• Новинка
Стари медни кръгли чекмеджета шкафа извади дръжки дръжки на вратите на кухненския шкаф античен Бронзов мебели дръжки на вратите

Стари медни кръгли чекмеджета шкафа извади дръжки дръжки на вратите на кухненския шкаф античен Бронзов мебели дръжки на вратите

резултат:
BGN 35.04
BGN 31.00 -12 %

Брой продукти
Налично

Гроздобер Месинг круг Салон Фиока Вади се Справува со Копчиња Кујната Кабинет Вратата Knob Антички Бронза Мебел Рачки на вратите
Карактеристики име на Производ : антички Мебел рачки Материјал : Цинк легура Големина : 34*30ММ Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари
Материал:
Цинк Сплав
Стил:
Реколта
is_customized:
Yes
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
търговска марка:
KUNGSPHAN
Име на продукта:
Химикалки Със Старинни Мебели
Материал:
Цинк Сплав
Размер:
34*30MM
Приложение:
Използван за шкаф, кутия, шкафа, кутия, Дрессера, кухненски шкаф, ETK

Избор на купувачи

Ретро Мраморна Виена керамични мебелни дръжки бронзов кутия кухненски шкаф издърпайте дръжката 128 мм, 96 мм античен месинг скрин врата копчето

BGN 8.00

Точка Бр : TC350Материјал : Цинк Легура Со КерамичкиЗавршувањето на : bonzeГолемина на : 38mm копчињаДијаметар : 38mmHight : 30мм96mm рачкиДолжина : 110mm heigh : 32милиметри дупка простор : 96mm128mm рачкиДолжина : 155mm Heigh : 32милиметри Дупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачки3 типови за да изберете од ,pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодариме!!!Фотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Модерните Стъклени Дръжка Чекмедже На Шкафа Gold / Black Дърпа Хромирани Метални Химикалки / Crystal За Шкаф Дръжки На Кабинета Хардуер

11.20 -2 % BGN 11.00

Модерна Стаклена Салон Фиока Се Справува Со Златен / Црна Повлекува Хром Метални Копчиња / Кристал Кујната Кабинет Се Справува Со Оков За МебелМатеријал : цинк легураБоја : Злато ЦрнаМерења : Помали рачкиДолжина : 5.1" (110 mm)Ширина : 0.7" (16 мм)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.3" (30 mm)Поголем рачки Должина : 5.7" (145mm)Ширина : 3 / 4" (20mm)Дупки Простор : 5" (128mm)Кога се инсталира на knob боди 1 4 / 5" (46mm)Завртки вклучени .1" (25мм) долго.Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

2018 горещи продажба Безплатна доставка 1бр 30 мм ясно ромбовидная форма на кристал стъкло дръпнете дръжката шкаф шкаф кутия, врати, мебели за дома дръжка

3.50 -14 % BGN 3.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

6шт керамични дръжки на гардероба селски тиквени дръжки на дръжката на гардероба детска спалня чекмеджета, шкаф дръжки от Антични шкафа сцепление

BGN 23.98

6pcs Керамички Кабинет се Справува со Рустик Тиква Копчиња Гардероба се Справи со Детска Спална соба Шкафот Фиоки Копчиња Антички Салон ПовлекуваЦената е за 6pcs.Тип : Керамички Кабинет РачкаМатеријал : КерамичкиМодел : ТикваБоја : Портокал&БронзаДијаметар : 33mmВисина : 38mmКарактеристики : Примерок и Кабинет Рачки и Копчиња.

5xBronze Антични дръжка на шкафа пръстени стари мебелни дръжки творческа кутия за обувки шкаф кутия дръпнете дръжката на комплекта за първа помощ

BGN 15.98

Цената е за 5pcs Uоблик игла .Тип : Античкиот Модел Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Бронзени / МесингДупка Проред : Единечен ДупкаДијаметар : 25 / 30 / 35 / 40 / 50mmКарактеристики : Примерок Бронза Кабинет Рачки.

Гореща 10шт антични мебели, писалки чекмеджето дръпна керамични дръжки на вратите на Европейския селски стил копчета и дръжки за шкафа в килера

88.80 -30 % BGN 62.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Топла 10pcs Антички Мебел се Справува со Фиока Вади Керамички Рачки на вратите на Европската Руралните Стил Копчиња и Рачки за Шкафот Кабинет K369Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкаМатеријал : Цинк Легура+КерамичкиДупка Растојание : 128mmБоја : Црна+Бела боја (Како на сликата покажува)Површина Заврши : Вакуум ПозлатаСпецификации : Должина*Висина*Width= 133×33×25.2 mmПакетот Вклучува : 10 PCS Мебел РачкиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Луксозни 10шт Европейския шкаф дърпа дръжката шкаф шкаф кутия вино кабинет кухненски дръжки на вратите и дръжки на кабинета хардуер

172.29 -35 % BGN 112.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Европската Луксузни 10 PCS Кабинет Повлекува Рачки Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Кујна Рачки на вратите и Копчиња оков за Мебел Q401Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Црна / Chrome / Бранеа Од Нерѓосувачки Челик (Како Слика Ја Покажува)Дупка Растојание : 256mm / 192mm / / 160mm / 128mm / 96mm / Една ДупкаПовршина Заврши : Мултислој Electroplating & Полирање Забелешка : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

30 мм, стилен розов син Кристал дръжка чекмедже Сребърен хром скрин гардероб модерни мебели вратата украса на дръжката и издърпайте дръжката galss

BGN 89.60

Опис На Производот : Точка Бр : SJ67Материјал : цинк Легура со КристалЗавршувањето на : Светло Сребрена , јасно розова ,синаГолемина на : Дијаметар : 30ммHight : 30ммЗавртки : М4*22mm1pcs со 1pcs knob3 бои да се избере од pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодарам!!!!Производот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

5 модерни прости мебелни дръжки черно кухненски шкаф издърпайте дръжката хлъзгав черен шкаф шкаф шкаф врата копчето издърпайте дръжката

95.17 -5 % BGN 90.00

Точка Бр : JS334 BМатеријал : Висок Квалитет на алуминиумЗавршувањето на : црна дамкаГолемина на : Должина : 141mmШирина : 12mmHight : 30ммДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

96 мм 128 мм модерни прости черни мебелни дръжки, черна кутия дръжки на гардероба дърпа 5 3,75 античен черен скрин дръжки на вратите

67.20 -5 % BGN 64.00

Точка Бр : JS447128Материјал : Висок квалитет на Цинк ЛегураЗавршувањето на : црнаГолемина на : Должина : 147mmШирина : 20mmHeigh : 33mmДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Tiradores Muebles Puxador Size 96mm /128mm Top Quality Modern Kitchen Drawer Handles Cabinet врата копчето на кабинета дърпа Yz-8601

4.48 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Отстъпка 10шт кристал стъкло дръжки на гардероба си за мебелен обков(CP) (C. C: 64mm L: 110mm)

BGN 54.22

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : YAHAO Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 323064 Боја : CP Материјал : : K9 Кристал+Цинк Крај : CP Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

128 мм черен мебелен интериор хардуерна дръжка скрин, шкаф за дърпане и дръжка, черен кухненски шкаф, чекмедже, шкаф дръжка тяга 5

60.80 -5 % BGN 58.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

96 мм модерна проста мебели врата копчето на черната кутия на шкафа дръжка сцепление хлъзгав черен кухненски шкаф дръжката на гардероба на сцепление дръжки

BGN 86.40

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

Тиква 30 мм акрил кристал кристал тиквени дръжки мебелен шкаф чекмеджето дръжката на кухненската врата, шкаф кристални дръжки размер S

BGN 59.01

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : UNILOCKS Стил : Модерна Материјал : Кристално Стакло DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : J08 Боја : Кристално Јасно+Цинк легура Материјал : : Кристално Јасно+Цинк легура Дијаметар : 30 mm Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Висина : 40 mm

Античен дръжка чекмедже бронзова дръжка на кухненски шкаф издърпайте скрин, шкаф, мебели, дръжки на вратите Дръжки на 26 mm

18.40 -13 % BGN 16.00

Античкиот фиока knob бронза кујната кабинет се справи со повлече салон шкафот мебел врата копчиња се справува 26mm Карактеристики : Гроздобер ретро стил на Мебел копчиња Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока бин Накит кутија дрвени случаи итн...

10 бр 20 мм стъкло дръжки на гардероба чекмеджето дръпнете дръжката мебельную

BGN 12.78

Се користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот, итн Дијаметар на Врвот : Прибл 20mm Брилијантен боја како дијаманти од дијамант прекини се Користат за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот, итнДијаметар на Врвот : Прибл...

2xSquare дървен шкаф дръжки на чекмеджета шкаф шкаф директни дръжки шкаф шкаф барове мебели от масивна дървесина дърпа

BGN 12.78

2x Квадратни Дрвени Кујната Кабинет Фиока Рачки Шкафот Гардероба Директно се Справува Плакарот Кабинет Барови Мебел Цврсто Дрво ПовлекуваЦената е за 2 парчињаТип : Дрвени Кабинет РачкаМатеријал : Цврсто ДрвоКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

Сладък Птици Дръжки Стари Чекмеджета Скрин Дръжка На Ръчно Изработени Шкаф Дърпа Дръжката Луксозен Кухненски Шкаф Дръжки На Кабинета Хардуер

7.68 -9 % BGN 7.00

Слатки Птици Копчиња Гроздобер Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За МебелДијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго...

4шт кабинет хардуер кристалното стъкло с кухненски кутия боксовете(C. C: 96 мм)

BGN 25.92

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : АЈ Стил : Модерна Материјал : Кристално Стакло DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 902 Боја : Хром Позлатен Материјал : Цинк Легура+Кристал Крај : Хром Позлатен Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)

96 мм за шкаф шкаф дръжка дръпна черната кутия на шкафа дърпа дръжката на Европа Америка стил птичья клетка мебели за дома дръпнете дръжката

83.20 -5 % BGN 79.00

Точка Бр : JS322 BМатеријал : челикЗавршувањето на : ЦРНАГолемина на : Lenght : 105mmHight : 40mmДупка простор : 96mm(3.8")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2018 Puxador нов 128 мм евро-стил на кухненски шкаф дръжки за мебели за спални дръжки от Слонова Кост гардероб дръжка на чекмеджето дърпа барове

4.06 -1 % BGN 4.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

74 мм, старинни бронзови дръжки с объединительной заплата чекмедже на шкафа дръжки дръпна бяла, керамична антични месинг скрин дръжки на вратите ретро дръжки

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : 7432Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 74mm ширина : 32милиметри Heigh : 28mmдијаметар : 32милиметри Heigh : 26mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

54*37 мм 20 бр античен модел комбинация висулка дръжка на традиционния ретро мебели чекмеджето на шкаф дръжка дръжката на Бронзов тяга

27.52 -13 % BGN 24.00

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

128 мм съвременната мода проста кабинет хардуер черна кутия кухненски шкаф дръжка дръпне 5 скрин шкаф врата, дръпнете дръжката

BGN 99.20

Точка Бр : JS439128Материјал : Висок квалитет на Цинк ЛегураЗавршувањето На : ЦрнаГолемина на : Должина : 145mmШирина : 15mmHeigh : 32милиметриДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2 Бр Старинни Месингови Чекмеджета, Шкаф Кръгли Дърпа Шкаф Вратата На Гардероба Дръжка На Шкафа Дръжка Часовници Плоча Модел 1

8.40 -5 % BGN 8.00

Опис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет. Креирање на декоративни чувства да салон фиоки, кабинети, врати и повеќе со овој knob. Апсолутно симпатична и одличен начин да се reface постоечки парче на мебел. Уникатен дизајн со прекрасна гледа копчиња...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.