• Новинка
192 256 мм, лесна мода твърди блестящ сребърен шкаф кухненски шкаф вратата дълга хромирана дръжка чекмедже, шкаф издърпайте дръжката 128 160 мм

192 256 мм, лесна мода твърди блестящ сребърен шкаф кухненски шкаф вратата дълга хромирана дръжка чекмедже, шкаф издърпайте дръжката 128 160 мм

резултат:
BGN 6.40
BGN 6.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Опис На Производот :
Точка Бр : C256
Материјал : цинк легура
Завршувањето на : сјајна сребрена / светла хром
Големина на :
Дијаметар : 30мм висина : 25mm
Должина : 115mm висина : 35mm дупка простор : 96mm(3.75")
Должина : 149mm висина : 35mm дупка простор : 128mm(5")
Должина : 180mm Висина : 35mm Дупка простор : 160mm(6.3')
Должина : 212mm Висина : 35mm Дупка простор : 192mm (7.6')
Должина : 275mm Висина : 35mm Дупка простор : 256mm(10")
Завртки : 22mm*2 парчиња со 1pcs Рачка
Фотографии покажуваат :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
4) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Buyer Protection

Подробности

Цвят:
дръжка с един дупка, 96 мм, 128 mm, 160 mm, 192 mm, 256 мм
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Материал:
Желязо
Номер На Модела:
С256
Направи си Сам пособия:
Коментари
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
търговска марка:
FMHOME
Спецификации на тангажа на линия:
96 128 160 192 256 мм
Покритие:
СРЕБРО / ХРОМ

Избор на купувачи

Нова 15шт Златна лъжица нож, вилица творчески дръжки на кухненски шкафдръжки на шкафадръжка-чекмеджемебелни сцеплениедръжки барове

BGN 31.98

Цената е за 15pcs (5pcs Вилушка, 5pcs Лажица & 5pcs Нож) Ако ви треба други комбинација,ве Молиме оставете белешка кога ќе плаќање...

Дръжка Татами Завъртете Дръжката На Мебели Скрита Утопленная Вълни На Кутията Открит Шкаф Скрити Плъзгащи Двухтактные Дръжки На Чекмеджета

7.34 -5 % BGN 7.00

На вдлабнати скриени лизгачки врата се справи, може да се користи како рачка на дрво лизгачки врати, кабинет, фиока, итн...

50 бр./лот шкаф шкаф шкаф врата двойна валяк капаче капаче, бял и червен бронз за вариант

BGN 45.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

64мм 96мм 128мм ретро стил мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф издърпайте дръжката античен месинг скрин врата копчето 2.5 3.75 5

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TL128Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 85mm ширина : 7mm Heigh : 23mm дупка простор : 64mm(2.5")Должина : 120mm ширина : 7mm Heigh : 25мм дупка простор : 96mm (3.75")Должина : 153mm ширина : 7mm Heigh : 28mm Дупка простор : 128mm (5")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

10шт 35 мм керамична тыквенная дръжка сладко бебе спалня дръжки на шкафа чекмедже шкаф шкаф врата дръпнете дръжката

33.60 -11 % BGN 30.00

10pcs 35mm Керамички тиква Knob Симпатична Дете Спална соба Кабинет се Справува со Фиока Плакарот Шкафот вратата Knob се повлечеКарактеристики Сосема нов Керамичка рачка копчиња...

Ретро стил 10шт европейските кухненски дръжки на вратите керамични печат шкаф шкаф кутия вино кабинет дърпа писалки и химикалки

98.43 -35 % BGN 64.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Ретро Стил на 10 PCS Европската Кујна Рачки на вратите Керамички Печатење Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Повлекува Рачки и Копчиња Q440Параметри : Предмет Тип : Мебел РачкиМатеријал : Цинк Легура + КерамичкиБоја : Како На Сликата ПокажуваДупка Растојание : 128mm / 96mm / 76mm / 16mm / Една ДупкаПовршина Заврши : Мултислој Electroplating & ПолирањеAnswer : ___________________________ Note : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Ве молиме љубезно дозволете 1~3мм мерење на отстапување,ви благодариме...

Шкаф соболезнует като балансират тръбни системи кабинет фикчированные, закачалки, тръбни системи на окачването шкаф максимално тегло на лагер 35kg KF523

143.68 -39 % BGN 88.00

Кабинетот condole средување на кабинетот фитинзи фиксна КАБИНЕТ Суспензија закачалка Фитинзи max имајќи тежина 35kg KF523Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Rose gold кухненски шкаф чекмеджето дърпане дръжка врата дръжка на шкафа и дръжката на кабинета модерен прост( C:C: 64MM L: 83MM )

BGN 51.12

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5022 Боја : Роза Злато Материјал : Цинк Легура Карактеристики : Модерен Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

5x вкопани дръжки на кухненски шкаф Старинни луксозни химикалки чекмедже на шкафа реколта мебели дърпа шкаф шкаф дръжки на гардероба

BGN 15.98

5x Врежан Кујната Кабинет се Справува со Антички Луксузен Кабинет Фиока Копчиња EurСтил Мебел Повлекува Гардероба Шкафот Плакарот КопчињаЦената е за 5pcsТип : Антички Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : Единечен ДупкаДолжина : 32 ммВисина : 25mmШирина : 32 ммМодел : ВрежанКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

31*41 мм 20 бр са в наличност на железопътната линия скоростна ковчег за бижута хардуер панти панти кабинета мебели Woodenbox панти 90 градуса kimxin w034

BGN 19.20

Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезбедување на квалитет...

10 Броя Шкаф Врата На Прозореца Дръжка От Неръждаема Стомана Дръпне 5, Дължина

BGN 22.08

10 Парчиња Шкафот Гејтс Windows Нерѓосувачки Челик Се Справува Повлече 5" ДолжинаГолемина : 123 x 31 x 25мм (L*W*H)Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена На Ѕвонење

Модерен, семпъл стил петно S / S кухненски фитинг скрит шкаф дръжки и дръжка за обувки шкаф (C:C: 32MM L:50 ММ )

BGN 50.38

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Модерна Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : L5501 Боја : Дамка S / S Материјал : Цинк Легура Карактеристики : Модерен Стил Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.