаи итн...

5000 бр./лот M5 (5 мм) отвор cover капаци мебели за кухня, гардероб wardrobe полк включете туша

BGN 44.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Секој број со 1 мастер клучДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

96 мм 128 мм модерни прости черни мебелни дръжки, черна кутия дръжки на гардероба дърпа 5 3,75 античен черен скрин дръжки на вратите

67.20 -5 % BGN 64.00

Точка Бр : JS447128Материјал : Висок квалитет на Цинк ЛегураЗавршувањето на : црнаГолемина на : Должина : 147mmШирина : 20mmHeigh : 33mmДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

4шт кабинет хардуер кристалното стъкло с кухненски кутия боксовете(C. C: 96 мм)

BGN 25.92

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : АЈ Стил : Модерна Материјал : Кристално Стакло DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 902 Боја : Хром Позлатен Материјал : Цинк Легура+Кристал Крај : Хром Позлатен Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

Тиква 30 мм акрил кристал кристал тиквени дръжки мебелен шкаф чекмеджето дръжката на кухненската врата, шкаф кристални дръжки размер S

BGN 59.01

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : UNILOCKS Стил : Модерна Материјал : Кристално Стакло DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : J08 Боја : Кристално Јасно+Цинк легура Материјал : : Кристално Јасно+Цинк легура Дијаметар : 30 mm Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Висина : 40 mm

Модерна просто мода прозрачна квадратна плоча стъклена кутия TV шкаф с дръжки дърпа сребърен златен кухненски шкаф дръжки на вратите на гардероба

86.40 -0 % BGN 86.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

160 mm скрин гардероб дръжка дръпна черно кухненски шкаф шкаф кутия дръпнете дръжката дръжката декорация на мебели, железария 6.3

108.80 -5 % BGN 103.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

30 мм, стилен розов син Кристал дръжка чекмедже Сребърен хром скрин гардероб модерни мебели вратата украса на дръжката и издърпайте дръжката galss

BGN 89.60

Опис На Производот : Точка Бр : SJ67Материјал : цинк Легура со КристалЗавршувањето на : Светло Сребрена , јасно розова ,синаГолемина на : Дијаметар : 30ммHight : 30ммЗавртки : М4*22mm1pcs со 1pcs knob3 бои да се избере од pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодарам!!!!Производот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

с диаметър 50 мм съвременната мода кристал Crystal за шкаф дръжки на вратите на гардероба silver gold diamond главоболие кутия TV шкаф с дръжки

BGN 112.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Tiradores Muebles Puxador Size 96mm /128mm Top Quality Modern Kitchen Drawer Handles Cabinet врата копчето на кабинета дърпа Yz-8601

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

2018 Puxador кухненски дръжки 10шт реколта сплави, цинк таблетки дърпа кръгъл пръстен, дръжка античен кутия дръжки Бронзова корпусна мебел

25.01 -12 % BGN 22.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

5 модерни прости мебелни дръжки черно кухненски шкаф издърпайте дръжката хлъзгав черен шкаф шкаф шкаф врата копчето издърпайте дръжката

95.17 -5 % BGN 90.00

Точка Бр : JS334 BМатеријал : Висок Квалитет на алуминиумЗавршувањето на : црна дамкаГолемина на : Должина : 141mmШирина : 12mmHight : 30ммДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

5шт дупка до дупка 76 мм мебели алуминиеви дръжки на вратите, шкаф, мебели шкаф от черна дръжка клони

BGN 27.18

Модел : Кабинет Рачка Материјал : Алуминиум Растојанието Помеѓу Завртка Дупки : 76mm Вкупна Должина : 102mm Завртки : 2 парчињаПредмет : Кабинети, гардероби , бања кабинети ,туш кабина , канцелариски и друг мебел рачкаАко сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или други, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

128 мм черен мебелен интериор хардуерна дръжка скрин, шкаф за дърпане и дръжка, черен кухненски шкаф, чекмедже, шкаф дръжка тяга 5

60.80 -5 % BGN 58.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Отстъпка 10шт кристал стъкло дръжки на гардероба си за мебелен обков(CP) (C. C: 64mm L: 110mm)

BGN 54.22

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : YAHAO Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 323064 Боја : CP Материјал : : K9 Кристал+Цинк Крај : CP Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

54*37 мм 20 бр античен модел комбинация висулка дръжка на традиционния ретро мебели чекмеджето на шкаф дръжка дръжката на Бронзов тяга

27.52 -13 % BGN 24.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

96 мм скрин издърпайте дръжката дръжката кутия дръпнете черно кухненски шкаф шкаф дръжка дръпна мебели, декорации хардуерни копчета

91.97 -5 % BGN 87.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

128 мм съвременната мода проста кабинет хардуер черна кутия кухненски шкаф дръжка дръпне 5 скрин шкаф врата, дръпнете дръжката

BGN 99.20

Точка Бр : JS439128Материјал : Висок квалитет на Цинк ЛегураЗавршувањето На : ЦрнаГолемина на : Должина : 145mmШирина : 15mmHeigh : 32милиметриДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2xSquare дървен шкаф дръжки на чекмеджета шкаф шкаф директни дръжки шкаф шкаф барове мебели от масивна дървесина дърпа

BGN 12.78

2x Квадратни Дрвени Кујната Кабинет Фиока Рачки Шкафот Гардероба Директно се Справува Плакарот Кабинет Барови Мебел Цврсто Дрво ПовлекуваЦената е за 2 парчињаТип : Дрвени Кабинет РачкаМатеријал : Цврсто ДрвоКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

Дръжки на кухненски шкаф писалки от Златния квадратен кутия дърпа J12GD 2 ~12.6 шкаф Clsoet мебели шкаф, скрин чекмедже дръжка 1 бр

3.18 -6 % BGN 3.00

Кујната Кабинет Копчиња Се Справува Со Злато ПлоштадФиока Вади J12 GD Една Т Knob~12.6" Кабинет ClsoetМебел Плакарот Фиока Салон Knob 1 PackОпис На Производот : Овој стил е само нашиот нов модел и мошне популарна во нашата продавница, производот не е само изработени од нерѓосувачки челик и популарни модерен стил на дизајн, но, исто така, имаат предности на фер цена, здрав како и одличен изглед, и брусен месинг завршница ќе го направат вашиот кабинети имаат стил на свој, покрај тоа што ќе се обезбеди комплетна услуга по продажбата...

2018 Дръжки На Гардероба Мебелни Дръжки Керамична Дръжка Семицветная Тиква Карикатура Паста Модерен Прост Чекмедже На Шкафа Директен Фабрика

4.48 -11 % BGN 4.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Издржлива и корисна,лесно да го инсталиратеУбави тикви облик сите се покаже на европа стилСовршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.Постојат 7 бои ,ве молиме изберете боја ви требаЕдна порта knob ,сите ние се обезбеди едно парче 22mm завртка за инсталирањеМатеријал : КерамичкиГолемина на : Дупка вкупна должина 40mm; висина 40mm; ширина 40mm;Тежина : 57gБоја : Сина,Црна,Бела,Црвена,Портокалова,Жолта,ЗеленаПакет се вклучени : 1 X тиква се повлече рачкаAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Малку прирачник за грешка при мерење, ве молиме да се разбере

5шт реколта метална дръжка Znic сплав дръжка кутия дръжки Дръжки за кутия Дървена ковчег за бижута мебели за дома, аксесоари

12.00 -8 % BGN 11.00

5pcs Гроздобер Метална Рачка Znic Легура се Справи со Фиока се Справи со Копчиња За Фиока Дрвена Кутија за Накит оков за Мебел Карактеристики : Материјал : znic легура на Овој мал Znic Легура knob може да има еден магичен ефект во украсување соба...

Мода 10шт единични щеточные дръжките на шкафа и дръжки мебелен кутия дърпа кухненски дръжки на вратите децата дърпат на едро

BGN 48.80

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 7047 Боја : CP материјал : Цинк Легура Карактеристики : Модерен Стил Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Големина : 39.5*32*26mm Боја : Светло************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

96 мм птичья клетка черен скрин издърпайте дръжката черно кухненски шкаф дръжки на гардероба черната птичья клетка мебели украсяват дръжките

83.20 -5 % BGN 79.00

Точка Бр : JS296Материјал : железоЗавршувањето на : црнаГолемина на : Должина : 135mmHight : 30ммДупка простор : 96mm(3.8")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.