• Новинка
50шт античен кутия дърпа вино в дървена кутия с дръжка дръжка кухненски шкаф, шкаф ковчег за бижута издърпайте дръжката 64 мм

50шт античен кутия дърпа вино в дървена кутия с дръжка дръжка кухненски шкаф, шкаф ковчег за бижута издърпайте дръжката 64 мм

резултат:
BGN 25.44
BGN 22.00 -14 %

Брой продукти
Налично

50 Pcs Антички Фиока Вади Вино Дрвена Кутија се Справи со Копчиња Мини Кабинет Плакарот Накит Кутија се Повлече Справи со 64mm
Карактеристики име на Производ : антички Мебел рачки Материјал : Цинк легура Големина : 64mm Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
is_customized:
Yes
Стил:
Реколта
Материал:
Цинк Сплав
Направи си Сам пособия:
Коментари
търговска марка:
KUNGSPHAN
Име на продукта:
Химикалки Със Старинни Мебели
Материал:
Цинк Сплав
Размер:
64mm
Приложение:
Използван за шкаф, кутия, шкафа, кутия, Дрессера, кухненски шкаф, ETK

Избор на купувачи

NAIERDI диаметър 24/28 мм цинк Сатинировка никел шкаф дръпна шкаф, чекмедже, дръжки шкаф дръжка с перка на кабинета хардуер

BGN 0.93

Карактеристики : 100% Сосема NAIERDIУдобно да се допреВисок квалитет и не исчезнатСе формира комплетен сет завртка, лесен за употребаОдличен помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебелСтил : Европската Модерна, трајни, не ' рѓосувачки, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор.Спецификации : Тип : КругСтил : Современ МоденМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Како на сликите можете да го видитеЦелокупната Дијаметар : 24mm (0.94 инчен) , 28mm ( 1.10 инчи)Вкупна Висина : 18mm (0.71 инчен) , 22mm (0.87 инчи)База Дијаметар : 14mm (0.55 инчен), 16mm (0.63 инчи)Пакетот Вклучува : 1 x справи со појавување на завртката

2 Бр Старинни Месингови Чекмеджета, Шкаф Кръгли Дърпа Шкаф Вратата На Гардероба Дръжка На Шкафа Дръжка Часовници Плоча Модел 1

8.40 -5 % BGN 8.00

Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет. Креирање на декоративни чувства да салон фиоки, кабинети, врати и повеќе со овој knob. Апсолутно симпатична и одличен начин да се reface постоечки парче на мебел. Уникатен дизајн со прекрасна гледа копчиња...

96 мм скрин издърпайте дръжката дръжката кутия дръпнете черно кухненски шкаф шкаф дръжка дръпна мебели, декорации хардуерни копчета

91.97 -5 % BGN 87.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

128 мм черен мебелен интериор хардуерна дръжка скрин, шкаф за дърпане и дръжка, черен кухненски шкаф, чекмедже, шкаф дръжка тяга 5

60.80 -5 % BGN 58.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Античен дръжка чекмедже бронзова дръжка на кухненски шкаф издърпайте скрин, шкаф, мебели, дръжки на вратите Дръжки на 26 mm

18.40 -13 % BGN 16.00

Античкиот фиока knob бронза кујната кабинет се справи со повлече салон шкафот мебел врата копчиња се справува 26mm Карактеристики : Гроздобер ретро стил на Мебел копчиња Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока бин Накит кутија дрвени случаи итн...

Сладък Птици Дръжки Стари Чекмеджета Скрин Дръжка На Ръчно Изработени Шкаф Дърпа Дръжката Луксозен Кухненски Шкаф Дръжки На Кабинета Хардуер

7.68 -9 % BGN 7.00

Слатки Птици Копчиња Гроздобер Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За МебелДијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго...

Ретро Мраморна Виена керамични мебелни дръжки бронзов кутия кухненски шкаф издърпайте дръжката 128 мм, 96 мм античен месинг скрин врата копчето

BGN 8.00

Точка Бр : TC350Материјал : Цинк Легура Со КерамичкиЗавршувањето на : bonzeГолемина на : 38mm копчињаДијаметар : 38mmHight : 30мм96mm рачкиДолжина : 110mm heigh : 32милиметри дупка простор : 96mm128mm рачкиДолжина : 155mm Heigh : 32милиметри Дупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачки3 типови за да изберете од ,pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодариме!!!Фотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

160 mm скрин гардероб дръжка дръпна черно кухненски шкаф шкаф кутия дръпнете дръжката дръжката декорация на мебели, железария 6.3

108.80 -5 % BGN 103.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

96 мм модерна проста мебели врата копчето на черната кутия на шкафа дръжка сцепление хлъзгав черен кухненски шкаф дръжката на гардероба на сцепление дръжки

BGN 86.40

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

2018 Дръжки На Гардероба Мебелни Дръжки Керамична Дръжка Семицветная Тиква Карикатура Паста Модерен Прост Чекмедже На Шкафа Директен Фабрика

4.48 -11 % BGN 4.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Издржлива и корисна,лесно да го инсталиратеУбави тикви облик сите се покаже на европа стилСовршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.Постојат 7 бои ,ве молиме изберете боја ви требаЕдна порта knob ,сите ние се обезбеди едно парче 22mm завртка за инсталирањеМатеријал : КерамичкиГолемина на : Дупка вкупна должина 40mm; висина 40mm; ширина 40mm;Тежина : 57gБоја : Сина,Црна,Бела,Црвена,Портокалова,Жолта,ЗеленаПакет се вклучени : 1 X тиква се повлече рачкаAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Малку прирачник за грешка при мерење, ве молиме да се разбере

2xSquare дървен шкаф дръжки на чекмеджета шкаф шкаф директни дръжки шкаф шкаф барове мебели от масивна дървесина дърпа

BGN 12.78

2x Квадратни Дрвени Кујната Кабинет Фиока Рачки Шкафот Гардероба Директно се Справува Плакарот Кабинет Барови Мебел Цврсто Дрво ПовлекуваЦената е за 2 парчињаТип : Дрвени Кабинет РачкаМатеријал : Цврсто ДрвоКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

2018 Puxador кухненски дръжки 10шт реколта сплави, цинк таблетки дърпа кръгъл пръстен, дръжка античен кутия дръжки Бронзова корпусна мебел

25.01 -12 % BGN 22.00

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

Тиква 30 мм акрил кристал кристал тиквени дръжки мебелен шкаф чекмеджето дръжката на кухненската врата, шкаф кристални дръжки размер S

BGN 59.01

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : UNILOCKS Стил : Модерна Материјал : Кристално Стакло DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : J08 Боја : Кристално Јасно+Цинк легура Материјал : : Кристално Јасно+Цинк легура Дијаметар : 30 mm Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Висина : 40 mm

5шт реколта метална дръжка Znic сплав дръжка кутия дръжки Дръжки за кутия Дървена ковчег за бижута мебели за дома, аксесоари

12.00 -8 % BGN 11.00

5pcs Гроздобер Метална Рачка Znic Легура се Справи со Фиока се Справи со Копчиња За Фиока Дрвена Кутија за Накит оков за Мебел Карактеристики : Материјал : znic легура на Овој мал Znic Легура knob може да има еден магичен ефект во украсување соба...

10шт кухненски шкаф в боксовете мебели за дома дръжка за шкаф шкаф шкаф кутия дръпнете дупка разстояние 64/96/128 / 160мм

68.00 -29 % BGN 48.00

започнете Цена : $29.75 Цена : $32.99 Цена : $17.64 Цена : $26.99 Цена : $29.40 Цена : $35.98крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~10pcs Кујната Кабинет се Справува со Копчиња и Рачки за Мебел Кујна Шкафот Гардероба Кабинет Фиока Повлече 64mm / 96mm / 128mm / 160mm K368Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк ЛегураH масла Растојание : 64mm / 96mm / 128mm / 160mmБоја : Како на сликата покажуваS urface Заврши : Хром & Вакуум ПозлатаДупка Растојание 64mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 88.5×24×14.5 ммДупка Растојание 96mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 119×25.1×16.5 mmДупка Растојание 128mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 156×26×18mmДупка Растојание 160mm Спецификации : Должина*Висина*Width= 191×28.5×19mmПакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.