• Новинка
bowarepro антични мебели дръжка шкафове писалки и химикалки вратата чекмедже, шкаф дръжка кухненски дръжка дръпна Haldle фитинги *1

bowarepro антични мебели дръжка шкафове писалки и химикалки вратата чекмедже, шкаф дръжка кухненски дръжка дръпна Haldle фитинги *1

резултат:
BGN 3.10
BGN 2.00 -35 %

Брой продукти
Налично


-1.71 /торба торба торба -3.03 /торба торба -1.13 /торба торба -2.95 /торба
Карактеристики :
100% Сосема нов.
Античкиот се справи со knob, завртки вклучени.
Издржлива и корисна, лесно може да се инсталира.
Погодна за декорација на вашата кујна, дневна соба, спална соба, итн
Елегантен се повлече knob е совршен за фиока, врата, кабинет, отпадоци, гардероба итн.
Материјал : Цинк Легура
Големина на : 50*115mm/1.97"*4.53"
Дупка проред : 85mm/3.35"
Боја : Антички Бронза
Пакет листата :
1 x Повлече Knob
2 x Завртки
Напомена :
1.Ние, исто така, го продаде други home art/накит кутија фитинзи,ако треба,ве молиме patronize нашата продавница, ви благодариме!
2.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал:
Цинк Сплав
Стил:
Европейски
Номер На Модела:
Реколта Дръпна Haldle
is_customized:
Yes
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Спецификации на тангажа на линия:
85 мм/3,35
Приложна:
врата, шкаф, чекмедже, шкаф,маса, скрин, кухненски мебели.
Цвят:
античен бронз
Размер:
50*115mm/1.97

Избор на купувачи

Часовници Дизайн Керамични Дръжки На Гардероба Мебели Дръжка На Чекмеджето Дръпна

32.00 -12 % BGN 28.00

Часовникот Дизајн Керамички Кабинет Копчиња Мебел Се Справи Со Фиока Се ПовлечеКарактеристики Керамички вратата копчиња се повлече на менувачот, што се Користи за кабинет, фиока, отпадоци, градите на фиоки, гардероба, врата и др...

5000 бр./лот M5 (5 мм) отвор cover капаци мебели за кухня, гардероб wardrobe полк включете туша

BGN 44.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Секој број со 1 мастер клучДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

10шт продукти дизайнерска колекция от прозрачен кристал, за да дръжка чекмедже и мебелна дръжка (C. C. 128 мм, дължина: 143 мм)

BGN 78.08

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : UNILOCKS Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 8563128 Боја : CP+Бела Материјал : K9 Кристал+Цинк Легура Крај : CP+Бела Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

Стари медни кръгли чекмеджета шкафа извади дръжки дръжки на вратите на кухненския шкаф античен Бронзов мебели дръжки на вратите

35.04 -12 % BGN 31.00

Гроздобер Месинг круг Салон Фиока Вади се Справува со Копчиња Кујната Кабинет Вратата Knob Антички Бронза Мебел Рачки на вратитеКарактеристики име на Производ : антички Мебел рачки Материјал : Цинк легура Големина : 34*30ММ Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

с диаметър 50 мм съвременната мода кристал Crystal за шкаф дръжки на вратите на гардероба silver gold diamond главоболие кутия TV шкаф с дръжки

BGN 112.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

5 модерни прости мебелни дръжки черно кухненски шкаф издърпайте дръжката хлъзгав черен шкаф шкаф шкаф врата копчето издърпайте дръжката

95.17 -5 % BGN 90.00

Точка Бр : JS334 BМатеријал : Висок Квалитет на алуминиумЗавршувањето на : црна дамкаГолемина на : Должина : 141mmШирина : 12mmHight : 30ммДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

NAIERDI диаметър 24/28 мм цинк Сатинировка никел шкаф дръпна шкаф, чекмедже, дръжки шкаф дръжка с перка на кабинета хардуер

BGN 0.93

Карактеристики : 100% Сосема NAIERDIУдобно да се допреВисок квалитет и не исчезнатСе формира комплетен сет завртка, лесен за употребаОдличен помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебелСтил : Европската Модерна, трајни, не ' рѓосувачки, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор.Спецификации : Тип : КругСтил : Современ МоденМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Како на сликите можете да го видитеЦелокупната Дијаметар : 24mm (0.94 инчен) , 28mm ( 1.10 инчи)Вкупна Висина : 18mm (0.71 инчен) , 22mm (0.87 инчи)База Дијаметар : 14mm (0.55 инчен), 16mm (0.63 инчи)Пакетот Вклучува : 1 x справи со појавување на завртката

54*37 мм 20 бр античен модел комбинация висулка дръжка на традиционния ретро мебели чекмеджето на шкаф дръжка дръжката на Бронзов тяга

27.52 -13 % BGN 24.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10шт кухненски шкаф в боксовете мебели за дома дръжка за шкаф шкаф шкаф кутия дръпнете дупка разстояние 64/96/128 / 160мм

68.00 -29 % BGN 48.00

започнете Цена : $29.75 Цена : $32.99 Цена : $17.64 Цена : $26.99 Цена : $29.40 Цена : $35.98крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~10pcs Кујната Кабинет се Справува со Копчиња и Рачки за Мебел Кујна Шкафот Гардероба Кабинет Фиока Повлече 64mm / 96mm / 128mm / 160mm K368Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураH масла Растојание : 64mm / 96mm / 128mm / 160mmБоја : Како на сликата покажуваS urface Заврши : Хром & Вакуум ПозлатаДупка Растојание 64mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 88.5×24×14.5 ммДупка Растојание 96mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 119×25.1×16.5 mmДупка Растојание 128mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 156×26×18mmДупка Растојание 160mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 191×28.5×19mmПакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

5шт реколта метална дръжка Znic сплав дръжка кутия дръжки Дръжки за кутия Дървена ковчег за бижута мебели за дома, аксесоари

12.00 -8 % BGN 11.00

5pcs Гроздобер Метална Рачка Znic Легура се Справи со Фиока се Справи со Копчиња За Фиока Дрвена Кутија за Накит оков за Мебел Карактеристики : Материјал : znic легура на Овој мал Znic Легура knob може да има еден магичен ефект во украсување соба...

64 мм, 96 мм ретро стил колеблив пръстени мебелни дръжки бронзови пръстени кутия на шкафа дръжки дърпа античен месинг скрин дръжки на вратите

56.00 -5 % BGN 53.00

Опис На Производот : Точка Бр : 2203Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Дијаметар : 23mm Heigh : 22mmДијаметар : 32милиметри Heigh : 25mmДолжина : 92mm Heigh : 15mm дупка простор : 64mm (2.5")Должина : 118mm Heigh : 15mm Дупка простор : 96mm (3.75")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

96 мм прибиращ се дръжка чекмедже на шкафа черна дръжка кухненски шкаф издърпайте хлъзгав черен шкаф вратата на гардероба кабинет на дръжката и издърпайте дръжката

87.49 -5 % BGN 83.00

Точка Бр : JS334Материјал : Висок Квалитет на алуминиумЗавршувањето на : црна дамкаГолемина на : Должина : 109mmШирина : 12mmHight : 30ммДупка простор : 96mm(3.8")Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Модерна просто мода прозрачна квадратна плоча стъклена кутия TV шкаф с дръжки дърпа сребърен златен кухненски шкаф дръжки на вратите на гардероба

86.40 -0 % BGN 86.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

160 mm скрин гардероб дръжка дръпна черно кухненски шкаф шкаф кутия дръпнете дръжката дръжката декорация на мебели, железария 6.3

108.80 -5 % BGN 103.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Отстъпка 10шт кристал стъкло дръжки на гардероба си за мебелен обков(CP) (C. C: 64mm L: 110mm)

BGN 54.22

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : YAHAO Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 323064 Боја : CP Материјал : : K9 Кристал+Цинк Крај : CP Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

Луксозни 10шт Европейския шкаф дърпа дръжката шкаф шкаф кутия вино кабинет кухненски дръжки на вратите и дръжки на кабинета хардуер

172.29 -35 % BGN 112.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Европската Луксузни 10 PCS Кабинет Повлекува Рачки Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Кујна Рачки на вратите и Копчиња оков за Мебел Q401Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Црна / Chrome / Бранеа Од Нерѓосувачки Челик (Како Слика Ја Покажува)Дупка Растојание : 256mm / 192mm / / 160mm / 128mm / 96mm / Една ДупкаПовршина Заврши : Мултислој Electroplating & Полирање Забелешка : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.