• Новинка
Ретро стил 10шт европейските кухненски дръжки на вратите керамични печат шкаф шкаф кутия вино кабинет дърпа писалки и химикалки

Ретро стил 10шт европейските кухненски дръжки на вратите керамични печат шкаф шкаф кутия вино кабинет дърпа писалки и химикалки

резултат:
BGN 98.43
BGN 64.00 -35 %

Брой продукти
Налично


започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~
Ретро Стил на 10 PCS Европската Кујна Рачки на вратите Керамички Печатење Шкафот Гардероба Фиока Вино Кабинет Повлекува Рачки и Копчиња Q440
Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачки
Материјал : Цинк Легура + Керамички
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 128mm/96mm/76mm/16mm/Една Дупка
Површина Заврши : Мулти-слој Electroplating & Полирање
Answer : ___________________________ Note : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
2.Ве молиме љубезно дозволете 1~3мм мерење на отстапување,ви благодариме. Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел се Справува со Монтажа Завртки
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Номер На Модела:
Q440
търговска марка:
Оусиндилонг
Направи си Сам пособия:
Коментари
Стил:
Европейски
is_customized:
Yes
Спецификации на тангажа на линия:
128мм / 96мм/76 мм/16mm / един отвор
Материал:
Цинк Сплав

Избор на купувачи

Уникални писалки мивки чекмеджето дърпа дръжки Дръжки дръжки на шкафа / селска шкаф дръжки кухненско обзавеждане

6.08 -1 % BGN 6.00

Уникатен Школка Копчиња Фиока Вади се справува со копчиња Салон се Справува / Селски Кабинет се Справува со Кујна Хардвер Материјал : цинк легураБоја : Антички БронзаКафе БронзаМерење : Должина : 3.54 " (90mm)Дупка Простор : 1.26 инчи (32 mm)Завртки вклучени .1" (25мм) долго.Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

Нов 15шт Сребърна лъжица нож, вилица творчески кухненски шкаф дръжкидръжки на шкафадръжка-чекмеджемебели дърпабарове дръжки

BGN 23.98

Цената е за 15pcs (5pcs Вилушка, 5pcs Лажица & 5pcs Нож) Ако ви треба други комбинација,ве Молиме оставете белешка кога ќе плаќање...

10шт 35 мм керамична тыквенная дръжка сладко бебе спалня дръжки на шкафа чекмедже шкаф шкаф врата дръпнете дръжката

33.60 -11 % BGN 30.00

10pcs 35mm Керамички тиква Knob Симпатична Дете Спална соба Кабинет се Справува со Фиока Плакарот Шкафот вратата Knob се повлечеКарактеристики Сосема нов Керамичка рачка копчиња...

96 мм реколта на кутията мивка мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф за дърпане дръжка античен месинг скрин, шкаф дръжки на вратите дърпа дръжки

92.80 -5 % BGN 88.00

Опис На Производот : Точка Бр : Z05Материјали : цинк легураЗаврши : Бронзени / античкиот месингГолемина на : Должина : 133mmДупка простор : 96mmЗавртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Шкаф соболезнует като балансират тръбни системи кабинет фикчированные, закачалки, тръбни системи на окачването шкаф максимално тегло на лагер 35kg KF523

143.68 -39 % BGN 88.00

Кабинетот condole средување на кабинетот фитинзи фиксна КАБИНЕТ Суспензија закачалка Фитинзи max имајќи тежина 35kg KF523Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

европейската дръжка в ретро стил с объединительной каишка дръжки на вратите на гардероба шкафа бронзови дръжки на чекмеджета дърпа античную латунную вертикална д

6.40 -6 % BGN 6.00

Опис На Производот : Точка Бр : JS686Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Дијаметар : 31mm Heigh : 22mm JM1137 AДолжина : 150mm ширина : 25мм Heigh : 24mm JM3337 BДолжина : 188mm Ширина : 30мм Heigh : 25мм JM3337 AЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs РачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

2 елемента 96 мм ретро стил дръжки на вратите на гардероба античен Бронзов двойка скрин дърпа дръжката на чекмеджето ретро мебели дръпнете дръжката

12.78 -14 % BGN 11.00

2 ПАРЧИЊА 96mm Гроздобер Стил Кабинет Рачки на вратите Антички Бронза Пар Салон Повлекува Фиока се Справува со РетроМебел се Справи со се ПовлечеКарактеристики : Материјал : цинк легура Должина : 5.60 инчи (142mm ) Ширина : 1.02 инчи (26mm) Дупка простор : 3.78 инчи (96 mm) Гроздобер ретро стил на Мебел рачки Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока за отпадоци и др...

32 мм съвременната мода лукс кристал Crystal TV шкаф с чекмедже дръжки дърпа сребърен златен кухненски шкаф шкаф дръжки на вратите Дръжки

86.40 -5 % BGN 82.00

Опис На Производот : Точка Бр : S04Материјали : цинк легура со стакло дијамантЗаврши : злато / транспарентенГолемина на : Дијаметар : 32милиметриHeigh : 28mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs knobПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

NAIERDI-A99 90 градуса, 3 инча, без пробиване на дупки в пантите на гардероба мост образни пружинни лягушачий панта пълен външен панти кабинет

2.22 -10 % BGN 2.00

Оваа зглоб само треба да се користи шраф, needn не да вежба 35mm дијаметар дупка да се стави на зглоб првенство во .Бренд : NAIERDIМатеријал : Ладно валани челикДебелина : 1.0Отворање Агол : 90 степениВратата дебелина : 1421mmГолемина : 3 инчи,се погледне на слика.1 x Зглоб8 x Ruteless Железни Навртки

1бр 40 мм*30 мм Кристал стъкло дръжка за шкаф, кутия дръпнете дръжката нова кухня, детска стая Funiture врата копчето с умствена база

6.24 -4 % BGN 6.00

Други Популарни Копчиња 1pcs 40mm*30мм Кристално Стакло Knob Шкафот Фиока Повлече Справи со Нова Кујна kid' соба Funiture Вратата Knob со Ментална база Карактеристики : Материјал : Цинк легура+ Кристално стакло Димензии : дијаметар 40mm, висина на 30мм Тип на дупка : Една дупка Оваа мали керамички knob може да има еден магичен ефект во украсување соба...

64мм 96мм 128мм ретро стил мебелни дръжки бронзов чекмеджето на шкаф издърпайте дръжката античен месинг скрин врата копчето 2.5 3.75 5

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TL128Материјали : цинк легураЗаврши : антички бронзаГолемина на : Должина : 85mm ширина : 7mm Heigh : 23mm дупка простор : 64mm(2.5")Должина : 120mm ширина : 7mm Heigh : 25мм дупка простор : 96mm (3.75")Должина : 153mm ширина : 7mm Heigh : 28mm Дупка простор : 128mm (5")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.